Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66601) xcel2000


xcel2000
aktív tag

Sziasztok! :R
Hozzájutottam egy ilyen csodatelefonhoz kéz alól..
De korántsem tökéletes minden.
Szeretném kérni valaki segítségét hogy helyrepofozzuk mert több sebből vérzik sajnos.
P.Ü-t dobjon valaki. Köszöntem!
Szép napot! :R :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#66602) norbert1998 válasza xcel2000 (#66601) üzenetére


norbert1998
veterán

Arra van a topik, hogy itt menjen a szakmai csevej. Kivéve persze, ha olyan a gond :K

(#66603) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

A mai nappal váltottam egy Motorola féle Nexus 6-ra. A G2 életem legtökéletesebb telefonja volt, de kicsivé vált a kijelző.

Köszönöm a segítséget, amit itt kaptam, remélem én is tudtam pár fórumtársnak segíteni.

A fórumot még figyelemmel követem, mert megkedveltem a közösséget - igyekszem hasznos tag maradni.

Amennyiben valakit érdekelnek a váltással kapcsolatos benyomásaim, szívesen beszámolok, ha van igény.

A G2 a legjobb barátomhoz kerül, patikaállapotban, remélem úgy is marad :)

Szép napot mindenkinek!

:C :C :R :R

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66604) Zsolto válasza Den Hadnagy (#66603) üzenetére


Zsolto
őstag

Viszlát, Hadnagy úr, írj majd a tapasztalataidról.
Amúgy mit csináltál a G2-vel, hogy "kicsivé vált a kijelzője"? Csak nem kimostad szegényt 60 °C-on? :DDD

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66605) Den Hadnagy válasza Zsolto (#66604) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Az életmódom okán a legtöbb tartalomfogyasztás a telefonomon zajlik, így fontos, hogy mit bámulok napi több órán át. Első okostelóm 4" volt (Moto Defy - ezen elolvastam a Gyűrűk Urát anno :D ), aztán 5" (Lenovo P780), kis kanyar egy Lumia felé (4,5" - WP-tól hánytam kb.), majd jött a G2 5,2"-lal.

Hiába van 17-es laposom, alkalmanként 27"-os monitorral kiegészítve, a legtöbbet a telefon pörög. Próbáltam anno a kis (4,5") telefon + 10,1" tablet kombót, de nálam default az 1 elsődleges eszköz, így nem volt értelme.

Ezzel összefüggésben vagytam a Qi töltésre, ez ugye a G2-ben nincs, meg most még emberi áron tudtam kiszállni, és tudom, hogy jó helyre kerül.

Játszottak még:

A V10 nem lesz nálunk (meg horror az ára), a Meizu Pro 5-öt meg nem volt idegzetem kivárni.

Plusz a vanilla droid nagyon vonzó. A N6 ára kezdetben elmebeteg volt, de most 120 alatt kijöttem tokkal, fóliával + ajándék Chromecasttal az Expansysről.

Hát így :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66606) vadászcsiga válasza Den Hadnagy (#66605) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A dupla kopp nem hiányzik? Annyira hozzám nőtt mint semmi más eddigi telefonos pályafutásom során.

(#66607) kristof_ válasza vadászcsiga (#66606) üzenetére


kristof_
tag

Ne is mond. Előre félek, hogy mi lesz, ha egyszer lecserélem ezt a telefont. Amikor megvettem a a tabletem, eleinte azt hittem megőrülök, annyiszor kopogtattam a kijelzőjét és mégsem csinált semmit :DD

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#66608) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#66606) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Egyrészt van erre külön app (bár amennyire lehet, tartózkodok a részproblémát megoldó ismeretlen appek telepítésétől), másrészt szükségtelen, mert a telefon ambient display útján feléled feketefehéren, ha érzi, hogy felemelted, és olyankor már nincs szükség ébresztésre, viszont akkukímélő is amoleden a feketefehér ébredés, ami amúgy Motorola örökség.

A hátlapi gombok hiányát lesz nehéz megszokni :) Ill. visszaszokni :D

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66609) tasakos


tasakos
tag

Sziasztok!

Sikerült szert tennem egy nagyon szép fehér g2-re. Annyira hibátlan, tényleg semmi gond nincs vele. Ma viszont észrevettem, hogy az általam 32 GB-os nak hitt készüléket csak 16 osnak észleli a rendszer! A dobozán is 32GB van feltüntetve, és a gyári androidos hardverinfó is 32GB -ot ír. A többi tesztprogram és fájlkezelő 16 osnak látja mind. Átverést nem tartom valószínűnek korrekt volt az eladó, de most két hét használat után tünt fel és elég bosszantó. Valaki tudna segíteni, hogy mi ilyenkor a teendő? Gyári stock 5.0.2 van rajta, a teló Magyarországra szánt, Eu-s.

