Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66151) Laca0 válasza berczy77 (#66127) üzenetére


Laca0
addikt

Hogyan tudtok kitenni ilyen alkalmazásokat a záróképernyőre?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#66152) goblin1983 válasza Laca0 (#66151) üzenetére


goblin1983
tag

Szerintem te elnézted, ezeket nem a záróképernyőre rakják ki. Nyomsz egy hosszút a hátteredre és utána alul a widgetek fülre nyomsz. Pakolhatod a cuccokat te is. ;)

Más:
Az utóbbi időben soha nem volt helyem. De nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert elég sokat fényképezek, videózok, gondoltam ott van az. Pár film, appok biztos ennyit esznek. Ma nagyon bosszantott már,sima frissítés nem ment egy pár megás appnál, ahogy a napokban beszéltétek. Nézem a tárhelyet a beállításokban. A vegyes rész majdnem 7 giga helyet foglalt. Az egyik app abból majdnem 5 gigát evett meg...

(#66153) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Cloudy 3.3 ..... Ma böngészgetek, 45%-os akksi... 2 perc múlva nézem, már csak 18%... Érdekes....

Képernyőzárat rárakom, 10perc mulva nézem, már 20%... negyed óra múlva már 30%... :)

Érdekes, valaki tapasztalt már ilyet?

(#66154) Sanki válasza SoulReaver (#66153) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem olyan volt eddig, hogy leraktam 9%-on és kb. 1 óráig nem nyúltam hozzá, akkor felment olyan 10-11%-ra. Ilyen drasztikus, mint Neked, még nem volt. (cloudy 3.2, de 3.3-n is hasonló volt)

[ Szerkesztve ]

(#66155) norbert1998 válasza SoulReaver (#66153) üzenetére


norbert1998
veterán

Egyszer volt még sp-vel,hogy 65-rol hirtelen 21-re ugrott. De az nem is ment fel. Egyszeri eset volt, szerintem valami búg volt.

(#66156) Laca0 válasza goblin1983 (#66152) üzenetére


Laca0
addikt

Uuuu... tényleg... :)
Olyan sokáig volt szervizben a telóm, hogy már el is felejtettem a kinézetét... :S

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#66157) Straw


Straw
senior tag

Sziasztok,

Segítséget kérnék rootoláshoz. Gugliztam és a fórumot is elolvastam 3 különböző módszert is próbáltam de nem sikerült, lefutnak a scriptek de a végén root faild üzenet fogad, és nem is lesz rootolt. Korábban máe htc-t n4-et motorolát már rootoltam de ilyen még sosem volt.

Valaki tapasztalt már hasonlót vagy esetleg valamilyen megoldást tudtok javasolni?

Jah, egyébként 5.0.2 loli és 30a sw verzión vagyok, előre is köszi.

42

(#66158) sanyika987 válasza Straw (#66157) üzenetére


sanyika987
aktív tag

ezt szed le telepics
USB hibaelháritás bekapcs rádugod a telefont start ra kattintasz és hagyd míg 100% nem lesz
persze a drivereket fel kell tenned az itt felül a leírásban megtalálod

iphone 14

(#66159) stefi68 válasza Laca0 (#66138) üzenetére


stefi68
addikt

Ez nem a LockScreen :N

Ez egy sima képernyőkép, feloldott állapotban.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#66160) akos727


akos727
senior tag

Cloudy 3.3-ban van lehetőség arra, hoghgy a hátsó ledet kikapcsoljam értesítéskor? Elég nekem az első :)

(#66161) norbert1998 válasza akos727 (#66160) üzenetére


norbert1998
veterán

igen

(#66162) akos727 válasza norbert1998 (#66161) üzenetére


akos727
senior tag

Következő kérdésesmet tudod szerintem:)
U.I.: köszi a rom ajanlasat tegnap :)

(#66163) norbert1998 válasza akos727 (#66162) üzenetére


norbert1998
veterán

Hogy hol lehet kikapcsolni, igaz?
Na azt már nem tudom :D Azt hiszem az értesítések menüpont közt a beállításokban. Ha van ilyen :D De valahol ott lesz :K

(#66164) stefi68


stefi68
addikt

Nincs nagyon eldugva... :N

Stock Lolliban: Kijelző -> Értesítési LED -> Hátsó LED [fül]
Gondolom Cloudy-ban sincs másképp

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#66165) norbert1998 válasza stefi68 (#66164) üzenetére


norbert1998
veterán

Szóval akkor tőlem ne tessék kérdezgetni a menüpontokat, máér elégszer bizonyítottam, hogy lövésem sincs hozzájuk :DDD

(#66166) stefi68 válasza norbert1998 (#66165) üzenetére


stefi68
addikt

Nekem könnyen ment, van pont egy ilyen telefonom. Egy ilyen GY2, vagy mi a neve.
Ja, nem bocs, G2
Elég jó kis gép. Lehet másnak is van még itt ilyen. :DD

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#66167) akos727 válasza stefi68 (#66164) üzenetére


akos727
senior tag

Igen, ott volt, csak nem tudtam, hogy az egyszerű kapcsoló alatt is van még egy menü, köszi mindkettőtöknek :)

[ Szerkesztve ]

(#66168) robcsekwow válasza Kajt (#66082) üzenetére


robcsekwow
tag

Milyen óra widgetet használsz?

