Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66751) randras válasza pcnet (#66748) üzenetére


randras
veterán

Annyira nem fontos, ezért se a fizikait, se a programot nem fogom cserélni. :N

(#66752) snow2014


snow2014
aktív tag

most kiprobaltam a swift keyboardot. minden megjelenik de hiaba valasztom ki a magyar nyelvet akkor sem sincs ekezet

Mindég legyetek rosszak ;)

(#66753) kristof_ válasza snow2014 (#66746) üzenetére


kristof_
tag

Bárki bármit mond, én nem hinném, hogy ki fogják adni, de őszintén remélem, hogy nem lesz igazam :)
De, ha ki is adják én félek tőle...Nagyon szeretem a telefont, de azért a gyári LP sem tökéletes, pedig nagyon sokára adták ki azt is.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#66754) Wucky


Wucky
senior tag

Ma reggel frissült a telefonom 5.0.2-re. Nem is hallottam erről a verzióról.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#66755) technoboy19 válasza snow2014 (#66746) üzenetére


technoboy19
tag

Valahol olvastam h kiadjak ra a 6 ost. Twrpből lehet telepiteni a telefon belső memóriájából, vagy csak telefonra csatlakoztatott sd ketyeréről?

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#66756) snow2014 válasza technoboy19 (#66755) üzenetére


snow2014
aktív tag

nem ertelek, mit szeretnel telepiteni ?

Mindég legyetek rosszak ;)

(#66757) vadászcsiga válasza Wucky (#66754) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem hallottál a lollipoprol? :Y

(#66758) Quqesz


Quqesz
nagyúr

most nézem a firmware listán van v30f vodára!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66759) Quqesz válasza Quqesz (#66758) üzenetére


Quqesz
nagyúr

storno,csipkerózsika álomból ébredtem :O :N

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66760) [lAyCsI] válasza technoboy19 (#66755) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

mivel nincs OTG-m (eddig nem éreztem szükségét) felmásolom a belső memóriára a ZIP-et,
aztán TWRP-ből install

-= No way back from Here =-

(#66761) tirszin válasza kristof_ (#66753) üzenetére


tirszin
senior tag

Egyetértek, majdnem mindegy, hogy lesz-e gyári Android 6 erre a telefonra vagy nem. Már az 5.02 is olyan, ha valaki használta előtte a 4-et vagy egy cm romot, érezni fogja, hogy ez nem jól elkészített, nem optimalizált, kb. csak összecsapták. Már nem erre a hardverre koncentráltak az LG-nél és a következő kiadással még inkább így lenne.

És ez is a baj ezzel a telefonnal. Hiába a még mindig top hardver, sokan kénytelenek lecserélni, mert a gyári Lolli nem az igazi, a nem gyári alapú főzött, pedig kamera téren nem hozza, amit tudna a benne lévő szenzor.

Szóval 4-es android fölött a G2 már sehogy sem az igazi. :(

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66762) kszthly válasza tirszin (#66761) üzenetére


kszthly
senior tag

Gyári 5.1 sincs, meglepő lenne a 6.

CM-en esetleg valaki próbálta a Snapdragon Camera-t? Ez szerintem több, mint egy kamera app. Az első metódus szerint működik a telepítés. Ha lesz egy kis időm, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#66763) Zoja™ válasza kszthly (#66762) üzenetére


Zoja™
őstag

Yesss, egy ideje már próbálgatom, a Goggle Camera v2.7-el együtt. Nem rossz, szerintem a megfelelő fényviszonyok mellett már simán vállalható képeket lehet velük készíteni.

(#66764) kszthly válasza Zoja™ (#66763) üzenetére


kszthly
senior tag

Az első módszerrel telepítetted? A második sokkal egyszerűbb, de a kommentek szerint az első működik.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#66765) Zoja™ válasza kszthly (#66764) üzenetére


Zoja™
őstag

TWRP-ből flasheltem, annyi a titok nyitja, hogy először mountolni kell a systemet, mert szarul van megírva az updater script.

(#66766) kszthly válasza Zoja™ (#66765) üzenetére


kszthly
senior tag

Köszönöm a infót! Így sokkal gyorsabb lesz. ☺

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#66767) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A 6.0-ról annyit, hogy a G4-re is csak lengyelbe és koreába jött ki.....szóval ha lesz is G2-re az nem most lesz....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66770) tirszin válasza Zoja™ (#66769) üzenetére


tirszin
senior tag

Nem próbáltam egyik appot sem, de sztem. jó mindkettő képe, ebben a borús időben.

Élesítés ok, a zajszűrés nincs túlzásba víve, de nem is zajos. Fehéregyensúly kb. ok, a színtelítettség lehetne szaturáltabb.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66771) Zoja™ válasza tirszin (#66770) üzenetére


Zoja™
őstag

A gond az, hogy nem tudtam normálisan feltölteni sehová még, ha haza értem, pótolom. Egyébként meglepő, hogy 4-6 MB közötti méretű képek készülnek a 2 kamera alkalmazással.

