Hirdetés

2020. október 31., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#66851) szezso15 válasza norbert1998 (#66848) üzenetére

szezso15
addikt

Tessék, elvileg recovery-ből flashelhető: [link]

*Hajrá Loki!* ## i11

(#66852) laca.1 válasza pcnet (#66850) üzenetére

laca.1
aktív tag

Köszönöm,akkor azt kihagyom,aztan meglátom.

(#66853) Den Hadnagy válasza tirszin (#66832) üzenetére

Den Hadnagy
senior tag

Épp a napokban frissítettem több legál W7-et a háztartásban 10-re (hiperbrutál gémer laptoptól a celeronos laposig többféle konfigot gond nélkül), és lenyűgöző a különbség, szóval csak óvatosan az oprendszer-konzervativizmussal :) Mondjuk a 8 valóban nem volt túl jó...

Azt el tudom képzelni, hogy romolgatni (meg úgy általában) jó a W7, meg még akár az XP is, de a többit se írjuk le, max várni kell egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66854) Quqesz válasza evko (#66847) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Ez nem ilyen egyszerű. Melyik árra dobnál rá? Ha az eladásit nézed,akkor kb 60-80e körül a Xiaomi Redmi Note 2 Prime ajánlott v a Meizu Note 2. Ha az újkori árát veszed alapul,akkor G4,S6 lehet elérhető. Meddig ér a takaró? Sztem menj be egy boltba és nyomogass,DE most szólok,a G2 akkuidejét nem fogod megkapni egyiktől sem...sajna.(aksiban talán Huawei Mate7,ZUK Z1 esélyes)

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#66855) norbert1998 válasza norbert1998 (#66848) üzenetére

norbert1998
veterán

Azt írta a fejlesztő, hogy OTG megy és GPS nem. Nálam pont fordítva van :D

(#66856) Meggyi001 válasza evko (#66847) üzenetére

Jobb van egy pár ennél, de az akksi idő már necces dolog.

Olcsó gémer gép : https://hardverapro.hu/apro/200_000_alatt_uj_gamer_gep_amin_minden_jatek_megy/friss.html

(#66857) norbert1998

norbert1998
veterán

Facebook bug van, amit nem tudok javítani...

Aksi kalkulálva 9 órát bírhat képernyővel :Y (Este nyilatkozom)

Az adreno drivert mindjárt megnézem.

(#66858) norbert1998 válasza szezso15 (#66851) üzenetére

norbert1998
veterán

Nem jó. Nem tudja megnyitni se az es file explorer (bad zip file) se a twrp(corrupted zip) a letöltés meg szinte tuti jó. :(

(#66859) szezso15 válasza norbert1998 (#66858) üzenetére

szezso15
addikt

Így, hogy nincs telóm, nehéz updater-script-et írni... :D Átírtam, így elvileg már jónak kéne lennie. :) [link]

*Hajrá Loki!* ## i11

(#66860) reap3r

reap3r
aktív tag

G4 portolt 30f based rom

Ezt valaki megnézhetné, aki ráér :) Jól hangzik a full G4 kamera :)

[ Szerkesztve ]

(#66862) akooos válasza reap3r (#66860) üzenetére

akooos
veterán

Funkcionalitásban sosem lesz olyan, mint a G4, úgyhogy mindegy :)) Dísznek vannak ott a gombok szerintem :DDD

(#66863) Quqesz válasza reap3r (#66860) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Sajnos a G4 jó kamera tudása nem csak a szoftverben rejlik,de ha van benne manuál mód az sokat segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#66864) ironbed

ironbed
tag

Sziasztok!
Melyik gyári Lollit érdemes most feltenni? Gyári KitKatról a KDZ flashalésen kívül szükség van még valamire?
Köszi!

Vodás 16GB-osom van, Vodásat vagy opent érdemes rátenni?

[ Szerkesztve ]

(#66865) rolandhun95 válasza stefi68 (#66813) üzenetére

rolandhun95
csendes tag

Nálam is pont ugyan ez volt a régi telefonomnál, ugyan így kipipáltam az event logot, checkint, meg a systemupdatet, mégis ébren tartotta a telefont. Utána meg BE pipáltam azokat, aztán jó lett. Szóval pont be kell szokat jelölni disable servicessel. Érthetetlen, fck logic, de nálam bevállt.

