Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25601) dokee78 válasza Vladi (#25597) üzenetére


dokee78
félisten

Ezért ha érdekel a napi politika kötelező nézned!

A mostani terror helyzet miatt gondoltam erre a sorozatra.
Nem gondolom,hogy pont erről szól,de hasomló talán.

[ Szerkesztve ]

(#25602) FireKeeper válasza dokee78 (#25601) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

van benne olyan rész is (főleg Quinn szála a mostani évadban).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25603) k-adi válasza dokee78 (#25601) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az idei évad tényleg eléggé "javasolt" akit érdekelnek a mostani dolgok és a kém-világ úgy általánosságban, de én nem javaslom azonnal ezzel az évaddal kezdeni.... Bár az évadok csak valamilyen szinten kapcsolódnak egymáshoz, (inkább a karakterek, mintsem az adott történet) de ha új lennék, az elsővel kezdeném sorba.

(#25604) Vladi válasza dokee78 (#25601) üzenetére


Vladi
nagyúr

Meglepően aktuális. Nem is tudom, hogy csinálták. :F Mivel jelenleg a terroroizmus célpontja Európa lett, így ide helyeződött. Az első 4 évad még az usában játszódik.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25605) Apollyon válasza Vladi (#25599) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Erről van szó.
Carrie szerintem jó karakter, végre nem egy drogos béna alak, hanem valami új. Amúgy szinte minden zseninek van valami kattanása, ez a bipolár dolog jó ötlet volt.

Nekem egyébként a Lockhart volt még a kedvencem, szerintem nagyon jó néha negatív karakter volt, szakadtam a szövegein.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#25606) bok92 válasza Vladi (#25597) üzenetére


bok92
addikt

Nem az, hanem hogy Carrie pont attól kér segítséget, aki ki akarta nyírni...

(#25607) k-adi válasza Vladi (#25604) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én is ezen agyalok egyfolytában, hogy hogyan írhatták ilyen aktuálisra a forgatókönyvet 1 évvel ezelőtt...? :F

Amúgy Lockhart valóban "erős" karakter volt a beszólásaival :)

(#25608) callmeakos válasza oriic (#25596) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A MiHC vagy zseni lesz, vagy katasztrofális. Remélem előbbi.

All→M8

(#25609) bok92 válasza k-adi (#25607) üzenetére


bok92
addikt

Aktuális igen. De a szíriai polgárháború már 2011 óta tart, menekültek és itt főleg a szírekre gondolok 2013 óta jönnek. Persze a médiában mostanság csúcsosodott ki, de nem idén kezdődtek ezek az események. A német lehallgatási botrány is áprilisban kiderült, de snowden a tavalyi év folyamán is sokat aktívkodott.

(#25610) k-adi válasza bok92 (#25609) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát jó, végülis ha így nézem, plusz még hozzáadok egy kis írói fantáziát akkor valóban van esély egy ilyen forgatókönyvre.

(#25611) FireKeeper válasza bok92 (#25609) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mellesleg a német titkosszolgálati picsa kb ugyanezt a szerepet játssza a Homelandben mint a szintén remek le Carré feldolgozásban a The Most Wanted Man-ben. akit érdekel a téma, mindenképp nézze meg!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25612) k-adi válasza callmeakos (#25608) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, igen, nekem is felkeltette az érdeklődésem :K nem tudom hogy bukkantál rá, de kösz az ajánlást oric

(#25613) oriic válasza callmeakos (#25608) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pilot mocsok jó volt.

Live-Die-Respawn

(#25614) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Flash S02E07

Kicsit langyos rész volt, de legalább letudtok Barry felépülését. Vége kicsit furcsa volt, mint ha a Majmok bolygójára küldték volna Grodd-ot.
Két hét múlva (jövőhéten TG lesz kint, ezért nem lesz új rész) pedig Arrow+Flash crossover ami felvezeti a LoT-ot.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25615) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Gotham S02E09
Nagyon durván jó lett ez az évad, így, hogy nincsenek heti sztorik, nagyon durván pörög a főszál, hihetetlenül akciódús az egész.
Pozitív meglepetés volt a Doctor Whoból Missy megjelenése, itt is hozza ugyanazt a karaktert, mint a DW-ban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25616) Vladi válasza bok92 (#25606) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nah hát pont azért izgalmas. :DD

