Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Carlo009 válasza Plebi (#4699) üzenetére


Carlo009
tag

Szia!
A feliratot úgy tudod megjelenítettni,hogy a letöltött felirat megnevezésén ne változztass,hanem az AVI fájlt nevezzd át pont ugyanerre. Ne fordítva,mert úgy nem megy.
Ja,az srt legtöbbször nem kell a felirat megnevezéséhez.
Üdv!

(#4702) gejala válasza Carlo009 (#4701) üzenetére


gejala
őstag

Ha egyforma a nevük, akkor egyformák szerintem. :F
Én a kedvemre átnevezett mkv nevére szoktam ctrl-c-t nyomni és ugyanúgy jó.

(#4703) LackoMester válasza BBéci (#4698) üzenetére


LackoMester
addikt

Persze, h. lehet olyan házimozi rendszert összerakni, én ezt nem is állítottam, csak pénztárca kérdése, nálam itt a mozi feelingről van szó.
Világos, h. a mezei vásárló nem itt fórumon fog érdeklődni, mit, mekkorát, hogyan, hol vegyen.
Azért írtam ide a szakmai fórumba és nem a valami más fórumba mert szakmai dolgokról van szó, minden elismerésem az itt fórumozóknak a jó tanácsokért, segítségért :R nem veszekedni, okoskodni akarok, de azért túlzásokba se essünk.
Aki 2 m-re bevállal egy 50 colos ( főleg LCD-t ) , annak gratulálok. :C Jó Tévézést, mozizást kivánok neki. :DDD De az egy picúrt nagy lesz. :K
Az a 32-es LCD-t 1,5-2 m-ről az simán elmegy.
Amit írtam az mind szigorúan magánvélemény. :K

Gejala
mindenképp jobb volt otthon ( jobb képminőségben FullHD-bam ) megnézni mondjuk az Avatart mint a moziban, csak a mozifeeling hiányzott nagyon. Nekem mint második számú Tv-m a 32-es LCD, 2 m-ről nézem teljesen jó, mint tv-re mind HD-ra. Nagyobbat semmiképp nemakartam. :N

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4704) amargo válasza gejala (#4702) üzenetére


amargo
addikt

Kapcsold be a felirat megjelenítését a tools-ban.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4705) BBéci válasza LackoMester (#4703) üzenetére


BBéci
titán

A mozi fíling már a múlté, 40 éve még létezett olyan.
Legutóbb - éppen 7 éve - előttem 2-3 sorral egy kopasz, kigyúrt barom fél óra alatt háromszor telefonált olyan stílusban, mintha egyedül lett volna.
Azóta nem voltam moziban.
Többször leírtam, hogy 3,8 méterről nézek 63 colos tévét, vagy 2,4 méteres vászonra vetített képet. Cseppes sem tűnik túlzottnak, míg a korábbi 2 méter szélest kicsinek találtuk.
Még senki nem nevezte túlzásnak, miközben lereccsent állát keresgélte a szőnyegen.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4706) najtitu válasza BBéci (#4690) üzenetére


najtitu
csendes tag

"Az a lényeg, hogy nincs értelme 72 centis CRT tévét 32 colosra cserélni."

Miért is nincs ? Én egy 72 centis síkképernyős Samsung CRT-t cseréltem le egy 32 colos szintén Samsung C530-ra.
Eredmény:
- sokkal szebb grafika az X360-nal, teljes képernyőn
- meccsek 16:9-ben teljes képernyőn és sokkal szebb képminőségben
- 720p mkv filmek (a CRT+DivX pároshoz képest) parádés képminőségben.
Csak összehasonlításként: [link]
Nem mondanám, hogy ne lett volna értelme.

