Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) tzsolesz válasza Roland861010 (#4700) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Gyári Wines szoftvere van?

Öhhmmm, biztos hogy jó telefonnal tértél haza? :F Ezen android van. :K

[ Szerkesztve ]

(#4702) Roland861010 válasza tzsolesz (#4701) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen tudom arra gondoltam ,hogy amivel szinkronizálni lehet meg ilyenek :) de közben már megoldottam :)

(#4703) -Mosquito- válasza morphin (#4694) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ügyes! :C

Más.
Jövő hét elejétől a Telenornál is lehet kapni. Fece,Lg oldal. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#4704) jooker82 válasza -Mosquito- (#4703) üzenetére


jooker82
nagyúr

A voda elfileg nem fogja forgalmazni. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4705) Roland861010


Roland861010
addikt

Ki milyen rootot és romot használ rajta?

(#4706) aszamóca válasza jooker82 (#4704) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Honnan az infó?

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#4707) jooker82 válasza aszamóca (#4706) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az LG-től.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4708) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Kíváncsi vagyok, h a Telenornál mennyivel nyit. :D

32 GB-os, európai országkódos készülék akkor itthon nem kapható? (az expansys nem játszik, mert magyar ÁFÁ-s számlára van szükségem, az Edigital 190k-ért pedig horror).
A 16GB-osok közül most vajon hol a legolcsóbb gyártói garival?

(#4709) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

A telefon amúgy olyan, mint az előző...kicsit mozog a hátlapja,de nem recseg/ropog.

Érdekes, hogy embereknek mennyi ideje van felesleges dolgokra... De hát biztosan megérte, Hiszen a te pínzed...de ha párnap múlva esetleg elkezd "huppogni" a teló akkor mi lesz... :F

Ilyen a világ...semmi sem tökéletes :(

Zolka

(#4710) Bossi válasza morphin (#4694) üzenetére


Bossi
őstag

Szia,

az új készüléket ki kellett fizetned a régi árát pedig később kapod vissza jól gondolom?

(#4711) Roland861010


Roland861010
addikt

Az XDA-n fent lévő 3 kamera mód közül melyik a legjobb?

(#4712) kali válasza Cruzolka (#4709) üzenetére


kali
legenda

tovább is olvastad, hogy akkor is nyert a cserével 29.000 forintot?

Bossi; igen, jól gondolod.

(#4714) Roland861010 válasza toto0569 (#4713) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi felrakok most egy romot megnézem azt milyen + a google camerat kellene fel tenni .

(#4715) morphin válasza Bossi (#4710) üzenetére


morphin
tag

Teljesen jól gondolod. Szerencsére kértem a 0THM-et az előzőnél is...így csak 55e-rel lógnak nem 140el. Most 45 papírt kellett fizetni és a maradék 66-ot 11 hónap alatt. Elméletileg postán küldik nekem a pénzt 1-2 héten belül max 30nap. (naptári gondolom)

(#4709) Cruzolka : mi a probléma? Nekem tokban van és amúgy sem zavart eddig sem, hogy leheletnyit mozog...kézbe véve amúgy nem csak ha az ember direkt nyomogatja. Elárulom, hogy egy hónapban nem keresek annyit, mint az előző telefon teljes ára. Mi itt a gond? Nekem 30pénz az igen is sokat számít. Emiatt itt ne oltsanak már le senkit sem...pff. :Y :W

(#4716) Roland861010


Roland861010
addikt

:)

[ Szerkesztve ]

(#4717) zazenke válasza morphin (#4715) üzenetére


zazenke
őstag

csak azt nem tudom mit csinálnak az ilyen visszaadott készülékekkel.? megtakarítják őket és eladják újként ?

(#4718) F-ECT$ válasza morphin (#4715) üzenetére


F-ECT$
titán

Elárulom, hogy egy hónapban nem keresek annyit, mint az előző telefon teljes ára.
Akkor nem kellett volna ilyen telefont venni szvsz :U

Dive ever, work never.

