Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) djoei válasza vfeco (#4048) üzenetére


djoei
tag

:) én is ott vennék ott van a "legjobb"áron érdeklődtél már náluk?hogy ha megvan a teló megnyomkodnád előtte? :D

[ Szerkesztve ]

(#4052) zack válasza vfeco (#4048) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem is tőlük van, és nem recsegős. Ők HKG példányokat adnak el, valószínű azokból kevesebb jön rossz hátlappal.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4053) zack


zack
nagyúr

Ahogy nézem, gomba mód szaporodnak a főzöttek. :C Valahogy vételkor megéreztem, hogy más lesz ez mint az eddigiek. :K Ez a ROM meg amit használok, brutál jó aksiidőt tud. Lehet nem is cserélem le egyelőre, mert teljes mértékben problémamentes.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4054) Viper26 válasza zack (#4053) üzenetére


Viper26
nagyúr

Áhh, én még nem merem piszkálni azért. :)

Pixel 7 | FR955

(#4055) zack válasza Viper26 (#4054) üzenetére


zack
nagyúr

Pedig szereti a piszkálást. :) Ez a Power User Edition tök jó cucc. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4056) bounty123 válasza zack (#4055) üzenetére


bounty123
őstag

huh 48 órája megy, 1h52m képernyővel, és 55%-on van az akksi, ez egy állat :)

(#4057) zack válasza bounty123 (#4056) üzenetére


zack
nagyúr

Neked is a Power User van fent?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4058) Land


Land
veterán

Azt mi okozhatja, hogy 2 napja navigálás közben behalkult a hangszóró? Youtubenal, zenenelis halk.

zack: Kipucolt ROM?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4060) HAL-9000


HAL-9000
tag

Kis tyúkos reklám a G2-höz.

Kétféle Apple felhasználó létezik… Aki nem ért a számítógépekhez, és aki nem ért a telefonokhoz.

(#4061) zack válasza Land (#4058) üzenetére


zack
nagyúr

Kipucolt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4062) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Felraktam az UK opent (D80210b-EUR-XX), de jelenleg nem vagyok vele elégedett akku terén, mert az alap rom mintha jobb lett volna...most sem nyúltam hozzá és 3 óra alatt 5%-ot merült...egy éjszaka alatt pedig 7%-ot.

(#4063) Viper26 válasza Darth_Revan (#4062) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ott valami app fog zabálni szerintem..ugyanez van fent nekem, és nincs ilyen problémám..konkrétan éjjel semmit nem merült.

Pixel 7 | FR955

(#4064) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Na, hát nekem nem volt szerencsém az Allees TMobilenál. 1 órát ültem majd végre sorra kerültem és közöltem a recsegést, kértem hogy cseréljék erre a csávó a legunottab, legflegmább stílusban közölte hogy nem tudják cserélni, hanem adjak vissza mindent és töltsek ki egy nyilatkozatot, majd akkor visszaküldik a webshopba és rendelnek újat (még ez se tiszta hogy legalább rendelnek -e vagy minden nekem kell újra).
Kérdeztem hogy akkor van-e bármilyen mód rá hogy megnézzem az új készüléket és azonnal cseréltessem ha az rossz erre csak hebegett-habogott hogy "az ügyintézőnél az átvételkor lehet". Ebben is az a jó hogy múlthéten az egyetemen ültem mikor felhívott a futár, hogy nem viheti ki üzletbe csak személyesen adhatja át, annak ellenére hogy üzleti átvételre rendeltem.
Ha megint kapok egy hibásat és megint megváratnak akkor kicsapom a balhét. Apám 30 éve dolgozik náluk távközlési mérnökként, az egész család t-s mióta az eszemet tudom és akkor itt b@szakodnak egy cserével, mikor 140 ezret kifizettem nekik...

[ Szerkesztve ]

(#4066) tzsolesz válasza Wade0303 (#4064) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen, ennyit a T-Mobilról. Ilyenek, egyáltalán nem becsülik meg az ügyfeleiket, és a hűséget. Sőt, sokszor drágább a régieknek, mint az újaknak. Tapasztalat. :(((

(#4067) ferrari1


ferrari1
őstag

Agybajt kapok. Az eddigi csendes darab elkezdett nyikorogni :W Ezt nem hiszem el. Az első példányom amit eladtam a 32 gigás reményében, az még tudtommal mindig csendben van :W

(#4068) pit450 válasza ferrari1 (#4067) üzenetére


pit450
aktív tag

És eddig tökéletes jó volt? Mennyi idő után?

