Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100551) dellfanboy válasza ArthurShelby (#100549) üzenetére


dellfanboy
őstag

kasznirol nem irnak semmit... gyanakodasra ad6 okot, ha nem eu import akkor jon meg ra egyeb illetek, talan afa...
szervi b zafiranal is neccess aszem 100e tetel..

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#100552) ArthurShelby válasza dellfanboy (#100551) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Bontóban biztos van szervó olcsón, ez gondolom új ár, amit mondtál, bontóban már sztem bagóért megveheted. Inkább a munkadíj lehet sok kicseréltetni.
Mondjuk ezeket autószerelőként típusismerettel lehet megérné szerelni, ha ennyi az alkatrész. Bár lehet most túl naiv vagyok :B

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#100553) szabonagyur válasza ArthurShelby (#100552) üzenetére


szabonagyur
félisten

Pont emiatt nem éri meg. Régi típus mindenki fillérekért akarja szereltetni is, szerelőnek nem éri meg.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#100554) Tikakukac válasza ArthurShelby (#100549) üzenetére


Tikakukac
titán

Értelmezhetetlen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#100555) ncc1701 válasza ArthurShelby (#100549) üzenetére


ncc1701
veterán

Ilyen olcsó autóból csak a kínálat tetejéről válogatnék egy kifejezetten jó állapotút. A szerelő, meg az alkatrészek el fogják vinni a legalja, és a teteje közötti összeget, sőt, még többet is, és akkor még mindig esélyes, h egy vödör csavaron fogsz ülni.
Én egy ~2MFt értékű insigniával szívok, projekt autó lett. Nagybátyámtól örököltük, amúgy jó állapotú, töretlen, nem rohad, nincs lelakva, csak sok benne a km. Most vagyok kb 900eFt magasságában, és még egy 500-at belelátok. Minimum.

[ Szerkesztve ]

(#100556) peet137


peet137
tag

Sziasztok,

egy kis segítséget kérnék, a jelenség a következő: az autóm mostanában egyre gyakrabban csinál olyat, hogy gyorsításkor, alacsony fordulatról fura ciripelő hangot ad a motor felől. Ha a fülem nem csal, akkor a bal elejéről (tehát a vezető oldalról) jön a hang, és ahogy átlépi a gyorsítós szakaszt, és csökken a terhelés, abba is marad. Annyi adalék még van a dologhoz, hogy ott az EGR is, ami le van ragadva, egyáltalán nem tud mozogni, ha géppel próbálom. Ennek a leszerelését egyelőre nem sikerült megoldani, mert a termosztátházzal együtt fog csak lejönni a berohadt csavarok miatt, ehhez pedig több idő kell, ami sajnos mostanában nincs. Ill a 4-es hengeremnél egy leheletnyit átereszt a szelepfedéltömítés, a gyertya mellett volt egy kicsi olaj.
Az autó egy Astra H, Z16XE1 motorral.

(#100557) gban válasza peet137 (#100556) üzenetére


gban
Közösségépítő

De mi a kérdés? :DDD

Postázást nem vállalok.

(#100558) mephi666 válasza gban (#100557) üzenetére


mephi666
nagyúr

hány éves a kapitány? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100559) peet137 válasza gban (#100557) üzenetére


peet137
tag

Hogy mi a lófütty lehet a hang :)
És hány éves a kapitány lánya :D

(#100560) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

Corsa C (z12xe) váltójába jó a 75w90 GL5 olaj?

Köszönöm! :R

(#100561) mohabá 007 válasza szemmelver (#100560) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Ez a belevaló: [kép] :K

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#100562) body007 válasza mohabá 007 (#100561) üzenetére


body007
addikt

A képen GL4 van szemben az idézett GL5-el
bár nem tudom mi a különbség csak észrevétel :B

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#100563) gban válasza body007 (#100562) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem linkelhetett GL5-öt ha GL4 a belevaló :U

Postázást nem vállalok.

(#100564) body007 válasza gban (#100563) üzenetére


body007
addikt

Ja tényleg :B
A bólogató smájli összezavart :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#100565) mohabá 007 válasza body007 (#100562) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Hajtóműolajok minősítése.

