Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) Diák66 válasza pöpö (#39600) üzenetére


Diák66
őstag

Mivel csatlakozol a vodafone megosztóhoz? Wifivel? Próbáld ki, hogy USB-vel milyen. Aztán tovább léphetünk, ha így sem okés. Ha meg jó, akkor a mobilnet megosztó és a wifi között van a gubanc.

(#39602) Sayuar válasza Diák66 (#39601) üzenetére


Sayuar
őstag

nálam csak 23:09 ;]

[ Szerkesztve ]

(#39603) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Az adatpromos net csak feltöltő kártyásoknak van? Előfizetésesek is számíthatnak ilyenre vajon?

(#39604) Sayuar válasza Grande Ale (#39603) üzenetére


Sayuar
őstag

csak feltöltősöknek van.
Hogy lesz-e havi díjasoknak? Sokan feltették már ezt a kérdést a voda FB oldalán, választ nem kaptak rá, csak egy marketing sablonválaszt, hogy figyeljék ezután is a voda ajánlatait. Mi sem tudunk többet mondani neked, mint amit a voda hivatalos csatornáin mondanak....

(#39605) pöpö válasza Diák66 (#39601) üzenetére


pöpö
tag

usb-vel van csatlakoztatva.
ugyan az a gép ugyan oda helyezve csak a routert cseréltem ki.

(#39606) dethroner válasza dethroner (#39576) üzenetére


dethroner
veterán

Na végre 1270-en beszéltem ügyfélszolgával, aki szerint az lehet az oka hogy nem 4G-n megy, mert nem tudja a sim kártya. Bementem ügyfélszolgálatra, kaptam a tesco sim helyett voda sim kártyát, beraktam és ugyanaz. Látja a 4G hálózatot is, elvileg regisztrálja is rajta a telót, de a képernyő felső sávban továbbra is csak 3G szerepel. Tanácstalan vagyok.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39607) Daffni2 válasza dethroner (#39606) üzenetére


Daffni2
addikt

A telefon hálózati beállításaiban a 4G preferáltra van állítva?

"Aki ad,az nyer"

(#39608) dethroner válasza Daffni2 (#39607) üzenetére


dethroner
veterán

Igen. Nézegetem ezt az ajándék 2GB nyári adatpromóciót. Aktiváltam, megy is a net, de maradt a 3G :((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39609) pit stop


pit stop
addikt

Ha a honlapon képen szerepel egy készülék mellett egy bluetooth füles/hangszóró/bármi, akkor azt nem kéne kötelezően a készülék mellé adniuk?
Igaz, hogy árlistában nincs benne, de ahol a készülék van ott mindenhol szerepel :(

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#39610) Sayuar válasza pit stop (#39609) üzenetére


Sayuar
őstag

*a kép csak illusztráció :DDD

(#39611) pit stop válasza Sayuar (#39610) üzenetére


pit stop
addikt

Na ezt sem, és azt sem látom sehol feltüntetve, hogy a telefonon kívül bármi más csak "dekoráció" :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#39612) Diák66 válasza pöpö (#39600) üzenetére


Diák66
őstag

Akkor irány vissza a boltba, mert azzal a modemmel gond van. Nagyjából ugyan azt kell mérni mindegyikkel.
De ha gondolod megnézem én is, mert van nekem is mindegyik modemből.

(#39613) mukibuci válasza Sayuar (#39610) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

* a készlet erejéig ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39614) viktorhu válasza Sayuar (#39604) üzenetére


viktorhu
veterán

Lehet hogy az EU díjcsomagok miatt már nem mernek pont nyárra extra netet adni, mert félnek, hogy pont roamingban fogjuk elhasználni :)

(#39615) mukibuci válasza viktorhu (#39614) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jaja, nyilván nem képesek megoldani, hogy csak idehaza lehessen felhasználni :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39616) eami válasza viktorhu (#39614) üzenetére


eami
addikt

vagy csak tudják hogy egyesek képesek csak az "ingyé netért" venni egy feltöltős csomagot és bohóckodni akár sim kártya cserével is :DDD

(#39617) viktorhu válasza mukibuci (#39615) üzenetére


viktorhu
veterán

Vagy legalábbis hülyén hangzana az eltöröltükaroamingotkampány után :)

(#39618) kbadam83


kbadam83
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy melyik csomagoknál nem tiltja a Viber képküldést a drága Vodafone?
Érdekes, hogy iMessage esetében ez nem áll fenn.
Illetve van e lehetőség, hogy feltöltőkártyás csomagoknál a tiltást valamilyen opcióval megkerüljük?