(#4707) BBéci válasza najtitu (#4706) üzenetére


BBéci
titán

Amiket leírtál, azok a legtöbb embernél a felhasználás negyedét teszik ki.
Melyik adón nézed a focimeccseket? Mitől szebb a képminőség? Ha HD adást nézel, akkor oké.
A linken NTSC felbontású 4:3 arányú tévé szerepel.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4708) LackoMester válasza BBéci (#4705) üzenetére


LackoMester
addikt

Nálad lehet, h. a múlté. Havi szinten 5-6 járok, járunk moziba, nekem semmiféle problémám nemvolt, sajnálom, h. Te így jártál. ;)
Gratulálok a berendezéseidhez, ( elhiszem, h. f@sza lehet ) egyébként az a 4m a 60 colos Tv-nél elmegy. ( mégsem 50 col 2m-re ). Egy ismerősömnek Philips Cinema 21:9 -es ( 56 colos ) van kb. 4m-ről nézi, teljesen jó.
A vászonra kivetített 2,4 m kép, szerintem majd 4m-ről teljesen rendben van, biztos jó lehet.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4709) need


need
addikt

Üdv..

Erős bennem a késztetés hogy vegyek egy routert [ezt ni-E] de nem ez a lényeg:)

meg lehet ez gazsulázni vagy dugdosni vagy usb stiket venni hozzá hogy vezeték nélkül legyen net a Samu tévémben típus a nevem alatt

Vagy fogjam Petőfisre a füstbe ment tervvel?!? ;]

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#4710) need válasza BBéci (#4705) üzenetére


need
addikt

Most nem megbántás ként akarom neked mondani de a TÚLZÁS szó nem mindenkinél ugyan azt jelenti!

Nekem csak 46" tévém van és de amikor a kis csávó elkezdte kiszedni a dobozból és össze rakni kedves oldalbordámon.. nos látszott rajt a sokk!

Amióta meg van ez a tévé és akik látták volt olyan aki azt mondta MINEK EKKORA TÉVÉ!

Én csak azt mondtam magamban nem neked vettem ba*zmeg hanem magamnak!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#4711) BBéci válasza LackoMester (#4708) üzenetére


BBéci
titán

A plazmás topikban tucatnyi user néz 2 méterről 50 colos tévét és azt tartják jónak.
Mi különbség van méret szempontjából a tévé és a vászon között? 4 méterről jónak tartod a vetített 2,4-es képet, de kettőről sokallod az 50 colost??? Ez ellentmondásos.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4712) KT8D5 válasza kutyman (#4684) üzenetére


KT8D5
csendes tag

Köszi a tippet! :) Be is jött, nem ezt az adaptert vettem hozzá, havernak volt a gyári csomagban Xbox-VGA kábele, erről szintén le van ágaztatva az RCA-na a hang, és vékonyabb a profilja, így elfér egymás mellett a HDMI-vel. Ezzel a hangélménnyel már megbarátkozom, figyelembe véve a sokkal jobb képet.
Már csak egy kérdés ezzel kapcsolatban: lehet azzal valamit kezdeni (pl. átkapcsolások sorrendje, stb.) hogy ha pl. TV adást nézek (közben megy a Box), és átkapcsolok HDMI-re, ne induljon újra a Box? Elég idegesítő...

(#4713) istvanszucs válasza need (#4709) üzenetére


istvanszucs
tag

Ha 46C650-ed van, akkor minden trükk nélkül is megy a vezeték nélküli net. Nekem is egy TP-Link routerem van amit sikeresen használok a Samsung pendriveos wifi adapterrel és a 46C650-nel.

(#4714) istvanszucs válasza Joccy88 (#4696) üzenetére


istvanszucs
tag

Így használom a 46C650-emet kb két hónapja és happy vagyok vele.
(hálózati vinyó helyett PCt használok DLNA-val és pendriveot, de tudok olyat aki hálózati vinyót használ és nincs problémája)

(#4715) istvanszucs válasza bulek (#4674) üzenetére


istvanszucs
tag

Nekem is, de újra tudtam telepíteni.

(#4716) need válasza istvanszucs (#4713) üzenetére


need
addikt

gondolom ezzel!? [link]

ha ezzel akkor ez elég költséges nem?

