Hirdetés

2019. december 14., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4901) k5.20 válasza morphin (#4844) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Az enyém másodika este óta vám-alatt, itt Magyarországon.
Jó, hogy hétvége, de mit kell már 2 napja ülni egy 15 dodós küldeményen, azt nem értem...

(#4902) droid.04

droid.04
(tag)

LG-s garilevelet ad a Telekom?Azért kérdezem,mert régebben vettem mindkét szolgáltatónál (Telekom-még T-Mobile volt,Telenor-akkor még Pannon), az SGS 1 idején egy-egy készüléket,és a Telenor rendes samus garipapírt adott,a telekom viszont egy fecnit,hogy náluk garis a telefon :)

(#4903) k5.20 válasza Viper26 (#4828) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Még a hó végén megrendeltem, de ezidáig úgy jelezte - igaz most is - hogy nincs még elküldve.
Épp ma este készültem írni neki, hogy akkor ne is, de jött egy levél, hogy a vásárlásom napján elküldték... :(((
Neked válaszoltak valamit?

(#4904) morphin válasza droid.04 (#4902) üzenetére

morphin
(tag)

Nekem T-s a levél...de szerintem elfogadja az LG is...mármint remélem. Teló dobozán az van, hogy a magyar LG Electronics Kft. forgalmazza. Számla is van róla, miért ne foglalkoznának vele!?

(#4905) droid.04 válasza morphin (#4904) üzenetére

droid.04
(tag)

Persze,biztosan elfogadják,hisz hivatalos forrás,csak hát jobban nézne ki egy szép LG-s garilevél:)

(#4906) bigdee888 válasza k5.20 (#4901) üzenetére

bigdee888
(tag)

Nalam is ugyanez a helyzet.
Varom mar nagyon.

(#4907) F-ECT$ válasza k5.20 (#4901) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Lesz rá vám?

Más: valaki kérdezte a töltést - 35 perc alatt töltött 30%-ot az akksin, miközben wifin és bt-n is másolgattam rá + a kijelző is ment.

Megint más: aki futártól kapta régi előfizetése mellé, az milyen papírt kapott róla?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#4908) vadászcsiga válasza F-ECT$ (#4907) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Én kérdeztem, jó hogy írod, a gyorstöltés mellett ez is nagyon fontos információ

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#4909) k5.20 válasza F-ECT$ (#4907) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Nyilván nem lesz rá, de a nyomkövető ezt írja:

2013.11.02 21:35
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.11.02 21:43
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

(#4910) Viper26 válasza k5.20 (#4903) üzenetére

Viper26
(nagyúr)

Pár órája jeleztem a problémát nem túl baráti hangnemben, de még nem jeleztek vissza, ha bármi info van, szólok. :R

Galaxy S10

(#4911) stonerzsebi válasza F-ECT$ (#4907) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Futár nekem csak a telefont hozta. Papír alapú doksikat november 1-től nem ad a tré, hanem ha szükséged van rá, akkor kinyomtathatod a weboldalról... :U

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#4912) F-ECT$ válasza stonerzsebi (#4911) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Miket lehet kinyomtatni, és honnan? (Számla, garilevél jó lenne azért.) Azért kérdem, mert ma este nem nagyon sikerült belépni a webshopba...

Dive ever, work never.

(#4913) stonerzsebi válasza F-ECT$ (#4912) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Van ott jótállási jegy, kötbér megállapodás és számla a telefonról. A személyes menüdben a dokumentumok menüpont alatt vannak.
Bővebbet nem tudok, mert letölteni nem engedi, és rendszeresen kidob a rendszer engem is... :(

[ Szerkesztve ]

(#4914) diodd válasza Viper26 (#4910) üzenetére

diodd
(tag)

Az nagyon jó lesz köszi. Én meg csiszoltam, csiszoltam de még kell neki, szerintem ha eléggé lecsiszolnám már túl vékony lenne és nem lenne tartása/merevsége a toknak

Mate 7

(#4915) Atus85 válasza tsuckware (#4882) üzenetére

Atus85
(aktív tag)

Beállítások - kijelző - képernyő zárolása- időjáráseelőrejelzés animáció be van pipálva?

