Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) KorLaci válasza attamero81 (#24859) üzenetére


KorLaci
tag

Azt írod "Ha D7000-ed lenne akkor egy D8090-es átállítással picit okosodna".
Mi ez a "pici okosodás"?

(#24952) air


air
nagyúr

Kezdek kicsit szkeptikus lenni a "szakértő" kollégával szemben. A típus átállításon kívül - amit eddig is tudtunk - semmi konkrétumot nem mondott. Ez a "WD"-s dolog - hogy 168 órán belül egy számláló eléri a 10-es értéket akkor "megfő" a lap - egyenesen mosolyogtató. Szóval szerintem legyen mindenki nagyon óvatos az ilyen segítő szándékú emberrel, mert a legjobb szándékú segítséggel lehet a legnagyobb tragédiákat okozni. (Lásd a hétvégén, amikor a templomból hazaigyekvő néni elesett, és egy fiatal nő megállt, hogy a "legjobb szándékkal" segítsen neki. Aztán miután megnézte, hogy a néni csak a lábát ütötte be, visszaszállt az autójába és szépen áthajtott a néni hasán, aki a kórházba szállítás után meghalt. Forrás. Szóval ennyit a jóindulatú segítségről.)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24953) xigris


xigris
őstag

Sziasztok!
Még nagyon új vagyok a témában most gondolkodom tv vásárlásán
Ez merült fel mint lehetőség: Samsung UE40D5000 LED televízió (lehet okosíteni,vagy ez hogy is van pontosan)
Esetleg más alternatíva ebben az ár szegmensben.
Válaszokat előre is köszönöm. :R

(#24954) kischico válasza air (#24952) üzenetére


kischico
tag

a WD-s számlálóról annyit hogy láttam olyan képet ahol 38-at mutatott :)

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#24955) kaboska válasza kischico (#24954) üzenetére


kaboska
aktív tag

Írtam neked privátba!Tudnál segíteni kösz előre is!

"Fej vagy gyomor"

(#24956) Rolii16


Rolii16
csendes tag

Sziasztok. Azokat szeretnem kerdezni akik hasznaljak az allshare-t. Nallatok is az van hogy az mkv-knal a meret nem megegyezo a gep es tv-s allshare kozott? marmint pl. van egy 8gigas mkv-m amit megosztok de a tv-s allshare aszondja hogy csak 3.6giga (info gomb).

A .ts, mp4, avi videok esetten a meretet helyesen mutassa.

(#24957) kaboska válasza Rolii16 (#24956) üzenetére


kaboska
aktív tag

Én most hirtelen megnéztem 2 mkv-t amit meg osztottam de nálam megegyezik!

"Fej vagy gyomor"

(#24958) kischico válasza kaboska (#24955) üzenetére


kischico
tag

Írtam :)

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#24959) busman


busman
addikt

Samsung 32C530-ra keresek olyan custom firmwaret amivel Dlna képessé tehetem.
Elég lehet ha a szervizmeüben átállítom C550-re?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24960) AttyVin


AttyVin
aktív tag

Tudom, hogy korábban már többször volt szó róla, de talán nem érdektelen ismételni.

Nevezetesen a Serviio használatával vannak gondjaim.

Nálam még XP (és ESET) van fenn a "filmes" gépen, amin az all-share igen rapszódikusan, meg nem is logikusan működik.

A TV-n (D5500) hol megjelenik a Serviio-megosztás, hol nem (látszólag függetlenül, hogy az ESET megy-e vagy hogyan van beállítva). Ez az Samsung all-share-rel is kb. így volt.

Ha elérhető a megosztás, akkor az egyébként a Serviio-ban direkt be nem állított opciók (pl. Video, Kép, Szerző, stb.) ennek ellenére megjelennek, viszont a könyvtárak látszólag üresek. Ugyanakkor a Serviio számára a hálózaton megosztott könyvtár nem is látszik.

Persze a fiam W7-es gépéről minden működik....