12 rugó router meg 13 rugóért adapter?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#4717) LackoMester válasza BBéci (#4711) üzenetére


LackoMester
addikt

Lehet, h. a plasma topic-ba olvastad, h. 50 colos plasmát néznek 2m-ről, hát az is elég necces. Kár, h. nemmondták el meddig is bírják nézni.
Legalább 2,5-3 m javasolnék.
( nekem egy 42-es plasmám van 2 -2.5-ről nézem a 32 LCD-t pedig 1,5-2 m-ről )
Nincs itt semmiféle ellentmondás, a vetített kép az más, nem annyira szem, fejfájdító mintha egy csillivilli LCD-t néznél. Legalábbis nálam. ( persze nem 3D képről van szó )

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4718) #09634560 válasza LackoMester (#4717) üzenetére


#09634560
törölt tag

Akkor ha nem birják nézni,megérdemlik. Ugyanis normál értékekkel SEMMILYEN fárasztó vagy kárositó hatása nincs a plazmának.LCD-nek se!Ha meg felhuzzák ezerre a fényerőt akkor persze hogy fárasztó.Ilyen nincs hogy a nem vetitett kép fejfájitó vagy fárasztó lenne.

(#4719) szaszapi


szaszapi
őstag

b550-re felrakta valaki az új firmware-t?Mit változtat?aki tudja írja meg legyen szíves.

(#4720) tdna


tdna
csendes tag

#4675
Senki? :(

(#4721) LackoMester válasza #09634560 (#4718) üzenetére


LackoMester
addikt

Normál érték, mi az a normál érték :F . Mindenkinek más.
Nincs kedvem vitatkozni, számora a vetitett kép sokkal kimélöbb mint a Tv képernyő. Ennyi. OFF

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4722) #09634560 válasza LackoMester (#4721) üzenetére


#09634560
törölt tag

Amivel kiszállitják a tévét:mindegyikben van,azzal indul el. :)
Írtam egyébként: nem felhúzott fényerő és egyéb értékek.
aki teheti,kalibráltassa be,egyből nem fog fájni a feje.

[ Szerkesztve ]

(#4723) huhuhorgasz


huhuhorgasz
csendes tag

Helló mindenkinek!

Látom elég jó kis téma-vita alakult ki itt a fórumon. Persze csak jó értelemben mondom. Hiszen erre való a fórum. Szóval Ugye régebben említettem, hogy vennék egy samsung C530-ast 40 colosban. Ezt amúgy is karácsony környékére terveztem. Valaki esetleg aki jobban benne van a témában mint én, kíváncsi lennék, hogy mit ajánlana? Ez a samsung jó lenne? Vagy találok esetleg ennél olcsóbbat ugyanekkora mérettel és usb bemenettel csak más márkában? Persze az is Full HD-s legyen, ugyanígy LCD és lejátssza usb-n keresztül az mkv-t.
Mennyire megbízhatóak más gyártók termékei. Gondolok itt a Sony-ra vagy éppen a Philips-re. Valakinek valamilyen tapasztalata volna esetleg?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#4724) Carlo009 válasza huhuhorgasz (#4723) üzenetére


Carlo009
tag

Szia!
Mindenképp inkább a Samsung LE40C650-est ajánlom. Ezzel Netre is tudsz kapcsolódni,akár wifivel is. Meg ez a típus 100Hz-es.
A Sonyt nem ismerem,de gondolom az is drága.
Az LG42 colossal is le tudod játszani az mkv fájlokat,ha kicsit meghekkeled a szoftverét.
A Philipset megint nem ismerem.