(#25607) k-adi:

Na ez az! már hollywoodban triviális volt amire európa 1 évvel később is naív boci szemekkel bambult. :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25617) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Agents of SHIELD 3x08
Na, mik nem derülnek ki. Mármint nem az ATCU, mert az na, evidens. Viszont ezt a Hydrát valahogy mindig visszahozzák a meccsbe. :D
Ja és annxit mondok: FitzSimmons. :))

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#25618) spammer válasza Ragnar95 (#25615) üzenetére


spammer
veterán

Nocsak, komolyan nincsenek gagyi heti ügyek, rámentek a főszálra rendesen? A színészek javultak? Történet javult, azon kívül hogy pörgős? Mert engem nem az érdekel, hogy pörgős-e, hanem értelmes-e, mennyire van húzva, töltelékkel megpakolva.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#25619) Vladi


Vladi
nagyúr

Aki nézte a last man on earth-t és abbahagyta, mert idegesítő volt, az térjen vissza a 2. évadra, mert nagyon sokat fejlődött. Nagyon jó lett, én jól mulatok rajta. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25620) Pitterix válasza gyuromoj (#25614) üzenetére


Pitterix
őstag

Nekem is ez jutott eszembe. de kellett most ez a kicsit lagymatag rész az előző bumm után. Valamiért még nem bízok ebben a Dr. W.-ben. Azt hittem Grodd máshová került, de talán jó helyre.... Ja és az a hölgy sólyomasszony?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25621) gyuromoj válasza Pitterix (#25620) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K
Következő részben kiderül minden. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25622) Ragnar95 válasza spammer (#25618) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, teljesen elhagyták a heti ügyeket, a főszálra koncentrálnak teljes mértékben. Szerintem a színészek is javultak, bár különösebb bajom az első évadban sem volt velük. A történet elég komplex és kiforrott lett, vannak benne csavarok is rendesen, szerintem rendben van. Nem igazán van mostmár töltelék, illetve fölösleges késleltetés.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25623) FoxiestFox válasza Ragnar95 (#25622) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csak sajnos még még mindig nem tudta levetkőzni a gagyiságát.
Nem annyira gagyi, mint egy Arrow, de komolyan venni is lehetetlen..
A srác Bruce szerepére pedig... óriási csalódás még mindig. Maga színész(növendék) szerintem alkalmas lenne átadni, amit kéne, de nem kap rá lehetőséget... egy érzelem-vezérelt, mimóza kis akármit játszik második évada már...
Én valahogy úgy képzeltem, mikor indult a sorozat, hogy az ő karaktere fogja a hátán vinni az egészet.
A szülei megölése után hogyan válik kisgyerekből elkeseredett, elkeseredettből megtört, megtörtből dühös, dühösből hideg, hidegből következetes, következetesből racionalista, stb személyiséggé, hogyan veszi kezébe az életét, hogyan kezd el tanulni, hogyan ássa bele magát a Wayne Enterprises ügyeibe, hogyan folyamodik kifinomultabb módszerekhez a szülei gyilkosához vezető nyomozásban... de eddig semmi.
A tipikus, elnagyolt, kommersz megközelítést látjuk, a szenvedést, hisztit, egy mulya kölyköt, illúzióromboló eléggé.
A többi karakternek pedig még ennyi súlya sincs...a legutóbbi főgonoszt ahányszor meglátom, annyiszor támad nevethetnékem, úgy néz ki, mint egy manó. :D
Nygma viszont kezd egész jó lenni, Pingvin is viszonylag jól hozza amit kell, de a kedvencem még mindig Butch, egy mellékszereplő...