Ha van valakinek ötlete (azon kívül, hogy én is használjak W7-est), előre is köszönöm.

Üdv, Vino

(#24961) isaura1 válasza egyns (#24897) üzenetére


isaura1
csendes tag

Sziasztok ez az kép a képben dolog engem is érdekelne, tud vki olyat LCD vagy LEd TV-t ami tudja a 2 tuneres pipet vagyis hogy nézhessek 2 tv adást egyszerre? Köszi

(#24962) Rolii16 válasza AttyVin (#24960) üzenetére


Rolii16
csendes tag

Nekem is bajom volt az ESET-el. (W7-es gep) Kapcsold ki a tuzfalat mielott elinditod a serviio-t/allshare-t, nekem csak igy ment. Probaltam berakni a kivetelek koze de ugyse ment ezert uninstall lett a vege. :D

Azota Comodo internet security-t (ingyenes) hasznalok es minden oken megy.

(#24963) AttyVin válasza Rolii16 (#24962) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Az a bajom, hogy ha "ki van kapcsolva" az ESET (azért a háttérben ez-az fut), ha nincs, mégis rapszódikus a működés. Illetve, hogy TV nem "látja" a gépen megosztott hálózati mappát.
No, este majd újra végigjátszom a lehetőségeket.

Üdv, Vino

(#24964) lungfefe válasza Rolii16 (#24956) üzenetére


lungfefe
csendes tag

Bakker!!!!!
Nekem is.
Pl.: Verdák 2 720p gépen:4.5 giga, TV-n(PC share manager) 407,6 MEGA!!!!
A fájlformátum: video/x-mkv
ez mi ez?

COMODO van nálam is, működik.

[ Szerkesztve ]

(#24965) leslieke válasza lungfefe (#24964) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez valóban érdekes jelenség:

Avatar 3D 1080p.mkv gépen 24,5 GB, TV-n: 532 MB!
Az_utolso_akciohos.mkv gépen: 7.3 GB TV-n: 3,3 GB.
Friends.S04E02.The.One.With.The.Cat.720p.mkv mindkettőn 1,6 GB

Ubuntu/miniDLNA fut a gépen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24966) busman


busman
addikt

Erre valaki:[link]?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#24967) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hali!

Egy UE-32D5000-et szeretnék falra szerelni. Kellene valami fali konzol hozzá, de nem tudom milyet evgyek. nem szeretném a gyári 40,000Ft-os árfekvésüt ;] Tudnátok javasolni valamit nekem?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#24968) lungfefe válasza vilmaboy (#24967) üzenetére


lungfefe
csendes tag

VESA -szabvány 200*200 a 32-40 coll közt. A gyári user manual szerint, bár az enyém
6000-s de a méret ugyan az. Nézd meg a tiéd.

(#24969) vilmaboy válasza lungfefe (#24968) üzenetére


vilmaboy
őstag

Vesa 200*200 kell hozzá, de a gyár WMN2000AX-at javasolja. Hát megmondom őszintén nem szeretnék egy 100ezres tévére +30at költeni, h falon legyen. ezért keresek valami alternatív megoldást, ha van ilyen...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#24970) lungfefe válasza vilmaboy (#24969) üzenetére


lungfefe
csendes tag

Googlézd ki mik vannak!
Azt hogy mit javasol az egy dolog, ha a szabványnak meg felel a méret és kellő méretű tipli és csavar megy a falba, nem eshet le!

(#24971) vilmaboy válasza lungfefe (#24970) üzenetére


vilmaboy
őstag

aham.. .a javasolt csak azért érdekelt volna, h valaki tud e bevált tipust... googlézok kicsit :)

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#24972) HofiZoli válasza vilmaboy (#24969) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Vesa szabvány falitartók 10k körül kaphatók bármelyik tv-t értékesítő áruházban. (media, euronics, saturn, stb) Csavarok, tiplik, hozzávalók benn vannak az egységcsomagban.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#24973) gyuluskám


gyuluskám
tag

Üdv...

