Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-19 17:02:06

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91501) Tikakukac válasza hdanesz (#91500) üzenetére


Tikakukac
titán

ABC és számsor van. Az ABC-ben megindul a kód, utána mennek a számok. Ha kifogytak a számok, lép egyet a betű. Aztán megint elfogy a szám rész, megint lép a betű és így tovább :B

Ez nem autóspecifikus, én 2 autó motorszámával találkoztam életemben amit kb. tudok is, Astra meg egy Trabant. A többit kiadja a logika :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#91502) farkas-j válasza zsnorbi21 (#91494) üzenetére


farkas-j
őstag

Meg kellene nézni a féklápakapcsolóját. Ha minden igaz, akkor a pedálnál van.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#91505) DamianB


DamianB
őstag

Üdv a csapatnak !

Autó ajánló topikban írták hogy érdemes ide be néznem tanácsot kérnem.
Adott egy G Astra
1998 as
1.6 benzin
háromajtós

Nemrég volt szerelőnél 112 k hagytunk ott és miután elhozztuk nem tartotta az alapjáratot van hogy lefullad
szerelő szerint eddig fals levegőt tudott szívni de most hogy ő kicserélte az egyik csövet már nem tud ezért viselkedik így majd helyre jön amikor vissza vittük neki akkor persze nem csinálta mert nem mindig csinálja .
Emelett ABS lámpa kivillan nincs km/h állás ezt főleg meleg időben csinálja . A korona pedig a 10 liter feletti fogyasztása .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#91508) zsnorbi21 válasza farkas-j (#91502) üzenetére


zsnorbi21
tag

Köszi. Ha az elromlott, drága mulatság cserélni?

Szerk: látom maga az alkatrész nem drága, a kérdés az hogy bonyolult-e és el fog-e kérni 40 ezret a szerelő hogy kicserélje :D

[ Szerkesztve ]

(#91510) Luck Dragon válasza DamianB (#91505) üzenetére

Nos mohabá ennek a fő szakértője, ő biztosan tudd számodra támpontot adni a problémákkal kapcsolatban.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#91511) farkas-j válasza zsnorbi21 (#91508) üzenetére


farkas-j
őstag

Például [link] vagy [link]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#91515) Gondwana


Gondwana
addikt

Még egy féklàmpa-probléma: a két szélső nem vilàgìt, csak a LEDes - ez alapjàn a kapcsolò jò. A bizti szintén és az égők is. Milyen eleme maradt még a rendszernek, ami elszàllhatott?

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#91516) Luck Dragon válasza Magnum_ (#91512) üzenetére

Így már látom.
Richard +1

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#91518) #03969024


#03969024
törölt tag

Sziasztok!
Szekszárd környékén tudnátok megbízható szerelőt ajánlani? (Benzines G Astrához...)

(#91522) HoaryFox


HoaryFox
Topikgazda

Bocsi, törölnöm kellett az egész beszélgetés szálat, mert akkor a semmibe lógó hsz-ek lettek volna

/OFF

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#91523) Sanki válasza HoaryFox (#91522) üzenetére


Sanki
addikt

Már úgyis felírta mindenki.. :DDD

(#91524) HoaryFox válasza Sanki (#91523) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Jóvanna, nem frissítem 5 mp-ként a topikot :DDD

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#91525) Richard! válasza HoaryFox (#91524) üzenetére


Richard!
addikt

Topikgazda bácsit tisztelettel kérném, hogy tegyen be ezzel a fényképpel az összefoglalóba:

A képhez a leírás: Katt

Köszönöm :R

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#91526) Magnum_ válasza HoaryFox (#91522) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Fogom a fejem, mindig kiszedem a rendszamot, most is.
Erre mellebomtem

I humbly and respectfully decline™

(#91527) HoaryFox válasza Richard! (#91525) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Kész :R

To all: Sok kép eltűnt az Összefoglalóból, ha valaki szeretné pótolni, kérem jelezze nekem privát üzenet formájában. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#91528) HoaryFox válasza Magnum_ (#91526) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Semmi gond, emberek vagyunk, hibázunk. Én is tettem ki minap egy screenshotot, amin ott virított az IMEI számom :DDD

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#91529) Magnum_ válasza HoaryFox (#91528) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#91530) mohabá 007 válasza Luck Dragon (#91510) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Szerelőt keres, nem szerelgetni akar, mivel nincs gépközelben. (így meg csak vastagon lehúzzák) :(((

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#91531) mohabá 007 válasza DamianB (#91505) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

A motortipus pontos ismerete nélkül csak találgatni lehet,mert pl: X16SZR-nek, X16XEL-nek van alapjárari motorja, Z16XE-nek nincs.

"...ABS lámpa kivillan nincs km/h állás..."

Most akkor ha az ABS kivillan, akkor a sebességmérő mutatója beesik 0-ra, nem mutat sebességet, vagy sebességet mutat, csak a km számláló, és a napi számláló adatai tünnek el?
Tárolt hibakód nincs?