(#4916) Emilchen válasza lajki7 (#4881) üzenetére

Emilchen
(tag)

Hol van LG bolt, mi a címe?

(#4917) Gonoszmanoka

Gonoszmanoka
(csendes tag)

Megjött a spigen tok. Kicsit masszívabb lett a teló de így is jól néz ki. 😀

(#4918) k5.20 válasza Emilchen (#4916) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Annyira nehéz ez?
egy keresőbe, vagy címsorba ha begépelnéd: LG márkabolt...már rég tudhatnád... :(((

(#4919) Wade0303 válasza Gonoszmanoka (#4917) üzenetére

Wade0303
(tag)

Mikor rendelted? Én nagyon várom már hetek óta...
Sikerült felhelyeznem majdnem töléletesen egy kijelzővédő fóliát. 3 db maradt a 6ból tehát nem volt zökkenőmentes :D már csak a hátlap kéne és végre biztonságban érezhetném

(#4920) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

Próbálom így 1 nap után a "wow" hatást kizárva figyelni a telefont. 2 apróság tűnt fel a korábban elmondottakon kívül:
-fm rádió mintha kicsit gyengébben venné a jelet (az Sgs2 20 állomást talált, ugyanott a G2 10-et)
-az alul lévő jack nekem kicsit szokatlan, és egyelőre kényelmetlen, kérdés, hogy megszokható-e

Dive ever, work never.

(#4921) ku3ll3r

ku3ll3r
(csendes tag)

Üdv urak,

Éppen most érkezett meg egy hüppögős jószág a trétől...érdeklődnék, hogy ilyen esetben cserélnek-e készüléket vagy csak elállni lehet? illetve futárral jött és semmi garipapírt vagy ilyesmit nem kaptam, csak 1utánvétnyugtának csúfolt fecnit. ez normális?

Ez egy álomszép vasúti híd...ami biztosan ott lesz! | iPhone Xs 64GB

(#4922) Wade0303 válasza ku3ll3r (#4921) üzenetére

Wade0303
(tag)

3 napon belül próbálkozhatsz cseréltetni, én hétfőn majdnem tökéleteset kaptam a T-nél, egészen minimálisan lehet mozgatni a hátlapot a gombok alatt, de csak akkor látom ha közvetlen közelről nézem és hangja nincs.
Ha már most huppog az nem jó, mert az 1. példány nekem is olyan volt, aztán pár nap múlva már elkezdett recsegni is. Sztem mindenképpen próbáld cseréltetni.

[ Szerkesztve ]

(#4923) zack válasza F-ECT$ (#4920) üzenetére

zack
(nagyúr)

Mivel ott a hangszóró, logikus volt hogy lentre tették. Tokba becsúsztat, és kint a hangszóró+jack csati. Ezt egyik telefon se tudja, max a One, mert az fent is szól (stereo). A többinél döntened kell, vagy a hangszórót vagy a jack aljzatot hagyod szabadon.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4924) kali válasza ku3ll3r (#4921) üzenetére

kali
(legenda)

szia,

próbáld cseréltetni, talán kifogsz egy olyan ügyintézőt, aki belemegy a dolgoba, de a hiba nem igazán akadályozza a rendeltetésszerű használatot, így nem kötelesek cserélni, csak az elállás a biztos, de az is csak úgy, hogy a következő rendelést személyes átvétellel intézed, mert akkor talán többet is megnézhetsz, viszont arra semmi garancia, hogy a következő kiszállított példány jobb lesz a jelenleginél.
vannak nem problémás darabok is a szolgáltatónál (is), de keresni kell, és a lezárt dobozba senki sem lát bele...
online elérhető a jótállási jegy...stb.

(#4925) ku3ll3r válasza kali (#4924) üzenetére

ku3ll3r
(csendes tag)

Köszönöm a gyors válaszokat, akkor szerintem várok vele még 1-2 napot, mert igazából annyira nem vészes, hangot egyelőre nem ad.

Ez egy álomszép vasúti híd...ami biztosan ott lesz! | iPhone Xs 64GB

(#4926) vadászcsiga válasza ku3ll3r (#4921) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Tízzel előtted stonerzsebi már megírta a választ.

(#4927) Hiperhuje

Hiperhuje
(tag)

Erre valaki?

4775.html[4775]

Köszi!

