Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66301) sanyika987 válasza akooos (#66291) üzenetére


sanyika987
aktív tag

ez nem feltétlenül az akkutok hibája
sok marad benne lehet kalibráljátok és próba újra akkor kiderül

iphone 14

(#66302) fecaga21 válasza akooos (#66300) üzenetére


fecaga21
aktív tag

(#66303) Danny365 válasza fecaga21 (#66302) üzenetére


Danny365
őstag

Ez kamu volt.

(#66304) fery02 válasza akooos (#66291) üzenetére


fery02
addikt

Na, köszönöm! :R
Külön öröm, hogy CM 12.1 alól nyomtad.

Az meg tényleg mindent elárul már a helyzetemről, hogy neked végig max fényerővel futtatva is jelentősen magasabb eredményed lett, mint nekem minimum-on. :)
Egyébként nekem is max fényerővel indult pár percig és aztán vett le magát az aktuálisan minimumra beállított fényerőre és gondoltam nem piszkálom, lefuttattam úgy.

Minél előbb igyekszem ezek után már én is egy teszt újrafuttatással, max fényerőn.
Lehet az így kapott eredményem már be sem kerül az összesítőlista aljára se majd :D

---------------------------------------------

@atti1848: Szívesen! :)

---------------------------------------------

@VOLTCRAFT(1): Ha úgy döntesz, hogy fagyalllo-val cseréltetnél akksit, beírnád majd ide kérlek, hogy anyag és munkaköltséggel eggyütt mennyit kóstál nála ez a művelet, ha megkérhetlek? :)

[ Szerkesztve ]

(#66305) fery02 válasza laca.1 (#66276) üzenetére


fery02
addikt

Hali!

Itt megtalálod (d802-es modelled van ugye?), felső sorban ugye mindig az aktuális verziót.
CM-ek estében szükséges lesz még ROM flash után valami Gapps-ot is flash-elni, azt meg innen tölthetsz le valamilyen csomagban (én mini-t vagy modulart szoktam, de egyébként ez rád van bízva teljesen, hogy mennyi google app kell neked alapból).

Szóval szokásos wipe-ok (ha OTG-ről fogsz telepíteni mindent, akkor javasolt a full wipe, szóval az internal storage-t is), majd flash ROM, utána flash Gapps, majd Dalvic & Cache wipe és újraindítás után vetheted is bele magad a rendszer belakásba.

[ Szerkesztve ]

(#66306) Oceanus válasza tirszin (#66293) üzenetére


Oceanus
tag

Nincsen mert amugy jokat csinal.foleg nappal. Koszi a linket megsasolom mi ez hatha... De ez az olajfestmeny effekt roppant idegesito...

Ember tervez, Isten perverz!

(#66307) ClioRS válasza fecaga21 (#66299) üzenetére


ClioRS
őstag

Az A5 meg a G2 messze nem egy ligában játszanak.... :)

(#66308) Danny365


Danny365
őstag

Lefutattam én is ezt a cuccost, végig max fenyerovel tudtam csak. Egy valamit nem értek, hogy nekem miért csak 40%-ig szívta le az akksit?
Nektek mikor végzett, kiírt valamit? Mert én simán csak ott találtam magam az alkalmazás főmenüjében.

Cm12.1 - régebbi build

[ Szerkesztve ]

(#66309) tirszin válasza Oceanus (#66306) üzenetére


tirszin
senior tag

Egy kolléga válaszolt, szerinte a magas ISO miatt lett olyan a fotód, ezek szerint mégis képes ennyire elbarmolni a képet a zajszűrése. :(

Megoldások:
A: Vannak olyan kamera appok, ahol ki tudod kapcsolni a zajszűrést. Utólag számítógépen megoldod szebben.
B: RAW-ban fotózol vele. Ez, az elkerülhetetlen utómunkával még szebb tud lenni.
C: Erősebb környezeti fénynél használod.

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66310) Oceanus válasza tirszin (#66309) üzenetére


Oceanus
tag

A baj az h en nem ertek ehhez ilyen szinten en csak normalis kepeket szeretnek csinalni a kisfiamrol...

Ember tervez, Isten perverz!