(#25624) Ragnar95 válasza FoxiestFox (#25623) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem főleg a 2. évadban már semmi gagyiság nincs, bár nekem az első évaddal sem volt különösebb gondom, de a 2. évad szerintem feltört a szuperhősös sorozatok között a élmezőnybe simán.
Bruce valóban nem kap túl sok szerepet, de szerintem nincs is ezzel baj, hiszen az csak lerövidítené a sorozatot és sokkal kevesebb lehetőség lenne benne a kibontakozásra, nekem sokkal jobban bejön, hogy ennyi szálon fut a sztori és Batman ennyi leendő ellenségét ismerhetjük meg elég részletesen.
Hát nem tudom, te mit nézel, de ha szerinted például a Barbara, Lee, Gordan hármasnak nincs súlya, esetleg Nygmának vagy Pingvinnek akkor nagyon máshogy látjuk a dolgokat.
Gallivan pedig szerintem elég jól alakítja a pszichopatát, nem értem, hogy tud nevethetnéked támadni tőle, az, hogy manónak nézne ki meg elég wtf...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25625) bagyulajuve válasza Ragnar95 (#25624) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Egyetértek. Engem már az első évad is lekötött, és a 2. még sokkal jobb. Kellőképpen sötét hangulatú szerintem, jók a színészek (Morena Baccarin nagy luvom :DDD ). Történetvezetés is kiváló. Azzal is egyetértek, hogy a kicsi Bruce vonala ilyen, nem lehet egyből kibontakoznia. Pár szuperhősös, vagy képregényre épülő sorozattal már próbálkoztam és nálam messze ez a legjobb, többit mind abbahagytam 3-4 rész után.

Resistencia eterna

(#25626) Ragnar95 válasza bagyulajuve (#25625) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így van, el kell fogadni, hogy nem Bruce a főszereplő, mivel ez ahogy a címéből is következik, nem csupán Batman történetének kezdete ez a sorozat, hanem a teljes Batman-univerzum, azaz Gotham történetét mutatja be. Ráadásul szerintem pont ez emeli ki a többi szuperhősös sorozat közül, hogy nem egy adott szuperhősre fókuszál teljes mértékben a sorozat, hanem sok szálon fut és emiatt sokkal változatosabb tud lenni a többinél és sokkal komolyabb sztorit lehet mögé rakni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25627) FoxiestFox válasza Ragnar95 (#25624) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem azt mondom, hogy bontsák ki gyorsan Bruce-t, csak annyit, hogy legalább látnánk már valamit abból a megkeményedésből, ami majd tudjuk hová vezet.
Mert az nem igazán elég, hogy Alfred, taníts meg bunyózni!, és Alfred, tudom, hogy sunyul a Wayne Enterprises, segíts a végére járni. :DDD
Lucius Fox meg részek óta javítja azt a számítógépet, még PC bontósnak is gyenge lenne. ;]

Barbara/Lee/Gordon, hát, átlagosak a legjobb indulattal is. Lee dísznek van (nekem is láv amúgy Baccarin kisasszony :D ), a szöszi mondjuk egész jól hozza a psy-t, de Gordontól nem vagyok elájulva.. szerintem a partnere is lejátssza a színről, ha egy jelenetben vannak.. nagyon rossz választás ez a kölyökképű tag.

Igazából az a bajom, hogy a kémia nem működik a szereplők között... a díszletek, a bevágások a városról, az öltözékek.. minden pazar, de nem érzem, hogy ez az egész él, a karakterek interakciói mesterkéltek, semmi természetesség nincs (illetve ami van, az kevés), olyan, mintha néha színházi produkciót néznék, annyira erősen túltolják...

De nézem én is, mert alapvetően rendben van, csak kiemeltem, amik engem zavarnak.

[ Szerkesztve ]

(#25628) Ragnar95 válasza FoxiestFox (#25627) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ízlések és pofonok, úgy tűnik, te inkább a gyengeségekre koncentrálsz, számomra viszont sokkal több a pozitívum jelen évadban, mint a negatívum, így számomra ezek határozzák meg inkább a Gothamet.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25629) k-adi


k-adi
nagyúr

Én már első évadnál bizalmat szavaztam a Gotham-nek, míg mások már temették és második évadra valóban jobban beindult (kicsi joker) és érdekesebb a történet.
Viszont.
Vannak dolgok amikben egyetértek, úgymint:

- A nézővel hamisan hitették el, hogy Bruce főszereplő, mert még Butch (egyik kedvencem :D ) is nagyobb befolyással van a történetre, mint a kisgyerek. Na a kis szöszi kislányról nem is beszélve akivel randizgat..?

