Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66651) snow2014 válasza fery02 (#66631) üzenetére


snow2014
aktív tag

kellene nekik talalni az az lg berkeiben egy benfentes emberket aki jo zsetonert kiadja :)

Mindég legyetek rosszak ;)

(#66652) kszthly válasza snow2014 (#66651) üzenetére


kszthly
senior tag

Igen, de az LG-nél 5.1 sincs, CM-ben pedig 6.0-n is van működő kamera. Lehet, hogy Koreában várják a stabil CM-et. :)

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#66653) LilProphet90 válasza xcel2000 (#66642) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Akkor ha jól sejtem, más G2 verzió lett ráflashelve a telóra? Refurbished a telefon?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66654) stefi68


stefi68
addikt

Ez a Google szolgáltatások most már kezd kiakasztani.
Már nem először fordult elő (különböző romokon), hogy az össz aksi fogyasztásnak 35%-át az tette ki.
Tegnap pl. ébren tartotta a telefont 8 óra hosszáig!

Mi a fenét lehet ezzel kezdeni?

Ne már, hogy egy okos telefon kapacitásának 30%-át ez a szar foglalja le! :W
Már bocsánat a durva fogalmazásért, de kiakaszt.

Erről a MicroG-ről hallottatok? Android Google szolgáltatások nélkül...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#66655) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Tegnap a cm snapshotot próbáltam de nem indult el?! Másnál is volt ilyen probléma?

(#66656) Zoja™ válasza Tüske0614 (#66655) üzenetére


Zoja™
őstag

(#66657) kszthly válasza Tüske0614 (#66655) üzenetére


kszthly
senior tag

Azóta javították. Töltsd le újra!

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#66658) LilProphet90 válasza stefi68 (#66654) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ha van init.d támogatása a romodnak (tehát nem gyári, ellenőrizheted van-e etc/initd mappád), akkor recovery-n keresztül telepítsd fel az ITT található első fájlt. Dorimanx kernel alapból újraindítja óránként azt hiszem, ezzel megakadályozva, hogy ébren tartsa a telót.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66659) stefi68 válasza LilProphet90 (#66658) üzenetére


stefi68
addikt

Köszi, kipróbálom.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#66660) stul87


stul87
tag

Úgy megutáltam ezt a telefont...most mit vegyek karácsonyra? Mikor élhetem át újra egy új telefon kicsomagolását, mikor először foghatod a kezedben a ropogós, új illatú mérnöki csodát? Amikor egyszerűen még ennek a tudását sem használom ki, ettől meg (kijelző méret talán) egyik sem tud többet adni, ha meg igen minek? :(

"csak a pubg!" by Sz

(#66661) xcel2000 válasza LilProphet90 (#66653) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Igen az volt a baj. 802 és egy 800 ast szerettem volna rá vasalni.
Nem látok rajt olyan cimkét sem arra utalo dolgokat.

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#66662) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Én évek óta Greenify+támogató csomagot használok,
a kísérleti funkciók résznél az összes opció kipipálva,
8 óra alatt 2% akksi mínusz alvó módban...

-= No way back from Here =-

(#66663) LilProphet90 válasza xcel2000 (#66661) üzenetére


LilProphet90
senior tag

D802 ROM-ot próbáltál már rá flashelni? Más írta, hogy hiába nem indult el utána, de lett download mód, és így már akár LG Mobile Support Tool-lal vissza tudta állítani rá a szoftvert. Hogy az IMEI-t helyrehozza-e, azt nem tudom, de ha igen, akkor EFS backupot kéne utána csinálnod, de egyelőre juss el odáig. Ja és a rom letöltésekor figyelj, hogy ne 16Gb-os verzióét szedd le (elvileg benne van a fájl nevében).

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66664) xcel2000 válasza LilProphet90 (#66663) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Lett egy QLoaderes hibám,onnan lett visszahozva. Igen most is d802 es rom van rajt.
Most próbálom legalább is bűvészkedem a Flash tool-al.
De már nem az első 32GB os iletve más Régiós ROM-ot vasalom rá..

[ Szerkesztve ]

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#66665) xcel2000 válasza LilProphet90 (#66663) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Azt írja telepítették a legfrissebb SW-t rá..

Mellékesen, Root-oltam nagy nehezen, felraktam rá (elviekben) a TWRP-t de sehogy sem jön elő. Sem Quick BOOT- al. Sem a hang le+ bekapcs kombóval.

[ Szerkesztve ]

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#66666) LilProphet90 válasza xcel2000 (#66665) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Hát rossz hírem van ilyen szempontból, a 32gb-ra való visszaállításhoz mindenképp stock recoveryre lesz szükséged, szóval vissza kéne állnod teljesen gyárira (bár gondolom a fájlok megvannak hozzá már :) ). EZT találtam, le kell tölteni a linkelt fájlokat, és követni a lépéseket. Valamint fastboot driverre is szükséged lesz.

