Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) jilian válasza papi77 (#4300) üzenetére


jilian
addikt

Minek eredeti? ;]
(ha mindig arra vársz, hogy kijöjjön az "eredeti", észbe kapsz aztán már új telefon van a kezedben...)

Apropó, ja a tééénél akciózzák a hupogóssokat.... :DD
(de gecy vagyok)
:P

(#4302) papi77 válasza jilian (#4301) üzenetére


papi77
addikt

Háát,én már túl öreg vagyok a főzött romolgatáshoz :D
S2-őn,S3-on szinte csak az volt,de nekem mindig volt valami,ami miatt másik kellett! Meguntam...G2-őn egy darabig most el leszek az eredetivel!

Az első: NOKIA 1611

(#4303) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Na.. most vagyok bajban..
Melyiket vegyem?
G2 32 550 CHF Kb: 130.000 Ft
N5 16 500 CHF Kb: 120.000 Ft
Mindkét ár független ár, sajnos N5 Svájcban nem lesz 32-ben... Ezért húz a szívem a G2 -höz..
Segítsetek nekem abban, hogy a G2 esetében a 2 GB -ból a teszt szerint marad 600 MB ez a N5 esetében kb hogyan alakulhat? A frissítések terén nekem nem annyira izgi... a G2 is megkapja a KitKat-ot előbb utóbb, a 2év körül meg még csak összekapar az LG valami frissítést, utána meg az ember már úgyis másik modellt vadászik.
Előre is köszönöm!! :)

(#4304) migabi24 válasza jilian (#4301) üzenetére


migabi24
nagyúr

Talán mert nincs tele buggal, és minden működik ahogy kell

(#4305) zazenke


zazenke
őstag

a döbbenet az hogy tegnapról mára mindössze annyi történt hogy 1 hónapra kerültem hogy lejárjon a hűség időm a t mobilnál és ma belépetem a my tmobil webshopjába . az eddig 150 ért kínált s4 et most 177 ért adja nekem az eddig 133 ért kínált g2 est meg 106 ért. mindezt 1 éjszaka alatt ugyanazon kiválasztott mozaik xs csomaggal. Sőt 2 ezer ft os áringadozást produkált a rendszer 1 óra alatt is. nem is értem hogy működik ez a rendszerük. azért várakoztam idáig mert bár már 2 hete felkínálta a t mobil hogy hosszabbítsak de egy ügyfélszolgálatos azt mondta várjam meg még 1 hónapon belülre kerülök a lejárati időben . ez egyébként holnap lesz mert dec 1 el jár le pontosan a hűségidő. hogy mitől ingadozik majd 30 ezret az ár azt nem igazán értem. de kiváncsi vagyok a jövőhéten megint mit variálnak

(#4306) jilian válasza Gempas 70 (#4303) üzenetére


jilian
addikt

Persze, hogy 32Gb- os G2...
Én csak azt szeretném megtudni, hogy neked miért jó az ha a 600MB helyett mondjuk van 1200??? :U
Ha megveszel egy bazi nagy szekrényt abból is csak az egyik polcot használod???

..kajak nem értem ezt a szabad memória mizériát... :(
Felejtsük már el azt a korszakot amikor jó estben 512MB -ból kellett kijönni.

(#4304) migabi24
És persze gondolom már tettél is egy próbát...
Mintha az eredetikben nem lenne egy halom bug. pfff

[ Szerkesztve ]

(#4307) migabi24 válasza zazenke (#4305) üzenetére


migabi24
nagyúr

Folyamatosan akcióznak, a 20% online kedvezmény hetente másik készülékre vándorol, egyébként nem kell kivárnod a hűség végét, hónapokkal hamarabb hosszabíthatsz

(#4308) jooker82 válasza zazenke (#4305) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem,ha 106-ért el tudod hozni,ne vacilálj sokat. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4309) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Hát nekem dolgozói mátrix díjcsomagom van ami nagyon kedvezményes, így semmiképpen nem váltok róla másra. Míg 2 hete simán megrendeltem rá 139 ezerért részletfizetésre a telefont, most azt írja online rendelésnél hogy semmiféle formában nem tudom megrendelni a díjcsomagomra, semennyiért. Nevetséges, sztem teljesen hibás a weboldaluk (a 32 giga belső memóriát sem javították még ki!) az ügyfélszolgálatukon meg képtelenség élő emberrel beszélni.

(#4310) zazenke válasza migabi24 (#4307) üzenetére


zazenke
őstag

hát a ezt is értem de az s4 ára miért ugrott meg 27 tel .az nem is volt akciós előtte .lehet hogy amiből kevesebb van annak felviszik az árát ?

