Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Dondenis válasza Gonoszmanoka (#4250) üzenetére


Dondenis
aktív tag

:K

(#4252) lostoldnick válasza Gonoszmanoka (#4250) üzenetére


lostoldnick
csendes tag

Nekem pont forditva volt, eppen azert csereltettem.

(#4253) diodd válasza Gonoszmanoka (#4250) üzenetére


diodd
tag

Én is ezt tapasztaltam, kb 2 hete van meg a telefon és egyáltalán nincs hangja, pedig az elején volt egy kicsit

Mate 7

(#4254) toto0569


toto0569
addikt

(#4255) w333 válasza toto0569 (#4254) üzenetére


w333
félisten

Különben megjelent a Nexus 5 és várjuk a 4.4 factory imagest :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#4256) Pityukaka


Pityukaka
tag

2 órája hoztam el a kicsikét, most próbálom belakni a gépet. Hogy a búbánatban tudom a leggyorsabban átpakolni rá a HTC One X-emről a névjegyeket, sms-eket, képeket stb.?

(#4257) toto0569 válasza Pityukaka (#4256) üzenetére


toto0569
addikt

Google fiók ahova bejelentkezhetsz.Nem használtad a HTC-n?

(#4258) HUTCHDB válasza Pityukaka (#4256) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nevjegy-> gmail
SMS->sms backup+ programmal
Kepek->dropbox (vagy google+)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4259) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!

Megvettem én is a készüléket a Telekomtól. Azt olvastam itt a topikban, hogy van hozzá újabb szoftver már, de telefonról és gépről való frissítés keresésnél is azt írja ki, hogy a legfrisebb szoftver van a telefonon (D80210A).

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4260) Viper26 válasza homeless09 (#4259) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor szerintem kdz-ből lehet felrakni mondjuk egy UK open-t.De majd aki jobban ért hozzá megmondja. :R

Pixel 7 | FR955

(#4261) homeless09 válasza Viper26 (#4260) üzenetére


homeless09
őstag

És abban lesz magyar nyelv?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4262) toto0569 válasza homeless09 (#4261) üzenetére


toto0569
addikt

igen lesz...

(#4263) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

nekem ma jött hozzá meg a rendelt tokom, amit addig vettem ameddig nem találok valami igazán jó nekem tetsző tokot.
Sajnos nem megy rá a készülékre kicsi :(( ezt nem akarom elhinni...

(#4264) Pityukaka


Pityukaka
tag

Szép fekete, 16 GB-osat vettem, még csak 1 órája nyomogatom, de gyönyörűűűű :)

(#4265) Gonoszmanoka


Gonoszmanoka
csendes tag

Nekem alapból d802v10beurxx volt rajta. Mondjuk ez független nem T-s.

(#4266) nash2 válasza w333 (#4255) üzenetére


nash2
tag

Nexus 5, pfff...még mindíg nem bírtak bele normális kamerát tenni.....Az összes felső kategóriás android modell odaveri kamerában. Valamin megint spórolni kellett, hogy beleférjenek a 299$-os és a 349$-os árba. Kíváncsi vagyok itt mennyiért fog menni a fanboyoknak....

Nash

(#4267) F-ECT$ válasza nash2 (#4266) üzenetére


F-ECT$
titán

Láttál már kamera tesztet / nem fake képeket, amik vele készültek, vagy csak az zavar, hogy 8MP? (Egyébként OIS van.)

Engem csak 1 dolog zavar N5-tel kapcsolatban: 2.3Ah akksi. Olyan 30%-kal bír kevesebbet, mint a G2. Ez azt jelenti, hogyha játszani is akarsz rajta, akkor az N5 már nem feltétlenül húzza ki estig. (Bár nagyon intenzív esetben a G2 se, de azért 30% már számít...)

Dive ever, work never.

(#4268) k5.20 válasza Bossi (#4263) üzenetére


k5.20
senior tag

Én egy s-line tokkal jártam így, figyelni kell, mert arra az volt írva D801 és ezek szerint 1-2 mm-rel kisebb, mint a D802. Nekem belemegy, de valahogy nem az igazi...1400-be volt...valahogy kibírom, de azért bosszant...