(#39619) 4Grider válasza kbadam83 (#39618) üzenetére


4Grider
nagyúr

Május elsejét követően az EU-ban a szolgáltatók már nem tilthatják a voip-ot. Ha tuti, hogy a szolgáltató korlátoz, akkor hívd fel őket és vetess fel velük hibajegyet.

(#39620) kbadam83 válasza kbadam83 (#39618) üzenetére


kbadam83
senior tag

Akkor feleségemmel tesztelem, és amennyiben nem küldi el akkor hívjuk az ügyfélszolgálatot.
Köszönöm a gyors reagálást

(#39621) pöpö válasza Diák66 (#39612) üzenetére


pöpö
tag

héten megpróbálom máshol is kipróbálni ha nem megy akkor lehet felkereslek :DDD

(#39622) reechyke válasza pöpö (#39621) üzenetére


reechyke
tag

En ugy vettem eszre, ha csak ingyenneted van (a nyäri 2 gigäs) akkor nem lehet valoban kepet küldeni viberen.
Ha van mellette fizetös neted is akkor megy gond nelkül.

(#39623) Diák66


Diák66
őstag

Ha nem tévedek (mondjátok azt, hogy igen) ma sikerült 833 Ft aprópénzzel gazdagítani a tisztelt szolgáltatót.

KÉK számot hívtam, aminek, ha jól értem 49 Ft-os percdíja van még GO tarifában. Jövő hónaptól már ingyenesnek kellene lennie.

17 perc..... nem olcsó. :S

(#39624) dptrsk válasza Diák66 (#39623) üzenetére


dptrsk
addikt

nem tévedsz.

(#39625) 4Grider válasza reechyke (#39622) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mondjuk nekem az ingyennet promóciót jelent, arra bármilyen korlátozást tenni a marketing szempontjából nagyon nem jó ötlet. Ennyire nem nézem lükéknek a pirosakat.

(#39626) pit stop


pit stop
addikt

Ha valami nincs raktáron online, az lehetséges, hogy valamelyik üzletben elérhető?
Illetve ez azt jelenti, hogy valószínű kivezették a terméket, vagy még kapható lesz? Leginkább HTC A9 érdekelne.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#39627) galaxys80 válasza pit stop (#39626) üzenetére


galaxys80
veterán

Elképzelhető, hogy lesz még újra. iPhone 5S is kb 2 hét után volt újra kapható.

(#39628) reechyke válasza 4Grider (#39625) üzenetére


reechyke
tag

Hät nekem ez a tapasztalatom. 3 feltöltös kärtyäbol 2-n csak ingyennet van. Ezeken nem müködik a kepküldes viberen. A 3.on van fizetös net is azon müködik. Van meg egy redes kärtya azon is müködik a kepküldes.
Ebböl azt von le az ember amit akar. Lehet az is vogy veletlen.
De erdekes mert megkapni megkapjäk az ingyenelök is 😀

(#39629) Kronk


Kronk
őstag

Ezt nem hiszem el, az új HTC 10el, amit nem lehet a Vodánál kapni, működik a Vodafone Wallet, a régebbi HTC M8al, pedig az istenért nem akart működni, ki érti ezeket... :Y

Illetve, szintén ez a készülék ma olyat írt ki, hogy 4G+ de csak pár helyen, lehet tesztel valamit a Voda?

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#39630) Diák66 válasza Kronk (#39629) üzenetére


Diák66
őstag

Meg kellene akkor nézni milyen frekvenciát / frekvenciákat használ a telefon. ;)
Továbbá jó lenne tudni, hogy helyileg hol botlottál bele. ;) Aztán ha más is jár arra, megtudja nézni.

[ Szerkesztve ]

(#39631) Kronk válasza Diák66 (#39630) üzenetére


Kronk
őstag

Erzsébet híd, Astoria
Frekvenciát már az M8on sem tudtam megnézni, de ha van progi rá, megnézem

http://totesz.myminicity.com/

(#39632) goop válasza reechyke (#39628) üzenetére


goop
őstag

Érdekes. Lehet, hogy összefügg a szakadásokkal is.

(#39633) Criminal017


Criminal017
őstag

Go Medium EU díjcsomagom van. Jól olvastam, hogy a mobilnetet is tudom külföldön használni? Elég sokat járok Erdélybe, nem lenne rossz. Köszi, előre is!

