Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4601) techergo

techergo
(csendes tag)

Sziasztok.
S4- ről váltanék G2-re.Azoknak a tapasztalatai érdekelnének akik
szintén S4-ről váltottak.Érkelnek a pozitiv negativ tapasztalatok.Elsősorban
akkuidő,kamera, hangszóró hangereje érdekelne az s4 hez képest.

(#4602) emvy válasza techergo (#4601) üzenetére

emvy
(nagyúr)

Felesleges penzkidobas, szerintem.

while (!sleep) sheep++;

(#4603) Hiperhuje válasza emvy (#4602) üzenetére

Hiperhuje
(tag)

Pénzkidobás?
Nem értek veled egyet!
Az S4 még használtan is többe kerül, mint egy új, például az én esetemben szolgáltatós G2.
Nem beszélve arról, hogy jobb hardver, mármint a G2.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+ Dual, Galaxy Watch, DS918+, Acer spin 5

(#4604) Cruzolka

Cruzolka
(aktív tag)

Én is gondolkodtam a T-s XS csomagban történő G2 vásárlásán... de ha aláírok újra 2 évet, csak másfél év múlva tudnék új Készüléket venni... és hol lesz már akkor a G2... :O :F

Samsung A8 - Ps4 - Zolka78

(#4605) emvy válasza Hiperhuje (#4603) üzenetére

emvy
(nagyúr)

Ha nem veszt rajta penzt, akkor megerheti. Penzt kolteni a valtasra szerintem nem eri meg.

while (!sleep) sheep++;

(#4606) Dondenis válasza Cruzolka (#4604) üzenetére

Dondenis
(aktív tag)

1,5 év múlva? Az előfizu lejárta előtt 3 hónappal lehet újra készüléket venni. De, lehet rosszul tudom. Emvy: miben jobb egy S4? :))

[ Szerkesztve ]

(#4607) jooker82 válasza techergo (#4601) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

a jobb kijelzőért már megéri... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4608) morphin válasza Hiperhuje (#4600) üzenetére

morphin
(tag)

Mert -20% van rá...benne vagyok a 8 napban...lehet szarrágóság, de ez a ~30ezer kéthavi teletank nekem. Holnap pont szabadnapos vagyok aztán elintézem gyorsan. (remélem...)

(#4609) Hiperhuje válasza emvy (#4605) üzenetére

Hiperhuje
(tag)

Értem amit mondasz.
De, azt vedd figyelembe légy szíves, hogy itt, és minden új telefon fórumon, kütyümániások fordulnak meg először. Szerinted, józan ésszel, megéri lecserélni a G-t G2-re? Nyilván nem. Vagy S3-at S4-re? Nem!
De hidd el, ha megfordult a fejében, akkor hamarosan megtörténik! :D :D :D

(#4610) Cruzolka válasza Dondenis (#4606) üzenetére

Cruzolka
(aktív tag)

Hát ez így még jobb :W

marad a Decemberi független N5 Németből - persze lehet , hogy addigra idehaza is csökken még a G2 ára...

Samsung A8 - Ps4 - Zolka78

(#4611) Hiperhuje válasza morphin (#4608) üzenetére

Hiperhuje
(tag)

Ja! Ezt úgy gondolod, hogy elállsz a vásárlástól, majd visszaküldés után újrarendeled?

(#4612) vtechun

vtechun
(veterán)

Na, gyerekek, majdnem vettem egyet, itt Nyíregyen az egyik gsm boltban bevennék 45-ért a htc one svmet, aztán itt 150 a 32 gigás, mennyire jó ez az ár? Meg is vettem volna most, ha lett volna fehér 32 gigás... viszont, ha jól látom a t-mobile-nál meg 140 dominóval a 32 gigás? Vagy el van írva és 16 gigás? Tud erről valami vmi konkrétat?

(#4613) Skabluzuk89

Skabluzuk89
(csendes tag)

Sziasztok!
Két kérdesem lenne: T-mobile-nál hány gb-s verzióban árulják?
És hogy üzemidő tekintetében hogy bírja a használatot?