- Lucius Fox meg részek óta javítja azt a számítógépet, ami szintén eléggé "érdekes" már... Bedobtak egy csontot aztán elfelejtették? :))

- Barbara/Lee/Gordon: Barbara első évadban eye-candy volt, másodikban már fejlődött. Gordon ugyanolyan béna, mint eddig volt. Túl fiatal, illetve a partnere (mi is a neve?) ezerszer jobb, ez abból is látszik ha egy jelenetben vannak. Mondjuk ez lehet, azért van, mert a karaktere "így" van megírva.... Lee pedig a történethez nullát, ismétlem: nullát tesz hozzá. Most ő az (egyik) eye-candy ebben az évadban, de azon kívül, hogy csak lassítja a történet haladását (míg lefoglalja Gordont, smárolnak, szenvednek, stb.) nem sokat tesz hozzá... Még orvosként sem, mert hullát sem boncol, illetve Nygma szerepe az is.

- Nygma viszont zseniális, Miss Kringle-vel jó párost alkottak

- Selina (cat) karaktere is egy nagy nulla eddig... néha felbukkan, aztán el is tűnik. Ő is kb. olyan, mint Lee, csak hátráltatja a történet előrehaladását.

- De a legnagyobb baj talán, amit dying_star is kiemelt, hogy a karakterek interakciói mesterkéltek, semmi természetesség nincs :( Ez tipikusan észrevehető: Gordon és partnere, Bruce és Alfréd közt. Komolyan mondom, Pingvin és Butch az egyik legjobb páros benne, miközben ők csak az egyik mellékszereplő-páros, de kb. nélkülük nem élne a sorozat.

Félreértés ne essék: A sorozatot kedvelem, de koránt sem tökéletes. :U Szegény Butch :(

(#25630) FoxiestFox válasza k-adi (#25629) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Selina-t en kevelem, szerintem rendben van.
O kb pont olyan, amilyennek elkepzelem a Catwomant fiatalon. A kislany is szep szerintem, akik talaltak a szerepre. Macskas vonasai vannak. :D

(#25631) freeknight


freeknight
őstag

The Man in the High Castle:
Az alapjául szolgáló regényt olvastam, de tegnapig nem is tudtam, hogy készül belőle sorozatos feldolgozás (pedig a pilot már majdnem 1 éve kijött :DDD ). Tegnap megnéztem magamnak az első részt, és nagyon erős. Bár ezen az eredeti ötletet ismerve nem is lehet csodálkozni, ami óriási lehetőségeket tartogat. Pozitív élmény volt a fényképezés, vágás, sztori, főleg a mellékes apróságokkal, pl a nácik ellen harcoló, majd most őket szolgáló vidéki zsaru, és aztán a hamueső mintegy mellékesen odavetett magyarázata, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne... na ott a hideg is kirázott.

Aggodalomra adnak viszont okot a színészek, akik közül eddig az összes borzalmas. Remélem sikerül őket megszokni, vagy hoznak be legalább pár hiteles arcot, mert ez a teljesítmény nagyon kevés lesz. Mindenesetre a történet és a hangulat elvonta róluk a figyelmem.
Fórumokat olvasgatva sokak véleménye az, hogy nagyon rossz dolog lesz a későbbi cselekményben, hogy a Sáska itt könyv alak helyett filmben jelenik meg, de érdekes mód szerintem ez nem fog sokmindent változtatni.
Illetve remélem a befejezés ütősebb lesz a könyvnél, mert az ott nagyon összecsapott volt.
Pilot alapján eddig 8/10.

[ Szerkesztve ]

(#25632) oriic válasza freeknight (#25631) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Fórumokat olvasgatva sokak véleménye az, hogy nagyon rossz dolog lesz a későbbi cselekményben, hogy a Sáska itt könyv alak helyett filmben jelenik meg, de érdekes mód szerintem ez nem fog sokmindent változtatni."

A könyvet nem ismerem, csak az alapokról olvastam, de itt a videók miatt szerintem behozzák majd a párhuzamos világokat, így eltérő lesz a könyvtől majd.

