Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) Atomgeszi válasza Janaboy (#69996) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az a fánkzabáló nagy dagadt zsíros pofájú arc jelenik meg állandóan random módon és lefossuk a bokánkat :DDD
Remélem, mert érdekelne a történet nagyon is. :D Szeretem az ilyen elborulásokat

(#70002) Pitterix


Pitterix
őstag

Lauchhammer - Tod in der Lausitz

Erősen közepes krimi, rétestészta effektussal.
Ezt le lehetett volna zárni, egy max 2 órás filmben.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#70003) dokee78 válasza Kergeboci (#69982) üzenetére


dokee78
félisten

Godless-t már láttad?

(#70004) modflow


modflow
veterán

Servant-ot nézte valaki?
Ez a vége ez meg mi ez volt????

(#70005) Lauda válasza dokee78 (#70003) üzenetére


Lauda
félisten

Úgy emlékszem a harmadik résznél után hagytam abba az 1883-at, ugyanígy a godless-t. Ha valami nem fog meg az elején, akkor kuka.

The english például teljesen jó. :K

[ Szerkesztve ]

(#70006) radi8tor válasza modflow (#70004) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem.

⭐ Stella

(#70007) bobalazs válasza modflow (#70004) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kukáztam már az első évad is nehezemre esett.

(#70008) k-adi válasza k-adi (#57642) üzenetére


k-adi
nagyúr

Godfather of Harlem (2023)
season 3 finale

Visszanézve mit írtam a 2. évadról, megállja a helyét itt is. Még mindig jó a cast, a story még mindig ütős, és Stella mellékszála továbbra is csak töltelék.
A Malcom X szálat egész jól ábrázolták, a vége felé már kicsit túlnyújtották talán, de megvolt a kellő tisztelgés és a finálé azért még így is megrendítőre sikerült... és aki utána olvas mi is történt valójában meg utána, sok "érdekes" dologra bukkanhat rá

Még 1 évadnyi erő van ebben, kíváncsi vagyok lesz-e új évad és ha igen, az lesz-e az utolsó?

(#70009) la_cc válasza k-adi (#70008) üzenetére


la_cc
addikt

Ehhez sem készül magyar felirat, mi?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70010) Laraxior válasza la_cc (#70009) üzenetére


Laraxior
titán

Jön folyamatosan, ahogy a Snowfallhoz is, a Mayor of Kingstownhoz is. :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#70011) la_cc válasza Laraxior (#70010) üzenetére


la_cc
addikt

Ehhez speciel nem volt, ezért angol felirattal néztem őket. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70012) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

1923 - Taylor Sheridan, te állat... :R :C

10/10

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#70013) bobalazs válasza la_cc (#70011) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Van, ahogy mondják csak lassan készül. Ahogy Snowfallhoz is.

[ Szerkesztve ]

(#70014) spiky03 válasza modflow (#70004) üzenetére


spiky03
veterán

Jelen.
Igaz a 4.évadból még csak az első részt néztem meg.
Nem rég lett újra 3 hónap Apple Tv előfizum. :D

Most épp az Árnéyk és csontokat nézzük az asszonnyal, de ma végzünk vele elvileg és utána majd folytatom a Servant. Kiváncsi vagyok mi lesz a vége.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#70015) Piszmaty76 válasza spiky03 (#70014) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Én még nem kezdtem bele a negyedikbe, de az előző évadok végig fenn tudták tartani az érdeklődésemet. Kíváncsi vagyok a sztorira. 🤔

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#70016) F34R válasza modflow (#70004) üzenetére


F34R
nagyúr

cliffhanger

[ Szerkesztve ]

(#70017) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

lepörgettem a consultant. háát én a a don cheadle féle vígjáték/drámá-ra számítottam volna cím alapján mert nem néztem meg 1 előzetest se... erre kaptam egy nem is tudom mit, ráadásul így évad végén is maradt egy csomó kérdőjellel :U
5/10 nekem...

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#70018) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a Shadow and Bonet olyan régen láttam már hogy kajak elfelejtettem az egész sztorit csak pislogok ki kicsoda micsoda meg ki kivel van.

