Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) #54715584 válasza mayday00 (#25644) üzenetére


#54715584
törölt tag

Február? :Y
Ne már, hát addig simán leadhatnák az egész évadot.

(#25652) bok92 válasza #54715584 (#25651) üzenetére


bok92
addikt

Tavaly is így volt. Sajnos.

(#25653) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Shameless Season 6 | Official Trailer | Showtime Series :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25654) rétisün válasza gyuromoj (#25653) üzenetére


rétisün
veterán

basszus, csak nemrég daráltam az 5. évadot, itt is az új évad mindjárt? :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25655) jonnyjoker01 válasza mayday00 (#25644) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

OMG Csak most fogtam fel.... NEE :O Miért?!?! MIT TETTÜNK AMIÉRT EZT ÉRDEMELJÜK?!?!?! :O :O

Pedig ma mentem el egy nagy családi csomagos popcornért mert annyira várom már a részeket... :(

Szerk... OK kicsit túlreagálom, tudom :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#25656) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#25655) üzenetére


#54715584
törölt tag

(#25657) bok92


bok92
addikt

How to get away with murder s02e09

Beszarok már de tényleg. :DDD Az a lőjön már valaki rész egyszerre volt komikus, meg morbid... Meg a végén. Annalise meg a Wes ala Christoph?Meg az a haj... :DDD És akkor most várhatunk egy ideig... :W

(#25658) kenny123 válasza kenny123 (#25639) üzenetére


kenny123
addikt

Valaki? :))

yo

(#25659) gerii válasza bok92 (#25657) üzenetére


gerii
addikt

Volt kavarás, de végre képben vagyunk, jöhet az évad vége :)

[ Szerkesztve ]

(#25660) dokee78 válasza kenny123 (#25658) üzenetére


dokee78
félisten

J1GG4 - Ruby
Ők csinálták a 2x06-ot.
feliratok.info szerint.

(#25661) #51177472


#51177472
törölt tag

Leftovers 2x7:

what the fuckin' fuck :Y

(#25662) Ragnar95 válasza bok92 (#25657) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mi a franc történt ebben a részben :Y :O Ez mindfuck kategóriában mindent vitt eddig, pedig az első évad is elég magasra tette a lécet...
Úgy tűnik, mégsem Annalise Wes anyja, viszont akkor hogy került oda a kihallgatószobába?
Ebben a részben mindenki megőrült amúgy, Annalise, Asher, Bonnie, a végére Wes...

Nem tudom, hogy fogom kibírni a folytatásig, most néztem meg a részt, de már tűkön ülök :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25663) b3Ro


b3Ro
senior tag

Jessica Jones e01-02

Eddig prima, az elso ket resz alapjan. Szepen van csorgatva a tortenet, nincs kapkodas. Eleg komor, nem annyira mint a Daredevil, de pont jo. Szineszek rendben vannak, es Kilgrave is erdekes fobossnak igerkezik, de eddig tudatosan kevesett mutattak belole.
Nagyon ugy fest, h iden sokadjara is megcsinalta a minosegi sorozatat a Netflix.

[ Szerkesztve ]

(#25664) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Új Big Bang részben benne van Elon Musk. :D

(#25665) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Van valami infó arról, hogy idehaza szinkronosan mikor kezdik el vetíteni az Odaátot?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#25666) dokee78


dokee78
félisten

Homeland S01E07-nél járok eddig bejön!
Ez a Carrie végig ilyen picsogós liba lesz?

(#25667) mayday00 válasza dokee78 (#25666) üzenetére


mayday00
őstag

Igen sajnos :K Kicsit elmebeteg a nő :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25668) brownus válasza mayday00 (#25667) üzenetére


brownus
veterán

nem elmebeteg, mentális betegsége van, bipoláris zavar ha jól emlékszem

klikk :D

(#25669) spammer válasza Predator2 (#25665) üzenetére


spammer
veterán

Ahogy látom, a 6. évad tavaly októberben kezdett, az 5. meg anno decemberben, szóval talán még idén, de lehet, hogy csak jövőre, hivatalos időpontról nem tudni.

