Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66401) [lAyCsI] válasza firemanus82 (#66396) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Router újraindít, telefonon cache, dalvik cache wipe...
így elsőre talán :)

-= No way back from Here =-

(#66402) hcs57 válasza firemanus82 (#66400) üzenetére


hcs57
őstag

Router restart.. s menni fog.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#66403) firemanus82 válasza [lAyCsI] (#66401) üzenetére


firemanus82
senior tag

Ha a cache-eket uritem, a telefonon az adatok, file-ok megmaradnak?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#66404) firemanus82 válasza hcs57 (#66402) üzenetére


firemanus82
senior tag

Koszi! :)
Tegnap este is kilottem a routert es semmi. Most megint es most mukodik! Technicolor routermodem csodaja...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#66405) Zsolto válasza firemanus82 (#66396) üzenetére


Zsolto
őstag

Én attól függetlenül újraindítanám a routert, hogy a többi eszköz nem vesztette el vele a kapcsolatot.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66406) Meggyi001 válasza firemanus82 (#66403) üzenetére

A dalvik cachet szoktam néha recovery-ből, eddig megmaradt minden, csak valamelyik cset-be kell utána bejelentkeznem, asszem más egyéb nem szokott lenni.

https://gamergep.hu/

(#66407) Safranek


Safranek
aktív tag

Mai napra , stílszerűen. :))

[ Szerkesztve ]

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#66408) Laca0 válasza firemanus82 (#66396) üzenetére


Laca0
addikt

Időnként én is tapasztalom ezt (nem csak a G2-vel). Ilyenkor a tárolt hálózati profil eldobása szokott segíteni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#66409) Sanyaman válasza Safranek (#66407) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

:C

(#66410) akooos válasza Safranek (#66407) üzenetére


akooos
veterán

Ez hatalmas, mennyit vártál erre? ;]

(#66411) stefi68 válasza Safranek (#66407) üzenetére


stefi68
addikt

Valaki világosítson fel, ezen mit kell nézni :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#66412) mateus válasza stefi68 (#66411) üzenetére


mateus
senior tag

Up time

(#66413) [lAyCsI] válasza firemanus82 (#66403) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ofkorsz :K

-= No way back from Here =-

(#66414) extasymajom válasza stefi68 (#66411) üzenetére


extasymajom
tag

Ne aggódj , erről én is lemaradtam :K

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#66415) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nos uraim búcsúzom,mai nappal áttértem a G4-re. A G2 marad az asszonynál, majd visszanézek ide is párszor. További jó szórakozást a legjobb LG telefonhoz,amit eddig volt szerencsém használni! Nem csalódtam benne!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66417) Angel78


Angel78
aktív tag

sziasztok,
kellene egy kis segítség
van a saját gmail fiókom amit persze a telómon és mindennel szinkronban tartok viber, naptár stb ami a saját telómon fasza is volt mindaddig amig a fiam kölcsön lg g2-jét el nem kezdtem használni míg az enyém nem volt pár napig.
Most nem tudom a gyerkőc telójáról leírtani magamat.
A G2-ön jelenleg van két gmail fiók a gyerköcé és az enyém.
hogyan tudom a adataimat (viber, névjegyzék, naptár, kontaktok, stb.) leírtani az lg-ről, ha nem akarom, hogy a rengeteg infóm véletlen eltűnjön.

köszi a segítséget

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#66418) mateus válasza Quqesz (#66415) üzenetére


mateus
senior tag

Egy kis rövid személyes véleményt / tapasztalatot megoszthatnál velünk, hogy G2-höz képest mekkora lépésnek érzed. Ha majd lecserélem, nálam is a G4 tűnik első helyen befutónak jelenleg, de nincs tapasztalatom vele.

[ Szerkesztve ]

(#66419) mateus válasza Angel78 (#66417) üzenetére


mateus
senior tag

Menj a Beállítások/Személyes/Fiókok és szinkronizálásba, és ott le kell törölni a használni nem kívánt fiókot. A másik telón attól még ott marad.