(#4269) lostoldnick válasza nash2 (#4266) üzenetére


lostoldnick
csendes tag

Tesztkepek ?

(#4270) Quqesz válasza nash2 (#4266) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát ez hüleség,amit írtal...mekkora szenzoron van a 8 mp,és ha kb ugyanakkorán mint a többinek,akkor a nagyobb pixelméret jobb+van ois is...várd meg a képeket és aztán kritizálj,lehet,hogy inkább ez fog jobb képet csinálni( emberi szem 8-9 mpnek felel meg)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#4271) DonMaster


DonMaster
addikt

uj hir 2014 q1-ben jön a 4.4 hozzá , szerintem a 4.3 kilesz hagyva és a legfrisseb rendszer kerül rá mielöbb , reméljük az lg most téynleg hamar kihozza hozzá a frisitést , nem mint eddig. a nexus5 kb uygan az vagy inkább ugyna az csak az nexus ez nem, abban nincs 1-2feature ami ebben benen van más minden ben ua. a kettö , kérdés kb csak az hogy feature vagy frisités? ha több funkcio kell akor a g2 ha a frisitések mielöbb akkor a nexus5 árban szinte 1áron van a kettö telefon az nem kérdés, (funkciok alatt pl az infra táviráynito elnézéskor lezáro értem ,)

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4272) F-ECT$ válasza DonMaster (#4271) üzenetére


F-ECT$
titán

uj hir 2014 q1-ben jön a 4.4 hozzá
Honnan az infó? (Mellesleg volt olyan infó is, hogy októberben(!) jön a 4.4 G2-re, abból sem lett semmi.)

szerintem a 4.3 kilesz hagyva
Vagy nem.

szinte 1áron van a kettö telefon
Hol kapsz 350 Euróért G2-t?

Dive ever, work never.

(#4273) DonMaster válasza F-ECT$ (#4272) üzenetére


DonMaster
addikt

dollár ért kapsz , nem mindigm MO-bol kel kiindulni, 4.4 meg ma jelent meg emiat nehéz let voln akijönni-e ebben ahonapban ha csak ma a honap utolso napjn jelent meg , nem hivatalos forrás de ez eddig a legtöbb ha már csak ma jelent meg a 4.4 ,
árban viszont 112ezerft enyibe simán lesz az n5-is idehaza , garanciát meg most hagyjuk . az szerintem elégé egyár. tudásban különbség téynleg nincs

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4274) nash2 válasza Quqesz (#4270) üzenetére


nash2
tag

Nem igazán gondolom annak. Az összes felsőkategóriás gyártó az Apple-t kivéve 13 mpixelen nyomul. Házon belül ott a G2, szintén OIS, szintén 13 mpixel. Az előző generáció az N4 kamerája is inkább csak közepes volt, miközben a Google ódákat zengett akkor is, és most is hogy mekkora hightech a Nexus sorozat, mindenből a legjobb....Aha....

Kamera sample képek : ITT

Mindenki gondol amit akar, szerintem ez egy jó közepes minőség.. Sony IMX179 szenzor..Meizu MX3 pl. ezt használja, tesztképek : ITT .Addig amíg feltesznek több képet az N5-ről nézegessétek a többi modell Phonearena kamera tesztjeit, ott még a G2 hibái is kijönnek (sötét, erősen zajszűrt, mosott képek)

Nekem a kamera volt a fontos, de ha az akksi is ilyen gyalázatos, akkor egyértelmű a spórolás....A matt műanyag hátlap sem jön be az N4 üveg hátlapja után.

A többieknek meg annyit, hogy ahogy a több megapixel sem jelent magában jöbb képet, az adott méretű szenzoron nagyobb pixelek sem, ezen vérzett el itt a PH!-n is pl. a HTC One. Kár kiragadni egy-egy tulajdonságot, mint a megapixel, meg a szenzorméret, mert önmagukban ezek nem jelentenek semmit, nem ettől lesz jó vagy rossz egy kameramodul.

