Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#347) rígel válasza ORCA58 (#346) üzenetére


rígel
őstag

Én tökéletesen megértem az okfejtésedet, és egy részével azonosulni is tudok. Na de nem veszem ennyire véresen komolyra a dolgot.
Az emberek fele hisz a világméretű összeesküvés elméletekben, a másik felük nem. Hogy kinek van igaza? A Jóisten se tudja.
Mindenesetre én egy földhözragadt típus vagyok, nem hiszek az összeesküvés elméletekben. A tényeknek hiszek, amelyek bizonyítékokkal vannak alátámasztva. Ami ezen kivül van, az számomra bla-bla.

De ami a lényeg! Azért mert nem egyezik 100%-ban a véleményünk nem tartalak betegnek! Soha senkit nem tartok hülyének, akinek más a véleménye, mint az enyém (ez a politikusaink szokása)
Ha újra megnézed az ominózus mondataimat, szándékosan használtam a smiley-kat utánuk!
Épp azért, hogy nehogy véresen komolyan gondold, hisz nem annak szántam. Mint írtam, nekem is vannak hasonló dolgaim, és minden embernek van valamilyen "beütése" ami miatt mások bolondnak tarthatják. Én ismerem a sajátjaimat, és ha más ezért "lehülyéz" nem sértődök meg, hisz kívülről én is "lehülyézném" magam.
Ha bármelyik mondatommal megbántottalak, megsértettelek,bocsánatot kérek, nem kell komolyan venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.