Galaxy S9+ Dual, Galaxy Watch, DS918+, Acer spin 5

(#4928) vadászcsiga

vadászcsiga
(nagyúr)

Play kompatibilítással hogy áll a G2? Játékok, programok, stb?

(#4929) Gonoszmanoka válasza Wade0303 (#4919) üzenetére

Gonoszmanoka
(csendes tag)

Múlthét kedden rendeltem,hétfőn hozták de csak tegnap néztem a postaládám.

(#4930) Bossi válasza Wade0303 (#4922) üzenetére

Bossi
(őstag)

Sajnos online rendelés esetén csak elállás van csere nincs... én így tudom
Ez azért van, mert ugye cserét üzletben tudsz intézni viszont nem üzletben vetted a készüléket...

[ Szerkesztve ]

(#4931) bounty123 válasza Bossi (#4930) üzenetére

bounty123
(őstag)

Ez nem igaz, a 3 napos csere mindenkit megillet hibás termék esetén. Én már cseréltettem webshopos telefont. Viszont csere után már nincs elállás.

(#4932) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

Sms backup+ visszaállította az smseket, de a hívásokat nem. Nektek sikerült?

Dive ever, work never.

(#4933) -HajTömeg-

-HajTömeg-
(őstag)

Magyar nyelvű G2 tesztvideót tudnátok linkelni? :U

Alias: Júzer error

(#4934) coolrob válasza -HajTömeg- (#4933) üzenetére

coolrob
(aktív tag)

[link]

tessék a mobilarénás..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#4935) Wade0303 válasza Hiperhuje (#4927) üzenetére

Wade0303
(tag)

Jó minőségő fóliát meg szilikon tokot csak külföldről tudsz rendelni, itthon csak gagyit kapsz de még gagyi sincs szinte sehol...

(#4936) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#4933) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Szia Surda ;) Itt egy jobb
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4937) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#4936) üzenetére

-HajTömeg-
(őstag)

:R

(#4938) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#4937) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Te is ebben gondolkodsz?

Darálód van már? :DDD

(#4939) Hiperhuje válasza Wade0303 (#4935) üzenetére

Hiperhuje
(tag)

Köszönöm!

Galaxy S9+ Dual, Galaxy Watch, DS918+, Acer spin 5

(#4940) Bossi válasza bounty123 (#4931) üzenetére

Bossi
(őstag)

Értem és ez belefér a hibás termkék kategóriába ill. hol cserélteted a készüléket?

(#4941) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#4938) üzenetére

-HajTömeg-
(őstag)

Vagy Nexus 5.
Még kitalálom.
Bár attól tartok nexus nem lesz a szolgáltatóknál, illetve pontosabban T-nél. :O

(#4942) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#4941) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Nexus nem szoktak a szolgáltatók árulni ha jol tudom

(#4943) DonMaster válasza vadászcsiga (#4942) üzenetére

DonMaster
(addikt)

telenor szokot egyedül nexus-t árulni a nexus4 is csak a telenornál kapható

LG V30

(#4944) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#4942) üzenetére

-HajTömeg-
(őstag)

Telenor árul nexust,de hozzájuk nem megyek.
Dec elején jár le a szerződésem, egész pontosan mikuláskor :D
Szerintem G2 most tökjó áron van a T-nél, nexus kezdetben biztos kétszer annyi lesz nálunk,mint bárhol máshol a világon.
Olvastam sokan unják már a RAM témát,de elég rosszul hangzik,hogy a 2 gigából 1,5-öt elhasznál az LG saját rendszere, marad szabad 500 :(
Nemtom,kitalálom még, addig is olvasgatom a tapasztalatokat.

(#4945) djszido válasza F-ECT$ (#4825) üzenetére

djszido
(tag)

Köszönöm a választ. Nem is várok tovább a nexusra...

