Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Van ám bőven negatív értékelése a csókának csak hogy egyet idézzek:

"Negatív vélemény: Az újnak és garanciálisnak hirdetett LCD TV átvételénél derült ki, hogy valójában használt termékről van szó: Nincs doboza, tartozékai hiányosak, nincs hivatalos garancialevele sem..."

A dolog két esélyes vagy kapsz egy jól működő tv-t vagy sem mindenesetre ha netán gariztatni kell és eltűnik az eladó akkor cseszheted...

Egyébként van itt valaki akinek van 7-es LED háttérvilágítású TV-je?
Lenne pár kérdésem tőle privibe.

(#102) rígel válasza csimpy (#99) üzenetére


rígel
őstag

De ha megis megvennem es elromlik akkor mit lehet csinalni?

Ez az amit csak akkor fogsz megtudni, de gyanítom, hogy semmit!
Nincs az a (reális) kedvezmény, ami ezt a rizikót megéri.

(#103) adriankoooo válasza einstein (#95) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Gyonyoru ez a C9000-es, 8 mm vastag, hihetetlen. :Y

(#104) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

(#105) ///M válasza adriankoooo (#103) üzenetére


///M
tag

Azt nem tudom,ha a tapban vannak a csatlakozók +stb,
akkor a falra szerelés hogy oldható meg?
A talpat is beépíti,vagy mellé teszi egy polcra? :C :DD

(#106) fury71 válasza Misi 007 (#101) üzenetére


fury71
aktív tag

Nekem van 46B7000

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#107) Bandus99 válasza csimpy (#97) üzenetére


Bandus99
őstag

Az lenne a legtutibb uzlet az eladonak, ha netan elromlana valami benne rovid idon bellul.
Te a sajat penzeden visszakuldod, neki meg lesz egy tv-je ingyen, javitas utan, vagy alkatresznek.
Ugyanis semmi nem garantalja azt, hogy visszakuldje neked javittatas utan.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#108) Remiel


Remiel
őstag

Hát akkor csatlakozom a klubhoz, ma vettem egy Samsung 40B530P7W - t.

Tudom van jobb, meg 100Hz stb, de ezt meg tudtam venni 106.000 kemény magyar forintért és ennyiért nem nagyon akadt jobb választás.

Ha esetleg valaki már nagy tapasztalattal bír ezzel a típussal kapcsolatban, megköszönném ha megosztaná velem az ötleteit az esetleges beállításokról, vagy bármiről, akár privátban is.

Még itt áll dobozban, ma már nem nyitom ki, pedig nagy a kísértés, majd holnap meló után összerakom, mert egyedül nem emelem le a régi 100 kilós TV-t az álványról :)

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#109) Remiel


Remiel
őstag

Ide is beteszem, bár ma nem pezseg a topik... a Samsung 40B530P7W - t nem tudom, hogy kell e upgradelni ezzel itt, amit a samu oldalán találtam.

Nem értek hozzá, de gondolom meg lehet nézni a menüben a verzioszámot, ami a tv-n van jelenleg. A kérdés az, hogy érdemes e?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#110) adriankoooo válasza Remiel (#109) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Ez egy egy hetes FW, nagy valoszinuseggel a tieden meg regebbi FW van.

(#111) Sátán44


Sátán44
addikt

Szeretnék vásárolni egy Samsung LE-32B550 A5W LCD televíziót,sajnos itthon fibernetem van, nagyon pocsék lenne a kép?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#112) Remiel


Remiel
őstag

a regisztrációhoz szükséges szám, hol van a garijegyen? mert én nem látok rajta ilyet

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#113) joe007 válasza Remiel (#112) üzenetére


joe007
tag

Hali!

Ha a készülékedet szeretnéd regisztrálni a Samu oldalán, akkor a készülék jobb oldalán ill. a hátulján megtalálod a szükséges adatokat!

Üdv,
Joe

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#114) poirot


poirot
senior tag

Teljesen tanácstalan vagyok.

Egy Samsung LE-37B650 van, még az ősszel vettem, akkor még Fibernetem volt, és egy másik routerem, de mivel szolgáltatót váltottam, (Digikabel) és azt a sebbességet a routerem nem bírta, így csak az alaplapi kártyámmal volt összekötve a NET, a TV-m pedig csak HDMI-vel.

