Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4351) Darth_Revan válasza kali (#4347) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

De gondolom a G2 esetében nem kell ilyen miatt aggódni, mert akkor mondjuk télen a mínuszból szobahőmérsékletű szobába belépve szinte minden G2 tulajdonos telefonjában elszineződne ...

(#4352) kali válasza Darth_Revan (#4351) üzenetére

kali
(legenda)

minden telefon esetén lehet emiatt aggódni, nem véletlenül tesznek indikátort a jack, usb...stb csatikhoz, és sokszor már egy kellően párás fürdőszobai környezet elég az elszíneződéshez.
a hideg -> meleg ugrás nem annyira vészes, legalábbis szerintem.

(#4353) Darth_Revan

Darth_Revan
(veterán)

Na bepróbálkoztam az utolsó fólia+cellusz taktikával = SIKER :C Gyönyörűen felment az a rohadék :C

Eddig a gyári fólia volt rajta, teljesen új élmény, hogy már nincs kitakarva a kijelző 40%-a :D

[ Szerkesztve ]

(#4354) gohanangry6

gohanangry6
(csendes tag)

Érdeklődnék hogy másnál sem működik rendesen ez az intelligens képernyő meg intelligens videó funkció? Szinte azt lehet mondani hogy nem is működik. A kijelző ugyan úgy lekapcsol ha nézem ha nem. A videólejátszásnál sem állítja le a filmet ha nem nézek oda.
Már gondolkozok hogy visszaviszem a telót.

Szoftver hiba lenne vagy ez csak napfénynél működik rendesen?

[ Szerkesztve ]

(#4355) Darth_Revan válasza gohanangry6 (#4354) üzenetére

Darth_Revan
(veterán)

Este mesterséges fénynél alig-alig működik az a funkció, nappal próbáld meg természetes fénynél, jól kivilágított szobában.

(#4356) bigdee888 válasza gohanangry6 (#4354) üzenetére

bigdee888
(tag)

Biztos kicsik a szemeid... :P

(#4357) jilian válasza gohanangry6 (#4354) üzenetére

jilian
(őstag)

Nekem is be volt kapcsolva és nem tudtam mi a f@szért állítja meg a képet amikor mutattam a haveroknak egy videót....akkor esett le, hogy több búrára nem tud figyelni csak egyre.
Ha egyedül néztem és a telefont síkját jól lőttem be, nagyon szépen alkalmazta ezt a ficsőrt. :K

https://hardverapro.hu/apro/3_db_alpenfohn_140mm_wing_boost_3_argb_pwm-ventila/friss.html

(#4358) gohanangry6

gohanangry6
(csendes tag)

Az a baj hogy az enyém az én búrámra sem reagál. Kipróbálom nappal hátha tényleg csak a sötét miatt nem lát. Ha akkor sem megy akkor megyek cseréltetni

(#4359) stonerzsebi

stonerzsebi
(tag)

Sziasztok!

Jelenleg egy Samsung Galaxy S3-as telefonom van, de nagyon bele vagyok szerelmesedve ebbe az LG-be.
Szerintetek megéri lecserélni (készülékcserével mehetne most a dolog a ténél), vagy érdemes várni még vele pár hónapot?
Olvasgatom a hozzászólásokat, de eddig az jött le, hogy nagyon jól összerakott készülékről van szó.

Minden véleményt szívesen veszek. :) Köszi előre is!

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#4360) morphin válasza kali (#4343) üzenetére

morphin
(tag)

Hmm lehet szarrágó vagyok, de azt hiszem hétfőn a T-nél kezdem a napomat. (szabadnap pont)
Kiszámoltam, hogy ha 22-én hozta a futár akkor 4.-e az a 7. munkanap ha minden igaz, mert 23. és most 1. munkaszüneti nap. Én 2 év rablánccal vettem de csak előfizetésre, tarifára nem. 138.590.- volt. Most pedig ugyanilyen konstrukcióval 110.792 JMF. Amúgy részletre is kértem, 55e-t csengettem ki.
Namost, ha bemegyek...tegyük fel minden klappol visszaveszik a telefont (+nem problémáznak) és visszaállítanak mindent, akkor mikor rendelhetem a következőt? Mert ha hétfőn már nem lesz akciós a telefon akkor hiába az egész. Illetve ha hétfőn intézem, de rendelni neten nem enged csak mondjuk 2-3 nap múlva amikor sikeresen leveszik az action-t akkor beindul a sz*póroller...
Van ezzel az ügymenettel valakinek tapasztalata? Mennyire gördülékeny? Az 50 papír végülis mindegy, hogy egyből jön vagy egy hó múlva.
Jah amúgy nekem még rajta van az imei matrica meg a hátoldali fólia meg az oldalsók is, tök patent az egész...szervizes üzlet gondolom alap, T-Pont ezt nem intézi!? :R