Ha jól vettem ki újraparticionálja a telefont, tehát ezen semmilyen firmware/rom nem segítene.

Ezután download mód, flasheld újra a kdz-t a változatosság kedvéért, majd egyből gyári visszaállítás a beállításokból (mert ilyenkor még mindig 16Gb-osnak jelzi), és elvileg utána már 25Gb körül szabad belső helyed lesz.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66667) LilProphet90 válasza xcel2000 (#66665) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Na bocsi kifutottam a szerkesztési időből, próbáld meg ezt a posztot (a másikban nem megy a link), viszont ehhez Kitkat szükséges, roottal.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66668) xcel2000 válasza LilProphet90 (#66666) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Köszönöm szépen ezt a gyors segítséget! :R :)
Fájlok bemásolva jogok át állítva, ADB megvolt. Most várom hogy egy Malaysia 32G BD802... es kdz file lejöjjön.. és mehet fel rá :R
Remélem sikerül, ha ez nem akkor a KK val probálkozom :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#66669) LilProphet90 válasza xcel2000 (#66668) üzenetére


LilProphet90
senior tag

A második linkelt változathoz mindenképp KitKat+root kell, szerintem ne pazarold LP-re az időt, gyorsabban túl leszel rajta. Nincs mit, remélem eredményes lesz!

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66670) xcel2000 válasza LilProphet90 (#66669) üzenetére


xcel2000
aktív tag

Mivel már elkezdtem a Lollisat ezért azt fejeztem be de BootLoop lett a vége.. :DDD
Fussunk neki még egyszer és utána megtaposom :C

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#66671) tasakos válasza LilProphet90 (#66666) üzenetére


tasakos
tag

Szia!

Az én problémám továbbra is fennáll, szerinted az én esetemben is ez lenne a teendő? [link]

[ Szerkesztve ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#66672) LilProphet90 válasza tasakos (#66671) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szia!
Nálad is ez lehet a probléma, de először valamilyen módon biztosra kéne menned, hogy 32Gb-os verzióról van szó (ha jól emlékszem dobozon más volt az IMEI, igaz? Mondjuk ez lehet szervizes alaplapcsere eredménye, van ilyenről infód?). Sajnos IMEI alapján szerintem nem fogsz erről információt kapni (egyik ilyen oldal nekem kidobta, hogy 32Gb-os az enyém, közben biztosan 16-os, szóval erre nem lehet alapozni).

Ha biztos vagy, hogy 32-es, akkor próbáld meg te is a fent linkelt metódust, és annak elvileg helyre kell hoznia. Említetted ezt a problémát az eladónak amúgy? Mert ha korrekt, nem hiszem hogy elhallgatná, hogy rossz fw-t flashelt rá anno.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66673) tasakos válasza LilProphet90 (#66672) üzenetére


tasakos
tag

Szia!

Köszi szépen a választ!

Androidon a hardverinfón belül 32GB-osat ír! Mindenhol máshol 16- ost. imei alapján az általam megnézett oldalakon kidobja az adatait ott is 32 GB-ra írja, de én abban nem bízok, mert ott meg 2015.05. havinak látja a telót (elvileg ez régebbi) A tulaj még nem reagált a megkeresésemre, de az elején mondta és van róla papír is, hogy volt szervízben. Most néztem a szervízlapon pcb+fcpd csere van írva és oda van írva a megváltozott imei szám is ami egyezik a telefonból kiolvasottal. De ez nekem még nem garancia, hogy 32-es. De lehet tényleg csak annyi, hogy egy 16GB os g2-re való fw lett rárakva..nemtudom..

[ Szerkesztve ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#66674) LilProphet90 válasza tasakos (#66671) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Na, végül is találtam egy ellenőrzési megoldást. ITT beírod az IMEI-t, ellenőrizd, majd jobb oldalt lépj be Facebookkal vagy G+-al (nem kell külön regelni), utána válaszd ki a telefon képe alatti "CHECK LG PHONE DETAILS" gombot. Itt kiír egy suffix kódot a második sorban.