(#4725) najtitu válasza huhuhorgasz (#4723) üzenetére


najtitu
csendes tag

Az általad vázolt paramétereknek (40", full HD, mkv) megfelelő tévét Samsungban kapod meg a legolcsóbban, ez ezer százalék, bármilyen más márka esetében jóval mélyebben a zsebedbe kellene nyúlnod.
Először én is LE40C530 tévét akartam venni (amiből előbb LE32C650, majd LE32C530 lett, utóbbit vettem meg ténylegesen), ezért tudom ennyire, elég alaposan utánajártam a kínálatnak a vásárlás előtt és nekem is hasonló igényeim voltak.
Viszont én is azt javasolnám, hogy gondolkodj a C650-en (40" méretben kb. 35-40k-val lenne több) ha filmnézésre kellene elsősorban a tévé.
Nekem volt szerencsém vásárlás előtt tesztelni a c530-at és a c650-et, utóbbi full hd anyagnál jelentősen szebb (azt nem állítom hogy ég és föld, de észrevehető) én is utóbbit vettem volna, ha nem lenne ilyen szörnyen nagy input lag értéke - mivel nekem 80%-ban játékra kell, így az erre sokkal alkalmasabb c530 mellett döntöttem. Szerintem fontold meg.

(#4726) karjoe


karjoe
csendes tag

Hali!
Szeretném megkérdezni,hogy valakinek sikerült-e elindítani a Wifi-t Sams.37c650-en
Belkin F5D8053 v6001 -el,ha igen akkor hogyan?

(#4727) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok!

Van egy ue40c6000 TV-m. Kis bevilágítás látszik egyes esetekben a bal felső sarokban amit jeleztem a szervíznek. Elhajtottak, hogy ez a tűréshatáron belül van.

Addig-addig külzdöttem a Samsunggal, míg végül belementek a csereutalvány kiállításába. Viszont azt mondják, hogy hiába cseréltetem ki, ugyanilyen lesz az összes. Annyira mondjuk nem zavaró a bevilágítás, leginkább akkor látom, ha full sötét van és oda is figyelek rá.

Most nem tudom mit csináljak. Azt javasolták, hogy más típusra cseréljem, viszont ha plazma irányába megyek, akkor bukom a 60W-os fogyasztásomat. Ugyanilyenre nem tudom van-e értelme kicseréltetnem.

Ti mit javasoltok? Mit csináljak?

(#4728) gejala válasza Zebu (#4727) üzenetére


gejala
őstag

Ha egyszer kifogtál olyan LCD-t, aminek csak minimális háttérvilágítás, ill. egyéb problémája van, szerintem ne kísértsd a szerencsédet. Nagy eséllyel rosszabb lesz a következő. Ha clouding nem is lesz, lesz más helyette.

[ Szerkesztve ]

(#4729) istvanszucs


istvanszucs
tag

Sziasztok! T-home-os digitális csomagnál CI kártyán keresztül időszakosan vannak vételi problémáim. (kockásodás, akadozás) Samsung diagnosztika szerint a jelerősség stabilan 67 körül van, viszont a hibák felszöknek 6-8-16- ra is. Van a T-től kábelnet szolgáltatásom is, de nem használom forgalmazásra (csak fizetek érte... hosszú lenne elmesélni, hogy miért). DLNA, hoz és TV@internet eléréshez Wifit használok, és tegnap emellett USB-n egy nagyobb vinyót is rádugtam a TV-re. Úgy tűnt, hogy ettől a hibák gyakorisága nőtt, de elképzelhető, hogy nincs összefüggés. Tapasztaltatok hasonlót? A 67-os jelerősség elégséges kellene hogy legyen? Van tippetek, hogy mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#4730) Carlo009


Carlo009
tag

Hurrá!!
Ma megjelent az új firmware a c650-eshez! 2004.0. Már fel is tettem! :)
Yahoo widget rajta van. :K

(#4731) istvanszucs válasza Carlo009 (#4730) üzenetére


istvanszucs
tag

Nagyszerű!! És müxik is? Mert nekem már egy darabja van yahoo widgetem, de nem müxik!

(#4732) need válasza istvanszucs (#4731) üzenetére


need
addikt

Üdv..

Dobtam neked privet!