Most beruháztam egy TP-LINK TL-WR1043ND router-be, ami megfelelő sebbességgel rendelkezik. Az első dolgom volt, hogy DLNA módban is használhassam főleg a winchesteren lévő filmek nézésére. meg is vannak, nem probléma. Hanem észrevettem, hogy sok filmet illesztés üzemmódban 4:3 nézetben adja, ugyanez a film viszont pendrive-on lejátszva tökéletes.

A másik evvel összefüggésben lévő problémám; a Samsung PC Share Manager-t már egyszer uninstalláltam, és újraraktam, új könyvtárat engedélyeztem, és mégis a "régit" látta, és onnan le is játszotta le a filmeket. A mappák meg voltak osztva, viszont a A Share Managerben már nem szerepeltek ! A mappák megosztását letiltottam, a Share managerben lévő engedélyezett filmeket viszont nem látja. Lehetséges, hogy a router bekavart és így azért láthattam a filmeket ?!

Ha ebben a két problémámban valaki tudna segíteni.

Köszönöm előre is.

(#115) rígel válasza Remiel (#112) üzenetére


rígel
őstag

Regisztrációhoz a gyártási szám kell. A forgalmazónak rá kellett volna írnia a garancialevélre.

(#116) csimpy


csimpy
csendes tag

Sziasztok!

Koszonom a sok infot meg a segitseget!

Vegulis csak megvettem az LE40B750-et...
Megneztuk tobben is hivtam cimbiket, es szerintuk is jo a tv
2hibaja van csak: 1 karc van rajta hatul a csatlakozoknal, meg nem az uveg talpat kaptam hozza hanem muanyagot...
Minden funkcioja mukodik, csak en voltam eloszor bena, de hibatlan...
kuldok 1 kepet nemtudom ezek mit jelentenek, de ti biztosan jobban vagjatok,
annyit tudok hogy az SQ01-az jo
Meg 1 dolog van ami nekem furi- hogy dvi-hdmi- az 1080p-film kicsit beszaggat-
usb pendriverol meg hibatlanul fut. Nincs hdmi-dvi-on 200Hz?
Ja meg van meg valami ami kicsit idegesit, nekem upc-directem van a tanyeros tv :)
es amikor hdmi/3on szamitogepezek akkor szeretnek tv-t nezni de a pip-ben nincs lehetoseg scart-ra kapcsolni, csak talan koax-kabelrol lehet pip-elni
bocsi a sok helyes irasi hibaert...

Koszi elorre is, meg az eddigiekert is.
Most mar csak imadkoznom kell hogy ne legyen semmi baja.

(#117) csimpy


csimpy
csendes tag

(#118) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Szevasztok!

Van egy kis gondom, tudnátok segíteni? Samsung 32" B550-es tv-m van. Elállítottam a PIN kódot, de elfelejtettem felírni és már nem tudom mi volt az. Hol tudom megnézni vagy visszaállítani alaphelyzetbe? Nálam 0000 volt alaphelyzetbe a pin kód.

Köszi a választ!

(#119) ORCA58 válasza csimpy (#116) üzenetére


ORCA58
addikt

Legyen sok örömed TV-ben.
Tapasztalatom szerint az SQ01 jelzésűben van a legjobb panel. (magán vélemény)
A lényeg, hogy TE legyél elégedett vele. Ha jól rémlik a PIP csak HDMI-vel vagy komponens bemenettel + a saját tunerrel működik

(#120) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Írtak nekem a Samsung B550 tv-nél egy beállítási módot:
Szerviz menüben a WISELINK MOVIE, WISELINK WRITE és HIGH DEVI menüket on-ra kell állítani.
Nálam a WISELINK MOVIE nem aktív és nem tudom átállítani: [link]. Ilyenkor mit lehet csinálni?

Másik gond, hogy amikor beléptem a szerviz menübe a legelső menüpontot az RF Mute Time-ot véletlen elállítottam. Ezt: [link]. Most 600-on van, de nem láttam, hogy mennyi volt eredetileg. Mi volt az eredeti érték?

(#121) Sátán44


Sátán44
addikt

A SAMSUNG LE-32B550 és az LE-32B550 A5W ez egy és ugyanaz?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#122) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Vágja valaki mi a különbség az UE-xxB7020 és a UE-xxB7090 között?

