Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66451) [lAyCsI] válasza Marquess (#66450) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Xiaomi Piston 2

-= No way back from Here =-

(#66452) Laca0 válasza beta (#66449) üzenetére


Laca0
addikt

Ez egy kicsit olyan, mint a használt autóknál a nemdohányzó, női tulajdonos, garázsban tartott, keveset futott, új gumik, stb... :(((

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#66453) Balazska15 válasza Laca0 (#66452) üzenetére


Balazska15
senior tag

Nem egészen, mert a valóságban a női tulajdonos nem pozitív tulajdonság :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#66454) LilProphet90 válasza szezso15 (#66448) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Kb. 1 éve én is nézegettem Ali-s cuccokat, N4-et meg G2-t akartam venni, de aztán a különböző visszajelzések alapján elment a kedvem, és inkább HA-n szereztem be mindkettőt. Persze eladófüggő, meg 45e körül 32Gb-osat használtan nem kapsz, de pár hónapon belül (sajnos) az is bekövetkezik. Rajtad áll, örülünk ha bővül a G2 tulajok sora, főleg hogy egyre többen váltanak újabb típusra.

Amúgy véleményem szerint lesz 6.0 update is, tényleg megvan rá az igény, és még nagy felhasználó bázisú a telefon. Persze legkorábban jövő május/nyár környékén esedékes, én bízom az LG-ben. Mint korábban említve lett, az O2X-nél is hasonló dolgok voltak ICS update ügyében, csak ott mondjuk több, mint 1 éves késéssel jött meg a frissítés.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66455) Quqesz válasza neo_xperia (#66420) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na egy két érdekesség a G2 vs G4 terén:szóval az a sok ficsőr ami a kk alatt volt a g2-ben az a G4-ben szintén nincsen meg,talán egy:ha bedugod a fülest elindul a zene app(ez kapcsolható funkció). Viszont a wifi mellett a távirányítóban is van hiányoság,mégpedig a G4-ben csak TV,audio,klíma,dekóder és univerzális van.....de miért nincs pl dvd v bluray???? Oké hogy tanítható,de waze......amúgy összességében a kamera amit a G4 előnyére lehet igazából mondani,más mindenben a G2 nincsen lemaradva(talán a sebességben/szmútságban érezhető pici előny,na meg a támogatás). Aksi később,az első feltöltés nem mérvadó(eddig 24h;2,5 h kijelző és 36%)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66456) Tüske0614 válasza [lAyCsI] (#66451) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Igaz nem headset cx 200 az enyém. Gondoltam megnézem amit írtál. De nem birom a fémet..

(#66457) [lAyCsI] válasza Tüske0614 (#66456) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én is a "hagyományos" kialakítású fülhallgatókat tudom csak használni, az ilyen típusúak kiesnek a fülemből :P
egy minimum 10 éves SONY-m van szolgálatban, viszont a Szájomit meg sokan dicsérik mint legjobb ár érték arányú darabot...

-= No way back from Here =-

(#66458) Den Hadnagy válasza [lAyCsI] (#66457) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

+1 Xiaomira (amúgy 'sáomi', hamár :) )

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66459) [lAyCsI] válasza Den Hadnagy (#66458) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Vágom ;)
Ez amolyan vidékies dialektus :DDD

-= No way back from Here =-

(#66460) Tüske0614 válasza [lAyCsI] (#66459) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Hasonlit a formája az lg re na az is kiesik mindegy milyen harangot teszek rá...

(#66461) [lAyCsI] válasza Tüske0614 (#66460) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Biztos ezek már az új generáció füleibe szabódtak :U

-= No way back from Here =-

(#66462) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Tegnap leadtam a telefont a zajos beszédhangszóró miatt végre,
végül kiderült hogy elég a számla, garjegy nem is kell... még jó hogy heteket vártam rá a kereskedőtől hogy visszaküldje lepecsételve :((
Kb 5 perc alatt végeztem, rendes, kulturált környezet(Váci út) nem az a lepukkant, szocreál gyártelep + iroda mint Sonyéknál...
Kb 1 hetet mondtak, remélem sikeres lesz a műtét...
Amúgy mik a tapasztalatok a központi szervizükkel?

-= No way back from Here =-

(#66463) akooos válasza [lAyCsI] (#66462) üzenetére


akooos
veterán

Nekem az, hogy ennyire korrekt és gyors szervizélményem még sosem volt. 1 hetet mondtak nekem is, mindkét ottlétemkor, de 3 napnál egyik sem volt hosszabb. Egyszer kijelzőcsere volt, egyszer pedig hangszóró+gps antenna. Én csillagos ötöst adok nekik :)

(#66464) Marquess válasza [lAyCsI] (#66451) üzenetére


Marquess
tag

köszi
holnap rendelek is egyet. :B

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#66465) [lAyCsI] válasza akooos (#66463) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Most jött az SMS hogy kész :U
Öööö... nem ehhez vagyok szokva, főleg a botrányos Sanyi szerviz után :N
Hát nagyon kíváncsi leszek!