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#100566) Ablakos


Ablakos
őstag

Az egr hiba csak alapjáratnál mutatkozik? Hidegindítasnál van egy alapjarat ingadozás. Vagy nem is az egr a bűnös? Meleg alapjáratnál nincs fordulatszám ingadozás. (g astra 1.4 benzin)

(#100567) Szabi29


Szabi29
újonc

Üdv!

Újra Opel Meriva A téma.

A hűtőfolyadék tartályból eltűnt a fagyálló, az olajbetöltő sapka alján mustár színű trugyi van. Az autóm hangja pár hete erősebb/búgóbb lett (elvileg lyukas a kipufogóm valahol középen) az első 2 tünet utalhat hengerfej problémára? Ha esetleg a legrosszabb dolog történik, és ki kell cserélni, milyen összegre számítsak nagyjából?

(#100568) body007 válasza mohabá 007 (#100565) üzenetére


body007
addikt

:R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#100569) mephi666


mephi666
nagyúr

na vicceskedik a zafira: 2 napja elkezdett szórakozni a bal hátsó ajtó központi zárja... csak második-harmadikra zárt, tegnap nem volt vele semmi gond, majd ma már nyitni és zárni se akar :U kocsit körbenézve az üzemanyagbetöltő ajtaja se zár... visszaemlékezve hétfőn reggel olyan történt, hogy kiesett a kezemből egy memóriakártya, be az anyósülés mellé, amit kb 5perc volt kiszedni az ülés előre-hátra tologatása mellett... ekkor találtam anyósülés alatt több kábelköteget meg egy dobozt is... most jobban megnézve ez egy delphi modul, amibe egyik oldalon 2 kábel megy, másik oldalon meg egy rakat... és ezek a tövüknél szakszerűen szigszalagozva vannak :U ez lenne a központi zár modul, aminek a bal hátsó ajtóra meg tanksapkára menő ágai kontaktosak? guglizok ezerrel, de nem találok semmit, hogy miféle cucc lehet ez... holnap majd lefotózom (bal hátsót be tudtam végül úgy zárni, hogy megtaláltam a lukát, ahol kulccsal meg kellett dugni és ezek után zárva maradt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100570) body007 válasza mephi666 (#100569) üzenetére


body007
addikt

Hehe, pont itt tartok:

Par honapja a bal hatso ajto nem akar dolgozni. Gondoltam szetkapom. Ha megtudok vmit jelentkezem 😁

Mondjuk azt elmondhatna vki, h kell leszedni a karpitot. Ilyen kormos klipszek tartjak azt sehogy nem akar lejonni :(

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#100571) mephi666 válasza body007 (#100570) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem valószínű az lehet a vezérlője, amit találtam és ott lehet a gond... semmi hasonlót se találok guglizva... gondolom, ahogy hétfőn kicsit ott matattam, akkor jött ki a kontaktos nyűgje... tenyérnyi téglalap alakú fekete doboz, amibe bal felül 2 vezeték bemegy, jobb felül meg a kábelvédő alatt csomó vezeték, ami már ragad kicsit a leolvadó szigszalagtól... holnap jobban megnézem majd, hogy lehet belenézni és javítani a kontakton (99%-ra tippelem, hogy ott lesz baj)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100572) farkas-j válasza Szabi29 (#100567) üzenetére


farkas-j
őstag

Hengerfej gyanús...

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#100573) smc válasza mephi666 (#100571) üzenetére


smc
addikt

Ha ebben is hasonlít a h astrara akkor a kábel köteg szakadt meg ami bemegy az ajtóba, azt csekkold szerintem.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#100574) mephi666 válasza smc (#100573) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, ahhoz lehet kapni ilyen "egybe" javítócsomagot, amivel elronthatatlanul lehet javítani? furcsa mondjuk, hogy egyszerre kezdte a szórakozást a bal hátsó ajtó meg a tanksapka ajtaja...

leugrottam fotózni, ez van az anyósülés alatt: ennek itt lenne gyárilag is a helye?