(#66866) norbert1998 válasza szezso15 (#66859) üzenetére

norbert1998
veterán

Megnéztem. Működik :R

42 ezer pont.

(#66867) OgKush

OgKush
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom mióta állhat fent a hiba, csak most vettem észre, elszállt a recowerym.. factory reset-et se tudok végezni, mert azt írja, hogy secure boot error. és fekete a képernyő. Azt találtam, hogy tegyem vissza a gyári rendszert, de ahhoz kell factory reset.. ami nem megy le. :F
Ilyenkor mi van?

(#66868) kszthly válasza norbert1998 (#66866) üzenetére

kszthly
senior tag

Akár napi használatra is?

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#66869) Quqesz válasza OgKush (#66867) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Menüből a gyári visszaállítás sem indul el? Esetleg ha az lefut lesz már másra is lehetőséged....

(#66870) OgKush válasza Quqesz (#66869) üzenetére

OgKush
senior tag

Nem, mivel az is csak egy shortcut a recoverys factory resethez, így az is elhal. :(

(#66871) akooos válasza OgKush (#66870) üzenetére

akooos
veterán

Download mód van? Ha igen, akkor húzz rá egy kdz-t és próbáld újra.

(#66872) stefi68 válasza rolandhun95 (#66865) üzenetére

stefi68
addikt

Nem mondod? Pedig trükköztem is vele: bepipáltam-kipipáltam, hátha...

Pedig egyértelműen írja a Play-en:

red:disabled
blue:running currently

A piros elemeknél nincs pipa. Lehet azért ébresztgeti a telefont mert próbálna indulni szerencsétlen szolgáltatás, de le van tiltva, így meg próbálkozik egész nap... :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#66873) szezso15 válasza norbert1998 (#66866) üzenetére

szezso15
addikt

Na, szuper! :)

*Hajrá Loki!* ## i11

(#66874) Mauzes

Mauzes
őstag

Sziasztok!

Az miért lehet, hogy a fülhallgatót jelző ikon az értesítési sávban állandó, azaz nem tűnik el akkor sem, ha kihúztam a fülest? Ettől függetlenül a hangszóró szól, csak kicsit zavar. Újraindítás sem segített.

(#66875) akooos válasza Mauzes (#66874) üzenetére

akooos
veterán

Nincs valami a jack dugaszban? Valami eltömítette esetleg

(#66876) OgKush válasza akooos (#66871) üzenetére

OgKush
senior tag

Igen, azt akartam, csak melóhelyen fogja a sophos a netesforgalmat.. Majd este otthon. :R

[ Szerkesztve ]

(#66877) Mauzes válasza Mauzes (#66874) üzenetére

Mauzes
őstag

Basszus, azt hittem működik, mert szól a hangszóró, de valójában nem jó. Hívásnál nem hallok és engem sem hallanak, médiánál sem szól. Gondolom mert azt hiszi, be van dugva valami.

Az lehetséges, hogy belement 1 csepp víz az aljzatba, és emiatt elormlott?

[ Szerkesztve ]

(#66878) norbert1998 válasza kszthly (#66868) üzenetére

norbert1998
veterán

Igen. Nincs otg és a facebook csak a lite-bol működik, illetve te nem tudod írni a /system-et. De recoceryben, ahol van file kezelő, ott működik.

(#66879) evko válasza Quqesz (#66854) üzenetére

evko
aktív tag

Köszönöm a választ és Meggyi001-nek is. :)

Akkor más kérdés...
Nekem android 4.4.2-es van fent, mert olvastam, hogy lolli szívja az akkut és egyéb problémák is vannak vele.
Rootolni nem akarom... A lolli jó már, vagy még várni kell újabb verzióra?
Mik a tapasztalatok?

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#66880) Laca0 válasza evko (#66879) üzenetére

Laca0
Topikgazda

Nem szívja jobban a lolli sem az akkut. Ha valaki azt tapasztalja, hogy hirtelen sokkal kevesebbet bír az akku, általában nem fizikai problémáról van szó, hanem valamelyik program terheli a rendszert állandóan a háttérben. Nálam 2* fordult ilyen elő 1 év alatt, akkor a gyári visszaállítás megoldotta a problémát.

