Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146501) itldj válasza Yodafon (#146489) üzenetére


itldj
aktív tag

Ha lopakodós kell akkor Thief

(#146502) Bad Pritt válasza itldj (#146501) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Már ott tart, hogy modern kori kell, pedig simán mondtam volna a Styxet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#146503) Lackooo84 válasza Bad Pritt (#146502) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az első részt nagyon nem ajánlom, de a második egész jó lett. :D

The Truth is out there...

(#146504) tothjozsi96 válasza tothjozsi96 (#146499) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Közben azt látom hogy sajnos elfogyott. :(

(#146505) GalaHU válasza markknight (#146500) üzenetére


GalaHU
őstag

Ha még csak az NFS lenne ilyen, de konkrétan azért hagytam abba a GT6-ot anno, mert az is ugyanezt csinálta. Csak ott még azt is megjátszotta, hogyha én kicsúsztam, akkor a gép bevárt, hogy szorosabb legyen a befutó! Vagy megfutom a leggyorsabb kört, de a hátrányom nem csökken az előttem haladóhoz képest.. :)

Nem véletlen hogy a mai napig ezt a 80-as évek beli rajtolási procedúrát csinálja a GT7 is, mert képtelenek normálisan versenyző (!) AI-t tenni alá, ami képes lenne egy állórajtos szituációt kezelni, ad abszurdum egymást kerülgetni, vagy tömegben előzni. E helyett a gyorsab autó eleve előrébbről indul, te meg kapaszkodjál...

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#146506) mufflika válasza tothjozsi96 (#146499) üzenetére


mufflika
tag

Rendben, köszönöm. A verzió számmal akkor nem kell foglalkozni?
még olyan kérdésem van PsPlus éves előfizetést, honnan szoktatok, honnan érdemes venni, van erre is valami digitalis kulcs ami kedvezőbb? :R

(#146507) markknight válasza GalaHU (#146505) üzenetére


markknight
veterán

Igen és a Forma 1 is ilyen. Ott még ráadásul agresszíven rá vannak tapadva az aszfaltra és ha bevágsz eléjük, akkor bedarálnak, egyből kifogatnak.

(#146508) Wolfy33 válasza itldj (#146501) üzenetére


Wolfy33
senior tag

A thief 1-2 az bizony lopakodós, jó játék!

(#146509) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok!
Homályosítsatok fel légyszíves 😅
Van most Playstation Plusz Extra előfizetésem, na már most a PS plus extrában benne van az Assetto Corsa competizione amivel játszom, ha én ehez megveszem ezt a DLC pack-et és lejár az előfizetésem vagy kikerül a játék mert frissítik a listát akkor hiába vettem meg hozzá a DLC pack-ot nem fogok tudni játszani csak ha még megveszem a játékot is ?

(#146510) marinea2 válasza Maxell014 (#146509) üzenetére


marinea2
addikt

Ugy ahogy mondod

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#146511) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Megjött az Auchan-os PS5, [kép] Ennyi pénzt még nekem is megért. :P
Köszönöm az ajánlásokat!

(#146512) Stauffenberg válasza GalaHU (#146505) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A Gran Turismo sorozatban van a leghülyébb AI, amit autós játékban valaha láttam (a patchelt GT7-el még nem játszottam). Ráadásul élmény amikor próbálod védeni a pozíciódat egy előzéssel szemben és simán neked megy, megpördülsz, leesel a kavicságyba, aztán utánamész, hogy bosszúból te is kilökd, üstökösként vágódsz bele kétszázzal, de neki éppen csak kicsit megcsúszik az autója és 2 méteren belül összeszedi a talicskát és megy tovább, mintha semmi sem történt volna.

Akkor már szívesebben játszom Dirt Rally-t, mert ott csak én vagyok a terep ellen.

(#146513) tothl


tothl
addikt

Biztos bennem van a hiba, de anno volt egy olyan játék, hogy F1GP2., a.k.a Grand Prix 2.
Úgy vártam mint a messiást, hogy megjelenjen és marha jókat játszottam vele. Szerintem ma rosszabb AI ellenfeleket programoznak le, mint ami abban volt.

(#146514) markknight válasza tothl (#146513) üzenetére


markknight
veterán

Nekem a Grand Prix 4 tetszett igazán. Meg az a sok mod hozzá.. Ezek a mai vackok nem érnek fel hozzá az biztos.