(#4361) jooker82 válasza stonerzsebi (#4359) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Hát most kenne érdemes azon percen megrendelned a Té webshopjából,mert 20% kedvezmény van és lehet hogy csak pár napig tart.ű

Morphin: Ha jól értelmezem az aláirt 2 év hűséget is meg szeretnéd bontani. Ezeserben lehet,hogy fizetned kell,nem keveset..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4362) jooker82

jooker82
(nagyúr)

Elvileg a 4.4-et könnyen át lehet optimalizálni erre a telefonra is...[ezzel optimalizálni,] ezzel meg átirni
Úgyhogy meglesz az hamar. :DD

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4363) stonerzsebi válasza morphin (#4360) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Én ugyanígy voltam nem rég, netes rendelés, 2 nap után visszatettem a dobozba a telefont (hétvége), és hétfőn irány vissza az üzlet. Adtak egy papírt, hogy azt töltsem ki, és küldjem vissza a telefont postán. Feladtam ajánlottként, össze-vissza kb. 1 hét telt el, mire lekerült az újabb hűségidő a számról, és mehetett az újabb rendelés. Szóval lehet jobban jársz, ha új számmal kéred, akkor tuti nem csúszol le. :)

(#4364) stonerzsebi válasza jooker82 (#4361) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Netes vásárlás esetén 8 napon belül feladott, visszaküldött készülékek esetén automatikusan érvénytelen az újabb 2 év. Csak akkor kell bevállalni, ha meg is tartod a készüléket (ténél).

(#4365) jooker82 válasza stonerzsebi (#4364) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

ja,akkor vélheetően lehetséges.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4366) morphin válasza stonerzsebi (#4363) üzenetére

morphin
(tag)

Miért kell nekem postázni? Vagy ezt csak ott kell ahol nincs szerviz?
Oda adom nekik aztán csináljanak vele amit akarnak...
És igen, a hűség a telefon miatt van..ha azt visszaveszik nehogy már megmaradjon a hűség.
Végülis 30ezret megérne...olyan nagy telefonguru nem vagyok, aki keresni akar az úgy is megtalál az új számomon...
Akkor a forgatókönyv az lesz, hogy reggel 8-9 körül megnézem akció él-e még...utána átbattyogok T-hez. Elintézem...hazamegyek és lerendelem új előfizetésként. Mondjuk akkor az arany ugrik...bár az csak két hónapja van meg nem nagy érvágás.^^ Jah és akkor meg is kéne szüntetni a mostani előfizut...jajj mennyi papírmunka lesz ez. :)) előre félek az idióta ügyintézőktől. Egy napon kéne lezongorázni...ha visszaviszem a telefont egyből meg is lehet szüntetni vajon az előfizut, vagy csak akkor ha már lezajlott a régi helyzet visszaállítása. :C
(bocs a hatalmas off-ért)

(#4367) stonerzsebi válasza morphin (#4366) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Nekem azt mondták, netes rendelés esetén csak visszapostázás lehetséges... Fene se érti néha őket... :) Telefonon az üzletbe küldtek, hogy csak adjam le, onnan pedig a postára... De minden jó, ha vége jó. Kicsit macerás, de 30 ezret megér szerintem is... :)

(#4368) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

Ilyet vett már valaki?

Dive ever, work never.

(#4369) stonerzsebi

stonerzsebi
(tag)

Közben kosárba került egy fehér szépség, elvileg kedden nálam van... :C

(#4370) k5.20 válasza F-ECT$ (#4368) üzenetére

k5.20
(senior tag)

Igen, de nem tudok róla referálni, mert még nem ért ide...

(#4371) morphin válasza k5.20 (#4370) üzenetére

morphin
(tag)

Nekem is úton van pár napja.

Azt a közel 30ezer HUF-ot is inkább az autóra költöm basszus...lehet nekem is most kéne még megrendelni. Csak mi van ha elhajtanak valami f@sz indokkal és nem veszik vissza a mostanit. Nem merem megrendelni csak hétfőn. Tévében is reklámozzák nem hiszem, hogy csak 1-2 napig lesz akciós a G2.

