Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100580) mephi666 válasza AMD Power (#100579) üzenetére


mephi666
nagyúr

dehogy, azóta az 1 komoly érdeklődő óta csak a mindenféle beyonCék meg embereik írnak... :DDD az a szép, hogy nagyrészt a nők írnak, de ha ránézek a profiljára, akkor "jajj" ...amikor meg üzenetben írok pár mondatot a kocsiról (újra kiemelve, hogy nincs katalizátor), utána valahogy nem írnak többet :DDD (gondolom ezek meg eljátszanák azt, amit az előző dakoták, hogy "a hirdetésben amikor nézték, biztos nem volt benne, hogy nincs katalizátor, átvertem őket, utólag írtam bele biztos, fizessem az útiköltségüket, rendőrt hívnak, katalizátor nélkül lecsuk, stb" :D )

...ja de most van egy fickó a városból, aki még ránézésre normálisnak is tűnne (fehérember-fehér nő, képeken gyerekek, stb... ránézésre tényleg bizalomgerjesztő), de asszony mondta, hogy az is meg a nője is nagy kunyeráló helyi adokveszek csoportokból: lejmolnak mindent ingyen meg olcsón, mert "nagyon rászorulók" aztán ezeken akarnak nyerészkedni... na, ez talált meg, hogy "jajj de szép a kocsi meg sajnos nincs rá ennyije, stb" ...most 170-180ért van fent, kérdezi, hogy "ez irányár?" írtam, hogy: "igen, valamennyit tudok belőle engedni" ...mire: "mégis mennyit?" itt lehet kicsit paraszt voltam vele, de tömören leírtam, hogy "nehogy már én kezdjek el látatlanban magamra alkudozni" :DDD ...amúgy esküszöm, hogy ha lenne a közelben valami tényleg rászoruló család, annak simán odaadnánk egy 100-asért és lesz egy olcsón fenntartható megbízható kis kocsijuk, de az ilyen idiótákból kezd már elegem lenni (nem is az, hogy kellene belőle a pénz azonnal, mert nem így van: szomorú látni, hogy ott áll kihasználatlanul az utcán a kocsi, ami 9 évig vitt minket mindenhova és még utána is kihúzott a sz*rból, amikor a zafi épp javításra szorult...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.