(#66772) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Urak,
véletlenül töröltem az óra widget-et, és szeretném visszaállítani.
találtam egy oldalt ahol fent vannak a gyári alkalmazások, letöltöttem, igaz az .odex file-t valamiért nem találom a gépemen...
ES file explorerben, adtam RW jogot /system-re, de mégsem sikerül a telepítés...
gyanítom az .odex file is kellene hozzá, vagy valamit kihagytam :F

köszönöm!

-= No way back from Here =-

(#66773) Wucky válasza vadászcsiga (#66757) üzenetére


Wucky
senior tag

Miért nézed a másikat hülyének? Az 5.0.2-ről nem tudtam. 5.0.1 volt a telómon.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#66774) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#66772) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

közben rájöttem, hogy nem telepíteni kell hanem berakni /system/app mappába,
minden a helyén az .odex file-al együtt mégsem jelenkik meg a widget-ek között...

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#66775) r3dwo0d válasza [lAyCsI] (#66774) üzenetére


r3dwo0d
tag

Próbáld meg ezt feltenni, hátha segít a dolgon. Elég régen kaptam, nem tudom van-e rendszer összeférhetősége, de próbának megérheti.

(#66776) [lAyCsI] válasza r3dwo0d (#66775) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

megnézem köszi!
esetleg ha valaki feltöltene egy stock KK óra widget+odex file-t valahova azt nagyon megköszönném :R

-= No way back from Here =-

(#66777) ződ


ződ
újonc

Sziasztok!
Márciusban vettem egy ilyen telefont. Egy hónapig tudtam neki igazán örülni. Azóta minden nap újra kell indítanom ha használni akarom. A vodá-nál vettem ők kb annyit foglalkoztak vele hogy frissítették a szoftvert. Kb 1 nap után úgy belassul, hogy használhatatlan. Telefonálni nem lehet mert nem tárcsáz. Üzenetet nem lehet írni mert nem jön fel a billentyűzet. A következő figyelmezetéseket írja ki, ha telefonálni akarom vagy csak egy progit elindítani.
"Csak vészhívás" "com.android.phone folyamat nem válaszol. Kívánja bezárni?" Van mobilnet erre kiírja alul hogy "Hálózati hiba. Ellenőrizze a hálózati kapcsolatot, majd próbálja újra." és ez nem is tűnt el csak hard resettel. "A telefon tevékenység nem válaszol. Be szeretné zárni?" "system folyamat nem válaszol. Kívánja bezárni?" "Rendszer UI nem felel. Bezárja most?"
Szeretném a telefont, de nagyon idegesít, hogy előre gondolkozzak, hogy kb mikor is indítottam újra és ha akarom használni előtte újra indítsam e.
A vodához amikor visszaviszem a hibaüzenetekkel nem foglalkoznak. Csinálnak egy frissítést 2 vagy 3 hétig aztán kész (szerintük). Hazahozom 4-5 nap és kezdi újra. Azt észre vettem, hogy ha mobilnetet használm nagyon felmelegszik és akkor hamarabb jön elő a lassulás.
Megköszönném ha valaki tudna segíteni.

(#66778) kristof_ válasza kszthly (#66762) üzenetére


kristof_
tag

Ha megnézed 4.4 sem volt a telefonon. 4.2-ről ugrott a 5.0-ra. Bár ettől eltekintve mondom, szerintem sem lesz.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#66779) kszthly válasza kristof_ (#66778) üzenetére


kszthly
senior tag

Ezt nem tudtam, nemrég óta van meg a készülék.
Akkor talán van remény, de késés az biztosan lesz.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#66780) r3dwo0d válasza kristof_ (#66778) üzenetére


r3dwo0d
tag

Tévedés 4.4 volt a telefonra. Mai napig sokan használják KK rendszerrel a telefonjaikat.

(#66781) technoboy19 válasza snow2014 (#66756) üzenetére


technoboy19
tag

Gyári romot. Csak az kdz formatumu itt meg zipet kér

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#66782) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#66776) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

most nézem hogy ez időjárás widget,
nekem a gyári órára lenne szükségem...
azért köszi :)

-= No way back from Here =-

(#66783) kristof_ válasza r3dwo0d (#66780) üzenetére


kristof_
tag

Fú, akkor bocsi keverem. Össze vagyok már zavarodva a verziószámokkal. 4.4.2 volt LP előtt? Tényleg 4.2 az még JB volt. 4.4.4 nem volt akkor hivatalosan.
kszthly akkor ne higgy nekem, hülyeségeket beszélek :D

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#66784) [lAyCsI] válasza ződ (#66777) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sztem rakd újra az egész rendszert,
az összefoglalóban van leírás róla

-= No way back from Here =-

(#66785) ződ válasza [lAyCsI] (#66784) üzenetére


ződ
újonc

Gyári beállítás visszaállítására gondolsz?

(#66786) tirszin válasza ződ (#66785) üzenetére


tirszin
senior tag

Arra gondol, hogy a teljes Androidot (ROM-ot) tedd fel újra. (Lásd az összefoglalóban.)
+ Hard reset utána. És figyel oda, ahogyan ismét belakod, hátha valamelyik app-od teszi tönkre.