[kép] [kép] (ránézésre egyben vannak a kábelek és a szigszalag csak esztétika miatt került rá... mondjuk ettől benne is lehet baj, de ezt csak egy "tuti jó" modullal lehetne tesztelni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100575) mephi666 válasza mephi666 (#100574) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, hogy ez belül ilyen 40tűs basz :) furcsa, hogy a hétfői kisebb piszkálás után kezdett hülyülni... az is lehet, hogy mégis belül nincs meg a megfelelő kontakt? (életemben nem láttam ilyen idióta csatlakozót)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100576) body007 válasza mephi666 (#100575) üzenetére


body007
addikt

Kontakt spray-el - biztos ami biztos - azert kimoshatod sztem. Rosszabb tan nem lesz :B

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#100577) mephi666 válasza body007 (#100576) üzenetére


mephi666
nagyúr

Logikusan gondolkozva az előző kommentemben levő 2. kép közepén 1 helyre 3 drót megy, valószínű ott lesz gond a közös kábellel, ami miatt egyszerre nem megy power a balhátsóhoz meg a tanksapkához... ott tippelek egy vezeték-közösítést, ami miatt egyszerre rosszalkodik mindkettő (holnap kerítek kontaktsprét és széthúzom-megfújom-összerakom-imádkozok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100578) ncc1701 válasza Szabi29 (#100567) üzenetére


ncc1701
veterán

Lefőtt a kávé. Gtk kategória/motorcsere gazdaságosabban.

[ Szerkesztve ]

(#100579) AMD Power válasza mephi666 (#100569) üzenetére


AMD Power
titán

Elvitték már a szekeret?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#100580) mephi666 válasza AMD Power (#100579) üzenetére


mephi666
nagyúr

dehogy, azóta az 1 komoly érdeklődő óta csak a mindenféle beyonCék meg embereik írnak... :DDD az a szép, hogy nagyrészt a nők írnak, de ha ránézek a profiljára, akkor "jajj" ...amikor meg üzenetben írok pár mondatot a kocsiról (újra kiemelve, hogy nincs katalizátor), utána valahogy nem írnak többet :DDD (gondolom ezek meg eljátszanák azt, amit az előző dakoták, hogy "a hirdetésben amikor nézték, biztos nem volt benne, hogy nincs katalizátor, átvertem őket, utólag írtam bele biztos, fizessem az útiköltségüket, rendőrt hívnak, katalizátor nélkül lecsuk, stb" :D )

...ja de most van egy fickó a városból, aki még ránézésre normálisnak is tűnne (fehérember-fehér nő, képeken gyerekek, stb... ránézésre tényleg bizalomgerjesztő), de asszony mondta, hogy az is meg a nője is nagy kunyeráló helyi adokveszek csoportokból: lejmolnak mindent ingyen meg olcsón, mert "nagyon rászorulók" aztán ezeken akarnak nyerészkedni... na, ez talált meg, hogy "jajj de szép a kocsi meg sajnos nincs rá ennyije, stb" ...most 170-180ért van fent, kérdezi, hogy "ez irányár?" írtam, hogy: "igen, valamennyit tudok belőle engedni" ...mire: "mégis mennyit?" itt lehet kicsit paraszt voltam vele, de tömören leírtam, hogy "nehogy már én kezdjek el látatlanban magamra alkudozni" :DDD ...amúgy esküszöm, hogy ha lenne a közelben valami tényleg rászoruló család, annak simán odaadnánk egy 100-asért és lesz egy olcsón fenntartható megbízható kis kocsijuk, de az ilyen idiótákból kezd már elegem lenni (nem is az, hogy kellene belőle a pénz azonnal, mert nem így van: szomorú látni, hogy ott áll kihasználatlanul az utcán a kocsi, ami 9 évig vitt minket mindenhova és még utána is kihúzott a sz*rból, amikor a zafi épp javításra szorult...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100581) cappa72 válasza mephi666 (#100580) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azért nem jó olvasni ezt, mert (bár idén terveztük, de) jövőre frissebb, biztonságosabb autót kéne venni. De akkor meg mit csinálunk a kisöreggel... Nekem biztos nem lesz idegzetem a mérnemmekafull-katislegyen emberekhez.
De hát kitartást! :K

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#100582) AMD Power válasza mephi666 (#100580) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor én "szerencsés" voltam ,hogy 1 hónap alatt elvitték. :B Tudom mit érzel.

