Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Premiere Announcement - Marvel's Jessica Jones

Imádom az ilyen kis teasereket. Nem tartalmaz footage-t, de a hangulat miatt nagyon megtudja fogni az embert. Ugyan még a Daredevillel sem végeztem (de már tükön ülve várom az AoS-t, de ha a sorozat is ilyen kis darkos lesz, akkor várom szerezettel.

(ja és ott van egy ismerős dolog 0:33-nál. Csak mert Marvel :D )

All→M8

(#24452) gyuromoj válasza callmeakos (#24451) üzenetére


gyuromoj
veterán

Linkeltem mar. :P

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24453) callmeakos válasza gyuromoj (#24452) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezt teszi velem a hetek óta tartó read only mód :D

All→M8

(#24454) gyuromoj válasza callmeakos (#24453) üzenetére


gyuromoj
veterán

Oda se neki. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#24455) Komplikato válasza brownus (#24442) üzenetére


Komplikato
veterán

Azt a rohadt! :D
Mondjuk a két sorozat nem volt rossz,bár eléggé ingadozó minőségű, de a White Cristmass elég durva volt.
Még ilyet, sokat! :R

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#24457) vond válasza oriic (#24447) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Libabőőőőőőőőr! ;]

Feleségemmel imádjuk ezt a sorozatot! És nagyon örülünk neki, hogy ennyi évadot megélt. Annak meg főleg, hogy úgy néz ki, volt hova feljebb lépni a történetben. Brutál várós! :K

És az a beszólás teli pofával a trailer végén... :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#24458) mayday00


mayday00
őstag

American Horror Story: Hotel - First Cast Official Trailer - Hallways HD :C

[link]

Főszerepben gaga kisasszony :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24459) mayday00 válasza mayday00 (#24458) üzenetére


mayday00
őstag

Nézettséggel nem volt gond. Olyan mint a TWD. Minden évben nő. Gaga-val gondolom megint csúcson lesz a nézettség :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24460) rétisün válasza mayday00 (#24459) üzenetére


rétisün
veterán

kár, hogy a nézettséggel nem nő a minőség...szerintem. legalábbis a boszorkányos évad után még mindig nem bírtam rávenni magam a cirkuszos megnézésére.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#24461) mayday00 válasza rétisün (#24460) üzenetére


mayday00
őstag

Pedig jó volt a cirkuszos :DD

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24462) bok92 válasza rétisün (#24460) üzenetére


bok92
addikt

Azt ne is nézd. Szörnyű lett. Még az eleje valahogy elment, de utána...

(#24463) rétisün válasza mayday00 (#24461) üzenetére


rétisün
veterán

szarkazmus? :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#24464) gtamate2 válasza rétisün (#24460) üzenetére


gtamate2
veterán

Hát a TWD színvonala is esett rendesen, az első évad óta barátok közt feeling uralkodik sajnos. :)

*Sn0w

(#24465) Kvelstadt válasza #54715584 (#24450) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tényleg sleppy hollow! Azt is néztem. Voltnekem sorozatom csak mind elfelejtettem.
Valszeg azért hanyagoltam mert megjelent valami játék ami mellett nem volt idő sorozatra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#24466) #54715584 válasza Kvelstadt (#24465) üzenetére


#54715584
törölt tag

Melyiket felejtetted el? :)

Point Pleasant-et kezdtem most. 2 rész alapján nagyon amatőr és sablonos, de nem rossz annyira.

(#24467) Kvelstadt válasza #54715584 (#24466) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hollow, gotham, blak sails meg kitudja még mit.
Sőt még a once upon a time-ot is néztem mert tetszett az alapötlet de kb a 3. Évadnál belefáradtam és félreraktam hogy majd egyszer lehet folytatom de el is felejtettem és most írás közben jutott eszembe.
De ilyen ez ha kézhez kapok valamit ami nagyon érdekel. Szerintem a dark souls 2 volt az oka. Amellett minden más elhanyagolható. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#24468) jonnyjoker01 válasza Kvelstadt (#24467) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ma befejeztem az Avatar: Az utolsó léghajlító / Aang legendája-t. Eszement jó volt, minden percét élveztem. A befejezés kiváló, az egész tökéletesen van megcsinálva. +99999, mindenkinek ajánlom :R

Legend of Korra lesz a következő, nagyon kíváncsi vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#24469) oriic válasza jonnyjoker01 (#24468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legend of Korrával. Mi mással. :D