(#66169) norbert1998 válasza stefi68 (#66166) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem is az van, de nem gyári rom-on, de szerintem másnak nincs ilyen itt. Csak ketten vagyunk :O

(#66170) Quqesz válasza norbert1998 (#66169) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És egymásnak adogatjátok azt az egy telót is...:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#66171) norbert1998 válasza Quqesz (#66170) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen :Y

(#66172) stefi68 válasza Quqesz (#66170) üzenetére


stefi68
addikt

Ja, ja.
Egy hetet van nálam, aztán egyet meg nála.
A kövi lépés az lesz, hogy a telefon marad és én leszek egy hetet nála, aztán ő meg egy hetet nálam.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#66173) norbert1998 válasza stefi68 (#66172) üzenetére


norbert1998
veterán

Ahhoz mondtam már, még várni kell egy kicsit. :N

No homo

;]

[ Szerkesztve ]

(#66174) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Sracok, mostanaban meghulyult a billentyuzetem es ha irok pl chrome alatt a FB uzenetreszeben es elkuldok egy uzenetet neha random beirja az elozo uzenetszoveget meg 1x a kovetkezobe is az elso leutott karakter utan...
CloudyFlex rom...
Valaki talalkozott mar ilyennel?
Ill leutott karakterek alatt egy vonalalat huz folyamatosan... Ezt sem tudtam sehol sem kikapcsolni...

Koszonom!

-= No way back from Here =-

(#66175) randras válasza [lAyCsI] (#66174) üzenetére


randras
veterán

Swype?

(#66176) [lAyCsI] válasza randras (#66175) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Gondoltam mar ra hogy lecserelem valami masra, csak hatha meg lehet heggeszteni :)

-= No way back from Here =-

(#66177) Quqesz válasza [lAyCsI] (#66174) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én chrome alatt használom az fb-t és vmi ritka xar.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#66178) randras válasza [lAyCsI] (#66176) üzenetére


randras
veterán

Régebben csinálta nekem is, most nem. Rakd újra, hátha. :U

(#66179) neo_xperia válasza Quqesz (#66177) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Miért sz@r?
Vagy inkább úgy kérdezem mivel rosszabb mint a fb app? Én is töröltem pár hete és szintén bongészőn keresztül használom, de olyan eget verő különbséget nem látok köztük. Ami leginkább zavar, hogy a hirfolyamban a bejegyzések totál össze vissza jelennek meg, nem időrendben.

[ Szerkesztve ]

(#66180) [lAyCsI] válasza randras (#66178) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Marmint a chrome-ot?
Lattam tobb embernel hogy chrome beta-val nyomatja... Erdemes?

-= No way back from Here =-

(#66181) randras válasza [lAyCsI] (#66180) üzenetére


randras
veterán

A swype-ra gondoltam, végülis én sose jöttem rá, melyik csinálja.

(#66182) tirszin válasza neo_xperia (#66179) üzenetére


tirszin
senior tag

Facebook a Chrome-on:
Ha mobilnak szánt oldalként használod, elgörgetődik a FB "értesítési sávja". :(
Bármelyik verzióban is használod, a képekre kattintva, nem igazán tölti ki szépen a teljes képernyőt, az alkalmazásban viszont igen.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66183) norbert1998 válasza [lAyCsI] (#66174) üzenetére


norbert1998
veterán

Aztarohadt! Hát mégis van itt még valakinek G2-je?!:Y újra kell kidolgozni a csere dolgot. Hetente egyikunknel nem lesz. :K

;]

(#66184) Quqesz válasza neo_xperia (#66179) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bár ezek nem csak telón jönnek elő,de:
Ezer kilóméterre van a teteje(kivéve a gyári lg böngetőben a kétujjas görgetés), hozzászólást akarok írni és az első bötű után eltűnik a bill(gogli bill tabon), lassan tölti be a kövi híreket(ucso hír után csak forog körbe...körbe...körbe aztán semmi), nem mobil alkalmazásnál a megosztás egy rémálom, lassú betöltés és közben ha véletlenül rányomsz mégegyszer már ugrik is tovább 2vel, rányomok vmire és az alattalevő jön fel, nem mindég kezdi el a kép feltöltését,mobil alkalmazásban az ismerősök között nem tudok keresni névre....stb.....és nagyon sokszor qrva lassú.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#66185) tirszin válasza Quqesz (#66184) üzenetére


tirszin
senior tag

Igen, a FB app azért sokkal használhatóbb, persze ennek ára is van.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66186) [lAyCsI] válasza randras (#66181) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Kiprobaltam Swype-ot, es ezt a karakter alahuzosdit ott is csinalta, pedig kikapcsoltam minden vackot abban is... Nemertem :F