(#66311) Zsolto válasza Oceanus (#66310) üzenetére


Zsolto
őstag

Ez méltánylandó igény, de nézz szembe a tényekkel: Este, olvasólámpa fényében, mobillal, extra fényforrás nélkül erre van lehetőség, és még örülhetsz, hogy fotós téren valóban az egyik legjobb kamerás mobil van a kezedben. De este ez is elvérzik, egyszerűen nem erre van kitalálva.
Ha jó képeket akarsz csinálni, szükséged lesz egy akármilyen olcsó DSLR vázra (lehetőleg SONY-t válassz, azokban beépített képstabilizátor van), és egy 1,8-as (vagy persze jobb) fényerejű, fix 50-es obira. Azzal már lehet próbálkozni. Ja, és nem százezrekről beszélünk, hanem mondjuk 50-60 ezer forintról. Persze az is sok pénz, nem vitás.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66312) Danny365 válasza Zsolto (#66311) üzenetére


Danny365
őstag

Azért a legjobbtól igencsak messze van már a G2. A maga idejében is volt nála jobb, no meg indoor mindig is gyenge volt.

(#66313) fery02 válasza Danny365 (#66308) üzenetére


fery02
addikt

Én 99%-os akksiról kezdtem és 2 és fél óra teszt után 17%-ra szívta le.
Minél előbb kipróbálom én is majd max fényerőn mégegyszer.

Arra nem emlékszem, hogy teszt után írt-e valamit vagy egyből csak kidobott, de arra emlékszem, hogy semmi konkrétabb visszajelzést nem kaptam.
Csak össze tudtam hasonlítani az eredményemet ebben a táblázatban.

(#66314) Zsolto válasza Danny365 (#66312) üzenetére


Zsolto
őstag

Még egyszer mondom, hogy akik nem figyeltek, azok is értsék:
"egyik legjobb", "...este ez is elvérzik".
Ja, és várom a listát azokról a mobilokról, amik este értékelhető fényképet csinálnak. Az egész ötlet nonszensz, fény nélkül nem lehet fotózni.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66315) Danny365 válasza fery02 (#66313) üzenetére


Danny365
őstag

Hmm fura, nekem szerintem nem ment 2 óráig sem, pedig nem nyúltam hozzá. Lehet, holnap ismét lefuttatom. Meg ideje lenne már a CM-et is frissítenem, szeptember közepi (van ilyen szó, hogy kell ezt mondani? :DDD ) van fent.

Meg én arra is kíváncsi lennék, hogy egyáltalán mennyire állandó ez a pontszám, no meg hogy egyáltalán mit jelent, mert bővebb statisztikát én sem találtam.

@Zsolto
Jó néhány idei flagshippel elég korrekt képeket lehet lőni este is. Pl. G4, Note5, edge+, de a szűkösebb beállítások ellenére az S6-ok, iPhone 6(s)-ok is jó képeket lőnek.
Nekem van a g2 mellett egy edge+ is, így tapasztalatból írom.

(#66316) tirszin válasza Oceanus (#66310) üzenetére


tirszin
senior tag

Ez esetben a "C" válaszom lesz a megoldás számodra.
Ahogy itt nagyon helyesen mondták is, megfelelő fény nélkül nem lehet a FÉNYT LEKÉPEZNI, mert ugyebár olyankor nincs mit. :)

Szóval, világosabb környezetben, erősebb lámpákat bekapcsolva használd a G2 kameráját.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66317) Zsolto válasza Danny365 (#66315) üzenetére


Zsolto
őstag

Ok. Remélem, a G2 után a G4-et nekem is lesz alkalmam személyesen megtapasztalni :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66318) DiNizo


DiNizo
csendes tag

Lehet-e frissíteni az LG G2 (Verizone vs980) készüléket lolipop rendszerre? Ha igen, akkor hogyan?

(#66319) JohnnyX válasza akos727 (#66273) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Nem lassult be. Ma ujrainditottam, mert fusztralt hogy csak max 450mb szabad ramom maradt ha mindent kilottem. Most 700-800 kozott mozog.
De sebesseg ugyileg most sem erzek semmi valtozast, ugyanolyan furge. :C

[ Szerkesztve ]

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#66320) Oceanus válasza Zsolto (#66314) üzenetére


Oceanus
tag

Tenyleg nem okoskodas de pl nokia 808 vagy lumia 1020? Meg nekem tenyleg az a fura, hogy neha jokat csinal es ugyanonnan fotozva a kovetkezo meg ilyen lesz...

A telo mellett a konnyu megoszthatosag szol es az h nem kell ketto kutyut cipelni magammal meg figyelni a telepeket stb. Amugy tudom h a dslr lenne a legjobb megoldas...

Ember tervez, Isten perverz!

(#66321) Wucky


Wucky
senior tag

Szevasztok!