(#4719) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Na én is kézhez kaptam végre az újat, az előző árát kitudja mikor utalják vissza. Kifogtam egy kezdő ügyintézőnőt a tmobilenál aki minden egérkattintás előtt 5ször szaladt konzultálni a feletteséhez, így kb másfél órába telt mire távozhattam a készülékkel.
Viszont ez a második amit a kezemben fogok és egyelőre betonstabilnak tűnik, nagyon remélem nem kezd el recsegni pár nap múlva (meg később sem).

(#4720) morphin válasza F-ECT$ (#4718) üzenetére


morphin
tag

Ennyi erővel minek van kocsim nem...vagy nem kellett volna ~200ért tévét sem vennem? Csak az vehet "drága" dolgokat akinek elég nagy a fizetése? Milyen gondolatmenet ez?
Vagy a front vagy nem tudom (a melegre most nem lehet fogni), de valami gond van mostanában az emberekkel... :O

(#4721) zack válasza zazenke (#4717) üzenetére


zack
nagyúr

Persze. Átcsomagolják, és ha az új tulajnak mákja van akkor sérülésmentes, bár azért bent átnézik. De lehet megy vissza az LG-hez, és ők csomagolják újra.

(#4705) Roland861010

PowerUser Edition V1.2

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4722) Roland861010


Roland861010
addikt

[ROM][D802] HeatshiverLX ROM v1.1 [DE&ODEXED][<1GB][KERNEL]
Ezt senki ne rakja fel a kamera össze omlik!

(#4723) jilian válasza Roland861010 (#4722) üzenetére


jilian
addikt

Nem csak azért mert belenyúltál? ;]

(#4724) toto0569 válasza Roland861010 (#4722) üzenetére


toto0569
addikt

Hát ha elolvastad volna a hozzászólásokat akkor máris láthattad volna a hibáját... :U olvassatok is mielőtt hülyeséget csináltok és visszafordíthatatlan hibát okoztok a telefonban...Na ez így azért durva amit írtam ,de nem árt óvatosnak lenni ezekkel az új Rom-okkal...

(#4725) Roland861010 válasza toto0569 (#4724) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen én is bolond voltam hogy nem olvastam :S
Amúgy az lgénél is van olyan mint a sonynál hogy szoftveresen vissza lehet rakni a gyári romot?

(#4726) toto0569 válasza Roland861010 (#4725) üzenetére


toto0569
addikt

:K

(#4727) cbdevil84 válasza Roland861010 (#4716) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

Mi lett a cache törléssel? Hogy oldódott meg? (Csak azért ha egyszer én is így járnék..) :)

(#4728) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Négy éves iPhone használat után elgondokodtam valami más készüléken, képbe került a G2 is. Az összes cikket, videót végig olvastam és néztem de mivel a közelemben egyelőre nincs olyan hely ahol kézbe vehetném, ezért fárasztanálak titeket néhány kérdéssel ha nem probléma.

1. a töltés mennyire gyors, mennyi idő alatt tölt fel 10-15%-ról 100-ra? Lemérte már valaki? Magyarul gyors töltés van vagy sem?
2. a 500 Mb körüli szabad memoriával hogy gazdálkodik? Böngészőben pl ha meg van nyitva 4-5 tab újratöltenek e visszatérés után?
3. a cikkekben panaszkodnak a viszonylag rossz képekre, mennyire valós ez?
4. ez a mozgó hátlap problema mennyire gyakori? Nagyon mocorog?
5. látom néhányan romolgattok, nyugtassatok meg hogy a gyári is használható :)

Egyelőre ennyi, látom Zack te is itt vagy talán te jobban bele tudod érezni magad a helyzetembe a néhai i4-ed miatt

[ Szerkesztve ]

(#4729) F-ECT$ válasza morphin (#4720) üzenetére


F-ECT$
titán

Semmi baj sincs az emberekkel, egyszerűen anyagilag nem ésszerű egy ilyen használati tárgyra több, mint 1 havi fizetést elverni. Kocsid nem tudom, hogy milyen van, de ha arra meg több, mint 1 évi fizetésedet költötted, akkor az sem volt túl ésszerű.
Persze ettől még arra költesz és annyit amire akarsz, ez csak az én véleményem, mint ahogy az "szvsz" jelezte is a hozzászólás végén. ;)

Dive ever, work never.