Van egy LE40B620 tévém!

A menüben szoftveresen támogatva van a DLNA+ ANYNET!
Hardveresen nincs háló bemenet csak USB!
Service menuben B650-re van állítva!

Működnének ezek a funkciók
Ha vennék egy ilyet:[link]

köszi előre is!

(#24974) attamero81 válasza air (#24952) üzenetére


attamero81
senior tag

Helloka!
Én nem szeretem az ilyen beszólásokat.Tényleg segíteni akarok a dolgokon,amit esetleg félre értettek vagy rosszul tudnak.Amúgy a WD probléma kör vonalazódik.Ugyanis ma egy elég fárrasztó nap után kiderült,hogy a lap procijának a feszültség ingadozásáról van szó.Az SDA SCL jelnél meginog a lapnak a 3.3 V-os ága és ezért leáll a lap.Majd rögötn elindul.Pontosan,hogy mi okozza ezt a hibát egészen nem lehet fogni a BGA-ra,de az biztos,hogy csak a D sorozatnál van és ezért már beszélhetünk széria hibáról.A 168 óra/ 10 nem kamu hanem egy hetes égetésnek van kitéve minden tv mielőtt ki adják gyárból.A nagy kijelzős tv-ket van olykor,hogy 2 hétig is járatják.Úgy,hogy ki a rossz akaratú?
A hírdetéseimet meg olvasd el mielőtt lehordasz valakit.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#24975) attamero81 válasza kischico (#24945) üzenetére


attamero81
senior tag

A factory menü --- SVC --- panel display time --- itt azt a működési órát írja ki,ami eltelt az első beindításból.

Sokan írjátok,hogy ez meg az nem aktív.Ha 2011-es szoftver van a tv-n akkor sajna az SVC és bizonyos dolgok nem aktívak.Mivel odabent is rájöttek,hogy az emberek megpróbálják a legolcsóbban kihozni a legjobbat,ezért elkövetnek mindent,hogy nehezebb legyen a dolgunk.
A másik.Sokan kérdezték,hogy hogyan lehet rőgzíteni a tv műsort,úgy,hogy nem nézi azt,hanem egy másik csatornát.Így nem megy.Mivel ezek a tv-k csak PC,EXT,HDMI-hez képest tudják a PIP-et így kizárva.Egyedül a C9000-es tud PIP-et úgy,hogy TUNERKÉP/TUNERKÉP:Sőt ez tudja azt is,hogy fele képernyőn az egyik csatorna,fele képernyőn a másik csatorna,de sajna felvenni ez sem tud csak azt amit éppen nézzel.Elvileg az E szériában benne lesz már ez a mód,de nem biztos.

[ Szerkesztve ]

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#24976) attamero81 válasza leslieke (#24946) üzenetére


attamero81
senior tag

Ez még folyamatban van,de valószínűleg szoftveresen van szabályozva.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#24977) attamero81 válasza Flashget (#24947) üzenetére


attamero81
senior tag

A szervízről annyit,hogy fingja sincs egyik szervízesnek sem a D széria javításáról.Hozzánk olyan tv-k bejönnek,hogy azt meglátná a saját gazdája elvágná magát hanyat.A bolti garanciás javítások általában egy factory reset és kész.Én azért neki ülök és töröm azt a paraszt agyamat,hogy később egy ugyanilyen hibánál ne legyen fennakadás.
A bedöglésről meg annyit,hogy a D széria egy időzített bomba.Hiába szép,de nem kiforrot.Sok a téves számolási adat benne és pont ezért vannak olyan hibák,mint a WD Count is.Egy normálisan működő áramkörben nagyon pontos értékű alkatrészek kellenek,hogy az örök életű legyenek.De mivel elnagyoltak,így számtalan esetben van az,hogy még az első fél vagy első évben megfekszik a TV.De mivel látom óvatosak vagytok ezért kiírom ide.
HA VALAKINEK AZ ÁTÁLLÍTÁSBÓL VAN GONDJA?JELEZZE ÉS SEGÍTEK!!!!!!
A garancia meg nem vész el,mert ha nem indul el azt a kis bolti nyíkhaj gyerek nem fogja bütykölni és már teszi is félre.Én is amikor vettem a jelenlegi tv-t mindent elkövettek,hogy rám tukmálják a bolt olyan tv-jét ami lehet már ment 3000 órát és tudják,hogy hamarosan megfekszik.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#24978) leslieke válasza attamero81 (#24976) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi a fáradozást!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24979) nightshadow válasza vilmaboy (#24967) üzenetére


