Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) Melorin válasza tepenzed (#35996) üzenetére


Melorin
addikt

Mythbusters :D

(#36002) rétisün válasza tepenzed (#35996) üzenetére


rétisün
veterán

nevelésbőól elégséges? (raising hope)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#36003) Deck


Deck
titán

Abba hagyom az Orange is the new black-et, dögunalom lett, sok nyafogás.. Már rég abba kellett volna hagynom.
Wentworth-re rátaláltam most és ez sokkal jobb. :)

PS5

(#36004) Zizmand válasza Gretel (#35967) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Nem tudni, remélhetőleg kiderül a következő évadban. :)

(#36005) S e t h válasza ígyvanferi (#36000) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én most kezdtem el a Dokik című sorozatot, The office óta nem röhögtem ennyit, bőven nem egyszer nézős.
Ahogyan látom itt is ajánlgatták már páran évekkel ezelőtt, hozzám most jutott el és jobb később mint soha alapon tornáztatom a rekeszizmomat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36006) brownus válasza S e t h (#36005) üzenetére


brownus
veterán

jaja, az is jó. ami beugrott még, az arrested development.

(#36007) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Netflix-es Marvel sorozatoknál van valami ajánlott nézési sorrend, vagy jöhet ahogy megjelentek?

-Daredevil 1. és 2. évad

-Jessica Jones 1. évad

-Luke Cage 1. évad

-Iron Fist 1. évad.

Live-Die-Respawn

(#36008) Janaboy válasza oriic (#36007) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Hat igen, az elso resztol az utolsoig növekvő szamsorrendben :D

Janaboy

(#36009) b3Ro válasza oriic (#36007) üzenetére


b3Ro
senior tag

Luke Cage-et es a Jessica Jones-t csereld meg, es jó lesz.

(#36010) oriic válasza b3Ro (#36009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennek van különleges oka? Lévén JJ előbb volt.

Live-Die-Respawn

(#36011) fateless válasza S e t h (#36005) üzenetére


fateless
veterán

A 8. évadot ne nézd meg!

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#36012) b3Ro válasza oriic (#36010) üzenetére


b3Ro
senior tag

LC mar benne van Jones-ban, szerimtem jobb ha megnézed hogy Cage, h lett az ami.

(#36013) Zizmand válasza b3Ro (#36012) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Igazad van úgy tényleg jobb, de megjelenési sorrendben is teljesen jó, ahogy oriic írta. (én is így néztem)

[ Szerkesztve ]

(#36014) drachoHUN válasza fateless (#36011) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem a kilencedikre gondoltál?

Forza JUVE!!!

(#36015) b3Ro válasza Zizmand (#36013) üzenetére


b3Ro
senior tag

Jah, de akkor nem volt "választási lehetőség", most, hogy mind megjelent, van.

-----

Apropó, az Ozark-ot nézi valaki ? 7.resznel tartok es újabb minőségi Netflix sorozat. Nem tökéletes, de simán ajánlott

(#36016) bAtt001 válasza Viszlát (#35945) üzenetére


bAtt001
addikt

Nemrég kezdtem bele, az első két részen vagyok túl de nagyon tetszik. Van benne valami hideg, közömbösség, a helyszín is tetszik, na meg Batemen játéka, a második részben ahogy levezette miért nem kéne csinálniuk amit csinálnak, hideg kiráz tőle.

(#36017) Viszlát válasza bAtt001 (#36016) üzenetére


Viszlát
addikt

Jópár hasonló helyzet lesz még az évad során és rövidesen Linney is túlnő a hűtlen feleség szerepén, szóval csak jobb lesz ez. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#36018) bAtt001 válasza Viszlát (#36017) üzenetére


bAtt001
addikt

Előre sajnálom, hogy csak 10 rész van. Második rész után megnéztem a heti trónok harcát is levezetőnek, hát annyira szappanopera hatása volt az egésznek végig ásítoztam. Meglepő mennyire bátran be tud vállalni a Netflix ilyen sorozatokat, Bloodline-t is be kellene fejeznem, már van belőle 3. évad is :Y