(#4730) Cruzolka válasza morphin (#4715) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

A világért sem akarok trollkodni! De olvasom a G2 fórumot és igen sokan jelezték, a g2 Hátlapi problémáit.

Ez van, tudomásul kell venni - esetleg el lehet fogadni, vagy: nem kell megvenni!

Azt szokták mondani: olcsó húsnak híg a leve... :O

Amúgy meg a N5 kopik- panaszkodnak máris itt a fórumon, a Szifon 5 fekete kopik- az Xperia Sp Fekete kopik( nekem jelenleg az van és Nem kopik :F ) a S4 kerete Nem fém :Y és még sorolhatnám... akkor ennyi erővel ne vegyünk Okostelefont... Bakker... :N

Zolka

(#4731) Cruzolka válasza F-ECT$ (#4729) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

+1

Zolka

(#4732) Roland861010 válasza cbdevil84 (#4727) üzenetére


Roland861010
addikt

semmi para ,csak túl sokáig csinálja :D

(#4733) F-ECT$ válasza vadászcsiga (#4728) üzenetére


F-ECT$
titán

1. 1.5 óra
2. 600 mb az az 500, a fölösleges vackokat letiltva pedig lehet ez 1 gb is.
3. Nem a legjobb kamerája van a mobilok között, de a nem kifejezetten fényképezésre kitalált mobilokat leszámítva elég jó képeket lő. Persze nagyítóval vizsgálva látszanak a képalkotási hiányosságok, de szerintem teljesen vállalható.
4. Van akinek semennyire, van akinek nagyon. Vagy ki kell próbálni vétel előtt, vagy neten kell rendelni, és 8 napon belül visszaküldeni, ha gáz van.
5. Használható, de iphone után szokni kell. Az (is) a jó az androidban, hogyha nem tetszik, akkor nem feltétlenül kell romot cserélni, elég 2-3 progit letölteni a Store-ból, és máris mintha egy új telefonod lenne.

Dive ever, work never.

(#4734) zack válasza vadászcsiga (#4728) üzenetére


zack
nagyúr

Szia! ;)

Szerintem össze sem mérhető az i4-el. De még az 5-ös verzióval se.
Klasszisokkal jobb mindenben, de a váltás iOS-ről rögös volt annó S2-re. Ha hozzászoksz az új rendszerhez, jobban fog tetszeni mint az iOS, de ehhez időt kell adnod magadnak.

1. A töltés annyira gyors, hogy gyorsabbal még nem találkoztam. Nem mértem, de szerintem nincs 1,5 óra 100% töltésnél.

2. Senki sem mondta, hogy 500Mb a szabad RAM...1GB környéke, pucolt főzöttel pedig 1,1GB. Nagyon belakott, 60-80 telepített progival 900MB.

3. Jó képeket lő. Jobbakat mint az iPhone.

4. A probléma valós, vétel előtt célszerű megnézni, mert az enyém pl beton szilárd. Nem hüppög, nem recseg, stabil.

5. Gyári rendszerrel is szinte az összes Androidos gyártó felett van ami a rugalmasságot és simaságot illeti. Nincs lag, folyamatos. A HTC One szoftvere volt eddig az etalon, de a G2 hozza ezt a szintet.
Tehát ez a két kütyü az etalon Androidos rendszeren belül, de az LG képernyő megoldása a vékony maszkolásnak köszönhetően, sokkal látványosabb mint megjelenítő. IPS technológia, ahogy az iPhone is, ezzel nem lesz gond.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4735) Quqesz válasza jooker82 (#4704) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Meg sem lepődök,de így jobban járunk,mert elég xar árai vannak(pl:sony z gsmnél gyári garival 127e,vodánál meg 179e)...amúgy is most lett velük tele a t..öm....az előfizunál kitalálta,hogy csak hálózaton belül lehet lebeszélni a havidíjat okt 1-től,míg eddig free volt,pedig 3 éve ott vagyunk(és többek közt ilyen miatt jöttünk el a trétől..)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4736) morphin válasza F-ECT$ (#4729) üzenetére