nightshadow
veterán

IKEA fali konzol: [link]

[ Szerkesztve ]

(#24980) fincike5266 válasza leslieke (#24978) üzenetére


fincike5266
csendes tag

Szép kilátások a jövóre!

(#24981) Tomszy1


Tomszy1
tag

Sziasztok. Érdeklődnék mi a véleményetek a 40 colos tv-kről 100-120ezres árkategóriában? Szeretnék egyet vásárolni, ezt néztem ki: [link]

Van ebben az árkategóriában hasonló méretben jobb választás? LG-ket is nézegettem, de azokban nincs ethernet. Nem egy felsőkategória tudom :)

(#24982) fincike5266 válasza attamero81 (#24977) üzenetére


fincike5266
csendes tag

Szép kilátások a jövőre nézve!

(#24983) wertigo1984 válasza Tomszy1 (#24981) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mi is néztük a "madaras teszkóban", ott azt mondta a "szakértőgyerek" hogy usb-ről nem játszik le filmet, meg dlna nincs benne. Csinálj egy összehasonlítást. :K Nézd meg ezt [link] mi ezt vettük.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#24984) Tomszy1 válasza wertigo1984 (#24983) üzenetére


Tomszy1
tag

Már jó ideje hasnolnítgatok, de gondoltam hátha valaki pro megosztja a véleményét. LG-ket nem néztetek? Elmegyek a Tescoba, meg egy két helyre, de ugye ott csak töredéke van kiállítva. 42-es LG se lenne rossz, persze élőben nem árt megnézni.. Mondjuk ott is lehet a különbség beállításból adódó (tecsóban tv és tv között). Sosem használtam tv-n netet, de a hallottak alapján nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#24985) Flashget válasza Tomszy1 (#24984) üzenetére


Flashget
félisten

abban az árban amit tv-re szánsz nem kapod meg LG-ből az LK530-at ami valós 100Hz-es tévé minden egyébb csicsa nélkül (nincs smart, 3D) mást én nem ajánlanék ebben az ár kategóriában 40-42" esetén.
samsung D5000 ami csak 50Hz is 140K

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#24986) capafic


capafic
csendes tag

Sziasztok!
Na végre be tudtam jönni, újra regiztem, mert a régit nem fogadta el valamiért. :D
A kérdésem az lenne, hogy nem tudjátok-e véletlenül: amit most indított az M1 videotár szolgáltatást, azt tudja-e a LE40C650-es Samu? Annyit írnak róla csak, hogy "okostévé" kell hozzá, meg 1 gigás netkapcsolat. Annyit még megtudtam, hogy valami "Video On Demand"..lehet rosszul írtam...képesnek kell lennie a készüléknek, de sajnos a TV leírásából nem tudtam kideríteni ezt. Nézegettem a smart menüben a dolgokat, frissített is egy rakás dolgot, alkalmazást, Youtube, Videa meg hasonlóakat, de nem jöttem rá, hol kellene keresnem ezt a M1 videotárat.
Köszi ha segítetek!