(#4946) jilian válasza -HajTömeg- (#4944) üzenetére

jilian
(őstag)

Hol olvastál te 1,5 gb ram használatról? (a rendszer max 1,1 minden szar lg cuccal, ha ezt kipucolod 900- 1000 mb)

És nem 2gb ram van hanem csak 1.8 gb...

https://hardverapro.hu/apro/3_db_alpenfohn_140mm_wing_boost_3_argb_pwm-ventila/friss.html

(#4947) DonMaster válasza -HajTömeg- (#4944) üzenetére

DonMaster
(addikt)

rosszul , de ha lecseréled egy nova ui-ra akkor már lesz 1gb szabad plusz fagyasztod a nem használt alkalmazásokat akkor még több. de 500mb -vel is visz mindent lényeg telen menyi szabad van ez nem windows hanem egy linux kerneren futo java telo és a java esszi a Ram ot mint köztudot . de cserébe a meglévö 500mb -al minden létezö dolgot letudsz futattni , és megy mert ha kell pl egy játék futatásához még RAM akkor valamit lelö ami nem fontos és már van több amivel a szagatás mentem világ elérhető , ha nem játszani használód , akkor bocs de minek? kell több 500mb-nál? nincs semmi olyan program ami többb mint 500mb-ot meg eszik .tehát a RAM téma már itt buko ha game akkor is elég az 500mb ha enm game akkor meg pláne

LG V30

(#4948) F-ECT$ válasza -HajTömeg- (#4944) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Egyelőre direkt nem rootoltam, nem fagyasztottam semmit, sőt "minden" eye candy szart bekapcsoltam, és így figyelem a működést. Még nem kezdtem el nyúzni, de normál használat mellett semmi hátrányt nem érzékelek a szabad 600 Mb (nem 500) miatt. Elvileg a 4.4-nek meg majd még kevesebb kell majd.

Dive ever, work never.

(#4949) -HajTömeg- válasza jilian (#4946) üzenetére

-HajTömeg-
(őstag)

Szia! Itt 2:28-nál hangzik el.

DonMaster Játszani keveset szoktam, illetve elég alap játékokkal, 3D meg ilyenek nem érdekelnek, nem játékra venném.
Elsősorban telefonálásra (tehát fontos a gyorsan előugró névjegyzék), viberezésre, emailezésre és fotózásra.
Aztán persze mást is használok, lényegében minden funkcióját,csak ezek a legfontosabbak.
Ami fontos lenne még,hogy ne kelljen mindenféle custom romokat rátenni,mert engem ez az egész android téma baromira nem érdekel.
Semmi kedvem mindenféle fórumokról letöltött rendszerekkel próbálkozni,amikről aztán kiderül,hogy ez jobb benne,az meg nem is működik és telepíthetek újra mindent.
Nekem ehhez semmi kedvem,Xperia Ray-en próbálgattam, nem köt le :)
Egy klikkes root-al megbirkózom,de kb eddig terjed a technikai érzékem/érdeklődésem.
A RAM kérdésen azért akadt meg a szemem,mert Ray-nél mindig ez volt a gond állítólag, az 512 kevés volt.
Igazából én egy mókolás nélküli telefont szeretnék,ahogy a hozzászólásokat elnézem a gyári rendszer is stabil.
Tudom sokan szeretnek a telefonjukkal kísérletezgetni,feltenni ezt, azt stb., én nem.
Attól viszont hülyét kapok,hogy mobil parkolásnál az autóból kiszállás után ,még 2-3 percig ott állok a kocsi mellett,mert ennyi idő,míg felold, kikeresi a nevet,belép, elnézést a Handcent sms leállt, bezárás kényszerítése, újra belép, kikeres stb. ÁÁÁÁ, gondolom tudjátok miről beszélek :)
Szóval ilyet többet nem akarok látni :)

(#4950) stonerzsebi válasza -HajTömeg- (#4944) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Nálam 6-700Mb RAM szokott szabad lenni, mert nem kapcsolok le mindent, de úgy pörög a rendszer, mint az S3-as telefonom, mikor full gyári állapotban van.

Semmi akadás, semmi fagyás, szóval szerintem ez a RAM-dolog hírül sem olyan borzasztó, mint amilyennek hangzik. Kivéve, ha téged a számok jobban érdekelnek, mint a tényleges teljesítmény... :DD

De viccet félretéve: tényleg nagyon frankó kis cucc, az akksi is jól bírja (az eddigiekhez képest), szóval nálam eddig még csupa pozitív. És nem, nem vagyok "tréalkalmazott", jutalékot se kapok az eladások után (sajnos), úgyhogy nem azért promózom. :))

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.