(#70019) paatrick


paatrick
senior tag

Kis előszó: én gyerekként a Csillagkapun nőttem fel, így kicsit szomorú látni hogy évről-évre jönnek az új Star Trek sorozatok, Csillagkapu meg meghalt. Pedig abban a sztoriban is lenne ugyanennyi potenciál, bárhonnan indítva egy új szálat jó írókkal. Csakhát meglátásom szerint Robert C Cooper, Brad Wright páros az istennek se engedné ki a kezük közül az egészet, pedig nagyon a sima Csillagkapuval se tudtak mit kezdeni a goauld szál után, az Atlantisz az copy-paste ugyanaz csak nem goauld a főgonosz hanem lidérc, majd a Universe-zel próbáltak valamicskét újítani, de az a sorozat meg jó 10 évvel megelőzte a korát. Ha ma adnák mindenki kajálná mert manapság a szétdrámázott szappanopera az nagyon menő. Na nem mintha mellette jó története lett volna.
De gondoltátok volna hogy már több mint 10 éve nincs semmi új Csillagkapu? Még csak hír se?

Star Trek: Különös új világok S1 / Star Trek: Strange New Worlds (2022)

Szóval át kellett nyergelni valahova hogy az Orville után kapjak újra egy normálisabb űr sci-fit. Azt a sírdogálós Star Treket már akkor eltemettem mikor írtatok róla, van még a Picardos de ahhoz semmit se konyítok, lévén Star Trekből csak a régi filmeket láttam vagy 15 éve, meg az azóta rebootolt hármat.
Szóval maradt ez, kb fresh start, gondoltam, aztán mint korábban írtam csak néztem ki a fejemből az első rész után hogy mi a franc van, ennek kéne valami előzményt tudni ami a sírdogálósban van. :DDD
Hát ez a szál nem igazán lett megmagyarázva később se a sorozatban, szóval még mindig homály hogy Pike miért volt a kőnél, meg mi a kő stb. stb. Innen is küldök egy pofont a készítőknek a keresztbeszervezésért.
Ezen túllépve amúgy jó volt, és várom a folytatást, bár a 10 részből 2 gagyi filler részt kicsit soknak érzem. Főleg a színészkedős volt kellemetlen.
A szereplők jók voltak, talán Uhura aki kicsit kérdőjeles. Külön kiemelném a biztonsági tiszt Kahn ivadék La'an Noonien-Singh (meg kellett nézni hogy írják) hadnagyot, aki kinézetre és modorra is az Orvilleből Alara és Talla szerelemgyereke :P , biztos hogy ez valami geg az Orville stábnak lévén ott is biztonsági tiszt a 2 nevezett szereplő.
Ja igen eszméletlen szép az egész sorozat. Kb a legszebb amit láttam mióta oled tv-m van.

Star Trek 1966 pilot
Gondoltam akkor folytatom is a Star Trek pályafutást :D , mivel ebből készült a fenti sorozat.
Ahhoz képest hogy 1966-os annyira nem is vészes a dolog, nyilván az akkori technika trükkjei kimerültek abban hogy kimerevített képkockákra rajzoltak lézernyalábokat, meg egyik snittről a másikra áttűnéssel eltűntek az emberek, vagy átalakultak.
Manapság már nem igen merné leadni egy adó se mert Pike-nak vannak elég szexista beszólásai pl.: "még mindig nehéz elfogadnom hogy nők is bejöhetnek a hídra" :DDD , valamint a nemek aránya se igazán hasonlatos a 2022-es feldolgozáshoz. Itt csak az elsőtiszt a nő, rakta kívül mindenki férfi, Uhura sehol, kormányos csajok sehol. Bár van még egy nő aki bejár, de inkább olyan lenézett biodíszlet a szerepe.
Másik változtatás a hajóorvos, itt szinte apa-fia, vagy idősebb mester-fiatal tanuló viszony van, sokkal közvetlenebb mint a 2022-esben, ott szinte alig találkoznak Pike-kal.
Amúgy ha már fentebb szóba hoztam az Orville-t ezt a részt is feldolgozták abban, lehet sokan nem is tudják :D
A 2022-es sorozat amúgy nagyon hű maradt Pike személyéhez gyakorlatilag ami ebben az 1 órás részben elhangzik azt látjuk is az új sorozatban, a lovaktól, a pihenni vágyásig stb.