(#4311) zazenke válasza Wade0303 (#4309) üzenetére


zazenke
őstag

én is hibára gyanakszom , és most ünnep van de hétfőn már kiderül mi az igazság

(#4312) migabi24 válasza zazenke (#4310) üzenetére


migabi24
nagyúr

Volt akció az S4-re is nemrég, emlékszem még csodálkoztam is, hogy 118 körüli árat dobott a gép

(#4313) Gempas 70 válasza jilian (#4306) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Annyira nem értek hozzá, hogy vágjam a 600-1200 közötti diferenciát. Egyszerű fejemmel kb. úgy gondolom, hogy ha van a szerény testemnek egy "szűk" 60 cm -es helyen megfordulni akkor egy 1200cm helyen sokkal kényelmesebb és lendületesebb mozogni. persze ez csak képletesen.. A HTC-m azért kapta a faltól a másikat mert 512 ott bénázott és 1x betelt a pohár. Nyilván itt már más a helyzet, nem vagyok amúgy hard user de a kényelem fontos. :R
Tehát akkor valszeg G2..

(#4314) zazenke válasza jilian (#4306) üzenetére


zazenke
őstag

azért van ez a mizéria mert nekem bár régi xperia ray em van(2 éves modell ) és az akkor kezd igazán visszagyorsulni amikor 140 mb szabad memo van. alatta elkezd lassúlni olyan 80 mb nál meg majdnem falhozcsapkodóssá alakul. tehát van alapja az ilyen arányú félelemnek is a facebook + messenger ha jól bemelegszik abból az 500 mb ból még lehasít 150 et is akár . és ez csak 2 program. mellette mehet egy luncher meg élő háttérkép stb. és vajon miért kezdek el a gyártók a 3 giga meg már s5 nél 4 gigárol beszélni . nem adok fél évet és az lg 3 gigával fog dobálózni és hozzá alakítják majd a progikat is hogy vegyél újat

[ Szerkesztve ]

(#4315) morphin válasza zazenke (#4314) üzenetére


morphin
tag

Jogos amit írsz...és azt is tudni kell, hogy ahogy fejlődnek a programok annál többet esznek. 3 éve SGS1 512megával vígan elszaladt...ma már elég nyögvenyelős ha tele van pakolva, meg használná is az ember. Szerintem azért a 2 giga már bőven elég és az is lesz még pár évig. 1 gigával is el lehet lenni azért, de a jövőt tekintve min. a 2 giga szerintem.
Jah és az 512 sem 512 általában. Inkább 370 körül...legalábbis SGS-t tekintve.

(#4316) Prien


Prien
addikt

Érdekes ez a T...most megint van webshop kedvezmény??

A kevés is több a semminél.

(#4317) Metal213


Metal213
tag

mekkora tirpákság lenne, holnap visszavinnem, pont a 8. napon, mert amikor 1 hete vettem, még 130k volt, most 106.
Visszaadom a telefont, majd mondom neki, hogy szeretnék egy új G2-t! :D

Mekkora közutálatra tennék szert? :)

archaic.bandcamp.com

(#4318) Wade0303 válasza Metal213 (#4317) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Akkorára hogy majd kényelmesen 2-3 hónap vagy fél év alatt elintézik hogy töröljék az előző rendelésedet majd az innen számított, törvény szerinti 30. napon visszautalják a pénzedet. Vicc ez a cég, én kedden délben adtam vissza az enyémet azóta sem hívtak hogy mi a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#4319) Metal213


Metal213
tag

Én 2 évet aláfirkantottam nekik + részletre ment a dolog. Ezért gondolkozom, hogy holnap visszaviszem és elhozok egy újat.
Mégsem 130 hanem 106k a vége, és a különbözetből meg jó sokszor berúgok.

Amúgy meg, igen, szeretik a pénzt... ezt tudjuk! Nem fognak iparkodni, nem arról híresek, ám ha csúszol 5 percet a befizetéssel, jön a fenyegető sms.
Így megy ezt nyugaton...Helsinkiben.

archaic.bandcamp.com

(#4320) migabi24 válasza Metal213 (#4317) üzenetére


migabi24
nagyúr

Addigra lejár az akció, ezt úgy tudnád megcsinálni, ha másik előfizura elhozod a jóárasítottat, ezt meg visszaküldöd

[ Szerkesztve ]

(#4321) Gergőke88 válasza Wade0303 (#4318) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem fognak hivni. Postan megkapod majd a penzt. 30 napjuk van ra.