Köszi,

Tasi

[ Szerkesztve ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#66610) vadászcsiga válasza kristof_ (#66607) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nalam is volt olyan időszak amikor az ipadet kopogtattam :D

Den Hadnagy
Zsebben, táskában nem éledezik magátol feleslegesen?

[ Szerkesztve ]

(#66611) neo_xperia válasza tasakos (#66609) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hardver adatoknál mit ír a Memóriánál? Ha ott is 32 gb, akkor első körben csinálj egy hard resetet.

Ja, most olvastam hogy már nézted.

[ Szerkesztve ]

(#66612) tasakos válasza neo_xperia (#66611) üzenetére


tasakos
tag

Ott 32-öt ír, de máshol, még pc-re kapcsolva is 16-osnak látja.

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#66613) snow2014


snow2014
aktív tag

na akkor meg 1x megkerdezem mert nem vagyok biztos a dolgomban. a haveromnak kellene telepiteni a cloudy g2 2.2.

fent van a clodyg2 3.3 de nincs megelegedve vele es ahogy irtam en sem vagyok mar biztos a dolgomban

belepek a recoverybe es wipe (mindet)
1. Dalvik C
2. System
3. Data
4. Internal Storage
5. Cache

es megmarad a recovery majd otg-rol mehet a cloudyg2 2.2

elorre is koszonom a valaszokat

Mindég legyetek rosszak ;)

(#66614) akos727 válasza tasakos (#66609) üzenetére


akos727
senior tag

Telefon imeije egyezik a dobozon lévővel?

(#66615) Quqesz válasza Den Hadnagy (#66603) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csatlakoznék az előttem szólóhoz: a G2 az egyik legjobb telefon,amit legyártottak. Akinek nincsen sok pénze inkább ne cserélje,mert nagyon kevés alternatíva van ami jobb nála és inkább tartsa meg. Nem tudnak ám annyival nagyobb villantást a mostani csúcsok,mint a G2! Az olcsóbbak meg méginkább(xiaomi,meizu,huawei,stb)! Aksiban meg verhetetlen!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66616) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Helló sziasztok! Csak kérdés.! Gyári 5.0.2 re ha kernelt cserélek várható javulás üzemidőben?

(#66617) Den Hadnagy válasza vadászcsiga (#66610) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Hazafele jövet végig a zakózsebemben volt, semmi véletlen ébredés :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66618) fery02 válasza snow2014 (#66613) üzenetére


fery02
addikt

Igaz már válaszoltam erre pár napja, de na mégegyszer!

Wipe-oltok mindent, amit tudtok, aztán mindenekelőtt rakjatok fel egy JB bootloader-t, majd ezt követően mehet minden a szokott menetben!

Megmarad a Recovery is és mehet OTG-ről a Cloudy ROM igen.

--------------------------------------

@Tüske0614: Várható javulás igen, de ha custom kernel-t raksz, akkor azt illik is tudni behangolni magadnak.
Szóval nem árt, ha keni az ember a dolgokat olyan szinten, amit az kíván.

[ Szerkesztve ]

(#66619) snow2014 válasza fery02 (#66618) üzenetére


snow2014
aktív tag

koszonom szepen

Mindég legyetek rosszak ;)

(#66620) Tüske0614 válasza fery02 (#66618) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Ez lett volna a következő kérdésem ☺. Hogy milyen beállítás jár hozzá..

(#66621) tasakos válasza akos727 (#66614) üzenetére


tasakos
tag

Most néztem és valóban az imei nem egyezik..(nemtudom mi köze lehet hozzá, de állítólag volt szervizben, lehet ott módosult? )

Honnan lehet kideríteni, hogy tuti 32GB-os a készülék? (Hardver adatoknál 32GB - ot ír) Fontos lenne, mert ez így nagyon nem kóser..

[ Szerkesztve ]

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#66622) Danny365


Danny365
őstag

Van új cm12.1 snapshot build d802-re, ha valakit érdekel.

Ez esetben inkább vegyétek úgy, hogy nincs. :P Mondjuk így aztán sok értelme van a snapshot kiadásoknak.
Hozzáteszem a nightly-kkal nekem sem volt eddig igazából gondom.