[ Szerkesztve ]

(#36019) fateless válasza drachoHUN (#36014) üzenetére


fateless
veterán

Nem tudom, lehet.
Az utolsó évadot, ami már totál gáz és nem is vicces. Az akkora csalódás volt, hogy még rákeresni sem akartam a pontos adatokért.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#36020) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Pilotberendelés: Tremors – Syfy, készítő: Andrew Miller, executive producer: Jason Blum, exec. producer és szereplő: Kevin Bacon. A film (itthon: Ahová lépek, szörny terem) folytatása, 25 évvel azt követően játszódik a sztori, amikor is visszatérnek a gyilkos óriásférgek, és Perfection kisvárosának egyetlen reménye Valetine McKee, aki egyszer már győzedelmeskedett fölöttük. De ahhoz, hogy ez most összejöjjön, le kell küzdenie a korát, az iszákosságát és téveszmékkel teli hőskomplexusát is. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#36021) Viszlát válasza bAtt001 (#36018) üzenetére


Viszlát
addikt

Egész más ugye az üzleti modell, én nagyon élvezem a dél-amerikai sorozatokat is, mint például a 3%. Onnan ugye hozzánk évtizedekig csak a szappanoperák jutottak el...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#36022) Zizmand


Zizmand
aktív tag

House of Cards S01

Na nagy nehezen végig néztem az első évadot, majdnem egy hónapig tartott, pedig nagyon tetszik. Megérte elkezdeni, köszi, hogy ajánlottátok. :) Most jöhet a 2. évad, ezzel remélem gyorsabban végzek.

Silicon Valley S01

Hirtelen felindulásból kezdtem el nézni pár napja, mondom megpróbálom hátha tetszik. Az első 2-3 rész kicsit gyenge volt szerintem, de utána beindulnak a dolgok. Összességében teljesen jó, ezzel is haladok tovább. :D

(#36023) mark! válasza Zizmand (#36022) üzenetére


mark!
őstag

na majd ha silicon valley-ban eljutsz a 3. évadig :DDD

>

(#36024) bAtt001 válasza Viszlát (#36021) üzenetére


bAtt001
addikt

Ó tényleg, régen én is szemeztem a 3%-al csak valamiért elsiklottam felette. Majd pótolom ezután. Viszont még egy nagyon ötletes és igényes dolog az Ozarkban a logó az elején, mindig a részben felbukkanó 4 motívum van az O-ban :)

(#36025) Janaboy válasza bAtt001 (#36024) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

En is tudom ajanlani, nekem tetszett :)

Janaboy

(#36026) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Ballers S03E01
Hozta a megszokott hangulatot, ha így folytatják, újabb jó kis évadnak nézünk elébe.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#36027) mark!


mark!
őstag

az ozark a trailer alapján simán lehetne a breaking bad folytatása is. season 6 confirmed? ;] ;]

>

(#36028) vond válasza mark! (#35951) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Huszadszorra is libabőr. :Y Az a szintipopos Thriller remix mennyire tökéletes alá, te jó ég. Így kell trailer-t készíteni, és a már amúgy is egekben lévő várakozásainkat még tovább fokozni. :K

Kegyetlen erős lesz ez az ősz! Stranger Things S2, Blade Runner 2049, Thor: Ragnarök. És akkor elvileg októberben jön a Peaky Blinders S4, meg a Mr. Robot S3 is. :C

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#36029) mark! válasza vond (#36028) üzenetére


mark!
őstag

basszus tényleg, mr. robot is most jön. erős évet zárunk sorozatok terén, az biztos!! :Y

meg walking dead is, bár az már vontatott lett s5 óta, azért kíváncsi vagyok, lehet hogy ez az s8 jó lesz.

[ Szerkesztve ]

>

(#36030) mayday00


mayday00
őstag

Szolgálólány meséje. 3.rész. Vége..A csajnak a nemi szervét varrták össze? Ott volt valami kötés féleség.. :Y

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#36031) Apollyon válasza mayday00 (#36030) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Tha Handmaid's Tale
Jah nem mondták ki, de én arra tippelnék hogy a csuklóját* (u helyett i ;]) operálták ki. Aztán lehet nem így van.