(#66420) neo_xperia válasza Quqesz (#66415) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Gratulálok! Csatlakozom mateushoz, én is várom a beszámolót, elsősorban az üzemidő érdekel G2-höz képest. Egyébként hol és mennyiért, ha nem titok? Karácsonyra én is tervezem a cserét, G4 vagy Honor 7 lesz az utód. Külsőre nagyon bejön a H7, de már több mint két éve LG - t használok, G-m volt ezelőtt, és nagyon megszoktam és szeretem a sok finomságot az LG - nél ...

[ Szerkesztve ]

(#66421) Quqesz válasza neo_xperia (#66420) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+Mateus
Köszi srácok! Nos első blikkre a sebesség/gördülékenység azért észrevehető,de nincs nagyon elmaradva a g2 sem. A kamerát még nem teszteltem igazából,de sötétben is gyors és jó képet lő. Aksi később. Viszont baromi jól néz ki főleg bőr hátlappal! Én a mobilkereskedés.hu-n vettem gyártói garival 125e áron. Hozzáteszem holland vodás,de bontatlan volt a csomag,erre figyeltem! Sok más telót is néztem és el akartam kallódno más gyártóhoz,de sok helyen van bibi(H7 a gpu terén). A többi kiderül.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66422) neo_xperia válasza Quqesz (#66421) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Igen, ez fájó pont a Honor-nál. Valamint a 30 fps-es videófelvétel, meg az OIS hiánya...Hát nem tudom,pedig bitang jól néz ki. De a G4-ben meg megvan minden ami nekem kell. Csak az aksi bírná legalább a G2 80-90%-áig. Nem túl nagy egyébként, vagy könnyen megszokható a plussz 1 cm ?

(#66423) Quqesz válasza neo_xperia (#66422) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fura,olyan mintha ez 16:9 lenne,tehát inkább hosszabb mint szélesebb. Nekem nem jelentett gondot G2 után., jó a fogása. Viszont hogy egy vicceset is mondjak: az én telóm nem fogja az összes wifi csatornát,kb 1-7-ig tuti,aztán vannak hiányok... :B a vodás mifi rögtön autóban olyanra rakta,amit nem lát :O Aksi majd kiderül 4-5 feltöltés után.Majd írok róla(de sztem nem lesz G2 szint).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66424) akooos válasza Quqesz (#66415) üzenetére


akooos
veterán

Gratulálok hozzá és sok boldogságot a továbbiakban :))

(#66425) Quqesz válasza akooos (#66424) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Thx! Jó darab! A kamera király benne,pedig csak autó mód használtam még

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66426) Atish19 válasza Quqesz (#66425) üzenetére


Atish19
őstag

Karácsony fele én is tervezek váltani. Az akkuidőről majd oszthatnál meg tapasztalatokat. Ez az egy tényező ami visszaugrás lenne ezen a téren csak kérdés, hogy mekkora :D

(#66427) DiNizo


DiNizo
csendes tag

Van egy Lg g2 (Verizone vs980) telefonom. Jelenleg android 4.4.2 fut rajta. Érdemes-e rátenni egy cm12.1-es romot?

(#66428) [lAyCsI] válasza DiNizo (#66427) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ha nem bánod hogy gyatradék lesz a kamerád, azt leszámítva igen

-= No way back from Here =-

(#66429) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Valaki posztolt XDA-n egy nem hivatalos Marshmallow CM romot, ha valaki vállalkozó kedvű, próbálja ki. Sajnos nem tér ki a bootloaderre, meg gondolom Gapps is kell hozzá, csak gondoltam tudatom veletek.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66430) Danny365 válasza LilProphet90 (#66429) üzenetére


Danny365
őstag

Ha más nem, én délután feltehetem, ha haza érek.