De ha tervezed végignézni a sorozatot, akkor jobban jársz, ha angolul nézed, mert épp a 11. évad fut, tehát nem kicsi lemaradásban van a szinkronos, és ki tudja, hogy tervezik-e leadni folyamatosan.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25670) mayday00 válasza brownus (#25668) üzenetére


mayday00
őstag

személyiség zavar magyarul :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25671) Pitterix


Pitterix
őstag

Flash/Arrow dupla crossover

Juj, de jónak ígérkezik!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25672) Vladi válasza dokee78 (#25666) üzenetére


Vladi
nagyúr

Lesz még úgyabb is. :DD

Last man on eartöt néz valaki?
A másik a You, me and the apocalyps. Ez is nagyon jó, csak sajnos nincs magyar felirata, így csak a 70%-át értem. :DDD :(((

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25673) rétisün válasza Vladi (#25672) üzenetére


rétisün
veterán

első rész felénél vagyok kb.

így 2 nappal a könyv befejezése után elég fura, lehet jobb lett volna nem újraolvasni :B egyelőre nem akarok véleményt mondani, de alighanem nézős lesz....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25674) Ragnar95 válasza Vladi (#25672) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Last man on Earth-öt itteni ajánlásra kezdtem el és nem bántam meg, néha fárasztó tud lenni, amit Phil csinál, de összességében annyit lehet röhögni rajta, hogy megéri nézni mindenképp.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25675) rétisün válasza Ragnar95 (#25674) üzenetére


rétisün
veterán

összességében elég gyökér egy figura, és alighanem a mostani viselkedése nem ő igazából, hanem olyan, amilyent elvárnak tőle a töbiek. :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25676) dokee78 válasza Vladi (#25672) üzenetére


dokee78
félisten

Abbahagytam S01E08-nál,de folytatom.

(#25677) Ragnar95 válasza rétisün (#25675) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én bízom benne, hogy valamennyire megjött az esze :D Bár most meg a másik végletbe esett át, a többieknek való megfelelést viszi túlzásba és emiatt csinál óriási baromságokat

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25678) harylmu válasza Ragnar95 (#25677) üzenetére


harylmu
őstag

hatalmas, végig röhögöm a részeket. viszont a testvéréről semmi infó az űrben

(#25679) Ragnar95 válasza harylmu (#25678) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, a testvér-szálat késleltetik elég rendesen

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25680) rétisün válasza Ragnar95 (#25677) üzenetére


rétisün
veterán

amilyen gyökér volt az első évadban, ahhoz képest nagyot változott. már csak arra leszek kíváncsi, meddig tart ez nála, vagy inkább meddig bírja, ha ez csak megjátszás/többieknek megfelelni akarás :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25681) Ragnar95 válasza rétisün (#25680) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyrészt nagyot változott, másrészt viszont azért látszik, hogy ugyanolyan gyökér maradt, mint volt. Ennek ellenére szerintem tényleg meg akar változni, bár azért még mindig sikerül néha önzőségből is hülyeségeket csinálnia (ld. bacon-eset), de mostmár általában inkább a megfelelési vágy miatt esik át a ló túloldalára.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25682) rétisün válasza Ragnar95 (#25681) üzenetére


rétisün
veterán

mindenesetre (főleg az előzmények ismeretében) nekem valahogy nem tűnik túl őszintének, amit csinál :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25683) mayday00


mayday00
őstag

Hannibal S03 végignézve.