Live-Die-Respawn

(#25633) gerii válasza oriic (#25632) üzenetére


gerii
addikt

Az csak nekünk lesz jó, hogy nem a pocsék könyv befejezése lesz (remélhetőleg)

(#25634) gerii


gerii
addikt

(#25635) freeknight válasza oriic (#25632) üzenetére


freeknight
őstag

A könyvben is realizálják a szereplők, hogy léteznek párhuzamos valóságok
Szerintem az alap világ pedig túl jó ahhoz, hogy a sorozatot arra pazarolják, hogy egy kaptafa időutazásos/dimenzióugrálós sztorit kerekítsenek belőle. Én legalábbis remélem, hogy nem így lesz.

(#25636) Pitterix


Pitterix
őstag

Supergirl 105: család, anya-lánya viszony, közben egy kis kézitusa. A ért még kitartok mellette.

Arrow 407: egész jó rész lehetett volna, ha azokat a rohadt harcokat nem tolják el annyira. Az egyetlen, ami ért valamit, a konténerek közötti kézitusa Diggle-vel. A többi úgyütömmeghogymegseütömésmarháralátszik sajnos sokat rontott a helyzeten. :(

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#25637) #54715584 válasza FireKeeper (#25585) üzenetére


#54715584
törölt tag

Oh, én kis naiv, nem erre számítottam. :)
Viszont tetszik, remélem megéri kivárni a nagy rejtély végét, ha már ilyen csúnyán fejezték be az első részt.

(#25638) rétisün


rétisün
veterán

The Man in the High Castle:

mielőtt nekiállnék a sorozatnak, elolvastam a könyvet még egyszer.....őszintén szólva, nem sok mindenre emlékeztem belőle :B de innen lesz érdekes látni a sorozatot, főleg hogy a vége (állítólag :U ) el is tér a könyvétől.

(#25635) freeknight: A könyvben is realizálják a szereplők, hogy léteznek párhuzamos valóságok
emiatt (is) olvastam el újra, erre egyetlen egy mondat utal (vagy csak nagyon nem vettem észre :D )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25639) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

The Affairhoz ki szokott feliratot készíteni? Elfogytak az eddigi részeim, a legújabbhoz nem találok feliratot, és nem tudom kit kellene likeolnom facebookon, hogy naprakész legyek a feliratokkal.

Köszi! :R

yo

(#25640) freeknight válasza rétisün (#25638) üzenetére


freeknight
őstag

Én is régen olvastam már, bevallom, de nem úgy van, hogy az egyik japán faszi át is megy egy pillanatra a másik világba?
De egyébként megnézve a második részt, egyenlőre nem úgy tűnik, hogy nagyon ennek a párhuzamos világok témának az irányába akarják vinni a sorozatot

(#25641) gerii válasza freeknight (#25640) üzenetére


gerii
addikt

P.K.Dick agya is elég sokszor a párhuzamos világokban volt, hogy úgymondjam :DDD

(#25642) rétisün válasza gerii (#25641) üzenetére


rétisün
veterán

jó pár könyve eléggé erre mutat :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25643) brownus válasza gerii (#25641) üzenetére


brownus
veterán

hmm, a doki irta neki fel a napi amfetamin adagjat... annyit tolta, hogy mar hallucinalt tole... :) (es az akkor tiszta cucc lehetett)

(#25644) mayday00


mayday00
őstag

Szünetre vonul a How To Get Away with Murder .

02.11-én tér vissza.

Sleepy Hollow 02.05-én tér vissza.

The blacklist 01.07-én tér vissza.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25645) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

The Originals S03E07

Ajjaj de beindultak itt a dolgok...

Üdv. Johnny

(#25646) odrif


odrif
MODERÁTOR

A Flash december 01-én dupla epizóddal folytatódik?

20 éve a Prohardveren

(#25647) mayday00 válasza odrif (#25646) üzenetére


mayday00
őstag

Kizárt dolognak tartom :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#25648) oriic válasza odrif (#25646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, sima résszel.

Live-Die-Respawn

(#25649) negyven2


negyven2
veterán

11.22.63 - Teaser Trailer

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#25650) k-adi válasza negyven2 (#25649) üzenetére


k-adi
nagyúr

NOT BAD :) főleg w/ James Frankóóóóó

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.