Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) bigrock válasza vtechun (#4649) üzenetére


bigrock
addikt

Nilkin flip-es tok 5 GBP-ért ? Erősen fake gyanús...

(#4652) akooos válasza bigrock (#4651) üzenetére


akooos
veterán

Hivatalos Nillkin oldalon 45 kínai jen. Átszámítva 5.4 euró
csájná oldal

(#4653) stonerzsebi válasza vtechun (#4645) üzenetére


stonerzsebi
tag

[Nillkin flipes tok]

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#4654) bigrock válasza stonerzsebi (#4653) üzenetére


bigrock
addikt

OK, hihető. Régebben azért ettől jóval drágábban mentek a Nilkin cuccok, biztos lenyomta őket a konkurencia...

(#4655) attila132%


attila132%
csendes tag

Üdv.
Interneten már régóta szemezek a G2-vel, de élőben még nem láttam.
Budapesten hol tudom megnyomkodni, Örs, Keleti, Nyugati környékén?

(#4656) vfeco válasza bigrock (#4654) üzenetére


vfeco
aktív tag

A G-hez is hasonló árban lehet a Nillkint rendelni és teljesen rendben vannak.
Eredeti. Én kettőt is rendeltem különböző színekben.
G2 ugyan még nincs meg, de már leadtam a megrendelést 3db-ra. :DDD

(#4657) tamas.11


tamas.11
újonc

Ennél a toknál írja, hogy LG G2 D802-re jó, és nem LG G2 D8022, most a t-mobilenál lévő lg melyik? vagy mi különbség?

(#4658) akooos válasza tamas.11 (#4657) üzenetére


akooos
veterán

Én még nem hallottam D8022 kódú modellről.

800,801, 802 és 803 van.A 802 a nemzetközi verzió, de ami itthon kapható, az jó, nem kell aggódni :) Az a lényeg, hogy a tokhoz ne legyen odaírva hogy ONLY VERIZON. Az egy más tészta.

[ Szerkesztve ]

(#4659) tamas.11


tamas.11
újonc

köszi :D

(#4660) Quqesz válasza attila132% (#4655) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Maffia márkt vagy tré boltban általában...árkád,westend pl...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4661) feelurself válasza jilian (#4544) üzenetére


feelurself
aktív tag

Amit hol talalok ? :U

(#4662) F-ECT$ válasza feelurself (#4661) üzenetére


F-ECT$
titán

A keresőben :F

Dive ever, work never.

(#4663) feelurself válasza F-ECT$ (#4662) üzenetére


feelurself
aktív tag

Igen, bocsi idokozben mar megtalaltam es fel is raktam.
Mas: biztonsag mennyire mervado egy ilyen telefonon? Gondolok itt pl. egy avast hasznalatara..erdemes ?

(#4664) tsuckware


tsuckware
tag

Sziasztok. Valaki leírná nekem, hogy a v10b szoftvert hogyan tudom telepíteni? Letöltöm a romot, de a kdz telepítőt honnan tudom leszedni? És hogyan csináljam? Előre is köszi

(#4665) toto0569 válasza tsuckware (#4664) üzenetére


toto0569
addikt

Olvass vissza vagy a nevemre keress rá...

(#4666) Metal213 válasza tsuckware (#4664) üzenetére


Metal213
tag

http://mobilarena.hu/tema/re_lg_g2_tapogatnivalo_hatso/hsz_3317-3317.html

archaic.bandcamp.com

(#4667) tsuckware válasza Metal213 (#4666) üzenetére


tsuckware
tag

Köszi, és neked is Toto

[ Szerkesztve ]

(#4668) schferenc77 válasza zazenke (#4478) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Ezt ugyan nem láttam, de a cégnél Otterbox defender-t használunk. Annak ugyanígy van egy merevebb fólia/átlátszó műanyag a kijelző előtt és az is védi. Próbáltuk, nem befolyásolja érdemben a kijelző használatát. Mondjuk ezek tényleg drabálisak, inkább outdoor használathoz vannak.

(#4669) tsuckware


tsuckware
tag

Az usb hibakeresést hol kell bekapcsolni?

(#4670) Viper26 válasza tsuckware (#4669) üzenetére


Viper26
nagyúr

Cikkszámot tapizod a beállítások között, utána lesz olyan lehetőség, hogy fejlesztő opciók, és azon belül.

iPhone 14 | FR955

(#4671) F-ECT$ válasza feelurself (#4663) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem teljesen fölösleges. Bár én a céges dolgaimat (pl levelezés) nem a magán telefonon folytatom, illetve a google-nek megadott bankszámlámról max 10k forintot tudnak leemelni. És persze a családi szexvideókat se ezzel forgatom :)

Dive ever, work never.