Nash

(#4275) nash2 válasza Quqesz (#4270) üzenetére


nash2
tag

Ez a hülyeség, méghozzá orbitális : az emberi szem kb. 130 mpixel felbontással rendelkezik a sárgafoltban, az éleslátás helyén.

[ Szerkesztve ]

Nash

(#4276) nash2 válasza DonMaster (#4273) üzenetére


nash2
tag

Azért arra a G2-re amit belinkeltél az Ebayről egyenesen Taiwanról, számolj rögtön vámot meg áfát is...Vagy ne törődjünk azzal se ?

Nash

(#4277) nash2 válasza F-ECT$ (#4267) üzenetére


nash2
tag

Szerintem azt csak remélni lehet (senki nem tudja biztosan) hogy az eddig kikerült képek valódiak. A net már csak ilyen :) Az azért biztató, hogy az N4-nél már első ránézésre sokkal jobb képeket csinál, csak a csúcskategóriához képest aminek a Google beállítja - na ahhoz képest gyengécske kicsit.....

Nash

(#4278) DonMaster válasza nash2 (#4276) üzenetére


DonMaster
addikt

tudod te is miylen a vám ami kintröl jön szerencse kérdése vagy van vagy nincs :D , persze de ez volt az elsö link de van eu-n belül is eniyért -és n5 is amire eléri az eu-t addigra nem 350euro lesz azt is azért vegyétek fiygelembe oké 1:1be kel váltani a zöldhasut erre a fos pénzre de kint usában nincs rajta áfa plusz it még bemagyaréznak szálitást is és hozzá vágják az áfát meg valami bolti hasznot tuti nem jön ki 350eurubol itthinse az n5 lesz minimum 400-450euro sajnos , nexus téren mindig ez szokot lenni már ha elérhetö lesz ebben az országban egyáltalán ahol , szolgáltatok a samut preferálják gsmben meg ugye más a gari , hogy lesz az biztos de az ára ugy 400euro köröl lesz minimumba

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4279) emvy válasza Quqesz (#4270) üzenetére


emvy
nagyúr

Az emberi szem felbontasat szogpercben szokas merni, nem megapixelben.

while (!sleep) sheep++;

(#4280) akooos válasza DonMaster (#4278) üzenetére


akooos
veterán

Ettől szemrákot kaptam. Most komolyan, így kell ezt leírni?!?! :Y

(#4281) DonMaster válasza akooos (#4280) üzenetére


DonMaster
addikt

bocs , rosz szokásom igy irni .:) eddig ahol sokat irtam(itt ph-n értem) ott már mindneki meg tanulta kiolvasni az irásomat .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#4282) F-ECT$ válasza DonMaster (#4278) üzenetére


F-ECT$
titán

Német Google playben 350 euró. Áfával. Vám onnan nincs, csak legyen kinn ismerős, aki behozza.

Dive ever, work never.

(#4283) nash2 válasza emvy (#4279) üzenetére


nash2
tag

Egyébként igen, főleg azért mert mivel a szemek folyamatos apró mozgásokat végeznek, inkább egy stream-ként fogható fel a látás, amiből aztán az agy csinál feldolgozás után állóképet. Szóval a megapixeles dolog inkább csak közelítés, mert teljesen máshogy működik a szem, mint egy kamera......Ami brutális, az az érzékelés kontrasztaránya, adaptálódott szemnél sötétben: kb. 1:1000000 Hiába, az a fránya evolúció csak jobban dolgozik mint a marketingesek :) És mi emberek, még sehol nem vagyunk pl. a madarakhoz, akik az UV tartományt és a polarizációt is érzékelik...