Komolyan nem lesz több évad? :O :O

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25684) rétisün válasza mayday00 (#25683) üzenetére


rétisün
veterán

:(

bár ez a 3. évad valahogy nekem már nem tetszett annyira, azért én is néztem volna tovább......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25685) k-adi válasza mayday00 (#25683) üzenetére


k-adi
nagyúr

Elvileg elképzelhető hogy valamelyik csatorna átveszi, volt is erről valami cikk még s3e2 idején.... Amúgy mi lett a vége? Milyen volt az évad? Leírnád pár sorban spoilerben? Mert én s3e3-nál abbahagytam. :DDD

(#25686) brownus válasza k-adi (#25685) üzenetére


brownus
veterán

hannibal elvette willt, és örökbe fogadták a dokinő gyermekét, kicsit nyálas vége lett, de a mai modern korunknak végül is megfelel :) és szépen tálalták!

(#25687) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

HTGAWM S02E09

En megmondtam!!! :D
Mostmar tenyleg nem tudok februarig varni :/

Üdv. Johnny

(#25688) gerii


gerii
addikt

Megy a The man in the high castle, és nem szóltok, affene :D

k-adi: Az túl korán volt, 2 nap alatt 3x elfelejtettem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25689) k-adi válasza gerii (#25688) üzenetére


k-adi
nagyúr

öö, de?

[link]

(#25690) brownus válasza gerii (#25688) üzenetére


brownus
veterán

short memory system iz damaged becauze of tuu much thc.... cöcöcö

(#25691) oriic válasza gerii (#25688) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már le is ment. :D Hunsubra várok és darálom az évadot. :D Meg a Jessica Jones-t is. :D

Más téma:

Supernatural 11x07

Szokásos monster of the week epizód, semmi különös. Azt viszont jól tippeltem hogy az előző rész végén Lucifer ketrecét láttuk.

Live-Die-Respawn

(#25692) oriic válasza oriic (#25691) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk:

Ha anno esetleg valakinek kimaradt volna. :DDD :C
Supernatural Parody by The Hillywood Show®

Live-Die-Respawn

(#25693) spammer válasza oriic (#25692) üzenetére


spammer
veterán

Baromi jól eltalálták, benne van az egész előző évad. :DD

Miközben néztem, mondtam magamban, hogy már csak a 2 srác hiányzik a videóból, őket nem lenne szabad kihagyni, remélem, hogy legalább a végére berakják őket... És jöttek is. :C

És még az Eye Of The Tiger poént is belerakták. :C

Akármennyit szapultam már a Supnatot, azért csak bírom a srácokat. :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25694) Vladi válasza rétisün (#25673) üzenetére


Vladi
nagyúr

Van belőle könyv? :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25695) k-adi válasza brownus (#25686) üzenetére


k-adi
nagyúr

micsodaaaaaaaaaaaa :Y :DDD

(#25696) rétisün válasza Vladi (#25694) üzenetére


rétisün
veterán

van bizony. azt hiszem, P.K.D. majd' minden könyvét kiadták.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25697) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jessica Jones lényegét összefoglalná valaki?
Nem vagyok biztos abban, hogy szükségem van még egy Marvel sorozatra (S.H.I.E.L.D.-et kedvelem, Carter korrekt, Daredevil so-so)
Kisebb spoiler mehet bele.

(#25698) k-adi válasza FoxiestFox (#25697) üzenetére


k-adi
nagyúr

Csaj. Rendőr. Marvel. Dark.

(#25699) Alexios válasza k-adi (#25698) üzenetére


Alexios
veterán

Nem rendőr :D

Amúgy dark, de nem úgy mint a daredevil, az sokkal "durvább" volt, itt inkább arra mentek rá, hogy kicsit félelmetes legyen, a legtöbb szereplő érthetően paranoiás, stb

(#25700) tomiii. válasza bok92 (#25657) üzenetére


tomiii.
aktív tag

How to get away with murder s02e09

A lőjetek le rész tényleg kicsit erőltetett volt, ahogy mindenkit hergel, de amivel West sikerült rávenni, az tényleg teli találat volt. Én mos thirtelen nem tudok más sorozatot mondani, ami 9 részen keresztül folyamatosan izgalommal tölt el. Bár most elég sok kérdésre kaptunk választ, lehet majd laposabb lesz kicsit :O

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.