-= No way back from Here =-

(#66187) Den Hadnagy válasza Quqesz (#66184) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nálam úgy megy a dolog, hogy fent van a Chrome az értesítések miatt, viszont mindent (így a FBot is) Operából böngészek, az adatforgalom-megtakarítás miatt. Nekem így hibátlan a dolog. Amúgy is szeretem, ha több böngésző is rendelkezésre áll, így a Dolphin is fent van.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66188) Quqesz válasza Den Hadnagy (#66187) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én meg inkább nem nézegetem a fb-t.. :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#66189) neo_xperia válasza Quqesz (#66188) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én meg ezek szerint nem vagyok fb power user, mert az általad leirt hibák engem nem zavarnak, vagy fel sem tűntek. Az biztos hogy az app használhatóbb, de amikor letöröltem már több mint 300 mb ramot zabált.

(#66190) Den Hadnagy válasza Quqesz (#66188) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Naja, ez a legracionálisabb megoldás.
Nekem is hónapról hónapra csökken az ottani aktivitásom. Felnézek reggel meg este, aztán szevasz.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66191) stul87


stul87
tag

Ha már FB-nél tartunk, asszem valaki felvetette már a képek szinkronizálását a névjegyeknél. Nos tényleg nézegetem, és sehogy sem tudom összehozni, erre nincs is megoldás? Van több egyforma nevű ismerősöm, és jó lenne, ha kép alapján meg tudnám különböztetni.

"csak a pubg!" by Sz

(#66192) ClioRS


ClioRS
őstag

Sziasztok,

Aki tölt autóban telót, azokhoz lenne kérdésem. Van egy 550mAh, egy 1A és egy 2.1A-es töltőm, viszont egyiknél sem több a töltés 300mAh-nál, azt is csak kikapcsolt kijelzőnél, ha megy a kijelző akkor inkább csak szinten tartja az akkut. A legkisebb még oké is, hogy csak ennyi, de a másik kettővel annyira nem jó. Próbáltam két kábellel, a sajátjával és egy másikkal, ugyanaz az eredmény. Kinek hogyan működik az autós töltés?

(#66193) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ha kitkat-ot szeretnék visszarakni DM zip. -ből, akkor a gyári kernelt rakjam vissza, vagy maradhat a 6.4 ?

(#66194) ruskop válasza ClioRS (#66192) üzenetére


ruskop
senior tag

Ha használom a telót közben akkor nekem is csak szinten tartja. Ha nem piszkálom akkor lassan tölti.

(#66195) ClioRS válasza ruskop (#66194) üzenetére


ClioRS
őstag

Milyen teljesítményű a töltőd?

(#66196) tirszin válasza SoulReaver (#66193) üzenetére


tirszin
senior tag

A kérdés, hogy a DM zip cseréli-e a kernelt, mert a KK-hoz biztos hogy nem jó az a Dori kernel. Ez utóbbit az XDA-n nagybetűkkel írja is.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66197) tirszin


tirszin
senior tag

Volt pár napom, tesztelgettem a CM12.1 kameraképességeit.
A képminőséggel kb. semmi baj, hajszálnyi a különbség a Stock-hoz képest.

Az auto-fokuszálás minősége viszont kritikán aluli. Bent a lakásban stabil körülmények között még úgy ahogy működik is, de a szabadban már nem nagyon tudok éles képet összehozni, bringán ülve (picit zötyögve) pedig lehetetlen vele élesre fókuszáltatni.
Szóval ezen a részén még van mit javítani, nekem így teljességgel használhatatlan a kamera "driver" része. :(

A fölöttébb impozáns 6.5 óra kijelző idő ide vagy oda, kénytelen leszek Cloudy-ra vagy Stock Lolli-ra váltani.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66198) Danny365 válasza tirszin (#66197) üzenetére


Danny365
őstag

6.5 óra SoT, wow. Szerintem az én akksim így 2 év alatt igencsak rommá ment, bár új korában sem volt soha ennyi kijelzőidőm (bár én sose aszerint válogattam appokat, hogy mi mennyit fogyaszt).

(#66199) Balazska15


Balazska15
senior tag

CM kamerához:

Ezt a gyönyörű képet tegnap este sikerült lőnöm.. :DD Olyan mint régen a kamerahibás HTC One-om volt :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#66200) [lAyCsI] válasza SoulReaver (#66193) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sztem is visszapakolja a gyari kernelt, de utana tudsz felrakni hozza KK-os Dorin kernelt...

-= No way back from Here =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.