Live-Die-Respawn

(#24470) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hawkman, és Hawkgirl a Legend of Tomorrow sorozatból:

Live-Die-Respawn

(#24471) dokee78 válasza oriic (#24470) üzenetére


dokee78
félisten

Nite Owl jutott eszembe

[ Szerkesztve ]

(#24472) spammer válasza jonnyjoker01 (#24468) üzenetére


spammer
veterán

Sokat ajánlgattuk régebben, nem véletlenül. :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#24473) gboszi válasza mayday00 (#24445) üzenetére


gboszi
senior tag

Hannibal:

Szia, mi se tudjuk, tudtuk. Azért kiderül. De nagyon nagy dolgot ne várj :(

"If you're good at something, never do it for free!"

(#24474) cattus válasza jonnyjoker01 (#24468) üzenetére


cattus
őstag

Nekem is ideje lenne lassan újranézni a két Avatar sorozatot... Csak egyetem mellett egy kicsit nehézkes lenne. :D

Do the thing!

(#24475) Kvelstadt válasza cattus (#24474) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mármint kétsorozat mellett lenne nehézkes az egyetem. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#24476) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

The Knick 2. évad trailere

[ Szerkesztve ]

(#24477) mayday00 válasza bobalazs (#24476) üzenetére


mayday00
őstag

Az első évad zseniális volt. Néha tátott szájjal néztem :K Amerika ilyet is tud, ha akar :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24478) rétisün válasza mayday00 (#24461) üzenetére


rétisün
veterán

inkább folytatom a shameless-t, nem nézek cirkuszost :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#24479) mayday00 válasza rétisün (#24478) üzenetére


mayday00
őstag

Az a legnagyobb baja a sorozatnak, hogy a rákos vénasszony minden évadban benne volt. Semmi mást sem csinált, csak 5 percenként rágyújtott. Öregasszonyt bele sem kellett volna rakni. Szerencsére az új évadban nem lesz benne, szerintem ez tetszeni fog neked :D Szerintem nem a sorozatot, hanem őt utáltad, irritált. Akárcsak engem.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24480) rétisün válasza mayday00 (#24479) üzenetére


rétisün
veterán

"Szerintem nem a sorozatot, hanem őt utáltad, irritált"

nem hinném, nem konkrét szereplővel volt bajom, egyszerűen a 2. évad után a boszis valahogy nagyon gyenge lett. persze, kéne adnom egy esélyt a cirkuszosnak, csak mindig van olyan, amit szívesebben nézek, így aztán valahogy sose kerül rá sor.

mondjuk nem ez az egyetlen sorozat, ami így járt.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#24481) #54715584


#54715584
törölt tag

Z Nation 2x01

Kicsit unalmas volt, viszont sikerült egy kis bizarr humort beletenni ebbe a részbe is.
Az évad előzetese jóra sikerült, remélem a további részek kicsit pörgősebbek lesznek.

(#24482) TSanya


TSanya
aktív tag

Én félve kezdtem neki a Z Nation-nek, mivel kapott bőven a negatív véleményekből.
Azonban kellemes csalódás ért, tegnap ledaráltam 4 epizódot, a nagyon kései időpont miatt lett "csak" ennyi.
Elsőre még jobban bejött, mint a Walking Dead.
:)

(#24483) mayday00 válasza TSanya (#24482) üzenetére


mayday00
őstag

Kövezzetek meg, de nekem is jobban bejött mint a TWD :B Én nagyon élveztem az első évadot.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24484) FoxiestFox válasza mayday00 (#24483) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szintúgy.

(#24485) cattus válasza Kvelstadt (#24475) üzenetére


cattus
őstag

Nézőpont kérdése. :) Jelenleg a Futurama utolsó évadából van még 10 rész, aztán egy ideig a sorozatokkal maximum analízis előadásokon találkozom. :D

Do the thing!

(#24486) gerii


gerii
addikt

Z Nation S02E01: Király volt! A 8. részben benne lesz George R.R. Martin is :))

Under the Dome: Micsoda finálé kérem, jó hogy vége lett, és hogy kinyírták a hülyegyerekeket is.

Extant S02: Szerintem sokkal jobb lett mint az első évad, nem volt annyira siránkozós, jöhet a harmadik is.