Redmi Note 8 4/64 | Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#66881) LilProphet90

LilProphet90
senior tag

LG V10 vs G2 Speed Test :)

Persze nem egy kategória, de nálam Xceed-del azért egyáltalán nem várakozik ennyit appok megnyitásakor, gyári kernellel ilyen? A memória optimizálás jól sikerült mindkettőn, a G2 az első 4 appot nem tudta tárolni amit a V10 igen, de a többi megmaradt. Ettől függetlenül nagyon bejön a V10 design!

crDroiddal (6.0) mik a tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66882) tirszin válasza evko (#66879) üzenetére

tirszin
senior tag

Én azért határozottan úgy tapasztaltam, hogy a Lolli alvásban éjszaka, 2 helyett 3 százalékot fogyaszt.

A nagyobb különbség pedig működő kijelzőnél látszik, olyankor gyorsabban mennek le a százalékok, mint a 4.4.2-n és jobban is melegszik.
Azt figyeltem meg ilyenkor, ha nem is nyúlsz hozzá, fel-fel ugrál a proci órajele bőven 1GHz fölé és ráadásul 2 magnál is. Na ilyet a 4.4.2 alatt nem csinált, illetve ritkában és csak 1 magnál.

Ha találsz egy jó kernelt hozzá, azért lehet majdnem olyan takarékos, mint a 4.4.2-d volt.

[ Szerkesztve ]

(#66883) norbert1998 válasza LilProphet90 (#66881) üzenetére

norbert1998
veterán

Nem gondoltam volna, hogy ennyire kicsi a g2 lemardása. Akik lecserélték hova mentek? :Y A jövőbe? ;]

(#66884) LilProphet90 válasza norbert1998 (#66883) üzenetére

LilProphet90
senior tag

Úgy tapasztaltam, hogy az S6 vs G2 tesztnél elenyészőbb volt, sőt összességében a G2 volt fölényben. Ennél azért többet gondolkodott a 3rd party appoknál. Szerencsére azért nem jellemző.

(#66885) tirszin válasza LilProphet90 (#66881) üzenetére

tirszin
senior tag

Ez alapján a G2-nek egyáltalán nincs szégyenkezni valója.

(#66886) Quqesz válasza norbert1998 (#66883) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Azért van sok más is,amiben veri a v10 a g2-t,de tény,a G2 még mindég alternatíva!

(#66887) norbert1998 válasza tirszin (#66885) üzenetére

norbert1998
veterán

Ki mondta, hogy van? Tudtommal a snapi 800-nál a 805, 808(?) és a 810 erősebb, illetve az ex 7420. Ezek meg nem túl sok telefonban vannak még felhasználva, ráadásul az erőfölény sem túl sok. Szóval szerintem egyáltalán nincs szégellni valója, főleg, ha a 45 ezres hibátlan állapotú használt árát nézzük. Vagy a 80-90 ezres újat.

Quaqez: És annyiban veriné bármi is a G2t, hogy átvátani is érdemes lenne? Teljes mértékben kétlem. Szerintem nincs olyan telefon, amire megérné lecserélni a g2-t.

[ Szerkesztve ]

(#66888) Quqesz válasza norbert1998 (#66887) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Ami előny a v10 javára:snapi808,3GB ram,jobb hangproci,jobb kamera,jobb kamera alkalmazás,fém ház,microsd,cserélhető aksi,jobb kijelző,3 microfon. És talán az egyik legfontosabb,az optimalizáltság!
A kijelző felbontása olyan dolog,hogy full hd is elég. Valamint 5 színben kapható....
G2 javára:aksi(ugyan az a 3000mAh aksi van mind a kettőben)

Vadászcsiga
Én szolgnál többet nem veszek az tuti....

[ Szerkesztve ]

(#66889) vadászcsiga

vadászcsiga
félisten

Felesegemnek iphone-t nézegetünk a T-nél ha éppen működik az oldal, és ilyenkor mindig ránézek a G4-re, bakker ugyanazzal a csomaggal olcsóbb az i6. Mi van itt?

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#66890) norbert1998 válasza Quqesz (#66888) üzenetére

norbert1998
veterán

jobb is a v10, nem mondom, hogy nem. de nem éri meg lecserélni rá, szerintem.

(#66891) LilProphet90 válasza Quqesz (#66888) üzenetére

LilProphet90
senior tag

Egyértelmű, hogy jobb a leírt szempontokban, ár-érték arányt tekintve viszont G2 a legjobb, ami jó a leendő vásárlók számára, de rossz a típust eladóknak. Ezt figyelembe véve én nem fizetnék rá mondjuk 50e Ft-ot egy G4-re, egyszerűen sajnálnám rá úgy, hogy az igényeimnek ez is megfelel (meg szeretem fogamhoz verni a garast olykor), pedig sokat nyomkodom a telefont.