(#4614) duvi válasza vtechun (#4612) üzenetére

duvi
(nagyúr)

A T-nél CSAK 16 Gb-os G2 kapható! (kicsit olvassatok vissza, vagy kereső jobb fent)

Samsung Galaxy S8

(#4615) Skabluzuk89 válasza duvi (#4614) üzenetére

Skabluzuk89
(csendes tag)

Köszi a választ!

(#4616) vtechun válasza duvi (#4614) üzenetére

vtechun
(veterán)

"Memória: 32 GB belső memória (a felhasználható tárhely kisebb)" ezt írja a T honlapja, akkor most hibás, mert akkor jelzem nekik

(#4617) pit450 válasza vtechun (#4616) üzenetére

pit450
(aktív tag)

Már jeleztük egy páran de semmi...

(#4618) Dondenis válasza vtechun (#4616) üzenetére

Dondenis
(aktív tag)

igen hibás csak 16Gb-os van.

(#4619) vtechun válasza pit450 (#4617) üzenetére

vtechun
(veterán)

Na, ez gáz, majd akkor jelzem én is, az lesz az igazi, fogadunk holnapra eltűnik a 32G, ha tényleg hibás :)

(#4620) k5.20 válasza jilian (#4552) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Ha már telepítetted a rendszert, akkor G2Settings megnyit, / Help / Beta download.
Letöltöd - én Drive-ból tettem - majd futtatás, és újraindítás.

(#4621) jilian válasza k5.20 (#4620) üzenetére

jilian
(őstag)

Ez ugyan az mint az xda-n.
De szinte semmit nem lehet benne állítani. :(

https://hardverapro.hu/apro/3_db_alpenfohn_140mm_wing_boost_3_argb_pwm-ventila/friss.html

(#4622) pit450 válasza Hiperhuje (#4562) üzenetére

pit450
(aktív tag)

Nekem még meg is van a G. Szerintem megeri váltani jobb kijelző jobb akku jobb kamera és még gyorsabb a rendszer meg folyékonyabb. Talán az anyaghasználat jobb a sima G ben de nekem nem volt nehéz atallni talán még kényelmesebb kézbe venni. Nekem fehér van talán szebb mint a fekete legalább is elegánsabb.

(#4623) k5.20 válasza jilian (#4621) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Amit írnak, az nálam mind működik.
Az alsó gombsort összezsugorítottam vele, tetszőleges sorrend és hosszú érintésre másod-funkció.
Gombok és sáv színezhetőség.
Átlátszó redőny, abban eltüntethető hang és fényerő szabályzó.
Ez egy alakítás alatt lévő progi, türelemmel kell viseltetni :D .

(#4624) Wade0303 válasza k5.20 (#4623) üzenetére

Wade0303
(tag)

A navbar zsugorítás az fizetős (prémium) funkció volt mikor én legutóbb próbáltam a programot!

(#4625) tsuckware válasza techergo (#4601) üzenetére

tsuckware
(tag)

Én s4-ről váltottam, bár volt a kettő között egy padfone2... szóval nekem adja a g2, 2nap használat megvan úgy, hogy eddig egyik telefonom sem tudott 1napnál többet... és amúgy is jó: nincs bajom a kamerával, a kijelző patent, nagyon jó telefon... sokkal jobban megéri a pénzét, mint a samu.
De ez csak 1vélemény...

[ Szerkesztve ]

(#4626) stonerzsebi

stonerzsebi
(tag)

Egy napot hagyok ki, és tessék, lemaradok, hogy a ténél elírás a 32Gb.. :( Most szoktatom magam a gondolathoz, hogy elég nekem a 16Gb is... De azért kicsit csalódott vagyok. :(

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#4627) DonMaster válasza stonerzsebi (#4626) üzenetére