(#146515) .LnB válasza tothl (#146513) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond! Az F1GP2, GP3 és GP4 is meghatározó játékok voltak számomra. Mondjuk a GP2 akkoriban, főleg a monacoi pálya, az rendesen megizzasztotta a gépet. Az F1GP3 pedig olyan időjárás modellt tudott 2000-ben, amilyen szintűt mostanában próbálnak csak újra szimulálni. Szerintem (minimum)10 évig meg se közelítette semmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#146516) d@vee válasza Stauffenberg (#146493) üzenetére


d@vee
őstag

Nagyon a szívemből szóltál. Ugyanezt tapasztaltam mindegyik nfs-el(így kisbetűvel) kapcsolatban.

Ja

(#146517) Stauffenberg válasza tothl (#146513) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Lehet már csak az emlékek szépítik meg, de nekem a Project Cars 2-ben volt olyan élményem, hogy lehet támadni/védekezni az AI versenyzőkkel, mert reagálnak rá. Ha bevágsz elé féktávon, akkor igyekszik elkerülni a balesetet és beenged, ugyanez van amikor véded a pozíciód, nem akar lelökni a kavicságyba és megfutamodik az előzéstől.

Egyedül az időjárás ami összezavarta, mert nem választ hozzá megfelelő gumit és mivel nem akar leesni a pályáról, ezért indokolatlanul lassan vezet.

(#146518) Mezcal válasza markknight (#146484) üzenetére


Mezcal
addikt

hogy az igazán gyors autók konkrétan irányíthatatlanok

Attól függ, hogy a gripre vagy driftre állitod, de még a leggyorsabb autó, a Bugatti vagy a Koenigsegg is jól irányítható. Lakeshore-on a kanyargós részeken is vernek ezekkel. Tanuld meg jól tuningolni. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#146519) tboy93 válasza markknight (#146484) üzenetére


tboy93
nagyúr

Heat ugyanez volt.

(#146520) LeventeV


LeventeV
senior tag

Aki nem akar spoilerbe szaladni, az ne nézze meg a MK1 hivatalos launch trailert.
Én belefutottam egy olyanba, amiről bár pletykáltak, azért jobb lett volna nem tudni biztosan. :DD

(#146521) markknight válasza LeventeV (#146520) üzenetére


markknight
veterán

Mi benne a spoiler? Spoiler tagbe leírod? :D

[ Szerkesztve ]

(#146522) LeventeV válasza markknight (#146521) üzenetére


LeventeV
senior tag

Kronika lesz a főgonosz, ő mozgatja elvileg Shang Tsung-ot a háttérből. Reménykedtem abban, hogy Onaga lesz.

[ Szerkesztve ]

(#146523) markknight válasza LeventeV (#146522) üzenetére


markknight
veterán

Ez már korábban kiderült a 17 perces cinematicból :) Persze ha nem nézted akkor valóban spoiler, de tényleg a sztori első 5 percében kiderül, hogy visszatér. Egyébként nem ő lesz a főgonosz, majd meglátod. Redditen körbeszimatoltam, de csak pont annyit, hogy ne sérüljön semmi csütörtökig :D

(#146524) oriic válasza LeventeV (#146522) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem akarok spoilerezni, de nem így lesz. Switch verzió kiszivárgott már napok óta, a full sztori fent van a neten, de ha jót akarsz, nem olvasol utána. Lesznek meglepetések.

Live-Die-Respawn

(#146525) LeventeV válasza markknight (#146523) üzenetére


LeventeV
senior tag

+ @oriic: köszi szépen, megnyugodtam. :B

(#146527) GalaHU válasza markknight (#146514) üzenetére


GalaHU
őstag

El vagyunk ájulva hogy a GT7-ben szárad az aszfalt: Bakker, 25 éve tudta ezt az F1GP4!!! :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#146533) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Dobozos Mortal Kombat 1 Premium kiadás esetében a kombat pack stb. vajon kódok formájában lesznek benne a dobozban, erről info valakinek esetleg :F

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#146534) LeventeV válasza Scholes9 (#146533) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nagy osszeget tennek ra, hogy kod lesz.
A complete editionokkel (amik megjelenes utan 1-2 evvel jelennek meg) ritkan elofordul, hogy a lemezen van az extra tartalom, de megjeleneskor a kod az elterjedtebb.

(#146535) Scholes9 válasza LeventeV (#146534) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen én is ettől tartok :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#146536) markknight válasza Scholes9 (#146533) üzenetére


markknight
veterán

Megjelenéskor kód, ha jön ultimate vagy komplete edition az meg lemezen lesz.

(#146537) Mr X válasza Stauffenberg (#146493) üzenetére


Mr X
veterán

UG2-ben pont nincs ilyen, ott hülyére tudod verni a gépet.