(#123) tothbe válasza Misi 007 (#122) üzenetére


tothbe
addikt

valami komolynak kell lenni, mert 40"-ban a 7080 5kg-al nehezebb. :DDD

By(e) Tothbe

(#124) tothbe válasza Sátán44 (#121) üzenetére


tothbe
addikt

lehet ugyanaz is, de lehet A5P végű is.

By(e) Tothbe

(#125) BBéci válasza tothbe (#123) üzenetére


BBéci
titán

A talpát is hozzászámolták?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#126) tothbe válasza BBéci (#125) üzenetére


tothbe
addikt

nem, mindekét esetben több.
Talppal már 6kg. a különbség.

By(e) Tothbe

(#127) Sátán44 válasza tothbe (#124) üzenetére


Sátán44
addikt

Ezt a film lejátszás trükköt ebben is meg lehet csinálni igaz?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#128) Lanchadan


Lanchadan
csendes tag

Sziasztok,
Látott már valaki olyan hibaüzenetet B650-en Internet@TV indításnál, hogy "A kapcsolódás sikertelen hálózati interferencia miatt. Csak a beállítás menü engedélyezett"? Beállításoknál tökéletesnek lát mindent, megy a teszt mind DHCP-vel, mind fix beállításokkal, de ez a sz@r állandóan ezt dobja, ha el akarok érni a widgeteket... Egyáltalán milyen interferencia van TCP/IP protocolban?

Próbáltam rotutert újraindítani, kábelt kihúzni/bedugni, de semmi... Firmware frissítés óta most próbálom először, és attól félek az lesz az oka... Más nem tapasztal ilyesmit? Illetve ismer valaki megoldást/okot erre?

[ Szerkesztve ]

(#129) BBéci válasza tothbe (#126) üzenetére


BBéci
titán

Ha talp nélkül 5, talppal 6 kg a különbség, hibásak az adatok. Nézd meg máshol!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#130) joe007 válasza poirot (#114) üzenetére


joe007
tag

Milyen verziót használsz a Samsung PC Share Manager-ből?

Ha jól emlékszem a Media Library kiválasztása után a képernyő bal alsó sarkában tudod kiválasztani, hogy melyik médiáról szeretnél tartalmakat beolvasni ott ellenőrizted, hogy melyiken van alapból? (Piros gomb a távirányítón, mintha a TXT-et választanád lent)

Nálam a 2.0-ásat kaptam lemezen az is lassan indul el, míg a felfrissített 2.33-as meg lefagy, de csak ez a task! Vki tapasztalt már ilyet?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#131) poirot válasza joe007 (#130) üzenetére


poirot
senior tag

2.33-as verziót használom szintén.

A kiválasztásra én is figyelek, az nem lehet gond.

(#132) tothbe válasza BBéci (#129) üzenetére


tothbe
addikt

bárhol nézed ennyi.
Ezt adták meg hivatalosban és mindenki azt másolja.
Gondolod, majd lemérik és felülbírálják? :DDD

By(e) Tothbe

(#133) reks


reks
csendes tag

Ha valaki még nem látta volna...

NetSurf Web browser for SamyGO TV - FIRST RELEASE

-> [link]

(#134) Gis86 válasza Lanchadan (#128) üzenetére


Gis86
csendes tag

Én is jártam így. Végig próbáltam mindent, még kábelt is cseréltem, a routert is kihagytam stb. Másnap magától helyreállt. Szerintem az internet szolgáltató rontott el valamit, amit később javított.
üdv

(#135) Barna87


Barna87
csendes tag

sziasztok az lenne a kérdésem hogy van egy samsung azt hiszem 6 szériás full hd 117cm tvm és szeretném monitorként használni de miota uj gépem van (egy gigabyte hd5770 VGAm)és win7 használok ha analog kábele kötöm össze akkor nem tudom 1600*1200nél nagyobb felbontást azaz 1920*1200
ha pedig hdmivel akkor jó a felbontás 1920*1080 de viszont a kép olyan mintha csökentet módba lenne és azt szeretném kérdezni a tv kell e be állítani valamit?
vagy hogy valaki nem tudja e miért nem tudom felveni a felbontást analog kábelel?