Én tegnap néztem meg az utolsó részt is, még kicsit emésztem :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#36032) DS39 válasza Apollyon (#36031) üzenetére


DS39
nagyúr

Cuki sorozat lehet.😏

(#36033) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

The Strain S04 E01-02
Nagyon tetszik ez a kezdés, valahogy sokkal jobban bejön ez a jelenlegi felállás, mint a korábbi évadok küzdjünkahogytudunk mentalitása.

Üdv. Johnny

(#36034) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Supergirl S02
Sokat fejlődött a sorozat a kezdetek óta, CW szuperhősös sorozatai közül a jobbak közé tartozik mostani, Flasht szerintem simán veri mostmár.
Évadzáró kifejezetten jó lett, sikerült egészen komoly drámát is belevinni, illetve a sztori is rendben volt. Persze túl kellett tolni néhol a CGI-t, Supergirl és Superman, illetve Supergirl és Rhea harcainál nem tudom az a slow motion minek kellett folyamatosan.... Jó kis cliffhangert is kaptunk a végére, kíváncsi leszek, ki a 3. kriptoni, akit ráadásul csak "it"-ként emlegetnek.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#36035) S e t h válasza jonnyjoker01 (#36033) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mivel nincs tökölés, nem lesz több évad.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36036) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Daredevil S2

Ejj, jobb volt mint az elso, remelem hamar jon a folytatas.

Most johet a tobbi sorozat.

Live-Die-Respawn

(#36037) |AP| válasza Apollyon (#36031) üzenetére


|AP|
veterán

ott a pont! Gyereket még szülhet, de a szexet nem élvezheti

(#36038) terra052


terra052
őstag

Az Élet a Marson BBC sorozat első évadjáról nem tud valaki egy jó szinkronos forrást? Meg van mindkettő, a második szinkronnal, és az elsőt is szinkronnal néztem elsőre, nagyon jó volt.

werkmania.hu

(#36039) gerii válasza terra052 (#36038) üzenetére


gerii
addikt

Erről el is feledkeztem, az első 2 rész után.

(#36040) FoxiestFox válasza |AP| (#36037) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem nézem a sorozatot, de ez így egész biztosan nem pontos.

(#36041) |AP| válasza FoxiestFox (#36040) üzenetére


|AP|
veterán

jó, akkor annyival pontosítanám, hogy az adott szereplő leszbikus volt, az ilyen irányú élvezetekhez nem árt, ha van csikló (persze mindent meg lehet oldani máshogy is) :K

[ Szerkesztve ]

(#36042) FoxiestFox válasza |AP| (#36041) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mindjárt más :D

(#36043) terra052 válasza gerii (#36039) üzenetére


terra052
őstag

Mert nem jött be, vagy csak simán elfelejtetted?

werkmania.hu

(#36044) pellesmartin


pellesmartin
tag

Üdv!
Rejtjelek 3.évad lesz? Sehol nem találok róla infót? Ha igen mikortól felíratosan,és mikortól szinkronosan?
Valami más,hasonló sorozatot tudtok? :D

(#36045) k-adi válasza pellesmartin (#36044) üzenetére


k-adi
nagyúr

remélem nem mert qva szar. :D plusz a második végén szépen lezárták.. de elvileg lesz 3

(#36046) gerii válasza terra052 (#36043) üzenetére


gerii
addikt

Elfelejtettem.

(#36047) Soybex


Soybex
őstag

Na 3 nap aztán jön az új Rick and Morty évad. Valaki várja rajtam kívül? :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#36048) rétisün válasza Soybex (#36047) üzenetére


rétisün
veterán

:K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#36049) oriic válasza Soybex (#36047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokan szerintem. En is.

Live-Die-Respawn

(#36050) Soybex válasza oriic (#36049) üzenetére


Soybex
őstag

Remélem hogy Ingorion csinálni fogja hozzá a feliratot :))

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.