(#66431) LilProphet90 válasza Danny365 (#66430) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Várj vele, üdvözlőképernyő után újraindul, jelzek ha van frissítés.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66432) Varnyalag


Varnyalag
csendes tag

Stockról áttértem én is CM12.1-re, le vagyok nyűgözve, ezt a sebességet kerestem, amióta megvan a teló :C
Viszont akartam hozzá külön kamerát feltenni, a HTC M9 kamera portról jókat olvastam, de valamiért nem sikerült jól feltenni, recoveryből flasheltem, aztán dalvik/cache kisöprés, a legtöbb, amit elértem, hogy most van 3 eltávolíthatatlan és használhatatlan hivatkozás (com.htc...) az alkalmazásaim között, Greenify nem látja, Titanium pedig azt írja, hogy eltávolítja, de ugyanúgy ott marad, hogy lehetne ezektől megszabadulni, illetve milyen jó kamera alkalmazást lehetne betenni CM alá?

(#66433) akooos válasza Varnyalag (#66432) üzenetére


akooos
veterán

Camera FV5, Lenovo Super Camera pl. Ezek egész jók, de a gyári LG alatt állnak minőségben termsézetesen.

(#66434) stefi68 válasza Danny365 (#66430) üzenetére


stefi68
addikt

Akik felrakták azt írják el sem indul nekik [link]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#66435) Varnyalag válasza akooos (#66433) üzenetére


Varnyalag
csendes tag

Köszi a tippet, kipróbálom ezeket is!
Arra nincs valami ötleted, hogy ezeket a beágyazódott, használhatatlan app-okat hogy távolítsam el?

(#66436) LilProphet90 válasza Varnyalag (#66435) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szerintem Root Browser vagy ES File Explorer nagyobb eséllyel tünteti el őket.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66437) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Holnap lesznek nagy leértékelések Aliexpressen, és nagyon hívogató, hogy ÁFÁ-val együtt 45.000 Ft körül ideérne hozzám egy 32 GB-os G2. :) Az lenne a kérdésem, hogy ezek elvileg refurbished darabok, valakinek van tapasztalata ilyennel? Problémásak, ne is gondoljak rá, hogy vennék egyet, stb.

Ha nincs velük gond, akkor viszont az érdekelne, hogy böngészésre, zenehallgatásra, néha Messenger/Instagramra mennyire használható, sebességével minden rendben, ugye? One M7-ről váltanék, játszani nem játszok telefonon. :)

Köszi a választ előre is!

*Hajrá Loki!* i15+

(#66438) Varnyalag válasza LilProphet90 (#66436) üzenetére


Varnyalag
csendes tag

Köszi, megoldottam a Root Browserrel.
Találtam stock kamerát, teszek egy próbát vele: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2522889

(#66439) Den Hadnagy válasza szezso15 (#66437) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Minden általad felsorolt dologra több, mint alkalmas a készülék.

Egy normális fülessel zenehallgatásra kifejezetten jó.

Sebességgondjaid nem lesznek.

Az Aliexpress-ről ilyen viszonylatban nem tudok nyilatkozni, mindenesete az ár nagyon vonzó.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66440) szezso15 válasza Den Hadnagy (#66439) üzenetére


szezso15
addikt

Köszönöm szépen, akkor valószínűleg előrelépés lesz a One M7-hez képest! :) Marshmallow frissítésről van hivatalos állásfoglalás, vagy csak találgatás még mindig?

Köszönöm, szerintem holnap lecsapok egyre! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#66441) [lAyCsI] válasza szezso15 (#66440) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

talán :)

-= No way back from Here =-

(#66442) szezso15 válasza [lAyCsI] (#66441) üzenetére


szezso15
addikt

Oké, akkor nem tuti... :) Mindenesetre biztos nagyobb az esélye, mint a One M7-re...