(#4372) F-ECT$ válasza k5.20 (#4370) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Jó lenne, ha itthon is lehetne kapni, de ha más nem lesz, akkor rendelek.

Más: a gigatelnél vállalnak sim -> micro sim vágást?

Dive ever, work never.

(#4373) jooker82 válasza morphin (#4371) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Melyik tv-n megy a reklám?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4374) stonerzsebi válasza morphin (#4371) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Ha neten rendelted, és 8 napon belül vagy, akkor nem hajthatnak el semmilyen indokkal. Ha üzletben vetted meg, akkor nem tudom, mi a menete.

(#4375) morphin válasza jooker82 (#4373) üzenetére

morphin
(tag)

Pff meg nem mondom hirtelen, igazából csak a pacalt mentem le megkeverni a konyhába. :)) :DD Aztán aközben hallottam, hogy az új next tökömtudja mivel 0 forint...talán Viasat3? Nemtom.

stonerzsebi: futár hozta 22.-én. Akkor a hétvégén összedugjuk a fejünket (meg talán mást is :DDD ) asszonnyal aztán lehet megrendelem még hétvégén.

[ Szerkesztve ]

(#4376) bounty123 válasza morphin (#4366) üzenetére

bounty123
(őstag)

Bármelyik t pontban leadható, aki mást mond hazudik. Sokszor adtam már le visszárut t pontban.

(#4377) stonerzsebi válasza bounty123 (#4376) üzenetére

stonerzsebi
(tag)

Akkor ahol én voltam, ott vagy nagyon nem értettek a dolgukhoz, vagy csak nem volt kedvük dolgozni... :))

(#4378) zazenke válasza F-ECT$ (#4372) üzenetére

zazenke
(senior tag)

én vettem talán 1000 ft ért egy váót és azzal kinyomtam már pár ember kártyáját

(#4379) F-ECT$ válasza zazenke (#4378) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

És helyileg merre vagy hétköznap napközben? (Én XI. ker.)

Dive ever, work never.

(#4380) tamas.11

tamas.11
(újonc)

Nagyon tetszik ez a telefon, telekomnál félre is tesznek egyet, ha végre megérkezne, neten nem tudom rendelni, mert most váltunk előfizetésre, csak olvastam ezt a recsegést, ettől tartok kicsit, mennyi esetben szokott ez megtörténni? Illetve valaki vette paletta 100 csomagban?

(#4381) zazenke válasza F-ECT$ (#4379) üzenetére

zazenke
(senior tag)

hát ez most nem jött össze mert 100 km-rel messzebb szolnokon. de amugy a youtuben fent van hogyan kell egy ollóval kivágni . de itt meg meg is nézheted hogyan kell megcsinálni csak letöltesz egy sablont hozzá. de a többit olvasd el [link] vagy[link]

[ Szerkesztve ]

(#4382) toto0569 válasza F-ECT$ (#4379) üzenetére

toto0569
(addikt)

Azt hiszem,hogy az S2-höz kaptam micro sim adaptert,arra ráraktam a Sim kártyám,körberajzoltam és ollóval kivágtam.

Dolgozni mentem - 10 perc múlva jövök...Nokia 3310

(#4383) Gonoszmanoka válasza F-ECT$ (#4368) üzenetére

Gonoszmanoka
(csendes tag)

Úton van felém.😊

(#4384) Jonathan92

Jonathan92
(tag)

ÓÓÓÓÓÓ IGEEEN :D csatlakozom a táborhoz november 7. től!

Most lett új előfizum a T-homálynál...86 ért kitudtam hozni.....annyit baromira megér...20% online shop kedvezmény igaz..de az alap ára is egy bő 40 el oclsób mint az s4 é...pedig combosbb a G2...

nahh..remélem nem bánom meg....baromira tetszetős kis gép! :DD :DD :DD

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#4385) Vectra2 válasza morphin (#4360) üzenetére

Vectra2
(csendes tag)

Szerintem nem tudod megoldani.
Én hétfőn 28-án akartam megrendelni, de szarakodott a honlapjuk, mikor néztem 503-mas hibát írt ki, többször is, ezért mentem el a legközelebbi T-pontba és megvettem (Mozaik XS,részletre). Ma tudtam meg, hogy 26.000 Ft-al drágábban kaptam. Okoztak nekem legalább 1 álmatlan éjszakát a rohadékok. Ezt üzenem nekik: D.g.lj.n.k m.g!