-= No way back from Here =-

(#66466) Varnyalag


Varnyalag
csendes tag

CM 12.1 alá leszedtem a Lenovo Camera app-ot, de nekem nagyon bazáros volt a kezelőfelülete, viszont aki szeret pöcsölni a különböző módokkal és mondjuk sportoló macskát akar napnyugtakor fotózni kaleidoszkóphatással, azt is megteheti vele. Eléggé zabálta az akkumulátort, végül amiatt szedtem le.
Most feltettem a Stock LG Camera app Bigboy verzióját, ez elég jó, nekem ezekkel a bindzsizésekkel jobbnak is tűnik, mint az LG sima kamerája, különböző felbontású képernyőkre innen lehet letölteni: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=58322051&postcount=392

(#66467) Den Hadnagy válasza Marquess (#66464) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66468) Den Hadnagy válasza Marquess (#66464) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Mondjuk akkor már miért nem a Piston 3at?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66469) [lAyCsI] válasza Den Hadnagy (#66468) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

igaz, már 3-as is van, szal ott a pont :K

-= No way back from Here =-

(#66470) DiNizo


DiNizo
csendes tag

Hello!
Amikor megvettem a telefont, adtak hozzá egy 5V-s 0,7A-s töltőt. Mit javasoltok, vegyek egy másikat, vagy jó ez is (kiszemeltem egy másik töltőt 5V-s 1,2A)?

(#66471) Den Hadnagy válasza DiNizo (#66470) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Amit kaptál, az max. éjszakai kímélő lassú töltésre jó, tekintve, hogy a gyárija 1,8 A-t tud. Én netről rendelnék egy jó minőségű 2A-t, olyan max. 10 euróért.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66472) DiNizo válasza Den Hadnagy (#66471) üzenetére


DiNizo
csendes tag

Az aksit nem károsítja, ha a 0,7A-s töltővel töltöm?

(#66473) Laca0 válasza DiNizo (#66472) üzenetére


Laca0
addikt

Nem károsítja. Én 90%-ban így töltöm már sok-sok éve. Este rádugom, reggel lehúzom. Egyik telefonomban sem kellett még akkut cserélnem. Az előző telefonom is pl már 4 éves és még mindig tudja a 2 napot.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#66474) Den Hadnagy válasza DiNizo (#66472) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Éjszakai töltésre ideális. Ahogy a kolléga mondja... De ha hirtelen kell a kraft, akkor egy örökkévalóság 700-al telire tölteni.

Kevesebb lehet 2 ampernál, több ne legyen.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66475) Gaabor80


Gaabor80
aktív tag

Milyen szoftverfrissítés jött most ki? A telefon most írta ki, de nem túl beszédes, hogy mi is ez.
(Gyári független a telóm most 5.02-vel)

[ Szerkesztve ]

(#66476) Zsolto válasza Den Hadnagy (#66474) üzenetére


Zsolto
őstag

Lehet akármennyi, mert a töltő nem "tolja" az ampert, hanem adja, ha a készülék kéri. Tehát a 2 amperes nem mindenképp 2 ampert ad le, hanem annyit, amennyit a készülék fel tud venni, max két amperig.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66477) lacanyl válasza Gaabor80 (#66475) üzenetére


lacanyl
csendes tag

Sziasztok!

Ez a frissítés téma engem is érdekelne.
V30D 23,64 MB.
Rootolt a telefon és most nincs időm újrahúzni.
Ha valakinek van esetleg valami infója róla,
legyen szíves ossza meg. Előre is köszi.

(#66478) ClioRS válasza DiNizo (#66472) üzenetére


ClioRS
őstag

Még használ is neki, nem amortizálja annyira az akkut.

Viszont ha vennél másikat, akkor ne 1,2-eset, hanem emellé egy 1,8-2 ampereset, ha jó minőségű a kábel akkor azzal a gyorstöltés is menni fog. Így lesz egy esti töltőd, meg egy ha gyorsan tölteni kellene a telefont.

(#66479) Gaabor80 válasza lacanyl (#66477) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Hamarosan kiderül... :)

[ Szerkesztve ]

(#66480) Gaabor80 válasza Gaabor80 (#66479) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

szerintem ez nem 23 Mb, hanem 1,7 Gb... :Y

(#66481) lacanyl válasza Gaabor80 (#66480) üzenetére


lacanyl
csendes tag

(#66482) Gaabor80 válasza lacanyl (#66481) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

én pc suiton keresztül csinálom, 30 perc volt míg letöltötte..
mindegy még kb fél óra és kész. :)

(#66483) lacanyl válasza Gaabor80 (#66482) üzenetére


lacanyl
csendes tag

Nem hülyeség :)
Leszedem én is.
Majd ha lesz időd pár mondatot írhatnál róla.
Thx

(#66484) Gaabor80 válasza lacanyl (#66483) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

ok, folyamatban van...
lehet,hogy semmi sem változik ami elsőre látható

(#66485) Gaabor80 válasza Gaabor80 (#66484) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

(#66486) goblin1983 válasza lacanyl (#66477) üzenetére


goblin1983
tag

Biztonsági rést javít. Lehet rosszul emlékszem, de rootolt telefont nem szabad ota-n frissíteni.