(#4672) vtechun


vtechun
veterán

Na, kijavíttattam a T oldalán 32 gigát ;) már 16-ot írnak

(#4673) vtechun


vtechun
veterán

egyébként kolléga T-s tesztkészülékét (not for sale) nyomogattam most, hát, valahogy nem éreztem a hűű érzést, nem egyszer meg-meg akadt - remélem ez csak T-s szoftverrel van így...

(#4674) diodd


diodd
tag

Megérkezett a ringke slim tok és nem jó a telefonhoz. Nem pattan bele az egyik oldalt. Kettőt rendeltem, de egyik se jó.

Mate 7

(#4675) bajbal


bajbal
tag

Sziasztok!
Lehet bugyuta a kérdésem de Ti melyik böngészőt javasoljátok? Gyárit vagy a Chrome-t? Eddig iphone-t használtam szóval képbe kell még kerülnöm...

(#4676) F-ECT$ válasza bajbal (#4675) üzenetére


F-ECT$
titán

Opera-t.

Dive ever, work never.

(#4677) Dondenis válasza bajbal (#4675) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Gyárit

(#4678) ferrari1 válasza bajbal (#4675) üzenetére


ferrari1
őstag

Boat

(#4679) k5.20 válasza diodd (#4674) üzenetére


k5.20
senior tag

Az király, mert én is rendeltem...Te honnan? Rearthusa?

(#4680) Roland861010


Roland861010
addikt

Aki a Trénél rendelt üzleti áltvétre az mennyi idő alatt mehetett érte?

(#4681) Viper26 válasza k5.20 (#4679) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azt tisztázni kell, hogy többféle van...a Verizon változatra másik fajta megy fel, ha valaki olyat vett, persze hogy nem lesz jó.

iPhone 14 | FR955

(#4682) diodd válasza k5.20 (#4679) üzenetére


diodd
tag

Igen reathusa ebay-ről. Kicsi a tok. Le van írva hogy jó rá. International/gsm/unlocked

[ Szerkesztve ]

Mate 7

(#4683) Viper26


Viper26
nagyúr

Én ezt a választ kaptam másfél hete:

"Hello,

Thank you for contacting us. This case will fit all versions except for the Verizon. If you have any further questions, feel free to contact us."

Szóval a Verizon-féle változat kivételével mindegyikre jó..elvileg.

iPhone 14 | FR955

(#4684) k5.20 válasza diodd (#4682) üzenetére


k5.20
senior tag

Nem lehet valahogy belecsiszolni?

(#4685) Hiperhuje válasza Roland861010 (#4680) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Azonnal.
Én pl. tegnap...

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#4686) gabesz839


gabesz839
senior tag

Vásárolt valaki függetlenül a g2-t a Gsmline nevű boltban? Valami tapasztalat?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#4687) Hiperhuje válasza vtechun (#4672) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Nem sikerült teljesen. Mivel szerverhibával leáll az oldal... :DDD

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#4688) bigdee888 válasza diodd (#4682) üzenetére


bigdee888
tag

Csodalatos... En is onnan redeltem, de meg nem jott meg.
Ezek szerint nem is kell annyira varnom...

Megreklamaltad?

(#4689) diodd válasza k5.20 (#4684) üzenetére


diodd
tag

Szerintem nem lehet csiszolni annyit rajta mert vékony. Rendeltem egy fehéret is de az se jó :( még nem reklamáltam
Valamit láttam hogy az egyik helyen 8.9 mm a telefon vastagsága, máshol meg 9.1 mm-t írnak. Lehet itt van valami bibi

[ Szerkesztve ]

Mate 7

(#4690) akooos válasza diodd (#4689) üzenetére


akooos
veterán

Ha ebay és képekkel bebizonyítod, hogy tényleg nem jó, akkor azért bármit megtesz az eladó, hogy ne kapjon negatív értékelést. Vagy visszaküldi a pénzed, vagy küld új tokot. Bár utóbbi jelen esetben logikátlan lenne, hiszen ugyanúgy nem lenne jó az sem :) Ha írsz ebay felületén neki, képeket mellékelve akkor fog az eladó megoldást kínálni. Nekik bármit megér, hogy ne legyen negatív értékelésük. Saját tapasztalat: kaptam egy törött tokot, amiről még képet sem mellékeltem, 2 héten belül nálam volt a másik egy bocsánatkérő levéllel. Ilyen tekintetben nagyon korrektek, úgyhogy "reklamálj" nyugodtan!

(#4691) diodd válasza Viper26 (#4683) üzenetére


diodd
tag

A leírásban ott van kis betűvel, hogy jó hozzájuk at&t, international, gsm, unlocked, és nem jó verizon, sprint, t-mobil. Akkor mist a t-s az milyen? Ugyan okyan mint nekem a független, én már nem értem

Mate 7

(#4692) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Hát nagyon remélem, hogy a Spigen tok jó lesz, pár napon belül kiderül.