Star Trek 1966 S1E1-E3
És akkor már miért ne kezdhetném az elejéről az egészet. Na hát megint WTF érzés, Spockon kívül mindenkit kukáztak aki a pilotban volt, semmi átvezetés, semmi magyarázat.
Nekem alapból bejönnek a retro sci-fik, a béna épített környezetükkel ami idegen bolygó akar lenni, vagy űrhajó. Szóval ezzel nincs gond és az űrjeleneteknél még abban se vagyok biztos hogy nem valami utómunkált felturbózott kópiát nézek (á la Star Wars), mert nagyon jól néz ki ahogy megy a hajó a csillagok között vagy a bolygó mellett.
Szegény Spocknak még nem találják 4 rész óta hogy milyen is legyen a feje, szinte 4 féle volt eddig, a legutóbbiban citromsárgára sminkkelt fejjel :N
A többieknél kontans megjelenés, Kirk azért biztos odaültette az anyukákat is a TV elé :P

Mivelhogy 80 részes az egész ez szerintem idénre betart, majd az évadok végén írok róla pár szót.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#70020) KISDUCK válasza paatrick (#70019) üzenetére


KISDUCK
addikt

A csillagkapuról már annyi rókabőrt lehúztak hogy inkább hagyják szegényt pihenni vagy adják el a jogait valamelyik jóféle anime stúdiónak. :DDD

(#70021) F34R


F34R
nagyúr

A Doom Patrollal mi a fene lett? ugy lett vege hogy be sem fejeztek.

(#70022) Jaded válasza modflow (#70004) üzenetére


Jaded
senior tag

Fú, de kár volt végigszenvedni. Az első két évad jó volt, de az utolsó kettő :U a végéről ne is beszéljünk, látszott a színészeken is hogy unják a banánt.

Renault Megane IV Limited

(#70023) Janaboy válasza paatrick (#70019) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Nekem adná ha folytatnak az Universet.
De amúgy én is gondoltam rá, hogy vajon mikor lesz egy új Csillagkapu sori.
De a mai elképzelesek szerint készült sorozatok miatt lehet jobb is inkább ha nincs.
Amúgy pont mostanság gondoltam rá hogy újra kellene nézni az egészet.

Janaboy

(#70024) OPiiPO válasza Janaboy (#70023) üzenetére


OPiiPO
addikt

Én ősszel néztem végig az Atlantiszt, még mindig jó ki sorozat, habár a CGI nem igazán lett jobb sajnos :)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#70025) bobalazs válasza OPiiPO (#70024) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Az Atlantisz is meg a ST Voyager is az ember szívéhez nő.

(#70026) oriic válasza paatrick (#70019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Szóval maradt ez, kb fresh start, gondoltam, aztán mint korábban írtam csak néztem ki a fejemből az első rész után hogy mi a franc van, ennek kéne valami előzményt tudni ami a sírdogálósban van. :DDD
Hát ez a szál nem igazán lett megmagyarázva később se a sorozatban, szóval még mindig homály hogy Pike miért volt a kőnél, meg mi a kő stb. stb. Innen is küldök egy pofont a készítőknek a keresztbeszervezésért."

A Strange New World a Discovery spin-off sorozata, szóval a szereplők már ott feltűntek, így ha érteni akarsz mindent, akkor bizony azokat a részeket meg kell nézned :D

Live-Die-Respawn

(#70027) madgie válasza paatrick (#70019) üzenetére


madgie
titán

"Ja igen eszméletlen szép az egész sorozat. Kb a legszebb amit láttam mióta oled tv-m van."

Egyetértek, brutál szép sok helyen a sorozat, olyan színekkel, tónusokkal operál, hogy jó nézni.

(#70028) paatrick válasza Janaboy (#70023) üzenetére


paatrick
senior tag

Valahol olvasható a 3. évadról kiszivárgott forgatókönyv, hát nem lett volna jobb, ugyanaz a vekengés a hadsereg és tudósok között.
De szerintem is ezt lenne a legegyszerűbb folytatni, ha mást nem ugye ott vannak a tök ismeretlen leszármazottaik akik fény alatti sebességen mennek a saját építésű űrhajójukon. Velük simán lehetne menni egy új szereplőgárdával.
A Universe eredeti stábját úgyse tudnák összefogdosni így 12 év után.

De legszívesebben egy hasonló játékot bírnék a legjobban, pedig 5 évente ha kijátszok valamit :DDD

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#70029) Lauda válasza Lauda (#70005) üzenetére


Lauda
félisten

The english például teljesen jó.