Ahogy itt olvasgatom ez a Zafira sem lett az év vétele. :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#100583) FoLey-v válasza mephi666 (#100577) üzenetére


FoLey-v
addikt

Kábelköteg szakadás,ha megnézed a vezetéket,nem csak csatlakozónál,hanem végig. Nálam hangszóró nem szólt és el volt szakadva a vezeték. Küldök fb elérhetőséget hogy kinél kaphatsz. Csak forrasztanod kell és újra jó lesz. Nem nehéz,mert utasítást is kapsz hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#100584) zgospel válasza mephi666 (#100580) üzenetére


zgospel
őstag

Ezen a ponton nem lenne jobb 100 körül betolni valami nepperhez? :U :(

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#100585) mephi666 válasza AMD Power (#100582) üzenetére


mephi666
nagyúr

a 10ezres vízfolyás meg a futómű+fékfelújítás volt eddig zsebbenyúlós, de a nagyobb tételről előre tudtunk és ennek tudatában vettük meg :K vannak apróságok és tuti lesznek is még, de 14éves kocsi... nem bántuk meg, mert kényelmes+praktikus... ja klímarendszert is kellett javíttatni meg egy új akku is kellett (szerencsére klímánál csak feltöltés kellett, kompresszor jó, rendszer nem szivárog: egy behúzótekercs kellett, hogy üzemeljen) ...1 hónapja a balaton fölött jól vizsgázott a hegyekben és készülünk, hogy karácsonyozni elmegyünk majd erdélybe :B ...ettől mondjuk picit azért tartok, mert elég vadregényes környéket néztünk ki, de állítólag jól megközelíthető kocsival (hátulra is rakatok akkor új téligumikat és hóláncot kerítek vész esetére)

#100584: az is megfordult már a fejünkben, de eddig elvetettük a gondolatot... annyiért inkább kerüljön közvetlenül jobb helyre

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100586) gban


gban
Közösségépítő

Ha már téligumi: fájó szívvel de én is lecserélem a Continental-okat amiket kaptam az autóoz, eljárt fölöttük az idő.
Nézegettem a kínálatot, vicc hogy nem találni gyakorlatilag olyan oldalt ahol nincs személyes átvételnél is darabonkénti extra díj.
205/60 R16 kell nekem, mit mondjak, a jók és az alsó kategória között kétszeres az árszorzó, nem egyszerű a választás amúgy sem...

Postázást nem vállalok.

(#100587) mephi666 válasza gban (#100586) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem laufenn 205/55r16-ból van egy féléves pár és a másik tengelyre tervezünk még újakat venni, mert valami régebbi noname van most... ez a laufenn kb 15-16ezer/db áron fut... lehet barum lesz, mert abból polaris2-3 volt anno az F-en és nem volt vele semmi bajunk (télen-nyáron téli van fent: korábban kleber krisalp hp2 is volt, de az melegben képes volt körforgalomban nyávogni... barum meg se nyikkant) ...a laufenn a hankook alatt van, barum meg continental alatt... 18 körül látok már ilyen méretet polaris5-ből

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100588) Tikakukac válasza gban (#100586) üzenetére


Tikakukac
titán

Kleber van, felejtős. Lehet a nyári után a téli is Michelin lesz. Az biztos, hogy nem sok G Astra gurul ilyen gumikon, mert nem olcsó, cserébe még anyám is megjegyezte, a mostani már méretpontos nyáriakra, hogy ég és föld. Valóban. Ezen és a féken sem spóroltam, a legdrágább szett ment fel, nem kell ecsetelni, ez is megérte a pénzt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#100589) gban válasza Tikakukac (#100588) üzenetére


gban
Közösségépítő

Jó hogy írod a Klebert mert az volt az egyik amit dicsértek és néztem, akkor nem nézem.
mephi meg a másikat írja, a Laufenn-t, ezt is sokan dicsérik de néhányan meg nullára lehúzzák.
Tudom hogy utóbbi Hankook, korábban az Aurora volt az, vagyis ezen a néven jöttek ki a Hankook korábbi modelljei.
F-en Aurora volt a téli és a nyári is, olyan jó gumim sose volt.
Idősen is puha volt, alig kopott, és az ára is verhetetlen volt.
Viszont a Laufenn-re azt mondják, korábban King-akármi volt, Aurora meg nincs már, a franc se tudja hogy ez mind megvett gyárral újul meg és ezáltal a minőség sem ugyanaz, vagy mit kavarnak ott keleten.
Bár azt is hallottam hogy a Laufenn az itthon készül, lehet egyenesen a Hankook gyárban, ezt szintén nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#100590) vzsryl válasza gban (#100589) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Van gumis (contis) topik. ;)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#100591) gban válasza vzsryl (#100590) üzenetére


gban
Közösségépítő

Tudom ott olvastam az infók nagy részét, megtalálni ott is mindenről hogy tök jó meg hogy hulladék azt is :DDD

Postázást nem vállalok.