[ Szerkesztve ]

(#66623) kszthly válasza Danny365 (#66622) üzenetére


kszthly
senior tag

Azzal csak óvatosan, a fórumban többen írják, hogy nem bootol.
A nightly tökéletes.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#66624) akooos válasza Danny365 (#66622) üzenetére


akooos
veterán

Ha már CM12.

Valakinek panaszkodtak már olyan miatt, hogy rohadt rosszul hallanak telefonálás közben? Kihangosítva hibátlan, de rendesen fülön borzasztó állítólag.

(#66625) Danny365 válasza akooos (#66624) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem nem, sose volt még ilyen gondom.

(#66626) snow2014


snow2014
aktív tag

namost nagyon nagy badarsagot fogok kerdezni. de nem ertem hogy egy ilyen nevezzuk programozo csapatnak milyert olyan nehez a cm-be megcsinalni a kamerat ? nem ertek hozza azert kerdezem

Mindég legyetek rosszak ;)

(#66627) reap3r válasza akooos (#66624) üzenetére


reap3r
aktív tag

Üdv a klubban. Én sokszor megkaptam már, hogy szarul hallanak, amióta G2esem van, illetve barátnőmnek is G2ese van és iszonyat rosszul hallom egy csomószor. Kezdem azt gondolni ennyi G2-sel, hogy a telefonnal van a bibi. Amúgy régebben olvastam is olyat, hogy visszhangzik/víz alól hallatszik az ember ezzel a telefonnal... Vagyis olvastam ezt párszor ezen fórumon...

De az is lehet, hogy a nagy tepsi telefont nem tartod rendesen: véleményem szerint elég gagyi egy kivitelezés ez az iszonyat tepsi méret, mivel az én kicsi fejemhez, ha teljesen hozzá simítom a telefont, akkor igen kilóg a telefon(ahol a mikrofon része van ugye), emiatt van hogy szarul hallanak, mert ha feljebb csúsztatom, (mintha a régi kis nokiám lenne a mikrofon valahol a szám előtt és fülem között van kb...,) akkor sokkal jobban hallanak mások... Aztán lehet nekem van iszonyat méretezésű fejem meg szar mikrofonos g2-m, szóval erre a kijelentésemre nem vennék mérget :D

(#66626) snow2014
A kamerát mocskos nehéz a semmiből összerántani és ezek a csúcs programozó csapatok általában nem foglalkozás szerint napi 8 vagy esetenként több órában írnák a programot rendes pénzért.
A másik dolog, hogy hiába írja meg a programot valaki, a nagy része ennek az, hogy adott paramétereket tekintve, mit hogyan állítson a telefon(iso,fényerő,kontraszt,mittudoménmivanmég...) Ehhez gondolom én egy elég böszme algoritmus kell, amit általában nem úgy szopnak ki az ujjukból ezek az emberek sem, hanem előző telefonok algoritmusából szotyiznak azt, ami esetlegesen jó lehet. Ja meg persze vegyük bele, hogy ezt tesztelni is kéne, mivel az ilyen dolgoknak a legtöbb időt felemésztő része az a tesztelés, mert a kamerát sem nagyon lehet csak szimplán megírni, utána feldobni a telefonra, aztán használni, ezt folyamatosan ki kell próbálni, hogy normálisan működik-e (Bár ez rengeteg dologra igaz, vagyis remélem, hogy rengeteg dolgot rohadt sokáig tesztelnek) Megint másik dolog, ami miatt nem tudják megírni a progit, az az, hogy a gyártók a kamera programot nem adják ki. Ezt régebben olvastam, javítson valaki, ha tévedek, de én ennek tudnám be, hogy nincs pl. 5.1-re értelmes és használható kamera.

[ Szerkesztve ]

(#66628) akooos válasza reap3r (#66627) üzenetére


akooos
veterán

Nekem már cseréltek beszédmikrofont meg valami szalagot benne emiatt. Utána jól hallottak egészen addig amíg a CM-et nem flasheltem. Mindenképpen valami szoftveres gondra gondolok, hiszen előtte hibátlan volt nekem. Épp ezért kérdem, hogy bárki tapasztalt-e ilyet CM-mel, mert azt tudom, hogy gyárilag gagyi pár mikrofon :)

(#66629) kszthly válasza snow2014 (#66626) üzenetére


kszthly
senior tag

Lehet hogyhogy én vagyok túl igénytelen, de nekem semmi bajom sincs a kamerával. Igaz, Snap Camera-t használok, ha ez számít.