(#24987) capafic


capafic
csendes tag

[erre gondoltam]... :D

[ Szerkesztve ]

(#24988) Flashget válasza capafic (#24986) üzenetére


Flashget
félisten

Olyan csapnivaló a mínősége, hogy ne bánd ha nem látod....előző esti sport híreket néztem és egy pixeles, agyon tömörített maszlag volt az egész..
youtubon jobb a mínőség, még az is amit te nem találsz esetleg jónak.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#24989) air válasza capafic (#24987) üzenetére


air
nagyúr

Véleményem itt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24990) capafic válasza air (#24989) üzenetére


capafic
csendes tag

Értem...csak még azt nem tudom, hogy a tv-m alkalmas-e rá, és hogy állíthatom be...??? :F

(#24991) smobika


smobika
tag

Sziasztok ! Látom megint téma a PVR-funkcio előhozatala a TV-n szeretnék érdeklődni, hogy tudna e nekem már valaki segíteni, hogy a UE40D6000-es tv-n előlehet e csalogatni valahogy a service menüből eszt a funkciót, úgy hogy a modellt nem engedi állítani, szürkén hagyja !!! Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget !!!

(#24992) air76


air76
tag

"A bedöglésről meg annyit,hogy a D széria egy időzített bomba.Hiába szép,de nem kiforrot."
Hát ez fasza,azt hittem minél újabb a tipus,tovább csiszolnak, javítanak rajta.És erre tessék.
Ennyire szar a helyzet?Vághatjuk a centit? :O

(#24993) leslieke válasza air76 (#24992) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennek én se örülnék, de - gondolom én - ha bedöglik, akkor cseréli a Samsung, ha már 5 év garanciát vállalt rá.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24994) Richard!


Richard!
addikt

sziasztok.megvettem amit kinéztem D6100S-t csütörtökön hozzák haza.majd írok róla pár szösszenetet... :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#24995) AttyVin válasza Flashget (#24988) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Az MTV videótárából kb. ilyen WMV formátumú anyagokat lehet letölteni:
VIDEO - WINDOWS MEDIA VIDEO 9 320X240 25.00FPS 448KBPS [RAW VIDEO 1]
AUDIO - WINDOWS MEDIA AUDIO 44100HZ STEREO 64KBPS [RAW AUDIO 0]

Ha ez megy fel a Samsung "videotárba" is, akkor valóban gáz lesz egy 40"-es vagy nagyobb TV-n nézni.

Az újabb készítésű anyagok talán még úgy-ahogy elviselhetők, de a régi (FF és korai színes) videók már nehezebben nézhetők kisebb képernyőn is....

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#24996) Napfénysüti válasza air76 (#24992) üzenetére

Fogyasztói társadalomban élünk. De mindenhol ez megy, a gyáraknak nem érdeke hogy örök élető dolgokat készítsenek. Akkor ki venné meg X évente az újabb termékeiket? :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#24997) Flashget válasza leslieke (#24993) üzenetére


Flashget
félisten

Nekem igaz csak 3 év van a D6500-on, de ha beszarik emiatt akkor ezt a tipust nagy valószínűséggel már nem tudják adni. Viszont nem is adhatnak kisebb tudású készüléket..szóval vagy 2012 vagy 2013-as modell ami rendelkezik 3D, smart, full webböngésző stb.

Realme GT Master Edition

(#24998) leslieke válasza Flashget (#24997) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A regisztrációval nem 5 évre nőtt a garancia?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24999) sandró60 válasza leslieke (#24998) üzenetére


sandró60
addikt

Akciós időszakban igen.Nem mindig volt lehetőség 5-évre hosszabbitani

(#25000) xigris


xigris
őstag

Sziasztok!
Még nagyon új vagyok a témában most gondolkodom tv vásárlásán
Ez merült fel mint lehetőség: Samsung UE40D5000 LED televízió (lehet okosíteni,vagy ez hogy is van pontosan)
Esetleg más alternatíva ebben az ár szegmensben.
Válaszokat előre is köszönöm.
Esetleg egy ilyen? [link]
Azt írják a plazmának sokkal szebb a képe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.