(#4322) Wade0303 válasza Gergőke88 (#4321) üzenetére


Wade0303
aktív tag

Ígérték hogy hívnak majd, persze tudom ez semmit nem jelent...

(#4323) morphin válasza Metal213 (#4319) üzenetére


morphin
tag

Nekem 22.-én hozta a futár. 8 munkanap van vagy 8 naptári? (jah és a szerződést 21.-én nyomtatták onnan kell számolni nem?)
Szerintem én már nem tudom visszaküldeni meg semmi. Engem is arcon csapott...de azért a 130k sem rossz ár érte nah. Ugyanez volt amúgy páromnál is. S3 LTE-t vett 2 évre 110ért valamikor májusban talán. Rá 1 hónapra 78-ért osztogatta a kedves T. Gusztustalan...

[ Szerkesztve ]

(#4324) Gergőke88 válasza morphin (#4323) üzenetére


Gergőke88
addikt

Miert is gusztustalan ha valamit olcsobban adnak?! :U

(#4325) morphin válasza Gergőke88 (#4324) üzenetére


morphin
tag

Csak az, hogy ilyenkor szarul érzi magát az ember...nyilván nem érdekük eleve az elejétől olcsóbban adni...de hogy a megjelenés után másfél héttel. Nu mindegy.

(#4326) F-ECT$ válasza Prien (#4316) üzenetére


F-ECT$
titán

Eddig fixen mindenre volt 10%. Most meg 20% van, de csak 1-1 készülékre.

Egyébként 105-ért lehet elhozom tőlük a G2-t. Ha nagyon nem jön be, illetve nem férek el rajta, akkor 2-3 hónap múlva eladom és veszek egy N5-öt.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#4327) morphin válasza F-ECT$ (#4326) üzenetére


morphin
tag

~105 azért 2 év rablánccal van. Dominoban 140k.

(#4328) migabi24 válasza morphin (#4325) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez kb 1hétig tart, nem fog így maradni, de persze biztos nagyon bosszantó

(#4329) F-ECT$ válasza morphin (#4327) üzenetére


F-ECT$
titán

Mozaik XS díjcsomagom van 3200 Ft-ért, arra lazán vállalok 2 évet. Egyrészt már 13 éve van előfizetésem ott, másrészt ennél csak nagyobb díjcsomagra fogok ott váltani, kisebbre tuti nem.

Meg is rendeltem, ha mégse kell, akkor van 8 napom. Nov 5-én jön meg, addigra lesznek N5 tesztek is.

Dive ever, work never.

(#4330) jilian


jilian
addikt

(#4313) Gempas 70

:DDD na jó ez már ÍGY nagyon elkanyarodik a témától, és ebben az értelemben igazad van.

(#4314) zazenke

"azért van ez a mizéria mert nekem bár régi xperia ray em van(2 éves modell "
Erről beszélek, ez már nem az a világ.

Annyira meg ne szaladjunk előre, hogy így a samu meg úgy a samu majd 4GB rammal rohangál.
Ne keverjük most ide a f@sz méregetést, jól tudja mindenki mikor, miért, hogyan dönt a samsung....

Kedves barátaim, nem a mennyiségen múlik a dolog, hanem a minőségen. Más szóval optimalizáción..

Persze, hogy követni fogja majd az LG is, érthető is nemde?

:R

(#4329) F-ECT$

Én úgy tudom ha a téénél veszel telót előfizetéssel, elvileg addig nem válhatsz meg tőle amíg le nem jár a szerződés. :U
Persze családon belül ez más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#4331) jooker82 válasza F-ECT$ (#4329) üzenetére


jooker82
nagyúr

abba hány mb net van és mennyi hívás??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4332) Dondenis válasza jooker82 (#4331) üzenetére


Dondenis
aktív tag

200 mb net. Teljesen lebeszélhető. + 1000 ért 1 gb-ot lehet hozzá rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#4333) k5.20


k5.20
senior tag

RAM kérdéshez a tegnapi 4.4-et bemutató MA cikkből a negyedik bekezdést ajánlom figyelmetekbe.Itt azt írja, állítólag 512 MB-n is képes futni.

[ Szerkesztve ]

(#4334) jooker82 válasza Dondenis (#4332) üzenetére


jooker82
nagyúr

Teljesen lebeszélhető :U De 3000 ft-os percdijjal 1 percet,vagy 30 ft-al 100 percet? :)
A voda 3190 ft ért 150mb ot ad és 100 percet.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4335) Dondenis válasza jooker82 (#4334) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Kb 30ft-al de, ha felmész a T oldalára meg tudod nézni.