(#66487) kristof_ válasza [lAyCsI] (#66462) üzenetére


kristof_
tag

Én kijelzőcserére vittem, én is pár perc alatt végeztem. A srác azt mondta, hogy valószínű kevesebb, mint egy hét és kész, de tegnap volt ennek két hete :( Tegnap beszéltem velük online chat-en, javítás alatt állapotban van. Valószínű hétvége felé vagy jövő hét elején mehetek érte.
Ennyi idő után már igazán megdobhatnának egy G4-el : :DDD

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#66488) tirszin válasza kristof_ (#66487) üzenetére


tirszin
senior tag

Nekem olyan jól megjavították (cserélték) a kameráját, hogy 2 hónap után u.az a baja. :(

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66489) akooos válasza tirszin (#66488) üzenetére


akooos
veterán

És mi a baja?

(#66490) gipsztigris válasza akooos (#66489) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egy kisváros a Duna mentén. :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#66491) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
beázott a telefonom,mindig azt mutatja mintha a füles be lenne dugva,így viszont semmi nem szól rajta csak fülesen keresztül.Szét szedtem már próbáltam kiszárítani de semmi nem változott. :(
Mit vagy milyen alkatrészt kellene benne cserélnem hogy olyan legyen mint előtte,sajnos gari már nincs rá.

Üdv, István.

(#66492) Gaabor80 válasza goblin1983 (#66486) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Szerintem egyáltalán nem ajánlott egyiket sem. Én az 1h G2-ömet így kukáztam le új korában....

(#66493) tirszin válasza Varnyalag (#66466) üzenetére


tirszin
senior tag

Köszi a kamera linket!
Ha találsz valami használható, RAW-ban menteni tudó app-ot CM12-re, ne tartsd vissza! :)

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66494) tirszin válasza akooos (#66489) üzenetére


tirszin
senior tag

Nem tud messzire fókuszálni (mindegy, hogy manual vagy auto), max. 20...30cm-re. Addig a távolságig persze tökéletes, de onnan nem megy tovább.

Most azt csinálja, ahogy belépek a kamera app-ba, éles a 10m körüli távolság. Ahogy megpróbál egyet is fókuszálni, máris 30cm-en vagyunk és innentől ez lesz a max. távolság amit tud. :(

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66495) Laca0 válasza tirszin (#66494) üzenetére


Laca0
addikt

Nem lehet, hogy karcos a kamera lencséje? Egészen finom kis karcok is el tudják vinni a fókuszt, ha olyan az állása!
Nekem is csak forgatva, tükröztetve látszódtak a karcok, mégsem tudott fókuszálni 10 esetből 8 alkalommal. Egy régi, CD-k polírozásához használt polírozóval egy kicsit megdolgoztam és jó lett!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#66496) tirszin válasza Laca0 (#66495) üzenetére


tirszin
senior tag

Még lehetne is, de manual focus-nál is jól látszik: feltolom a végtelenig és nem élesedik ki csak 30cm-re. A makró állásnál meg kb. 2cm körül éles.

Egyébként meg az LG szervizben is egyből rábólintottak 2 hónapja a hibás kamera modulra.
Cserélték, a CM12.1 felrakásáig jó is volt cucc.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66497) Den Hadnagy válasza Zsolto (#66476) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

66478ban a kolléga leírta a lényeget.

Az általad leírtakkal teljes mértékben tisztában vagyok.

A lényeg, hogy ne a töltő legyen a szűk keresztmetszet, az meg evidens, hogy a telefon elektronikája szabályoz. 2A tapasztalataim szerint ideális, egy tabletnek is akár. Nappal egy 2A-s Samut használok, gyakorlatilag minden eszközömhöz. Éjszakára egy ősrégi 800 mAh-s Motorola töltőt.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66498) szezso15


szezso15
addikt

Nos, megvettem a telefont, 32GB-os fekete, elvileg D802... :) Remélem, minél hamarabb itt lesz! :C

*Hajrá Loki!* i15+

(#66499) [lAyCsI] válasza kristof_ (#66487) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Hangszóró csere volt nálam, és egyenlőre úgy néz ki megszűnt a sistergés/torzítás telefonálás közben

-= No way back from Here =-

(#66500) [lAyCsI] válasza szezso15 (#66498) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

várjuk a tapasztalatokat!

-= No way back from Here =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.