[ Szerkesztve ]

Nash

(#4284) emvy válasza nash2 (#4283) üzenetére


emvy
nagyúr

Meg konkretan kozelebb-tavolabb tudunk menni a targyhoz.

while (!sleep) sheep++;

(#4285) migabi24


migabi24
nagyúr

Ha az emberi szem működésén kívűl érdekel még valakit a telefon is, annak szólok, hogy a ténél mátol 20% online kedvezménnyel már tényleg pofátlanul olcsó

(#4286) Bossi válasza migabi24 (#4285) üzenetére


Bossi
őstag

Már majdnem visszaküldtem a G2-őt, hogy megrendeljem újra de, dominó csomagban nincs a 20% kedvezmény csak előfizetésre...

[ Szerkesztve ]

(#4287) Gergőke88 válasza Bossi (#4286) üzenetére


Gergőke88
addikt

dominoban 2e ft kedvezmény van.

(#4288) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Sziasztok. Lenne egy két kérdésem, azokhoz akinek t-mobilos a készüléke.

A telefon hátlapja csúszós műanyag, vagy gumírozott? Illetve, hogy fix, vagy leszedhető? Lehet hülye kérdések, de a neten 120 féle van ebből a telefonból. Esetleg, ha csúszós műanyag. Valaki tud valami méretpontos, nem csúszós tokot hozzá?

(#4289) jooker82 válasza Permet Elek (#4288) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csak egyféle telefon létezik ami G2 néven fut. Igen fényes műanyag a hátlapja és bár unbody a ház,de akarattal otthon is leszedhető

A ténél már 110 ezerért elvihető webshopból,20% kedvezmény..... EZ BRUTTÁL JÓ ár. :C

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4290) Permet Elek válasza jooker82 (#4289) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Igen én most 102-ezerért meg tudnám venni. De a 4,3 colos, nem igazán csúszós, telefonom is, kihullik néha a kezemből. :(( . Ezért kérdeztem a dolgot. Mert egy G2-őt, nem szívesen dobálnék.

Akkor leszedhető a hátlap ezek szerint. Mert akkor megtámogatnám egy nem csúszós, fóliával. ;]

(#4291) jooker82 válasza Permet Elek (#4290) üzenetére


jooker82
nagyúr

Volt már aki le tudta szedni,de erről majd olvass visszább,mert nem olyan egyszerű,mint egy sima ház esetén. Csűszósnak csúszós,de elvileg elég jól a kézbe simul. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4292) jilian


jilian
addikt

Akinek annyira nem felel meg a LG UI-ja (4.2.2)...van már 4.3 ROM és gondolom a 4.4 is hamarabb fog napvilágot látni rá mint hivatalosan.
Én csak azért nem rakom még fel mert arról jöttem a másik telefonomról, most még új ez az LG UI és maradok is mellette egy darabig.

(#4293) HUTCHDB válasza migabi24 (#4285) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Hu, ez tenyleg jo ar!
Lehet igy mar en is kiprobalom!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#4294) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Döbbenet ár, milyen jó hogy elálltam az előzőtől és kapom vissza az árát. Hihetetlen, még a Galaxy S4 Mini is drágább 12 ezerrel :D

(#4295) migabi24 válasza Wade0303 (#4294) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez akciós ár, tehát aki venni akar az ne agyaljon sokat

(#4296) homeless09


homeless09
őstag

Valaki tudna linkelni egy leírást, illetve letöltő linkeket, hogy miként és mivel tudnám felrakni a 4.3-at? :R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4297) migabi24 válasza homeless09 (#4296) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem sokan szeretnének ilyet, de nincs 4.3 a G2-ra

(#4298) homeless09 válasza migabi24 (#4297) üzenetére


homeless09
őstag

A legfrisebb szoft.ra gondoltam na. :D De akár PowerUser 1.2-letöltéséről-felrakásáról is jöhetne. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#4299) jilian válasza migabi24 (#4297) üzenetére


jilian
addikt

Azért jó lenne tájékozódni is mielőtt írogatunk... gö?? :U

homeless09
Csak egy a sok közül...a leírás is ott van. katt

[ Szerkesztve ]

(#4300) papi77 válasza jilian (#4299) üzenetére


papi77
addikt

Ő biztos arra gondolt,hogy eredeti 4.3 nincs... :)

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.