(#4069) ferrari1 válasza pit450 (#4068) üzenetére


ferrari1
őstag

5 nap

(#4070) kali válasza Wade0303 (#4064) üzenetére


kali
legenda

sarkaítok, és részint saját vélemény, de; webshop útján vetted a szolgáltatótól, az üzlet meg viszontos, tehát rés van a kettő között, ami bizony anyagi érdekeltségben is megmutatkozik.
az üzletben nem szívesen foglalkoznak olyan cuccokkal, amiket nem tőlük, hanem közvetlenül a szolgáltatótól vásárolt az ügyfél, de ettől függetlenül intézniük kell az olyan ügyeket, amik jogszabályilag rájuk is kötelező hatással bírnak, tehát ha olyan hibával viszed be 3 munkanapon belül a terméket, amely a rendeltetésszerű használatot akadályozza, úgy hiába webshop útján lett vásárolva a termék, kötelesek cserélni, ha van náluk raktáron!
a recsegés nem ilyen hiba, ezért adott a kibúvó számukra, hogy az elállásra hivatkozzanak, így nem kell foglalkozniuk a dologgal, te pedig ha élsz a webshop vásárlás adta 8 munkanapos elállás lehetőségével, akkor vagy letöltöd a szolgáltató honlapjáról a megfelelő nyomtatvány és postai úton visszaküldöd, vagy pedig leadod üzletben a készüléket.
a későbbiekben visszaállítja a szolgáltató a vásárlás előtti állapotot, illetve visszajuttatja a vételárat, utóbbira 30 napja van jogszabályilag.
üzletben vásárolva nincs a 8 munkanapos elállási lehetőség, csak a 3 munkanapos része adott, viszont a recsegés olyan dolog, ami nem annyira egyértelmű, hogy akadályozza a rendeltetésszerű használatot, így lesz olyan ügyintéző aki cseréli, másik pedig nem, ezért érdemes több helyen/embernél bepróbálkozni.
annyi az előnye a webshop 8 munkanapos elállásának, hogy ott nem kell indokolni a döntést.

(#4071) pit450 válasza ferrari1 (#4069) üzenetére


pit450
aktív tag

Az jó én 4nel tartok.

(#4072) pit450


pit450
aktív tag

Közel 2 napos akku használattal amiből kB 4 óra kijelzőhasználat és kB 2 és fél óra beszélgetés létezhet hogy az android rendszer 2 százalékkal több mint a kijelzőhasználat? Ez nem sok(mármint a rendszer) eddigi teloknal fele annyi volt mint a kijelző.

(#4073) F-ECT$ válasza Wade0303 (#4064) üzenetére


F-ECT$
titán

Apám 30 éve dolgozik náluk távközlési mérnökként, az egész család t-s mióta az eszemet tudom.
Ha apád ott dolgozik, akkor érdemes lenne a vip üfsz-t igénybe venni. A második felére meg már válaszoltak (webshop vs t-pont).

Dive ever, work never.

(#4074) Ciscos válasza ferrari1 (#4067) üzenetére


Ciscos
csendes tag

Ez most fekete vagy feher? Vagy tök mindegy?

(#4075) F-ECT$ válasza tzsolesz (#4066) üzenetére


F-ECT$
titán

Előfordulhat ilyen, de az esetek 95%-ban ha ugyanazt a készüléket ugyanazokkal a feltételekkel veszed, akkor nincs különbség az árban régi/új ügyfél esetén.
Régi ügyfélként egyébként gyűlik a kapcsolat pontod, ami csökkenti pár ezerrel készülékvételkor az árat. A Kapcsolat program meg elég jó dolgokat tud, pl 15% kedvezmény mozi/strand/stb belépőből, ez meg csak a régieknek van.

Dive ever, work never.

(#4076) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

30 perc NFS Most Wanted 20% akkut használt el. Ez jónak számít még?

(#4077) Wade0303 válasza kali (#4070) üzenetére


Wade0303
aktív tag

De az továbbra sem tiszta nekem hogy akkor csere hogyan lehetséges? Webshopon vásároltam, visszavittem a 7. nap és a csávó azonnal rávágta, hogy csere nincsem csak teljes rendelés törlés és elállás amikor még azt sem tudta pontosan hogy mikor kaptam kézhez a telefont. Aztán utána már nyökögött ösze-vissza 3 meg 8 napokról de azt én nem tudtam követni és látszott hogy nem is ért hozzá igazán. Én meg hülye voltam hogy nem kérdeztem vissza mindent 10szer csak már úgy voltam vele hogy ha várattak 1 órát akkor intézzenek vmit. Lehet átmentem volna egy másik boltba akkor ott simán kicserélik. Ezért mentem az Alleeba mert a honlap szerint ott van raktáron fekete, de mint mondtam ezzel kezdtem hogy cseréltetni szeretném, a csávó pedig rá sem nézett, azonnal közölte hogy nem cserélik.
Azt mondták hívnak majd, most ezt kivárom, aztán majd akkor kiderülnek a dolgok, ha mégegyszer kapok egy recsegősek akkor kipakoltatom velük az összes raktáron lévőt és leellenőrzöm mindet, nagyon felhúztak.