[ Szerkesztve ]

(#4336) F-ECT$ válasza jooker82 (#4334) üzenetére


F-ECT$
titán

3200 Ft-ért van benne: ~90 perc vagy sms (azaz pl 80 perc és 10 sms vagy 75 perc és 15 sms, stb) valamint 200 mb net. Emellé lehet választani 1 kedvezményt ingyen, ami lehet pl 10 sms. Mivel ez csak a második telefonom, ezért erre nem is kell több.

jilian: elvileg. Adtam már el így telefont, semmi esélyük, hogy megtudják. Az más kérdés, hogyha a szerződést is fel akarod mondani, akkor kötbért kell fizetni időarányosan.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#4337) Gonoszmanoka válasza Gempas 70 (#4303) üzenetére


Gonoszmanoka
csendes tag

Nálam 7-800 mb marad szabadon és minden tükörsimán megy. (G2) Nem értem ezt a ram parát. Mi különbség van 800 mb vagy 1100mb szabad ram között!?

(#4338) HUTCHDB válasza jooker82 (#4331) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

MOZAIK XS

Van itt Debrecenben lakó G2 tulaj, aki megengedné, hogy 5-10 percig megnyomkodjam a telefonját?
Ha esetleg igen, egy privátot rám dobhatna! :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4339) jilian válasza Gonoszmanoka (#4337) üzenetére


jilian
addikt

Ha 1100Mb van akkor még simábban fut minden.... :DDD

(#4340) Quqesz válasza Gempas 70 (#4303) üzenetére


Quqesz
nagyúr

na én meg ezt találtam:Nexus5 :Y ...mondanom sem kell made in hungary,verjük fel mindennek az árát......persze lesz ocsoban is,nade azért....innentől kezdve g2 best buy

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4341) toto0569 válasza Quqesz (#4340) üzenetére


toto0569
addikt

Hülle vagy!!?? INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS! Biztos vagyok benne,hogy csak a csomagolópapíron keresnek egy kicsit...
Ha a házhozszállítást sem jól írták ki akkor lehet,hogy az ár is rosszul van kiírva.

[ Szerkesztve ]

(#4342) Quqesz válasza toto0569 (#4341) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:DD :DD :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4343) kali válasza morphin (#4323) üzenetére


kali
legenda

a kézhezvételtől számított 8 munkanap, tehát ha 22-én vetted át a készüléket, akkor 4-én 24 óráig elállhatsz.

(#4344) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sikerült most jól felbasznom magam...próbáltam a fóliát, amit a többiek is rendeltek eBayről felrakni a G2-re, de egyszerűen nem sikerült. 6 db-ból 5 db-ot gyakorlatilag kidobtam az ablakon. Mindig, mindig valami apró porszem beszállt a fólia alá és e miatt buborékos lett és mivel hozzátapadt a ragadós felülethez, így mehetett a kukába... :W

Holnap az utolsó darabot inkább beviszem egy mobil boltba, hogy rakják rá, inkább fizetek neki 500 Forintot, minthogy vegyek megint 6 db-ot ...

[ Szerkesztve ]

(#4345) bigrock válasza Darth_Revan (#4344) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem a következő technika jött be: fürdőszoba, zuhanyzás után rögtön megcsinálni a felragasztást, mert ilyenkor a pára eltünteti a porszemeket. Fura, de működik..

(#4346) Gergőke88 válasza bigrock (#4345) üzenetére


Gergőke88
addikt

abba belegondoltál, hogy a telefonban lévő indikátor elszinezodeset segited ezzel elo?

(#4347) kali válasza Gergőke88 (#4346) üzenetére


kali
legenda

pont ezt akartam írni, hogy a megfelelő védelemmel nem rendelkező telefonok nem feltétlenül szeretik a párát, az indikátor szempontjából sem okés, meg úgy általában is problémás lehet a telefonra nézve.

(#4348) emvy válasza bigrock (#4345) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez a standard modszer egyebkent HDD-javitasnal is. :)

while (!sleep) sheep++;

(#4349) diodd válasza Darth_Revan (#4344) üzenetére


diodd
tag

Ráragasztasz egy cellux darabot a fóliára, azzal felemeled egy kicsit majd fogsz egy másikat és azt a fólia aljához nyomod és amikor kiszeded rajta marad a pporszem vagy a szösz

Mate 7

(#4350) -Mosquito- válasza Quqesz (#4340) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Linkeld be az N5 topicba. :D Na meg a mentők/katasztrófavédelem tel.számát is. hátha rosszul lesznek. :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.