Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5005) soldier2 válasza Sterilzona (#4979) üzenetére


soldier2
őstag

Nagyon függ attól, hogy mire kell a telefon. Bár ugyanannyi pénzért lehet én is inkább a G2-t vinném el nem a Z-t, pedig nekem nagyon bejön a Z anayghasználata. Az is igaz, hogy fejjel mennék a falnak, ha a vadiúj telefonom hátlapja mozogna, hüppögne, stb, ráadásul úgy, hogy nem is levehető. Arra azért figyelj, hogy ha 16 Gb-os G2-t veszel, kavés felhasználható szabad hely marad neked, inkább a 32GB ajánlott (Z-nél ugye van micro SD amibe potom pénz a 16 Gb-os kártya), cserébe a Z-nek igen gyenge az akkuja (főleg a G2-höz képest), és a kijelző is fakul oldalról, és szemből sem hozza a G2 kontrasztját (bár rossznak nem mondanám, de nem ér fel a G2 kijeklzőjével). (Tudom, nincs tökéletes hasonlat kicsit olyan ez mint egy Aston Martin vs Nissan GTR. Nissan mindenben jobb, gyorsabb, stb. Van aki mégis AstonMartint vesz, adott esetben egy régebbi modellt :D).

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.