morphin
tag

Látod, látod...nem is ismersz és így általánosítasz mondhatni beskatulyázod az embert. Dízel G Astrám van, itthon élek illetve ingázom itthon és páromék között. Nem mindig kerestem ennyit, most ez van. 24 vagyok azt kész...nyugodt szívvel megengedhetem magamnak a telefont akár KP-ra is attól még, hogy nem keresek 150-et se. (miután a 0THM ingyen van miért ne?)
Nincs 8 gyerek (1 sincs hála a jó Istennek), nincs hitelem, nem dohányzom, nem vagyok piás, mondhatni magam és a páromat tartom el meg segítek itthon amit kell. Mi ezzel a baj? Én ettől még nem nézek le senkit sem és még csak azzal sem dicsekszem amim van...kit érdekel? Egy vagyok a sok közül...te is. Legyen itt a vége... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4737) Hiperhuje válasza F-ECT$ (#4729) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Szia!

Tedd meg légy szíves, hogy nem bántasz más fórumozókat, rád nem tartozó, anyagi dolgaikkal! Nyilván, matekból van igazad, de ha neki ez örömdt okoz, akkor, tegye kedvére.
Azért, mert megosztotta, ne élj vissza vele....
.....

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#4738) cbdevil84 válasza Roland861010 (#4732) üzenetére


cbdevil84
csendes tag

Oké! :))

(#4739) vadászcsiga válasza zack (#4734) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Koszi fiúk, nyammogok még rajta, de mindenek elott keresek egy helyet ahol megfogdoshatom mert anélkül nem döntők. A mostani 3,5"-os 4S után amúgy is sokkoló a méret :)

(#4740) schferenc77 válasza akooos (#4650) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Igen, en rendeltem 22-en, 1-en kihajozott, varom, hogy megjojjon :)

(#4741) morphin válasza vadászcsiga (#4739) üzenetére


morphin
tag

Azért ezt az 5.2"-t meg lehet szokni elég gyorsan...ne ijedj meg tőle . Legtöbb MM-ban meg lehet tapizni. Ha le van kódolva kérd meg az eladót, segít...legalábbis nekem jó tapasztalatom volt. :K

(#4742) tsuckware


tsuckware
tag

Sziasztok. Hogyan tudom ellenőrizni, hogy rootolva van-e vagy nincs? Mert próbáltam, és a supruser megjelent, de mintha nem működne a root...

(#4743) toto0569 válasza tsuckware (#4742) üzenetére


toto0569
addikt

telepíts egy olyan progit ami Root köteles,vagy írja a hibát,hogy no rooted,vagy elindul és tudod használni...Titanium Backup-ot az úgy is kell...

[ Szerkesztve ]

(#4744) vadászcsiga válasza morphin (#4741) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az MM az oké csak errefelé nem nagyon van ilyen. Jövőheten Pesten vagy ha Bécsbe hamarabb jutok akkor ott megtekintem. T-ben nincs kirakva sajna. Telenor ha jól tudom még nem árulja

(#4745) feelurself


feelurself
aktív tag

Ezek a zseblampa progik karosithatjak a ledet? Tud errol valaki valamit ?

[ Szerkesztve ]

(#4746) TMT7TMT7


TMT7TMT7
tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy váltott itt valaki iPhone 4S/5-ről G2-re? Ha igen, mik a tapasztalatok? :)
Illetve másik kérdés nem szorosan telefonhoz kapcsolódó, még egy hónap van hűségidőmből, de brutál jó t-mobile akció miatt most venném meg a készüléket, ezt lehet,vagy meg kell várnom még ezt az egy hónapot?
Köszi a segítséget és válaszokat előre is :R

(#4747) zack válasza feelurself (#4745) üzenetére


zack
nagyúr

Ha csillár helyett akarod használni, akkor biztosan.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4748) tsuckware válasza toto0569 (#4743) üzenetére


tsuckware
tag

Köszi

(#4749) Bazsó válasza vadászcsiga (#4728) üzenetére


Bazsó
tag

Én épp most váltok, i4 ről. Pénteken jön elvileg és írok, hogy mik a tapasztalatok.

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#4750) seria válasza TMT7TMT7 (#4746) üzenetére


seria
tag

Most olvastam egy másik topikban, hogy 3 hónappal a hűség lejárta előtt lehet telefont venni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.