A linkben foglalt kütyüd van neked?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#4733) zzub


zzub
csendes tag

Sziasztok!
Múlt héten vettünk egy Samsung LE40C550 tévét. Olyan furcsa dolgot tapasztalok, mintha a távirányítón nem működne tökéletesen az enter gomb. Bekapcsolás után a tévé nem reagál az enter gombra. Ha kitartóan nyomkodom, 5-10 nyomás után már reagál, utána pedig már minden gombnyomásra. Aztán a következő este megint kezdi elölről. Csak az enter gombbal van ilyen gondom, az összes többi rendben van. Volt nálunk egy szervizes ember az üzletből, ahol vettük, de természetesen akkor nem jött elő a hiba. Valaki hallott már hasonlóról?
Üdv és köszi!

(#4734) huhuhorgasz válasza najtitu (#4725) üzenetére


huhuhorgasz
csendes tag

ja, csak, hogy az a 30-40k az sok lenne már. a legolcsóbb helyen is 174000-be lenne a C650-es. Haveromnak van egy B530-as tv-je 40 colban. Nekem az is nagyon fasza képet adott, leesett az állam. Akkor a C530-as is ad minimum olyan minőséget, hanem kicsivel jobbat is, mint a B530. Szerintem akkor maradok ennél.

Ma láttam egy 42 LG42 6000-es TV-t. nagyon dekoratív, meg is tetszett. Van rajta usb, meg 3 hdmi vagy 4, nem is tudom. azt mondták rá, hogy 120k. Csak az a visszatartó, hogy garit nem sokat vállalnak rá. Emiatt még mindig a C530 felé húzok.

(#4735) istvanszucs


istvanszucs
tag

A yahoo widget eddig is megvolt, csak nem tudott kapcsolódni. Az új firmwarrel sem tud kapcsolódni a yahoo widget.
Viszont jó lenne tudni milyen hibát javít, vagy milyen plusz funkcionalitást tesz lehetővé.

[ Szerkesztve ]

(#4736) najtitu válasza huhuhorgasz (#4734) üzenetére


najtitu
csendes tag

Rosszul nem jársz a c530-cal sem, az tuti. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, persze a c650 mégjobb - de nem sok olyan tévé van, aminél nincsen mégjobb és valahol meg kell húzni a határt :)

Garancia nélkül elég necces tévét venni,még ha jóval olcsóbban hozzájuthatsz akkor is. Ha a c530 mellett döntessz, akkor fontold meg a rendelést a kalocsai cégtől, 2500 Ft-ért házhoz viszik-beüzemelik, ha meghibásodik akkor hozzák-viszik a szervízbe, ráadásul a javítás idejére cserekészüléket is adnak, nem mellesleg igen kedvezőek az áraik.

Amúgy szerintem az az LG nagy valószínűséggel nem játsza le az mkv-t usb-ről.

(#4737) bnorci71 válasza zzub (#4733) üzenetére


bnorci71
addikt

C630-nál tapasztaltam néha hogy hiába nyomom bármelyik gombot semmi nem történik :F a tv-n a piros led se kezd villogni ilyenkor elem ki/be és múködik.
Lehet a csomagba adott elem kezdi a végét járni :F

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#4738) Plebi válasza Carlo009 (#4701) üzenetére


Plebi
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

Megoldódott, nem az átnevezéssel volt a gond, mert ahogy írtam a samu házimozi vitte, hanem úgy tűnik, hogy a felirat volt hibás, mert minden más filmmel és felirattal jó volt.

A frissítésre van valakinek ötlete?

Köszi!

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#4739) Zebu válasza gejala (#4728) üzenetére


Zebu
addikt

hm... nemtom mit csináljak

(#4740) Askformore


Askformore
senior tag

Hello! A problémám két topicba is mehetne, de úgy gondoltam ehhez több köze van. Szóval volt egészen tegnapig egy 66 centis Samsung A330-am, amin az xbox kifogástalanul ment, nagyon szép volt a kép. Ma vettem egy 37c530-at, és nem tudom miért, de HDMI-vel és komponenssel is szörnyen pixeles és szemcsés! Ez egy bizonyos játéknál látszik igazán (Castlevania), ez például sokkal rosszabb az újon! Valakinek valami ötlete esetleg miért lehet?