4. résznél ment a levesbe. :D

(#70030) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ryan Coogler az X-akták új változatán dolgozik, méghozzá diverz szereplőgárdával*

*Mulder és Scully is szőrös férfi lesz és nem lesz kérdéses a kapcsolatuk évadokon át, rögtön az első részben simogatni fogják egymás gyapjas mellkasát ágyban, párnák közt.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70031) OPiiPO válasza Bad Pritt (#70030) üzenetére


OPiiPO
addikt

broáf :(((

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#70032) oriic válasza Bad Pritt (#70030) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne adj nekik ötleteket :D

Live-Die-Respawn

(#70033) Bad Pritt válasza oriic (#70032) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy viccen kívül kíváncsi leszek, hogy oldják meg a mai trendeket, el tudnám képzelni, hogy Mulder lesz a fekete nő, aki hinni akar, érzékeny, Scully pedig a fehér férfi, aki szkeptikus és folyton becsicskítja szegény Muldert. Ez a dinamika szerintem sokak számára ismerős a modern sorozatokból. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70034) -FreaK- válasza Bad Pritt (#70033) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jó-jó, de így mi lesz pl. a nembináris csoport reprezentálásával?! Kellenek még ide állandó szereplők a fő páros mellé..

(#70035) VágniValó válasza Bad Pritt (#70033) üzenetére


VágniValó
addikt

Lesz egy ázsiai spirituális tanácsadójuk, akinek a szavai segítenek 10-ből 8 ügyet megoldani. Az irodában a jófej kollégák kizárólag rommá gyúrt fekete csávók lesznek akiknek a fele meleg.

Lesznek benne fehér heteró nyomozók, akik folyton keresztbe akarnak tenni nekik és a nyomozást hátráltatják, ők kopaszok vagy kopaszodóak lesznek, olyan csüngő hassal, hogy a térdükig ér.

Disclamer: A Starsky és Hutch-ban is ilyesmire számítok.
😘

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#70036) Bad Pritt válasza -FreaK- (#70034) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Easy, minden harmadik rész valamilyen nem- és alakváltó alien felkutatásáról szól, akit először likvidálni akarnak, de aztán rájönnek, hogy ő is csak élni szeretne békességben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70037) Frod válasza Bad Pritt (#70033) üzenetére


Frod
addikt

És ki lesz a cigiző ember?
Vagyis hát mit fog csinálni? Iqos? Elf-bár (vagy annak amcsi megfelelője a Juul)?
Esetleg matcha teázik?

Do you see the white shadow?

(#70038) la_cc válasza Lauda (#70029) üzenetére


la_cc
addikt

Szerintem is teljesen jó volt. :P

Bár a kollágának érdekes az ízlése:

"Úgy emlékszem a harmadik résznél után hagytam abba az 1883-at, ugyanígy a godless-t. Ha valami nem fog meg az elején, akkor kuka."

Ezek epic sorozatok a genre-n belül.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70039) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Én nem tudom hogy maradt ki nekem a Boardwalk Empire, pár részt toltam le csak belőle eddig, de nagyon megtetszett. Hangulat, színészi játék 10/10. Egyenlőre lehet jobban tetszik, mint a Peaky Blinders, pedig a kedvenceim között van az is, de nem formálok még meg rendes véleményt amíg egy pár évadot minimum meg nem néztem belőle.

Üdv. Johnny

(#70040) Lauda válasza la_cc (#70038) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem inkább csak más. ;) Az emberek mások, velük az ízlésük is.

(#70041) k-adi


k-adi
nagyúr

The Watchful Eye (2023)
season 1 finale

Ez a tipikusan, egyértelműen kerülendő sorozat. Egyedül Mariel Molino aki miatt maradtam, de kár volt. Gyenge történet, gyenge színészijáték. Elég akadozva halad sokszor a történet, néha csak úgy a semmiből történik valami, hogy haladjon előre a story, és persze az évadzáró epizódban hirtelen minden begyorsul de még úgy se oldódik meg semmi, sőt... hogy legyen anyag a 2. évadra...