(#4693) Land


Land
veterán

Rayglobe-t feltette valaki? Épp szedem a 2.5-st.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4694) morphin


morphin
tag

Nu! Megjöttem...
Nem volt zökkenőmentes, de sikerült amit akartam. Duna Plaza rendes jogú nagy T-Pont. Sorszám...
10-15 perc (rengetegen voltak) várakozás és megyek is az ügyintézőhöz. Ahogy mondtam neki, hogy készüléket hoztam vissza átment sz@rarcba. Mondtam neki, hogy 22-én hozta a futár és most hoztam vissza el szeretnék állni tőle. Kérdezi miért...mondom, mert el szeretnék állni tőle és kész. Ok...kiszámolja. Hát sajnos a 8 "nap" letelt. Mondom számolja újra. Tényleg letelt...mondom "munka"napot számolt!? Nem, mert náluk 8 nap. Oké, akkor nagyon gyorsan gondold át...törvényileg 8 MUNKAnap hívjál akit akarsz, de ez csak a hetedik munkanap. Telefonált a webshopnak...mondták neki, hogy tényleg 8 munkanap aztán csók. Egyből modort váltott az ember amikor kiderült, hogy ő a f@sz és szépen alázatosan kitöltött mindent, megnézte a telefont aztán kész.
Kérdem, hogy át tud irányítani az új rendelésem átvételéhez? Áá ezt ő is megtudja csinálni...5perc múlva visszajött...nem jó a WS nem tudja kiadni. Pff mondom 1 óra, 1 nap, 1 hét??? Nem tudja...próbálkozzak a 1430-at hívogatni.
Elmentem postára...itteni kollégának feladtam egy levelet (feladtam :R :D ) aztán battyogok ki a DP-ból. Gondoltam egy próbát megér..call 1430. Nagy nehezen kapcsolták Grétát :DDD aki nagyon kedvesen elmondta, hogy tényleg probléma volt!! ,de szám alapján megnézte, hogy most már át tudom venni gond nélkül.
Nah Zurück!...sorszám...egyből fogadtak (+pont)
Mondom a r.számot. (neki ez nem kell, adjak személyit pff) Rendes arc volt...kb 10 perc alatt meg voltam az egésszel. A telefon amúgy olyan, mint az előző...kicsit mozog a hátlapja,de nem recseg/ropog. Minden ok vele, gyorsan belakom.
Végeredményképp amint visszaküldi a WS az 55-ezrem akkor a végösszeget tekintve "spóroltam" ~29ezret. Ezt a pici idegeskedést megérte... ;]
Bocsi a novella miatt. :R

[ Szerkesztve ]

(#4695) k5.20 válasza Land (#4693) üzenetére


k5.20
senior tag

Szinte naponta újabb verzió jön, ilyet én még nem dobok fel...

(#4696) DjTaRsY válasza morphin (#4694) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

En ma rendeltem meg a G2t a webshopon, rohanok be a duna plazaba, varok, erre mosolyogva kozlik, hogy hat nem megy a rendszer nem tudjak kiadni, menjek vissza később.

Aaaaa nem voltam ideges. Igy meg el is kestem egyetemről.

[ Szerkesztve ]

(#4697) morphin válasza DjTaRsY (#4696) üzenetére


morphin
tag

Én 10.30 körül adtam vissza a régit és kértem az újat. Rá fél órára már kb mentem is vissza és oda adták, zökkenőmentesen kitöltött mindent. Mondtam neki, hogy ha nem baj valami könnyű számot adjon ami dallamos, de ilyen krikszkraksz szart. Jófej volt keresett 2-3 percig és egész jót talált... :C

(#4698) DjTaRsY válasza morphin (#4697) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

11:45korul voltam ott.
Jah meg mondja a csaj, hogy renedeles szamot ker. Mondtam h hat nem tudok mivel nem kaptsm emailt, mert miota lemondtam (rendeles elott lattam h aktiv es kikapcsoltam...) a net&roll bovitest azota nincs mobilnetem, azt is jo lenne ha megcsinalnak.
Delutan visszamegyek.

(#4699) Hiperhuje válasza morphin (#4694) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Ügyes vagy!

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#4700) Roland861010


Roland861010
addikt

Most értem haza a Duna Plázából G2 tulajként majdnem kaptam feketét de wpén keresztül lefoglaláták az összeset még jó hogy reggel amikor rendeltem még nem volt egész Budapesten sehol...
Remélem jó lesz ez a kis ketyere! :)

Gyári Wines szoftvere van?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.