(#146538) EmThor


EmThor
addikt

Resi 4 remake 13.600ft (24e helyett -45%)

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#146539) DaFunk1511 válasza Kendek (#146483) üzenetére


DaFunk1511
tag

Köszönöm, sikerült. :) az volt a gond hogy a gépemen mindkét accounton be volt kapcsolva a megosztás.

(#146540) Bogyi007 válasza mufflika (#146506) üzenetére


Bogyi007
veterán

Auchanból van még egy opció az olcsóbb beszerzésre.

"Vásárolj a kijelölt szupermarket áruházainkban legalább 8.000 Ft, hipermarket áruházainkban, az Auchan Online Áruházban vagy Mobilapplikációnkban legalább 15.000 Ft értékben!

Fizetéskor használd a Bizalomkártyád vagy az OKAuchan applikációt!

A blokkod végén egy 10%-os kedvezményt jelentő kupont fogsz kapni.

A kuponod őrizd meg a következő vásárlásig, amikor majd beválthatod azt!

A pénztárnál történő vásárláskor mutasd fel a kuponod, önkiszolgáló pénztárainknál pedig szkenneld be a vonalkódot!

Áruházainkban a 10%-os kedvezményt összevonhatod más kedvezményekkel is, de más kuponnal nem.
Az Auchan Online Áruházban vagy Mobilapplikációnkban a 10%-os kedvezményt összevonhatod más kedvezményekkel is, kivéve a Bizalomkártyás ajánlatok vagy más kuponok."

Ezután más dolgod nem is lesz minthogy újra a kasszához menni egy Ps5 társaságában és a 189990 forintos gép árából lejön 10% kedvezmény...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#146541) mufflika válasza Bogyi007 (#146540) üzenetére


mufflika
tag

Köszi, megyek is megnézem.
PsPlus al kapcsolatos vásárlással valami, információ?

(#146542) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Aki játszotta a Stray Blade, mennyire nehéz? :R

(#146543) EmThor válasza EmThor (#146538) üzenetére


EmThor
addikt

Atlas fallen is kapott -20%

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#146544) TrishtanAG


TrishtanAG
aktív tag

PS5 update rolls out globally with new accessibility, audio, and social feature enhancements.

A föbb dolgok:

New accessibility features, such as using a second DualSense controller for assistance
New audio options that allow 3D Audio powered by Tempest 3D AudioTech to be enjoyed on compatible Dolby Atmos-enabled HDMI devices
New ways to connect with other players and customize your multiplayer sessions
Support for larger-capacity M.2 SSDs (up to 8TB)
Starting today, the PS Remote Play app will be available on devices running Android TV OS 12

[link]

www.adventuregames.hu

(#146545) RangerFox válasza TrishtanAG (#146544) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

De a legfőbb: bekerült a 'beep' mute funkció bekapcsoláskor. :C

(#146546) marinea2 válasza RangerFox (#146545) üzenetére


marinea2
addikt

Na vegre! Az asszonyt semmi mas nem ebreszti fel almabol, csak a ps5 beep. Vegre mehet a suttyomba a jatek! :D :D :D

Hol lehet kikapcsolni? :U :D

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#146547) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Jött ma ugye a végleges update, erre látom bennehagyták a bétából a fordítási hibákat, sok van de ez hány órát játszottam a játékkal a főoldalon (minden jártéknál azt írja h x órája x óra helyett) eléggé szúrja a szemem. Hívom a supportot, hogy miújság, erre az a válasz, hogy nem rájuk tartozik nem tudnak segíteni. Mondom akkor kit hívjak, a Microsoftot? Vagy kire tartozik? Ilyen inkompetens bandát... :))

The Truth is out there...

(#146548) Beretvás válasza marinea2 (#146546) üzenetére


Beretvás
addikt

Tökjó ,hogy megint jön a téma kinek az asszonyát mi ébreszti fel.. Magánügy, senkit nem érdekel kinek az asszonya kutyája macskája mire veri ki a hisztit... :U

(#146549) Stauffenberg válasza Lackooo84 (#146547) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A mobil appban már egy ideje ezzel a fordítási hibával írja ki, nem úgy tűnik, hogy érdekli őket.

Hozzáteszem nekem a rendszer nyelve nálam minden eszközömön (telefon, laptop, fényképezőgép) az ilyen fordítási anomáliák miatt.

(#146550) S e t h válasza Beretvás (#146548) üzenetére


S e t h
nagyúr

Persze, mert az több embert érdekel ki mennyit hisztizik a Returnal miatt, miközben van dedikált topikja is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.