(#70042) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Mandalóri
jó rész volt, lesz itt még pár izgalmas pillanat :C

⭐ Stella

(#70043) WayneGace válasza radi8tor (#70042) üzenetére


WayneGace
őstag

Úgy érzem, hogy nem csak ennek a sorozatnak, de úgy kb. az egész SW-nek a harcok az egyik gyengepontja. Valamint az zavar, ha már költenek CGI-ra, akkor miért nem csinálnak több embert, hogy legyen már egy kis tömeg. Egy bolygó ne 30-40 emberből álljon. Meg 25 kalóz ne tudjon már elfoglalni egy bolygót. Ha ezt leszámítom, meg a gagyi lövöldözést, akkor a jobb részek közé sorolom.
A SW bürokrácia megejelenítése kifejzetten tetszik. A "felszabadított" nő érdekes karakter, remélem még látjuk központibb szerepben.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#70044) k-adi válasza k-adi (#57697) üzenetére


k-adi
nagyúr

Star Wars: Rossz Osztag
Star Wars: The Bad Batch (2023)
SEASON 2

Rossz Osztag... komolyan ez a magyar neve? lehetne egy kicsit frappánsabb...

Az első évadhoz képest itt próbáltak több család centrikusságot belevinni, ami néha nem igazán úgy sült el ahogy tervezték szerintem, ugyanis némely jelenet emiatt eléggé kilógott... viszont a különálló epizódok, amik meg tényleg kilógnak, egész jól passzoltak az évadhoz és már-már mondhatni azok a legjobb részek az évad során.
Ja és Omega továbbra is idegesítő.

(#70045) k-adi


k-adi
nagyúr

Nem úgy volt, hogy kaszatibi lett a Visions? Most akkor az SW Visionsból lesz season 2? Reddites kép szerint igen, ráadásul SW napon (may 4)

Amúgy itt egész jól össze vannak szedve, belinkelem:


(#70046) la_cc válasza k-adi (#70045) üzenetére


la_cc
addikt

Mi ez a KOTOR remake? Ja, game, sorry, törölhető a hsz.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#70047) Janaboy válasza radi8tor (#70042) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Amikor beszélt a tömeg előtt, az a kalapács úgy néz ki mint egy csaptelep :DDD

Janaboy

(#70048) markknight


markknight
veterán

Nem igazán szeretnék háborogni, de muszáj vagyok. Ez a Mandalóri egyre rosszabb! Ennek az évadnak a 70%-a kb filler. SEMMIT nem mozdul előre a sztori már ki tudja mióta. Ebből a mostani részből is az utolsó 5 percnek volt értelme, még az utolsó jelenet is ilyen meh kategória. Most nem tudom eldönteni, hogy ennyire ötlettelenek vagy valóban így tervezték el és akkor ebből a sorozatból lesz majd 30 évad mire visszafoglalják Mandaloret és Din Djarin lesz a vezető?

WayneGace: Fogtam a fejem az előző héten látott mentőakciót követően. Konkrétan úgy repkedtek a jetpackkel mint akik beszartak :D A kamera össze-vissza rángatott közbe, semmit nem is láttál, csak lassítva kivehető, hogy miként szerencsétlenkedtek drótokkal. Volt egy 1991-es film a Rocketeer. Na ott volt hasonló repülés, szóval meg is értem, Birodalom szétbombázta őket, ilyen harctudással nem is csodálkozom :D

[ Szerkesztve ]

(#70049) markknight válasza markknight (#70048) üzenetére


markknight
veterán

Visszavonom, a Rocketeer-ben sokkal vagányabb a repülés mint emlékeztem rá.

(#70050) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A Westwold S04-ben mi a fene az a függőleges nyílás? :U
Soha nem volt szó semmi olyanról, hogy egy totál hagyományos vízerőművön és bár futurisztikus design-os, de abszolút halandó ember építette számítógép szerverfarmon kívül bármi más lett volna ott, végképp nem valamiféle "csillagkapu". Egy szó nem esett arról, hogy miért nyílt ki a titkosító kulcs használatakor, és miért záródott be a gömb feltöltése után. Ez így kb. csak egy olcsó tartalék írói kiskapunak tűnik, amire később azt mondhatták volna a nem létező 5. évadban, hogy "bizonyíték, hogy ez is csak egy szimuláció volt", amit a 4. évadban valóságként tálaltak...
Bár én már azzal is le voltam most maradva, hogy a gyorsfagyasztott húsvér William honnan került a konzervdobozba. Úgy rémlik, hogy már a 3. évadban is csak a gépi másolata bolyongott körbe (talán már az 1. évad végén, vagy valamikor a 2.-ban kinyiffant az eredeti, de a 3. évad végére tuti, még az első generációs gépi másolata is).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.