DonMaster
(addikt)

vissza kéne olvasni vagy rákérdezni mielöt vásárolsz , a kisbetük a lapalján mindig ott vannak érdemes elolvasni ,(a változtatás jogát fent tartjuk ) ez is az nem 32-es hanem 16-os de lassan 1 honapja let irva nekik de nem változtatnak veronika továbbra is 32-esröl hadovál :) , ha már forumot olvasol érdemes rákérdezni itt mielött meg vezsed hogy biztos vagy nem , amugy a 16gb - az valojában csak 10,5gb :) csak hogy ehhez szoktasd magad inkább :D

[ Szerkesztve ]

LG V30

(#4628) stonerzsebi válasza DonMaster (#4627) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Sajnos idő híján nem olvastam olyan sokat vissza, de végülis mindegy, túlélem. S3-asom van most, azzal is elvoltam kártya nélkül, az is 16Gb. Megszokás kérdése. :) Max. veszek én is hozzá kártyaolvasót, találtam is igen jó áron... :C

(#4629) Dondenis válasza stonerzsebi (#4628) üzenetére

Dondenis
(aktív tag)

Mennyiért találtál olvasót? :U

[ Szerkesztve ]

(#4630) Emilchen

Emilchen
(tag)

A G2-höz van használati útmutató vagy kézikönyv bárhol?

(#4631) Roland861010

Roland861010
(őstag)

Az XDA-n fent lévő kamera javítást használja valaki?

A képesség nem garancia az eredményességre !

(#4632) stonerzsebi válasza Dondenis (#4629) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

[Olvasó]

(#4633) Dondenis válasza stonerzsebi (#4632) üzenetére

Dondenis
(aktív tag)

:R

A töltés közbeni led jelzést nem lehet kikapcsolni?

(#4634) gabesz839 válasza DonMaster (#4627) üzenetére

gabesz839
(senior tag)

Értem én hogy kisbetű meg nagybetű, de valamilyen szinten ez a vásárló megtévesztése. Szerintem. Ez egy konkrét dolog , akkor miért nem a valóságot írja oda az a tetű szolgáltató. Talán ezzel trükközni akar- nálam biztos nem tudna . Elárulom hogy én sem néztem tüzetesebben utána, de ha netán a vásárlásnál derülne ki akkor tuti hozzávágnám az eladó fejéhez.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#4635) stonerzsebi válasza gabesz839 (#4634) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Erősen gondolkodom rajta, hogy felhívom őket holnap. Elvileg kedden jönne a telefon. Leszek olyan pofátlan, hogy rájuk kérdezek, mennyit is engednek akkor még belőle, mert azért a 16Gb az nem 32Gb... És azért ne ilyenben legyen már joguk a változtatáshoz...
Nem mint ha sokallnám az árát még így is, de akkor is. Aztán majd meglátom, hogy mit mondanak... :) Egy próbát megér... Végülis ők ragaszkodnak annyira ahhoz, hogy ne mondjam fel az előfizetésem... :D

[ Szerkesztve ]

(#4636) bounty123 válasza Dondenis (#4633) üzenetére

bounty123
(őstag)

De igen. Settings/Display/Notification led-et offra. Így soha nem világít a led, töltéskor se.

[ Szerkesztve ]

(#4637) toto0569 válasza Roland861010 (#4631) üzenetére

toto0569
(addikt)

Én azt a verziót használom ahol csak egy media xml.fájl-t kell bemásolni az system/etc mappába... és jobb a kamera tőle.

[ Szerkesztve ]

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#4638) Roland861010 válasza toto0569 (#4637) üzenetére

Roland861010
(őstag)

Dobnal fel egy képet makroban és egy éjszakait létszives mert ha tényleg látványos a javulás akkor bevállalnám a telót.

(#4639) toto0569 válasza Roland861010 (#4638) üzenetére

toto0569
(addikt)

Raktam ki képeket korábban,keress rá a nevemre...már kikapcsoltam a sz.gépet és ezt a problémát javítani fogják.Ők is tájékozódnak arról,hogy miként működik a teló a hétköznapi életben...A systemben való durkáláshoz mindig ROOT kell.