(#136) Koczi


Koczi
tag

Sziasztok.Érdemes frissiteni a tvt javít bármit is az új szoft:B650 es samsung 2005.x van rajta.Ehez nem értek ezért érdeklődöm.

(#137) DeniBoy válasza ///M (#105) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

Hátuljára kell felerősíteni a talpát

(#128) Lanchadan:

Koreában szarakodnak a serverek, nem az ön készülékében van a hiba :K

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#138) Bandus99


Bandus99
őstag

550es TV hez annyit tennek hozza, hogy a 2 fele allitas kozt van elteres.
Mikor a sub menuben allitom at a dolgokat akkor van video lejatszasi lehetoseg, mig ha a type resznel allitom at 650re akkor tools menuben megjelenik a meretarany allitasi lehetoseg.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#139) Tutu7030 válasza reks (#133) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam nem akar működni(32b650) :F Content lib->USB->Játékok alatt jelenik meg,de nem indítja el.
Vagy ehhez samygo-s fw kell?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#140) DeniBoy válasza Tutu7030 (#139) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

AZ új fw már nem engedi futattni a SamyGo-s cumokat

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#141) Tutu7030 válasza DeniBoy (#140) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hábaccák meg... persze downgrade-t nem enged.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#142) DeniBoy válasza Tutu7030 (#141) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

SamyGo-n dolgoznak a new fw okosításán :K

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#143) Tutu7030 válasza DeniBoy (#142) üzenetére


Tutu7030
veterán

:C thx az infót! Remélem sikerül is nekik,minél hamarabb!

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#144) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én az osztrák Samsung oldalt néztem de gyakorlatilag semmi különbséget nem fedeztem fel az UE-40B7020 és az UE-40B7090 között...
Csak azt nem értem ha gyakorlatilag semmi különbség nincs köztük miért ennyivel drágább a 7090-es?

[ Szerkesztve ]

(#145) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Ma voltam lakás trenden és láttam az új samukat :Y hát marha jók lettek, volt minden szériából igaz sokat időt nem tölthettem el ott mivel nőnemű egyeddel mentem :B de a 3D-s tv nél sikerült elidőznünk egy 5 percet :C ami ha jól emlékszem egy 55" os C8000 es volt. samu hostesei kb nem csináltak semmit sok érdeklődő feltolta a szemüveget és leste hogy nem lát semmit, nekem kellett elindítani a filmet mert épp a menüben volt, sok láma meg a tv felé fordítva a távirányítót nyomkodta és csodálkozott hogy nem történik semmi... nah szal elindítottam és mindenki tátott szájjal legalábbis mivel két szemüveg volt csak akinél épp volt de mindenki megjegyezte hogy mennyire király, mint a moziban :D (amúgy a Szörnyek az űrlények ellen ment felirattal,hang nélkül) a többi tv-nek látszatra jó képe volt de ezt így nehéz megmondani egyrészt HD-s anyag volt másrészt csak futóban mentünk el mellette. de mind1ik vékony volt. és első látszatra jó volt a képük. nagyjából most hirtelen ennyi :DD

(#146) joe007


joe007
tag

Sziasztok!

Vki. meg tudja nekem mondani, hogy az alábbi [link]-en, ha rászűrök az LCD és 46"-os tévére, akkor az LN46C650 miért olcsóbb? :F
Vagy már csak a LED-es tévéké a jövő?

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#147) tothbe válasza joe007 (#146) üzenetére


tothbe
addikt

a 650-es ára el van írva egy ezressel. 2299 lesz az.

By(e) Tothbe

(#148) ORCA58


ORCA58
addikt

Végre konkrét infó egyelőre az amerikai LN40C650-ről!

A a használat útmutató innen: [link]

Több hasznos dolog van benne amit B650-ből hiányoltunk!

(#149) joe007 válasza tothbe (#147) üzenetére


joe007
tag

Hali!

Hát nem tudom, hogy mi az igazság, mert ha ezt a [link]-et megnézed akkor látható, hogy a többi online bolt is közel hasonló áron kínálja. A kérdés csak az hogy ez mennyire igaz? :)

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#150) politomi válasza ORCA58 (#148) üzenetére


politomi
tag

Pontosan mit láttál benne? Én megtaláltam a dts támogatást. A media play résznél DTS Core néven. Mostmár csak azt kéne kideríteni lehet e hangsávot váltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.