(#4386) feelurself

feelurself
(aktív tag)

Veegre visszakaptam a regi nickem :C lostoldnick volam eddig :))
Amugy meg mindig nagyon jo a telefon ! :D

(#4387) F-ECT$ válasza Gonoszmanoka (#4383) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Közben én is megrendeltem. Talán a 16-os arra elég, hogy az offilne gps, appok, zenék, játékok és 2-3 aktuális sorozat epizód elférjen rajta. A nagyobb filmeknek meg ott lesz ez a szépség.

Dive ever, work never.

(#4388) Atus85

Atus85
(aktív tag)

Sziasztok. Én is belépek közétek. Az a poén hogy majdnem megrendeltem valamelyik nap 26000-el drágábban, csak még gondolkoztam. De így ezzel az akcióval nincs min gondolkozni, szóval kedden ide is ér.

(#4389) Armahun válasza Atus85 (#4388) üzenetére

Armahun
(addikt)

Milyen akció, hol?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4390) F-ECT$ válasza Armahun (#4389) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Telekom, online rendelés -> -20%. Legolcsóbb havidíjas csomagban 105k, legdrágább díjcsomaggal 0k.

Dive ever, work never.

(#4391) Viper26

Viper26
(nagyúr)

A mai nap úgy 3 óra folyamatos navi után (maps-3g-gps) még mindig 40%-on van az akku...azért az nem rossz. :))

Galaxy S10

(#4392) Armahun válasza Armahun (#4389) üzenetére

Armahun
(addikt)

Két év önkéntes adósrabszolgasággal.

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4393) Atus85 válasza Armahun (#4392) üzenetére

Atus85
(aktív tag)

Akkor vedd meg függetlenül. Mivel amúgyis fizetném az előfizetésemet így semmliyen pluszköltséggel nem jár.
Örülök hogy ilyen jól bírja navival mert használom GPS-ként.

(#4394) F-ECT$ válasza Armahun (#4392) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ahogy Atus85 is írta: így is - úgy is kell valamilyen előfizetés hozzá, így akkor legalább a telefon legyen olcsóbb.

(Persze ha feltöltőkártyád van / flottában vagy / stb akkor nem opció ez a konstrukció, de egy átlagos magánszemélynek jó ez az ár.)

Dive ever, work never.

(#4395) Armahun válasza F-ECT$ (#4394) üzenetére

Armahun
(addikt)

Nem az árral van bajom csak a 2 évet sokallom, főleg hogy közben egyoldalúan módosíthatnak a feltételeken.
weblapon nem találtam éves konstrukciót,, majd besétálok és érdeklődőm.
Köszi az infót srácok. :R

(#4396) HUTCHDB

HUTCHDB
(nagyúr)

(#4397) feelurself

feelurself
(aktív tag)

Ez normalis ? Marmint a terkep, hogy ennyit eszik. Vagy valamelykl app ennyit hasznalna ??

(#4398) F-ECT$ válasza Armahun (#4395) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Csak 1 dolgot mondok: kijött a vodafone red a 9990 Ft-os korlátlan csomagjával, és 1 hónapon belül a másik 2 szolgáltatónál is kapható lett egy eléggé hasonló konstrukció. A piac beállt, ügyfelet max a másiktól lehet szerezni, ezért bárki lép bármit, tuti, hogy a versenytársak válaszolnak. Mellesleg a T-nél ha eddig 20e Ft-os Next XL-ed volt, akkor megengedett beváltani a 9990 Ft-os Next M-be még 2 év díjcsomag hűség esetén is...

Dive ever, work never.

(#4400) Econ válasza Gonoszmanoka (#4337) üzenetére

Econ
(őstag)

(#4337) Gonoszmanoka

"Nálam 7-800 mb marad szabadon és minden tükörsimán megy. (G2)"

Barátom G2-jénél hasonló a helyzet, nem értem, miért eszik meg ennyit... A 4.3-at futtató S4-nél (gyári állapotban) 599 MB a felhasznált RAM, közel 1,2 GB marad szabadon úgy, hogy 57 darab telepített app van rajta.

[ Szerkesztve ]

A legjobb fényképezőgépek 200e alatt (árak, objektívek, főbb jellemzők tényszerűen és részletesen): https://sites.google.com/site/milcrendszer/

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.