Köszöntem, remélem sikerül egyet megkaparintanom holnap! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#66443) LilProphet90 válasza szezso15 (#66440) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Aliexpressnél egyedüli probléma lehet, hogy gyakran összelegózzák más G2 darabokból a refurbished telót (D800-D801-D802-LS980), tehát D802-ként árulják, de az alaplap mondjuk D800-as, viszont az IMEI-t is megváltoztatják, hogy D802-nek tűnjék. Ez frissítéskor lehet problémás, mert ha rádobsz egy 802-es rendszert, akkor fordítva érzékelheti az érintéseket, rosszabb esetben brickelheted is a telefont. Ezt pedig szétszedés nélkül nem tudod biztosra megmondani, úgy lehet ugyanis leolvasni az alaplapról. És ha úgy adódik, hogy D802 kap frissítést, de az általad vett alaplap más verziószámú, ami nem kap, akkor sajnos nem vagy előbbre, bár custom romolni úgyis tudsz.

Ezeket olvastam, elnézést ha nem így lenne, kérem cáfoljon meg bárki aki AliExpressről vett, mindenesetre XDA tele van ilyen refurbished sztorikkal, sok esetben AE-ről. Ettől függetlenül a telefon használható teljes egészében, csak a frissítés necces, mert kicsit zsákbamacska.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66444) szezso15 válasza LilProphet90 (#66443) üzenetére


szezso15
addikt

Igen, ilyeneket én is olvastam... Ha D802-ként árulják, de D800-as alaplap van benne, akkor D800-as ROMmal lehet frissíteni, nem? :) Nyilván rizikós, hogy melyiket kapom pontosan, de még azt is bevállalom, hogy szétkapom, ha frissítésre kerül a sor, és megnézem milyen pontosan. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#66445) LilProphet90 válasza szezso15 (#66444) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Igen, alapvetően az alaplap határozza meg a telefon típusát, mert ebben található minden szükséges modul, és az ezen található IMEI a mérvadó, ha különbözne a szoftverben találhatóval, a többi hardver (kábelek, kijelző stb.) felcserélhető.

De közben megtaláltam az XDA-s témát, elég jól leírja hogy s mint érdemes figyelni a dologra. Sok sikert a vásárláshoz!

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66446) Zsolto válasza LilProphet90 (#66445) üzenetére


Zsolto
őstag

Még egy kérdés a vám és az áfa, mivel ugye nem EU-ból jön a készülék.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66447) Den Hadnagy válasza Zsolto (#66446) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

66437-ben írta a kolléga, hogy cakkpakk ennyi. Mondjuk én ezzel együtt is inkább itthon néznék egy patika használtat 50ért, mintsem kockáztassak egy refurbished akármivel, de kinek mi.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66448) szezso15 válasza Zsolto (#66446) üzenetére


szezso15
addikt

150 euró alatt nincsen VÁM, magában a telefon 119.14 USD, szóval ez kiesik. :) Csak az ÁFA marad, ami ugye 27%, azzal együtt lesz ez a 45.000 JMF. :)

(#66447) Den Hadnagy: Engem azért vonz, mert végeredményben ez egy új telefon, plusz erre a termékre 96%-ban pozitív véleményeket kapott az eladó a 309 eladott darab után. :) Tehát ennyiből kb. 3-4 darab volt rossz. Picit rizikós, de remélem nem lesz baj. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#66449) beta válasza Den Hadnagy (#66447) üzenetére


beta
aktív tag

Haver vett nemreg hasznaltat vateran. Elado leirasa szerint ujszeru allapot, alig hasznalt, vegig tokban hordott, stb. Hat persze. A valosagban a hatlap szinte simara koptatva, kameralencse olyan szinten karcos, hogy csak egy nagy homaly latszodik a kepeken, fokuszalni is alig tud a telo. De ez a kisebbik gond, amikor frissiteni akartam tunt fel, hogy meg az imei is at van utve.

Szoval ovatosan a hasznalt telokkal..

(#66450) Marquess


Marquess
tag

Sziasztok
Tudna valaki ajánlani egy jó füllest a telefonhoz?
Majdnem minden hónapba új Quad beat füllest veszek ,mert behal a mélynyomoja (Bass) kicsit unalmas már....és drága is minden hónapba másikat venni.
köszi. :U

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.