(#4078) F-ECT$ válasza Darth_Revan (#4076) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát számolj: ha 30 perc megeszik 20%-ot, akkor 2.5 óra alatt teljesen le tud merülni. Ez szerintem eléggé tré, bár jó eséllyel a többi típusú telefon se tud sokkal többet.

Dive ever, work never.

(#4079) Wade0303 válasza F-ECT$ (#4078) üzenetére


Wade0303
aktív tag

2,5 óra játékot nem sok telefon bírna ki főleg need for speedet :D

(#4080) F-ECT$ válasza Wade0303 (#4079) üzenetére


F-ECT$
titán

A játékok eléggé nagy szórást mutatnak. Az SGS2-n van amelyik elketyeg 4 órát is, van amelyik megeszi 2 óra alatt. A legnagyobb baj, hogy a magok nem tudnak eltérő órajelen működni, és így ha fel kell őket pörgetni, akkor közel 4x-es a fogyasztás egy 1 magos rendszerhez képest.

Dive ever, work never.

(#4081) bounty123 válasza Wade0303 (#4077) üzenetére


bounty123
őstag

Nem bonyolult, csomószor le lett már írva itt. Automatikus, tehát bevizsgálás nélküli csere 3 napon belül van, ha rendes működést akadályozó a hiba. Azon túl pedig szerviz bevizsgálja és javítja vagy cseréli belátása szerint.
Vagy indok nélkül fogod és visszacsinálod a vásárt 8 napon belül, de ennek semmi köze a cseréhez, legfeljebb veszel ugyanott egy ugyanolyan telót.

(#4082) Gonoszmanoka


Gonoszmanoka
csendes tag

Sziasztok. Én is beszálltam egy16 gigással a klubba. Gombok alatti részen ez is huppog de együtt tudok vele élni.

(#4083) Wade0303 válasza Gonoszmanoka (#4082) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Én is így voltam vele "épp csak huppog semmi komoly" aztán 4-5 nap múlva már recsegett ropogott nyekergett, pedig még csak zsebben sem hordtam.
Azt javaslom nyomkodd meg jó rendesen a következő 1-2 napban és ha rosszabb lesz azonnal vidd vissza.

(#4084) Gonoszmanoka válasza Wade0303 (#4083) üzenetére


Gonoszmanoka
csendes tag

Remélem nem így lesz,de köszi az infót.

(#4085) kali válasza Wade0303 (#4077) üzenetére


kali
legenda

más az elállás, és megint más a csere.
elállás; távollévők között kötött szerződés esetén adott a lehetőség, tehát ha neten rendeltél valamit - az átvétel módja mindegy, átvehetted például személyesen is, a rendelés módja a lényeg -, akkor 8 munkanap van az elállásra, és nem kell indokolni a döntést.
a módja/lefolyása az, hogy leadod/visszaküldöd a készüléket - korábban leírtam a módozatokat -, a szolgáltató visszaállítja a vásárlás előtti állapotot, tehát te 8 munkanapon belül eszközlöd valamelyik visszaadási módot, amikor a szolgáltató illetékes megkapja a készüléket és a papírokat, akkor azokat ellenőrzi, majd eszközli az elállást, ennek intervalluma változó, mivel több tényező függvénye; vásárlási konstrukció, kiszámlázandó tételek - például előfizetéses konstrukció...stb esetén -, valamikor néhány nap, de akér 1 - 2 hét is lehet, illetve 30 napon belül visszafizetik a készülék vételárát, ennek lefutása is változó, néha 1 hét, máskor 2, 3 vagy 4 is lehet, az a lényeg, hogy 30 napjuk van rá maximum.
fontos megjegyezni, hogy például hűség meghosszabbításával vásárolt készülék esetén muszáj megvárni, amíg a szolgáltató visszaállítja a vásárlás előtti állapotot, hiszen addig azonos telefonszámra nem vállalható újabb hűség, sokszor ez a kellemetlenebb még akkor is, ha ez csak néhány nap, vagy rosszabb esetben 1 - 2 hét, nem pedig a vételár 30 napon belüli visszajuttatása, bár ha valaki nem rendelkezik megfelelő tőkével, akkor utóbbi is problémás.
csere; a vásárlás módja mindegy - tehát webshop útján vásárolt készüléket is kötelesek üzletben cserélni -, és 3 munkanapon belül lehetésges, de fontos kitétel az azonnali cseréhez, hogy legyen problémája a készüléknek, és a hiba/meghibásodás akadályozza a rendeltetésszerű használatot.
van olyan ügyintéző, aki például a recsegésre is azt mondja, hogy megoldható a csere, de saját felelősségére teszi, hogy eltér a szabályozástól, és bár erre van lehetőség, de nem kötelező.