Kis segítség kellene. Itthon 120-as upc netem van. Többször észre vettem hogy full hd stream nézésekir meg akad az egész. Így mértem sebesség tesztet a telón. 2p max 23 Mbs-t tudtam csak mérni. Feltúrtam a netet,videókat nézten,és hát mindenhol azt láttam hogy wufin röhögve kellene tudnia a 100Mbs-t.
Szerintetek telo hiba vagy upc esetleg upc router.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#66322) Zsolto válasza Oceanus (#66320) üzenetére


Zsolto
őstag

Persze, ne félj, én is kevesebbet fotózok igazi fényképezővel, mióta a G2 mindig ott van a zsebemben. Sajnos el is kényelmesedtem miatta -- pedig nem szabad lemondani a jó minőségű fotógépről, mert monitoron nézve üvölt a különbség a kettő képei között (naná). Csak hát igaz, hogy a teló mindig kéznél van, a képek a saját kijelzőjén (és a megosztási célszemélyek mobiljának a kijelzőjén) nagyon jól néznek ki, és ahogy mondod, pillanatok alatt megoszthatók. Valamit valamiért...

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66323) D4ni


D4ni
őstag

Sziasztok úgy döntöttem kipróbálok egy Xiaomi redmi note 2 - t. Tegnap rendeltem, ha minden igaz ma már át is vehetem. Kíváncsi leszek a sebesség különbségre, de főleg inkább a melegedésre és akksira. Ha valaki kíváncsi a különbségre az dobjon egy üzenetet. :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#66324) Magnat válasza Wucky (#66321) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,
Nem lehet, h 2.4-es wifid van? Azon kb annyit tud a G2. 5ghz-n megy a 100.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#66325) Gabes13


Gabes13
tag

Üdv! Érdeklődnék hogy a DISPLEX nevü polìr pasztával van-e tapasztalata valakinek? Köszönöm!

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#66326) Wucky válasza Magnat (#66324) üzenetére


Wucky
senior tag

Na ez jó kérdés. Sosem néztem meg. A régi routeren mindkettő be volt kapcsolva ha jól emlékszem. De rá vizslatok majd. Köszi.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#66327) Grecky


Grecky
senior tag

Sziasztok!
Úgy adódott, hogy itt kell hagynom a fórumot, köszi a sok segítséget, miegymást!
Ha valakit érdekelne a makulátlan Telenoros G2-m, az aláírásomban lévő linken megtalálja a hirdetést.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#66328) zazenke


zazenke
őstag

nem akarok láma lenni de meg szeretném kérdezni hogy ha nekem van egy t mobilos g2 es telefonom ami már nem hűség idős és twrp + droidmester nagyszerű romja van rajta , akkor engem mi választ el attól hogy független is legyen ez a teló?

(#66329) Viktor0610 válasza zazenke (#66328) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hivatalosan csak a szolgáltatód veheti le a hálózati zárat a készülékről. :)

(A többi nem fér bele a fórum kereteibe.)

Samsung Galaxy A54

(#66330) Quqesz válasza zazenke (#66328) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A kettő független egymástól......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66331) zazenke válasza Viktor0610 (#66329) üzenetére


zazenke
őstag

És akkor is tiltott téma ha lejárt a hűség idő? Csak el akarnám adni mert már g4 van

(#66332) Viktor0610 válasza zazenke (#66331) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fórumra csak a hivatalos verzió fér el, ezt csak a szolgáltatónál tudod intézni.
A függetlenítés Magyarországon illegális abban az esetben, ha nem a szolgáltató intézi. Akár hűség alatt van a szám, akár letelt már az.

Samsung Galaxy A54

(#66333) Den Hadnagy válasza Viktor0610 (#66332) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ezt annyival egészíteném ki, hogy a márkaszerviz is függetleníthet. Ráadásul sokkal olcsóbban. Pl. a barátnőm S4ét 7500ért vállalta volna a Telenor, 2 hét alatt... A Samsung márkaszerviz másnapra megcsinálta 2500 forintért. Ez még mindig nem az aluljárós színvonal :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66334) pcnet


pcnet
addikt

Lefuttattam én is az akksi tesztet. CM 12.1 10/31.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#66335) Danny365 válasza pcnet (#66334) üzenetére


Danny365
őstag

Azta, mennyi idős a g2-d?