Mindenesetre nem akartam újabb lavinát indítani a videóval, lerágott csont, mindenki azt használ, amit szeretne. Szerintem egy típus topikjában úgy jó, ha elégedettek vele a tagok, reméljük így is marad egy ideig. :)

[ Szerkesztve ]

(#66892) Quqesz válasza LilProphet90 (#66891) üzenetére

Quqesz
nagyúr

és norbert1998
A G2-t csak akkor érdemes lecserélni,ha a kíváncsiságot tudod finanszírozni is. Egyébb esetben nem látom értelmét. Mindt mondtam 2 év(lassan 3) távlatában is megállja a helyét!

(#66893) norbert1998 válasza Quqesz (#66892) üzenetére

norbert1998
veterán

+1 :R

Ennél a cm13-nál oly bátor vagyok, hogy jelenleg 70%-nál van, és nem fogom tölteni holnapra a telefont, pedig minden este szoktam. De ki fogja bírni :K

70% 105 perc képernyő, folytonos wifi on-nal (valami bug és nem kapcsol ki, bár viselkedésben igen, csak ugyanúgy merít)

(#66894) LilProphet90 válasza norbert1998 (#66893) üzenetére

LilProphet90
senior tag

Az elég korrekt, szerintem várok még 1-2 frissítést, aztán hadd jöjjön. :) Már a backup is kész hozzá.

Qukesz: Tudnám, de nem akarom. Kicsit elvont dolog, de a materializmusnak (nem androidos módon :) ) meg kell tudni szabni a határt. Úgy vettem észre (magamon is), hogy akik gyakrabban cserélik az ilyen dolgokat, egy ideig elégedettek a termékkel, aztán jön újabb, jobb, gyorsabb, ami mondjuk 12% gyorsulást ígér, és máris kialakul bennük a "must have" érzés, már nem elégedettek azzal, amijük van. Vagy csak megunják, lecserélik másikra, drágábbra, stb. Hiába tetszik a V10 és a G4 is, a racionalista énem egyértelmű nemet mond egy "minek?" kíséretében. De persze embere válogatja, ez csak saját meglátás.

[ Szerkesztve ]

(#66895) ClioRS válasza LilProphet90 (#66881) üzenetére

ClioRS
őstag

Kétszer futottam neki a telepítésnek, kétszer lett bootloop, mindent a leírásnak megfelelően csináltam... Úgyhogy hagytam. :U

Engem egyre jobban idegesít a Cloudy RAM használata. Tudom, hogy a gyárira épül, de csak lehetett volna valamit faragni rajta. 500 körül van a szabad RAM, ami nevetséges. Nem is lenne bajom a számmal, nem szoktam vele törődni, de rendszeresen bezárogatja az appokat, két böngészőablaknál simán újratöltöget. Most telepítettem újra egyéb hiba miatt, és még így is.... :U

(#66896) LilProphet90 válasza ClioRS (#66895) üzenetére

LilProphet90
senior tag

Milyen kernel? Elcsépelt már, de az Xceed jobban bevált nekem minden szempontból, mint a stock vagy a Dori. Ma reggel pl.: előző este használt Youtube app nyílt meg memóriából, miután reggel már híreket olvastam és Facebookoztam. Perpill 780 Mb szabad, de futnak a háttérben a dolgok most is.

[ Szerkesztve ]

(#66897) ClioRS válasza LilProphet90 (#66896) üzenetére

ClioRS
őstag

Az a kernel, ami benne van a Cloudyban. De akkor adok egy esélyt az Xceednek.

(#66898) LilProphet90 válasza ClioRS (#66897) üzenetére

LilProphet90
senior tag

Concorde Tabletre amúgy nem neked volt saját ROMod?

(#66899) ClioRS válasza LilProphet90 (#66898) üzenetére

ClioRS
őstag

Nem :DDD

(#66900) Laca0 válasza LilProphet90 (#66881) üzenetére

Laca0
Topikgazda

Láthatóan gyorsabban indulnak a programok a V10-en, na de gyerekek! Akinek a G2 lassú, az menjen el orvoshoz és vizsgáltassa ki magát :)

Redmi Note 8 4/64 | Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.