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#66630) tirszin válasza akooos (#66628) üzenetére


tirszin
senior tag

Nekem jó maradt CM-el is.
Ha visszateszel egy gyári ROM-ot/modemet megjavul?

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66631) fery02 válasza Tüske0614 (#66620) üzenetére


fery02
addikt

Ehhez én nem értek.
Esetleg a Mélyvíz topikban keresgélhetsz ilyesmi tapasztalatokat, de nem annyira buli az, ha pontról pontra állítgatod egy leírás szerint a dolgokat, mert ahány ember, annyi féle felhasználás.
Ha valaki mintáját lemásolod, az a te felhasználásoddal nem biztos, hogy a legelőnyösebb lesz teljesítmény/üzemidő arányt nézve.
Legjobb tényleg az, ha saját maga állítja az ember, saját hozzáértése szerint.

--------------------------------

@snow2014: Szívesen! :)
CM-re meg a programozó emberkék állítólag kamera driver-ek miatt nem szoktak tudni tuti kamerát csinálni a ROM-jaikhoz.
Ezeket a driver-eket sajnos nem szokásuk a gyártóknak kiadni a kezeik közül.

[ Szerkesztve ]

(#66632) reap3r válasza reap3r (#66627) üzenetére


reap3r
aktív tag

Program alatt driver-t értettem, meg minden olyan dolgot, ami a képfeldolgozást csinálja. Csak, hogy ne a Kamera app-ra meg a hasonló dolgokra gondoljon, aki ezt a fogjuk rá magyarázásféleségemet olvasta...

(#66633) tirszin válasza Tüske0614 (#66616) üzenetére


tirszin
senior tag

Én is az üzemidő miatt cseréltem kernelt. Most stock 5.02 ROM-on vagyok.

A Dori kernel (kettőt is próbáltam) nálam nem hozott érezhető javulást. Ha extrame batteryt választok, plusz még lejjebb veszek dolgokat, annyit érek el, hogy a photoshop 2x annyi ideig számol, de üzemidőben nem sokat nyerek.

Egy napja van fent az Xceed-kernel_D802-LP-prod-bld11a-wpr.zip. Még nem állítottam rajta semmit, de úgy tűnik, ha pl. olvasok/görgetek a telefonon, lassabban mennek le a százalékok.
Illetve, ha belenézek a Kernel Toolkit-tel és nem nyúlok hozzá, itt nem ugrál fel 2 mag is 1000+ MHz-re, csak az első de az is sokkal ritkábban!

Szóval szerintem a Dori kernelek nem a battery-re készültek, az Xceed jobbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66634) Laca0 válasza reap3r (#66627) üzenetére


Laca0
addikt

reap3r, akooos!

Nekem voltak hangproblémáim. Fokozatosan romlott el. 8-9 hónapig semmi probléma nem volt. A végén már kihangosítva sem lehetett normálisan használni. 3* küldtem szervizbe, utána kaptam egy újat.
Ez most tökéletes.
Úgyhogy én azt javaslom, hogy ha még garos, induljatok neki.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#66635) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Egyenlőre úgy néz ki nekem sem segített sajna a beszédhangszóró csere, uúgy sistergős a hangja a hívott félnek...
Még visszapakolom stock-ra Cloudy-ról és tesztelek 1-2 napot, (bár úgy emlékszem azzal sem volt jobb, igaz sokáig nem volt fent :P ) aztán sztem megy vissza szervizbe...

-= No way back from Here =-

(#66636) akooos válasza Laca0 (#66634) üzenetére


akooos
veterán

Sajnos nekem már nincs garancia rá. Viszont most szétszedtem és nekiestem fogkefével. Körülbelül 3 kilogramm por jött ki belőle :D Egyből csináltam egy teszthívást, klasszisokkal jobban hallanak már.

(#66637) mateus


mateus
senior tag

Arról vannak tapasztalatok, hogy a gps-t érdemes kikapcsolt állapotban tartani?
Csak egy weather widget használná néhány óránként frissítésre.
Vagy van annyira takarékos a rendszer, hogy nem kell ki-be kapcsolgatni, mert nem merül annyira észrevehetően?

(#66638) Grecky válasza mateus (#66637) üzenetére


Grecky
senior tag

Akkumulátor kimélés módban nincs semmi akksiidőben mutatkozó hátránya, nyugodtan hasznád úgy és weather widget is műkszik vele (wifi és torony alapján határozza meg a helyzeted). ;)

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#66639) Tüske0614 válasza tirszin (#66633) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Ezt használtam de nekem a szinkronizálással voltak gondok.. 2-3 óra késéssel jött pl egy hangout üzenet.