(#66336) pcnet válasza Danny365 (#66335) üzenetére


pcnet
addikt

December 12-én lesz 1 éves. De sokáig csak másodteló volt. 8 óra 27 perces kijelző időt hoztam össze tegnap. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#66337) akooos válasza pcnet (#66334) üzenetére


akooos
veterán

Mit választottál a teszt indításakor? 82% maradt benne??? Nekem 100-ról lehúzta 19-re..

(#66338) ClioRS válasza pcnet (#66336) üzenetére


ClioRS
őstag

Na ezt hogyan??? :))

(#66339) extasymajom válasza ClioRS (#66338) üzenetére


extasymajom
tag

PhotoShop :D

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#66340) pcnet válasza akooos (#66337) üzenetére


pcnet
addikt

Az utolsó opciót:

80% (State of charge above 90%)

Tény, elég gyorsan lefutot. Melyiket kellett volna? Lefuttatom újra ha kell.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#66341) Wucky


Wucky
senior tag

Szeptember 13.-án múlt 1 éves a teló. A középsőn futtatam a tesztet(40-50%). Így 60%-ra merítette 97%-os fényerőn.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#66342) fery02


fery02
addikt

Ezt nevezem!

Majd' kerek 1 hét alatt ide is ért a rendelt Slickwraps-es matrica szett.
Ugyan nem ügyeskedtem még fel a telefonra (töltőn van), addig is itt van gyorsban egy kép a csomagról:
KÉP

Amiben picit csalódtam, hogy az oldalakat nem fogja fedni. Azt gondoltam olyan teljes szett lesz, mint az eBay-es társai, aminél az oldalakat is fedi matrica.
De legalább így nem kell gondolkoznom, hogy felrakjam-e most az egészet, mert így, hogy oldalakhoz nem fog matrica tartozni, gondolom a hátlap szabadon levehető lesz bármikor egy később esedékes akksi cseréhez.

(#66343) extasymajom válasza fery02 (#66342) üzenetére


extasymajom
tag

Álatul néz ki. Kiváncsi vagyok milyen lesz felrakva. :C

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#66344) sanyika987


sanyika987
aktív tag

cm12 vagy cm12.1 a jobb?
sebesség aksi idő érdekelne
megéri felrakni cloudy 3.3 helyére?

iphone 14

(#66345) fery02 válasza sanyika987 (#66344) üzenetére


fery02
addikt

Mindenképp CM 12.1, mivel az 5.1.1 alapból jobb (már csak memóriakezelésben is) az 5.0.2-nél.

Ha beéred gyatrább kamerával, akkor mindenképpen megéri CloudyG2 3.3 helyére felrakni.

(#66346) sanyika987 válasza fery02 (#66345) üzenetére


sanyika987
aktív tag

akkor kipróbálom most már ezt is :D
köszi a gyors választ
gappsból mit érdemes feltenni?

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#66347) sanyika987


sanyika987
aktív tag

bocsi srácok de mintha rémlene valami olyan h keresett valaki automata hívás rögzítőt
akinek kellene itt talál le irást és appot is hozzá

[ Szerkesztve ]

iphone 14

(#66348) Balazska15


Balazska15
senior tag

Képtelen vagyok megállapodni egy rom mellett :D Van, hogy hetente cserélgetem a cm-et és a cloudyt :DD
Cloudy javára írandó, hogy gyári kinézet és a kezdőképernyőn bárhova bökve zárja, cm javára a smooth-sága és, hogy beállítható a csengő- és ébresztőhang emelkedve szólaljon meg, minden leírt tulajdonság fontos számomra, nincs valami alternatíva amely esetleg mindet tudja?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#66349) sanyika987 válasza Balazska15 (#66348) üzenetére


sanyika987
aktív tag

alternatívának 2 telefont ajánlanék az egyikre az egyik romot a másikra a másikat :D
egyébként én is ezzel szenvedek :D

iphone 14

(#66350) Balazska15 válasza sanyika987 (#66349) üzenetére


Balazska15
senior tag

Nem rossz megoldás :D Mondom majd a főnöknek, hogy a melós Nokia 105-öt cseréljük le egy G2-re :DD
Egyébként az is a CM javára írandó, hogy a hívásnaplóban azt írja ki, hogy hány perce volt és nem pontos időt, nekem úgy kényelmesebb.. Egyébként minden "problémám" piti kis hülyeség, de hát a tökéletességre törekszik az ember. Igazából a duplakattos zárást megoldom egy screen off widget-tel, meg rakok házzá egy LG témát és csak jobb a CM.. meggyőzöm magam.... :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.