Ha ez nem segít, vidd be inkább a Váci úti LG szervizbe a Vodás számlával!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66787) [lAyCsI] válasza ződ (#66785) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Így van, sztem legegyszerűbb egy gyors root+TWRP, aztán valamelyik DM-es .zip flashelése

-= No way back from Here =-

(#66788) Zoja™ válasza ződ (#66785) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem, az kevés lesz neki.

Töltsd le ezt a gyári romot: [link]

Majd ezzel a módszerrel rakd újra a telefon szoftverét:

Töltsük le a programot: Program.
töltsük le és telepítsük a drivert: Driver.

A letöltött programot csomagoljuk ki és indítsuk el, az LG Flash Tool 2014 mappában található, LGFlashTool2014.exe-vel. Persze ha nem működne akkor rendszergazdaként futtassuk. Ezután pedig kapcsoljuk ki a telefont. Nyomjuk a hangerő fel gombot és csatlakoztassuk a számítógéphez. Ekkor be kell jönnie a Download mode-nak. A megnyílt programban a "Select type"-hoz állítsuk be a "CDMA"-t, a "PhoneMode"-hoz állítsuk be a "DIAG"-ot, tegyük be a KDZ fájlt, majd nyomjunk a normal, vagy a cse flash gombra. A normal flash-nél minden telepített programunk megmarad, a cse flash-nél viszont minden törlődik a telefonról olyan lesz mint mikor megvettük, azaz nem kell utána HardReset-et nyomnunk.

Nyomjunk a start gombra.

Ezután megjelenik az ország és nyelvválasztó ablak. Először nyomjunk a "Clear phone software update registry" gombra, a "Country" ablakot állítsuk át "different countryra", a "Language" ablakban pedig állítsuk be a "Hungarian"-t és nyomjunk az "ok" gombra.

És megvárjuk, amíg települ az új szoftverünk. Ha a Normal Flash-t választottuk, akkor ajánlott egy HardReset-et nyomnunk.

[ Szerkesztve ]

(#66789) snow2014


snow2014
aktív tag

en most neztem nekem ez a legujabb amit le birok tolteni

Version: V30d
Country: 6DE/GERMANY_OPEN_16G
Model: LGD802

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#66790) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

KK clock widget ügyben senki? .)
ha eláruljátok hogyan lehet install-ból kibányászni nekem az is jó :P

-= No way back from Here =-

(#66791) randras


randras
veterán

Lassan újra kéne húznom a telefont, és akkor már főzött is szóba jöhet. Melyik most az ajánlott ROM, ami tartalmazza az LG QuickMemo-t, QSlide appokat? Akár KitKat is érdekel, a G2Tweaks és társai támogatása miatt. :R

(#66792) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

sziasztok
egy olyan problémám van, hogy a g2 mikrofonja elhallgatott végleg.. igen ám de rendeltem netről alkatrészt kicseréltem és ugyanúgy semmi változás.

Ügyebár eddig simán headsettel hidaltam át a témát úgy nincs gond, de most jön az érdekes rész, ha pl megy a diktafon és be van dugva a headset akkor veszi a hangot, kihúzom recseg kicsit utána kitisztul a hangom(visszajátszásokból tesztelem a mikrofont) és azt is felveszi gond nélkül. gondoltam valami szoftveres téma ezért gyárilag visszaállítottam mindent majd felfrissítettem 5.0 -ra de ez sem segített ez mi magic? :DD

Szépnapot!

(#66793) extasymajom válasza Dexter-2000 (#66792) üzenetére


extasymajom
tag

a headszett kihuzása után akkor jó a mikrofonod jól értem?

mert ha utána sem jó akkor alaplapi hiba lesz nem mikrofon hiba.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#66794) Dexter-2000 válasza extasymajom (#66793) üzenetére


Dexter-2000
őstag

igen. jól van akkor bukta a téma gondolom azt már olcsón nem úszom meg. azért köszönöm

Szépnapot!

(#66795) extasymajom válasza Dexter-2000 (#66794) üzenetére


extasymajom
tag

azért tennék egy próbát egy másik alaplappal, hogy tutira biztos legyen.
Ha gondolod kipróbálhatjuk. Van egy alaplapom.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#66796) ződ válasza Zoja™ (#66788) üzenetére


ződ
újonc

Köszönöm a segítséget. A leírtak alapján újra raktam a szoftvert. Kíváncsi vagyok mi lesz.

(#66797) Dexter-2000 válasza extasymajom (#66795) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszönöm de jobban már nem akarok belemenni :)
így elpasszolom a telót aztán feketepénteken veszek valamit

Szépnapot!

(#66798) Quqesz válasza vadászcsiga (#66757) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Te hallod nekem az elforgatási mizéria elmúlt. 2 hete adtam az asszonynak a telót és már előtte is 700 órát ment és egyszer sem akadt be,és azóta sem(volt hr is). Ki érti....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66799) extasymajom válasza Dexter-2000 (#66797) üzenetére


extasymajom
tag

A kijelzo erdekelne ha bontod is.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#66800) vadászcsiga válasza Quqesz (#66798) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most hogy mondod nekem sem ragad már be jo ideje :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.