(#100592) mephi666 válasza vzsryl (#100590) üzenetére


mephi666
nagyúr

mi kimondottan opelgumit keresünk :DDD laufenn-re én azt hallottam, hogy itt készül a hankook gyárban... eddig nekem tetszik zafin, habár sok viszonyítási alapom nincs... majd még olvasgatok, az is lehet hogy kap a másik tengely is egy dettó ugyanolyan párat (hacsak nem az lesz a kalendáriumban, hogy a barum sokkal jobb)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100593) body007 válasza mephi666 (#100592) üzenetére


body007
addikt

Hamár mindig téli van fent akkor nem jobb lenne egy télies(ebb) 4 évszakos?
Én is azon morfondírozom, h kövi gumi szett 4-es lesz de én inkább vmi nyáriasabbat gondolnék. Bár kitudja, itt a hegyekbe ha "véletlen" mégis leszakad a hó azzal, h jönnék haza... Mondjuk jöttem már robogóval is haza hóba, szal csak megoldanám :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#100594) mephi666 válasza body007 (#100593) üzenetére


mephi666
nagyúr

hegyekben szerintem még inkább ajánlott a téli, ahol gyakran beesik reggelente 10fok alá a hőmérséklet... 2012-13 körül szórakoztunk még, hogy váltogattuk a téli-nyárit, majd rászoktunk hogy folyamatosan téli legyen fent... ami 6-8ezer km-eket megyünk egy évben, így is előbb fog előregedni a gumi, minthogy elkopjon... a 4évszakról olyanokat hallottam több helyről, hogy az az öszvér igazából egyik időszakra sem jó... (vagy ami jó, az kerül annyiba, mint egy átlag téli+nyári szett) montin nekem sokáig ilyen "brutál mintájú" terepgumi volt, majd tettem fel valami olcsó országútit, amin kb körömnyi mélyedés van csak körbe... télen-jégen ez érzésre sokkal jobban tapad :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#100595) Tikakukac válasza gban (#100589) üzenetére


Tikakukac
titán

Meglátom, idei szezonra nem nagyon akarom már feltenni őket, elég hulladék sajnos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#100596) vzsryl válasza mephi666 (#100592) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az itt készült gumikra ráírják, ha így van.
Nekem volt egyszer egy szett wintericept rs2-öm, amiből 3db made in Hungary, 1db made in csájná. :DDD
Amúgy téliből szerintem a Barum Polaris fényévekkel jobb a wintericept-nél, de kinek a pap…
Nyáriból csak a Ventus Prime, vagy drágábban Pilotsport. Ezek tapadásban mindent vernek, de max 3 szezon, és rotty.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#100597) gban


gban
Közösségépítő

Újabb gumis kérdés, a szűk csapathoz: mennyire van jelentősége az erősített oldalfalnak?
Ahogy nézem, sok típusnál van sima és erősített is, utóbbi jellemzően 1000 Ft-tal drágább.
Érdemes, javasolt azt venni vagy nincs jelentősége normál autónál, normál használatnál?

Postázást nem vállalok.

(#100598) Greentea válasza mephi666 (#100594) üzenetére


Greentea
senior tag

Hány évig tudjátok használni a télit, így hogy télen-nyáron fent van? Én is ezen gondolkozom ha elkopik a mostani nyári, bár az újabb 4 évszakosokról is jókat olvastam, hallottam. :K

Nézegettem mostanában a felniket is, gyári 17-es papucsa a H astranak iszonyúan jól néz ki, csak a felni mellett mire rávenném a 4 évszakos Michelint, vagy Goodyeart.. A kocsi az értékének a negyedén gurulna :DD

(#100599) body007 válasza gban (#100597) üzenetére


body007
addikt

Én úgy gondolnám ha lepatkázod az autót nagyobb eséllyel marad ép a gumi :)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#100600) gban válasza body007 (#100599) üzenetére


gban
Közösségépítő

Azt írják, nagyobb terhelést bír vagyis több kilóra van hitelesítve.
De nem tudom ennek van-e személyautó esetén jelentősége.
(vagyis nem a padka miatt erősítik meg :DDD )

Postázást nem vállalok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.