EZEN a linken meg találsz egy firmware listát. Nézd meg, hogy az említett kód megtalálható-e valamelyik fájl előtt. Ha igen, akkor valószínűleg 16Gb-os a készüléked. Ha nem, akkor 32-es, ez esetben alkalmazhatod ugyanazt a fastboot-os megoldást, ami újraparticionálja a telefonod. De külön rá is kereshetsz Google-n a kódra, elvileg kifogja dobni a hozzá illő firmware fájlnevét, aminek a nevében megnézheted, szerepel-e a 16G kiterjesztés.

szerk.: ha hardveradatoknál azt írja, akkor valsz. 32-es, de azért ellenőrizd le mielőtt továbblépnél.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66675) Den Hadnagy válasza sanyika987 (#66649) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A nexus 6 pörgősebb, de szvsz a G2 is simán jó stock rommal, plusz nekem a kameràval sem volt gondom. Az akksi erősebb a Nexusban, mert a chip nem melegszik annyira, mint a snapi 800, viszont ez a hatalmas kijelző megkéri a magáét. A turbo charge zseniális, plusz ott a qi is.

Viszont egy nexus6 árából 2 G2-t veszel...

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66676) tasakos válasza LilProphet90 (#66674) üzenetére


tasakos
tag

Köszi a gyors választ, nos végigzongoráztam amit írtál és nem szerepel a kód a 16GB-os fw-ek között. Akkor ezekszerint tényleg 32-es. Valószínűleg az eladó tévedésból 16-os fw-et rakott rá. Egyébként, ha kdz-ből felrakok egy hozzávaló romot, attól nem lesz 32-es? Muszáj a fent leírt módszerrel csinálni? :)

Köszi szépen a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#66677) tirszin válasza tasakos (#66676) üzenetére


tirszin
senior tag

Sztem. muszáj, mert újra kell particionálni az egészet.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66678) sanyika987 válasza Den Hadnagy (#66675) üzenetére


sanyika987
aktív tag

kamera sokkal jobb mint a g2 ben?
kijelzője sokkal szebb a nexus 6 nak?

iphone 14

(#66679) Quqesz válasza tasakos (#66676) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Volt kk alatt, hogy nem volt mind1 melyik romot rakják fel és el lehetett cseszni,higy csak fele legyen a háttértár. Én nem csináltam, de emlékszem nem volt egyszerű a visszaállítás.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66680) tasakos


tasakos
tag

Értem, nekem most lolli 5.0.2 van fent, vagyis gondolom azt rakhatta fel az előző tulaj. Már így vettem át a telót. Akkor ha lesz időm és türelmem neki állok. :)

[ Szerkesztve ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#66681) Den Hadnagy válasza sanyika987 (#66678) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nem ájultam el a kameràtòl, a G2 full rendben van.

A kijelző más. Nagy,amoled, túlszaturált. Faja, de szokni kellett. Most viszont nem kellene más.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66682) sanyika987 válasza Den Hadnagy (#66681) üzenetére


sanyika987
aktív tag

akkor rá beszéltél veszek én is egyet :D

iphone 14

(#66683) extasymajom válasza ShadowK (#66598) üzenetére


extasymajom
tag

Azt nem tudod kikapcsolni, hogy feldobja az értesítést.
Viszont ennek nem kellene megakasztania a rendszert.
Amugy minek kapcsolgatod? Hagyd bekapcsolva es kesz.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#66684) ShadowK válasza extasymajom (#66683) üzenetére


ShadowK
tag

Ha mindig be van kapcsolva hamar megeszi a havi mobilnet keretet, azert kapcsolnam ki neha.

(#66685) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Ha egyszercsak nem hajlando tobbet atfordulni a kepernyo mit lehet tenni :F
Igen, be van kapcsolva :)

-= No way back from Here =-

(#66686) tirszin válasza ShadowK (#66684) üzenetére


tirszin
senior tag

Akkor kapcsolgasd le inkább a mobilnetet. Én pl. csak akkor kapcsolom be, ha kell a közlekedési infó.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66687) norbert1998 válasza [lAyCsI] (#66685) üzenetére


norbert1998
veterán

Reboot.

(#66688) [lAyCsI] válasza norbert1998 (#66687) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Megvolt, + wipe dalvik es cache...
Semmi...

-= No way back from Here =-

(#66689) Quqesz válasza [lAyCsI] (#66685) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem ha volt ilyen az újraindítás segített. Vmelyik progi akasztja(nálam időkép és a tunein volt hibás). Ha többszöri újraindítás nem segít,akkor marad a gyári visszaállítás. Ha az sem segít szervíz......viszont most már nem csinálja,csak azt nem tudom miért???kamera appban a gombok úgy állnak,mintha elforgattad volna a kijelzőt vízszintesbe?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66690) [lAyCsI] válasza Quqesz (#66689) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szia, igen kamera gombok vizszintes tajolasban vannak...

-= No way back from Here =-

(#66691) rolandhun95 válasza ShadowK (#66684) üzenetére


rolandhun95
tag

Vagy a fiókoknál állítsd be, mit szinkronizáljon.