A válaszokat előre is köszi!

(#4741) najtitu válasza Askformore (#4740) üzenetére


najtitu
csendes tag

Nekem 32c530 van, és az említett játék x360-on, hdmi-vel összekötve kifogástalan képminőséget produkál. Tehát biztos nem a játékkal van a probléma.
Hibás sem lehet a game, mert ekkor valszeg eleve el sem indulna, vagy fagyna, stb. Viszont ha komponenssel is rossz, akkor a hdmi kábelre se lehet fogni...
Én a helyedben tesztelném a tv-t valami 720p videóval, akkor is lenne-e ez a hiba. Esetleg még az lehet, hogy nincs 720/1080p-re állítva a box hanem alacsonyabbra, és a pixeleket amit eddig a kis képernyőn nem vettél észre, azt most látod (de ez csak tipp, lehet, hogy hdmi-nél automatice beállítja magát hd felbontásra...)
37-esre szoktak panaszkodni, hogy zúg a tápja meg állítólag a panelja sem a legjobb mert nem a samsung gyártja, de ehhez a nagyobb tudású szakik tudnának komolyabban hozzászólni...
Esetleg érdemes lenne próbálkozni a fény/szín állítgatással, game mód, mozi mód stb...
Végső soron - ha nem lesz javulás - vidd vissza a tévét, kérj másikat, esetleg értékegyeztetéssel cseréltesd 32-esre vagy 40-esre

(#4742) bulek válasza istvanszucs (#4735) üzenetére


bulek
tag

Firmware 2004.0 Changelog

1. Title
2010 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**C6, 7, 8 Series
3. Carrier or Corporate Customer
Open Market
4. Description
T-VALDEUC-2002.0
. OSD wrapping of specific languages issue on wireless pop-up window
. To remove the message of ''USB Overload''
. [MHEG] memory leak at iFrame channel (only UK)
. Latvian / Lithuanian OSD error when insert wireless dongle.

(#4743) Askformore válasza najtitu (#4741) üzenetére


Askformore
senior tag

Én már minden beállítást kipróbáltam, viszont olyat, hogy játék mód nem találok! Komponenssel kicsit olyan festményszerű a kép, hdmi-vel pedig továbbra is pixeles.. Te milyen HDMI-t használsz? Amit a kalocsai cégtől kaptál? Mert én is onnan rendeltem.

(#4744) Askformore válasza Askformore (#4743) üzenetére


Askformore
senior tag

Jah és kipróbáltam 1080p-s filmekkel, és úgy szép a kép.. persze nem 20 centiről, de úgy nem feltűnő.

(#4745) Zebu


Zebu
addikt

46C650-ről beszámolhatna valaki 1 kicsit :)

(#4746) Fecy válasza najtitu (#4736) üzenetére


Fecy
tag

Hali!

Meg kérdezhetném hogy melyik ez a kalocsai cég amit emlegettek?
Én is most akarok tv-t venni és keresem hol a legjobb vétel és megbizható bolt.

(#4747) gulupeti válasza Fecy (#4746) üzenetére


gulupeti
senior tag

(#4748) Zebu válasza Zebu (#4745) üzenetére


Zebu
addikt

40c650 lesz ha lesz.... megvágtuk a bündzsét...

Viszont c6000 vs c650. nemtom. a felhősődéstől eltekintve.... c650 van olyan szép képminősgében?

(#4749) BBéci válasza Zebu (#4748) üzenetére


BBéci
titán

Neked kell eldönteni. Nálam a 6000-es lenne a befutó, de ez teljesen szubjektív.

Ez mit jelent:
"megvágtuk a bündzsét."

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4750) gulupeti válasza BBéci (#4749) üzenetére


gulupeti
senior tag

:D

Gondolom a költségvetésre célzott ezzel. Csak abba nem kell "n", de kétségtelen, hogy így is jól hangzik. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.