(#66640) sanyika987


sanyika987
aktív tag

srácok egy felmérést szeretnék végezni közöttetek
mégpedig ki milyen telefonra cserélné vagy cseréli a g2 telóját és miért
tehát miben érzi jobbnak ill rosszabbak a telefont amint választ vagy választana
csak azért kérdezem ezt mert tanácstalan vagyok milyen telefonra váltsak :D

iphone 14

(#66641) akooos válasza sanyika987 (#66640) üzenetére


akooos
veterán

Jelenleg Nexus 6P kizárólag. Gyönyörű, erős, gyors, jó kamera, legjobb ujjlenyomatolvasó Huawei módra, Google referenciatelefon.

Később pedig: Mate 8 a Kirin 950 miatt, vagy valami S820-as telefon, amik még nem léteznek :)

De ha holnap kéne vennem, akkor 64 GB-os Alu színű 6P-m lenne :)

(#66642) xcel2000 válasza norbert1998 (#66602) üzenetére


xcel2000
aktív tag

IMEI problémám, Touch illetve Tárhely egyben. ez mind egy félresikerült SW miatt kovetkezett be. :W

Nem kisajátítani szeretném az információt amit esetleg kapok hanem mindössze nyomonszeretném követni valahogy mivel nap elején és nap végén tudok nagyrészt fennt lenni PH.-n. Igy zavaros lenne ki hámozni mi a nekem való informácio és mi a másik kollégának szánt. :R

Problémáim.:
IMEI: null
Touch: teljesen el van csuszva.
Tárhely: 32GB ból lett 12GB kb..

Köszi a választ előre is :R :R

Alku nélkül nincs üzlet! // "Sok hal úszik a vízben kukacra vadászva, de az én kukacomat nem kaphatja be csakis a maga halacskája."

(#66643) Quqesz válasza sanyika987 (#66640) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én most cseréltem g4-re.
Pro: kamera,pörgősebb(csak hajszálnyit), microsd,cserélhető aksi,kinézet+bőr hátlap,lézer+szín kamera segéd
Kontra:aksi idő,nagyobb
Ha tetszik a szűz android,akkor nexus 5x (elérhető áru)
Mi teszene? Esetleg menj be egy boltba és nyomogasd őket

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66644) tasakos


tasakos
tag

Srácok, ebben valaki tudna segíteni? [link]

Köszönöm.

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#66645) RECSKA válasza tirszin (#66633) üzenetére


RECSKA
veterán

Regota nem dorizok, mert random resetelt nalam.

Kb 3 honapja xceed van nalam is. Tokeletes. 5 ora feletti SOT auto 50% fenyeron... ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#66646) Danny365 válasza sanyika987 (#66640) üzenetére


Danny365
őstag

Én is 6P-t vennék, és az a bajom, hogy nagyon is fáj rá a fogam még nekem is, miközben tudom, hogy amúgy abszolút semmi szükségem rá. Gondoltam várok még pár hónapot, míg ideér és kicsit lejjebb megy az ára, úgy 170-180 köré, de addigra meg jönni fognak az újabb telók, amik szintén érdekelni fognak...sose jó ez. :DDD

(#66647) Den Hadnagy válasza sanyika987 (#66640) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

66603as hsz-al kezdve én leírtam, hogy mire váltottam, és miért. Már ha érdekel :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66648) szezso15


szezso15
addikt

Vicces, hogy ti arról beszéltek mire cserélnétek le a G2-t, én meg már összepisilem magam az izgalomtól, hogy az enyém mikor érkezik meg és cserélhetem a hTC One-om... :D

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#66649) sanyika987


sanyika987
aktív tag

köszi mindenkink a választ
jó aksi idő lenne meg kicsit azért a kamera is csavarjon oda persze fürgébb gép mint a g2 nekem valami ilyen lenne az elvárás
ezt a nexusokra félig igaz az aksiról tudnátok mondani?
(nexus 5x,p6 és a nexus 6)

iphone 14

(#66650) akos727 válasza reap3r (#66627) üzenetére


akos727
senior tag

Én észrevétleem, hogy ha eltartom a fejemtől akár 5 centire, nem hallanak vagy borzalmasan. Viszont mikor normalisan tartom a fejemnél, illetve ha ki van hangosítva akkor lényegében bárhol tarthatom, hibátlanul hallanak. Tehát amit én mondok azt tökéletesen hallják, de a háttérzajokat meg nagyon jól kizárja a telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.