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#91532) Sanki


Sanki
addikt

Valaki próbálta már úgy, hogy mobil 1 esp 5w30-ról váltott gyári GM 5w30 olajra? Volt valamilyen különbség?

Más: készülget a korlátozó a delphi csappantyúhoz, kicsibe már teszteve, már csak ki kéne szedni az egész blokkot megint. :K
[kép]

(#91533) hdanesz válasza Sanki (#91532) üzenetére


hdanesz
senior tag

Én GM-t használok, immár másodjára. Semmi probléma nem volt vele. Minimális olajfogyás (alig látható) volt 10ezer km-en.
G Astra, Z14XEP

(#91534) Sanki válasza hdanesz (#91533) üzenetére


Sanki
addikt

Ja a motorkód kimaradt, nekem is z14xep van.
Azért akartam most is mobil 1-et, mert az előző 5 literből még maradt ~1,5 liter, összeöntögetni meg akarom a különböző fajtákat.

(#91535) Tikakukac válasza Sanki (#91532) üzenetére


Tikakukac
titán

Én most át fogok nyergelni 5k km cserére és a GM kellően olcsó így átmosogatni vagy 1 éven át. Utána meg 0W szigorúan, elfordul a kulcs és anyám azonnal engedi a kuplungot a motorra. Rossz hallani meg nézni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#91536) Magnum_ válasza Tikakukac (#91535) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ennyit szamit Nalatok az az 1-2mp? :D

I humbly and respectfully decline™

(#91537) athomi válasza Sanki (#91532) üzenetére


athomi
veterán

Én. Teljesen rendben volt. Annyi hogy nem sokkal rá az egyik okoskerekem kikopott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91538) Sanki válasza athomi (#91537) üzenetére


Sanki
addikt

Köszönöm mindenkinek.

2x kinyitott motorolajat amúgy mennyi ideig lehet felhasználni?

(#91539) Tikakukac válasza Magnum_ (#91536) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezt nehéz elmagyarázni olyannak, akitől a téma annyira messzire van, mint a Föld-Nap táv. Hiába mondom hogy beülsz, kocsi beindít, ülés állít, tükör állít és öv berak a sorrend, de nem. Pont fordítva. Ha meg már minden kész miért ne indulna? És hát indul. Láncnak meg heló.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#91540) mohabá 007 válasza zsnorbi21 (#91508) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

A csere nem bonyolult, csak macerás, mert nehezen hozzáférhető,szűk helyen van.[kép]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#91541) MasterDeeJay válasza Sanki (#91538) üzenetére

Totalcaron úgy olvastam kb 5 évig jó a bontott olaj.
Nekem astra csomagtarójában mindíg van 1.5L vész esetére ami olajcserékből maradt. :)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#91542) ntomka válasza MasterDeeJay (#91541) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én is így szoktam. Mikor cseréltetem az olajat, 1 litert méretek ki pluszban és ott tartom biztonság miatt.

ツ Headphones on - World off

(#91543) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

G Astrából melyik a legmegbízhatóbb motor?

Ilyen napi használatra:

autóút: 50 km
országút: 25 km
város: 10 km

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#91544) MasterDeeJay válasza Phobion (#91543) üzenetére

Benzinből z18xe 125le/140le.
Dízelből talán 1.7 cdti 100le. Dízelel nem volt dolgom, ilyen volt haver corsájában és jó tapasztalatai voltak vele.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#91545) Phobion válasza MasterDeeJay (#91544) üzenetére


Phobion
őstag

köszi szépen!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#91546) diablo1984 válasza MasterDeeJay (#91544) üzenetére


diablo1984
veterán

Legmegbízhatóbbat kèrdezte, nem az ideálisat. Az 1,4 twinport is megbízható, sőt a 8 szelepes 1,6 is! A benzinesek mind bírják a strapát, a dízel függ az előző gazdák gondosságától is!

(#91547) odorgg


odorgg
addikt

Jóvanazúgy? :F

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#91548) Sanki válasza odorgg (#91547) üzenetére


Sanki
addikt

Érdemes lenne megemelni a kocsit és kereket felfelé nyomni/húzni, ha nagyon nagy a játék akkor vagy a szilent vagy a toronycsapágy lesz cserés.
Nekem most csütörtökön volt kiszedve (hasonlóan néz ki ez a fekete műanyag) de csak a szilent a rossz, arra meg azt mondta a szerelő, hogy majd vizsga előtt legyen cserélve, nehogy eltörjön most a cserélt a vizsgáig.

(#91549) Phobion válasza diablo1984 (#91546) üzenetére


Phobion
őstag

köszönöm!

1.4-1.6 közül melyek?

1.4 L X14XE I4
1.4 L Z14XE I4
1.6 L X16SZR I4
1.6 L Z16SE I4
1.6 L X16XEL DOHC I4
1.6 L Z16XE DOHC I4

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#91550) #03969024 válasza #03969024 (#91518) üzenetére


#03969024
törölt tag

Senki sem lakik arrafelé, vagy kóklerek a szerelők? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.