(#24487) Vladi válasza #54715584 (#24481) üzenetére


Vladi
nagyúr

Micsoda??? Kezdett a Z 2. évad és nekem senki se szólt??? :Y

Felirattya lesz -é?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#24488) #54715584 válasza Vladi (#24487) üzenetére


#54715584
törölt tag

Sűrűbben kell idejárni. :D

Felirat nélkül néztem, erről nem tudok semmit. :N

(#24489) TSanya válasza Vladi (#24487) üzenetére


TSanya
aktív tag

Angol van már

(#24490) jonnyjoker01 válasza Vladi (#24487) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ugyanez nekem is a reakcióm :)) Már csorog is le. :D

Amúgy 8.6 az értékelése az első résznek. :Y

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#24491) ubyegon2 válasza Vladi (#24487) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Penguines oprencerben nincs ilyen?
;]

[ Szerkesztve ]

(#24492) mayday00


mayday00
őstag

Umbre.

HBO saját gyártású sorozata, Romániából. (Magyarok 100évvel le vagyunk maradva sajnos, sorozatgyártás, filmgyártás terén) Már a Románok is beelőznek minket. :P

Aki teheti nézze. Nem akció sorozat, bár van benne az is...inkább dráma, de nem lassú mint a csiga..

4.résztől elég jól beindul :DD

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24493) mayday00


mayday00
őstag

Hannibal Kérdés..Mischa kicsoda..?

Mischa Lecter? S03E03 ban hallom először ezt a nevet..Hannibal huga. Mischa Lecter. a fogoly hannibal húgát, Mischa Lectert ette meg. de hogy ki a nő, az még nem derült ki számomra...

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24494) mayday00 válasza mayday00 (#24493) üzenetére


mayday00
őstag

viszont 31:57 nél érdekes dolgok hangzik el.....Milyen ízű volt a húga? Szólt hannibalhoz a kérdés..

Hannibal a fogollyal közösen ette meg a húgát.. :F

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24495) |AP| válasza mayday00 (#24493) üzenetére


|AP|
veterán

a Hannibal filmek megvoltak a sorozat előtt? Sok mindenre magyarázatot ad. Bár az első két sorozatban nem követték a filmeket, csak utalások voltak, most a harmadikban a vörös sárkányos vonal eddig annyira ugyanaz mint a film, hogy szinte már nem is izgalmas.

Aztán persze lehet rámcáfolnak, mert még csak a 10. résznél tartok :)

Amúgy a harmadik sorozatban már tényleg sok kicsit a vizuális onanizálás, amit eddig nagyszerűnek éreztem, az ebben a sorozatban már itt-ott inkább öncélúnak hat...

(#24496) mayday00 válasza |AP| (#24495) üzenetére


mayday00
őstag

igen megvoltak, :K csak olyan régen láttam őket... :D azt se tudom, h ki a vörös sárkány.. :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#24497) gboszi válasza |AP| (#24495) üzenetére


gboszi
senior tag

Pontosan, engem is ez zavart (végig néztem) a harmadik évadban, hogy baromira levette a filmet. Tudtam, hogy most ez meg az fog történni...Arról nem is beszélve, hogy a társaság nagy részét zavarja a többi sorozatban a homoszexuális "utalások"...hát itt van dögivel...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#24498) |AP| válasza gboszi (#24497) üzenetére


|AP|
veterán

a harmadik évad a Verger-sztori végéig még jó volt, a Vörös sárkánynál elkezdett leülni, az utolsó rész pedig nekem csalódás...
Meg tudja valaki mondani, hogy mikor derült ki a kasza? Olyan érzésem van, mintha ez a fordulópont egybeesne a kaszálással... összecsapott lett a vége, olyan "gyorsan tegyük bele még a vörös sárkány-sztorit is" érzésem volt.
Az utolsó részben az "egyedül legyilkolom az iszonyatosan veszélyes sorozatgyilkost szállító konvojt" résznél már a fejemet is fogtam, a vége pedig valóban kicsit "meleg"

Ezzel a folytatás lehetőségét nagyjából ki is zárták

[ Szerkesztve ]

(#24499) Cheesus


Cheesus
senior tag

Egész jó kis intrót hoztak össze a Strain s02e09-es részéhez. Miért tartogathatták ezt eddig? :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#24500) gerii válasza Cheesus (#24499) üzenetére


gerii
addikt

Lehet hogy eddig is volt, csak levágták. Nekem is nagyon bejött, tiszta avatarlelőhely :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.