(#4086) zola- válasza kali (#4070) üzenetére


zola-
őstag

Én anno xperia ion telóval jártam így a telenornál. Recseget ropogott....visszavittem 3napon belül, és nem cserélték. Azt mondták nem akadályozza a rendeltetésszerű használatot. Mondtam, hogy a recsegés belehallatszik a beszélgetésbe, erre azt mondták akkor elküldik bevizsgálásra....apjuk f.szát. Soha többé nem veszek ott semmit sem. Hazamentem és szétszedtem a telót. Ment alá a jól bevált festhetó ragasztószalag.....tökéletes lett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4087) Bossi válasza Wade0303 (#4083) üzenetére


Bossi
őstag

Sajnos nálam is ez van egyre jobban recseg/ropog... kezdetben csak mozgott nem tudom mi legyen... még benne vagyok a 8 nap elállásban de, 143000 forintot akár 30 napig "hitelezzek" meg a T-moblil-nak az durva.
A hitelezést arra értem, hogy akár ennyi nap is eltelhet mire visszakapom a pénzt.., ha pedig újra huppog amit kapok, kezdhetem elölről :F na azt nem akarom.
Páran itt mondták, hogy szerviz közelében laknak vagy arra járnak minden nap, esetleg megkérdeznék, hogy ezt a hibát helyszínen javítanák-e, mert talán az lenne a legjobb/leggyorsabb.

(#4088) Wade0303 válasza zola- (#4086) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Na igen, csak egy G2-t kicsit problémás szétszedni, én pl biztos nem próbálnám meg.

(#4089) Wade0303 válasza Bossi (#4087) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Hát én mostmár visszaküldtem, remélem minél hamarabb értesítenek hogy elfogadták az elállást és 30 napon belül utalják a pénzemet. A következőt csakis boltban veszem és ott helyben megnyomkodom mindet ami van nekik.

[ Szerkesztve ]

(#4090) Dondenis válasza F-ECT$ (#4080) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Egy igényesebb játéknál maga a játék többet fogyaszt mint a kijelző!

(#4091) jacis


jacis
nagyúr

Srácok lassan két hete használom a dzsitút és még mindig imádom. Egyszerűen jó kézbe venni. Valamelyik nap 6 óra kijelző időt hoztam ki belőle.
Nem volt még ilyen jó telefonom soha.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4092) zola- válasza Bossi (#4087) üzenetére


zola-
őstag

Nem nehéz szétszedni egyáltalán! Nem kell célszerszám sem. Nem akarok buzdítani senkit, hogy csinálja de akit érdekel annak privátban megírom....

(#4093) Dondenis válasza jacis (#4091) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nekem eddig 7,5 óra volt a max. :) de, az csak lightos böngészés+videózás volt. :)

(#4094) jilian


jilian
addikt

Megjött végre nekem is.
Expansys, 32 Gb, fekete.
A hátlap nem recseg, bár be lehet "nyomni".
Pixelhiba nincs.

(#4095) tsuckware


tsuckware
tag

En nem értem ezt a recsegést-ropogást... tényleg ennyi rossz telefon lenne? Nekem szerencsémre semmi baja, nem is mozog, nincs hangja, de hogy tényleg ennyi rossz legyen!?!?!?! Nem értem...
Pedig az LG most odatette, de ilyen hibát???

[ Szerkesztve ]

(#4096) Feci40 válasza davegeri (#3906) üzenetére


Feci40
tag

Aj aj ez már viszont baj telefonálás közben a hangminőség iszonyatosan torz, Puff LG 2x a mai napig torzan szól nálam na de kérem még itt is.
Ez nagyon elszomorít és lehet még sem veszek ilyet .

(#4097) toto0569 válasza Feci40 (#4096) üzenetére


toto0569
addikt

Szerintem semmi baja,sőt,kifejezetten jó a hangminőség.Meg írtam neki,hogy mit állítson át.Sajna a fáradságot nem vette,hogy válaszoljon a tanácsomra megjavult e.?Akinek meg nincs az ne "aj aj"-ozzon... :R
Nekem miért nincs semmi bajom vele? :F :F :U

[ Szerkesztve ]

(#4098) pit450 válasza zola- (#4092) üzenetére


pit450
aktív tag

Neked is mozgott és megcsinált?

(#4099) Viper26 válasza jacis (#4091) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én is minden nap nézegetem. :D
Amikor eszembe jut az N5, elég csak ránéznem a G2-re, és tudom, hogy jól döntöttem.
XDA-n meg 4.4 is lesz elég hamar, szóval ennyi. :))

Pixel 7 | FR955

(#4100) Dondenis válasza Feci40 (#4096) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nekem semmi gondom a hangal. Tökéletesen tiszta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.