[ Szerkesztve ]

(#4640) Johnny1982 válasza stonerzsebi (#4635) üzenetére

Johnny1982
(csendes tag)

Én is utólag tudtam meg hogy 16-os, mérges voltam először, de aztán belegondoltam hogy pl. a mostani telómon is csak 3-4 Gb foglalt, beláttam hogy elég lesz nekem ez is. Én nem tárolok filmeket, meg nagy file.okat a telón csak a telóval készített videókat, max. Ha esetleg szűkül a hely majd felmásolom PC-re a felvett videókat.
De azért nem értem hogy miért nem lehet bővíthetőre megcsinálni egy telót manapság. Szerintem sok vevőt veszítenek emiatt. Szóval most hogy már megrendeltem belenyugodtam, de ha az elején tudom ezt akkor lehet hogy meg se rendeltem volna.

(#4641) pit450 válasza toto0569 (#4637) üzenetére

pit450
(aktív tag)

Gondolom ehez is root kell.?

(#4642) Roland861010 válasza toto0569 (#4639) üzenetére

Roland861010
(őstag)

Oké

(#4643) Roland861010

Roland861010
(őstag)

Egy képet találtam csak..

(#4644) morphin válasza Hiperhuje (#4611) üzenetére

morphin
(tag)

Nos, igazából holnap fogok elállni a mostani G2-től, de közben szombat reggel már rendeltem új előfizetésként még egyet (új szám meg minden), nehogy beszívjam azt, hogy vége a -20%-nak. Tehát beviszem a mostanit, leadom...utána egyből átveszem az újat. ;] Később (2-3 nap azt mondta 1430) megszüntetem a régi számom ahogy visszaállították a hűséget.
Lehet rákérdezek erre a 32GB-ra...tudom, hogy 16-os csak azért nah lehet mondanak rá valamit.

Én is kereskedelemben dolgozom amúgy...szombat reggel nyitás + akció váltás (k*cs*g akciós újságok) száz-akárhány árat kell átírni...nem 5 perc erre veri a nyálát egy magyar tarka, hogy de annyiért kell eladni az árut amennyiért ki van rakva. Mondom igen, de 1 másodperc alatt nem tudjuk lecserélni az egész boltot. Válasz: akkor jöjjenek be este. (édesany*kád hogy van???)
Pfff 1 éve vagyok a cégnél és még nem volt soha ilyen, hogy valaki ebből problémát csinál. Persze végül megkapta olcsóbban.(konkrétan féláron) :C

(#4645) vtechun

vtechun
(veterán)

valaki vett már hozzá flip covert? amin a kis ablak van, mennyire jól működik sz? valamiféle mágneses elven működik? ebayen láttam más tájolású ablakkal is. Valami olcsóbb ebayes megoldás érdekelne, aminek finom anyagból van a belső oldala, hogy ne karcolja a kijelzőt. Valaki esetleg vett már? köszi

(#4646) toto0569 válasza Roland861010 (#4643) üzenetére

toto0569
(addikt)

Fotók ,videók mobillal fórum,oda is szoktam kitenni.

(#4647) toto0569 válasza Roland861010 (#4643) üzenetére

toto0569
(addikt)

Hát én nem tudom,hogy miért csak egy képet találtál,mert én több rakatra is leltem a részletes keresőt használva...

(#4648) akooos válasza vtechun (#4645) üzenetére

akooos
(veterán)

ez nem g2-höz való. hiába van ott a nevében, vagy a kép rossz, vagy a leírás. az ott nyilvánvalóan egy s4 s view. a kezelőfelület is olyan. a g2 nem is ezt mutatja.
lényeg: csak álló ablakos van!

itt látható is, hogy valami nem stimmel: a hátulját nézd meg

[ Szerkesztve ]

(#4649) vtechun válasza akooos (#4648) üzenetére

vtechun
(veterán)

aha, akkor ez viszont egész jónak néz ki

(#4650) akooos válasza vtechun (#4649) üzenetére

akooos
(veterán)

Igen, tudtommal valaki már rendelt is ilyet. Azt nem tudom, hogy meg is érkezett-e már mondjuk :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.