(#66692) Quqesz válasza [lAyCsI] (#66690) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Futtasd le: hidden menü/device/manual test/motion senzor test és ott lehet tesztelni a szenzorokat. Ha megint beragad újraindítás és egyszer csak összerázódik a rendszer. Ami még nálam volt, hogy beragadt az elforgatás és hagytam egy napig úgy,majd kb 24 óra elteltével megjavult,aztám megint beakadt és megint jó lett kb ilyen napos ciklusokban.....aztán most meg jól működik kb 700 órája....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66693) thurands


thurands
csendes tag

Na én is felraktam a cm12.1 snapshotot és a stockhoz képest tényleg nagyon jó, gyors stb. viszont max hangerőn is fele olyan hangos és ez elég zavaró. Tudtok valami módszert amivel el lehet érni a gyári rom hangerejét? Már néztem megoldásokat, hogy es file explorer segítségével kell módosítani az értékeket egy fájlban, de az itt nem akar sikerülni :/

(#66694) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Törött kijelzőt mennyiért cserél most a szervíz, tudja-e valaki? Illetve mennyi idő és hol lehet leadni? :/

Köszönöm!

• Honor Magic5 Pro •

(#66695) [lAyCsI] válasza Quqesz (#66692) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Egyik teszt lefut, masiknal kilep,
de nincs valtozas sajna...
Sztem HR lesz belole, lehet kiprobalok egy masik romot

Milyen rendszeren vagy?
Ja, es koszi! ;)

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#66696) LilProphet90 válasza fpatrik17 (#66694) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szia! Ha jól tudom 28e körül, adnak rá garit, még lehet aznap megcsinálják. Sokan ajánlják még fagyallo-t, ő 25-ért vállalja 3 hónap garival. Az LG Szerviz a Váci úton van, Dózsa metrómegállónál.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66697) fery02 válasza fpatrik17 (#66694) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!

Bp Váci út 33 a központi LG szerviz még mindig és előre egyeztetéssel akár még aznap megcsinálják, ha nincsenek túlzottan elhavazva és alkatrészük is van, de egyéb esetben is max pár nap alatt le lehet tudatni velük egy kijelző cserét, ami kb 28ezer Ft-ért szokott menni és adnak rá fél év garit az új kijelzőre.

------------------------------------------------------------------

CM12.1 vs halk hangerő
Többeteknél probléma ez (beleértve engem is, bár nálam okosóra megléte miatt egyébként is kuss módban van legtöbbször a telefon) és ugyan senki sem részletezte még, hogy konkrétan melyik, interneten kinézett módszert próbálta, de gyanítom, hogy ezt (a magyar fordítást saját kezűleg bátorkodtam :) ):

"Akár a CM saját fájlkezelőjét használva elnavigálni a /system/etc/ directory helyre és egy text szerkesztővel a mixer_paths.xml fájlban legörgetni "<path name="speaker">" kategóriához.
Alatta van egy ilyen nevezetű sor "<ctl name="RX7 Digital Volume" value=60" />.
Ebben kell megváltoztatni az értéket mondjuk 65-re, menteni és újraindítani a telefont.

Lehet próbálkozni magasabb értékekkel is, de a hangszóró egészsége érdekében tanácsosabb egyszerre csak 5-ös lépcsőnként emelni és persze ugyanúgy mentés, majd újraindítással próbálni az eredményt."

Aki ezt a módszert próbálta, esetleg nem-e az egészből csak az újraindítás rész maradt ki nála figyelmetlenségből (elnézést a hülye feltételezésért, jó szándék vezérel csak)?
Ugyanis az egésznek ugye az alapvető feltétele.

Bár ha sokaknál nem működik a módszer, gyanítom, hogy valami egyéb probléma lesz inkább...

[ Szerkesztve ]

(#66698) sgery


sgery
őstag

Üdv!
Van nekem egy d802-őm és most lett elegem az 5.1-es rendszerből.
Vissza akarom tenni a 4.4.2-őt. Van rajta root.
Hogy tudom feltenni?
pl. ezt? Pardus HD RoM™ Classic 7.7
Vagy mit javasoltok?

Előre is köszönet :)
CWM elvileg rajta illetve egy twrp-t is ír a rommanagger.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#66699) kristof_ válasza fery02 (#66697) üzenetére


kristof_
tag

Több, mint 3hete(HÁROM HETE) van szervizben a telóm, kijelzőcsere miatt...most beszéltem velük, valószínű az egész telót cserélik.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#66700) sgery válasza kristof_ (#66699) üzenetére


sgery
őstag

De nem a központi LG-nél ugye? Mert nekem ott 2 nap volt az alaplap csere is.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.