(#39634) Daffni2 válasza Criminal017 (#39633) üzenetére


Daffni2
addikt

Jól olvastad. Az 500 MB EU-ban is használható.
Arra vigyázz,hogy a kinti adatforgalom ne haladja meg a belföldön használtat.

" Használata során a külföldi, magyarországi hívószámokra irányuló hívások, SMS-ek és MMS-ek használata; illetve a külföldön felhasznált adatmennyiség mértéke (tarifában foglalt adatforgalom és kiegészítő adatopciók együttvéve) nem haladhatja meg a belföldi használat kettő havi (az előző és az adott havi, illetve az első hónapban az adott havi) átlagát, továbbá a Vodafone EU Roaming használata esetén számlázási ciklusonként minimum egy hazai tranzakciót (hívás indítás/fogadás, SMS küldés/fogadás, adatforgalom, mobilvásárlás szolgáltatás) kell indítani, illetve kezdeményezni a Szolgáltató belföldi hálózatáról."

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#39635) Criminal017 válasza Daffni2 (#39634) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi!

(#39636) brek666 válasza viktorhu (#39617) üzenetére


brek666
tag

Ami szintén egy ordennáré negyed igazsság se...

[ Szerkesztve ]

(#39637) galaxys80 válasza Daffni2 (#39634) üzenetére


galaxys80
veterán

Tehát, ha jól értem, akkor ha májusban, júniusban 100 mb-ot használtam el az 1 GB adatomból (mert egyébként mindenhol wifi van), akkor júliusban mondjuk egy külföldi nyaralás esetén sem használhatok, majd 100 mb-nál többet?

(#39638) 4Grider válasza galaxys80 (#39637) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jól.
De semeddig sem tart mondjuk fél-egy gigát lecuppantani vele hónap végén még itthon. Egy speedtest mérés is elég sokat fogyaszt, egy nagyobb fájl letöltése meg még többet és gyorsabban. És akkor nem lehet gond külföldön.

(#39639) galaxys80 válasza 4Grider (#39638) üzenetére


galaxys80
veterán

Hát, azért ez így iszonyú szemétség. :W
Had döntsem már én el, hogy az 1 GB keretemből hol,mikor és mennyit használok el.
Most álljak neki cigánykodni, hogy a számlázási időszak utolsó napján elhasználjam a keretem?
Persze mindez akkor lehetséges, ha jó előre tudom, hogy külföldre fogok menni.

(#39640) dealerman


dealerman
senior tag

Sziasztok :)

Ma beregeltem egy instant sim-et, (aktiválás sikeres volt,email is jött róla igaz az is később csak) de belépni nem tudok az oldalra, telón app-on keresztül sem. Ha új jelszót kérek ezt dobja "A művelet végrehajtása során hiba történt A telefonszám hibás"

Várjak vele még,le vannak lassulva ? :))

underground techno will never die

(#39641) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Jött sms,hogy használhatom a 4G hálózatot.Flottás vagyok.Akkor eddig nem is használhattam volna ha tudná a telefonom?

(#39642) dethroner válasza dethroner (#39608) üzenetére


dethroner
veterán

Ma végre egy vodás ismerős telójában ki tudtam próbálni a kártyát. Nála is csak 3G-n ment. Bementem utána ügyfélszolgálatra, ahol azt mondták hogy mivel feltöltőkártyás vagyok, ezért nem megy fel a 4G-re, az csak az előfizetős csomagoknak van. Ez igaz?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39643) mukibuci válasza dethroner (#39642) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39644) dethroner válasza mukibuci (#39643) üzenetére


dethroner
veterán

Na akkor engem össze-vissza szivat a voda. Először azt mondják a rérgi tesco-s sim nem 4G képes-holott látja a teló vele a hálózatot, ki is írja hogy regisztrálva a 4G hálózaton-és ügyfélszolgálaton cseréltessem ki. Ja és még azt is kérdezték a 1270-en hogy a sim hátulján vannak-e kis ábrák, amik olyanok mint a wi-fi jel? Mondtam nincsenek. Na, akkor tuti ez a hiba, cseréltessem. Bementem, mondtam 4G képes sim kártyát akarok. Megkaptam, hazavittem, beüzemeltem, semmi változás. Ismét 1270, újabb javaslat, próbáljam ki más telóban. Kipróbáltam olyanban, aminek a tulaja előfizetéses és 4G-t használ. Ugyanúgy 3G. Ezek utána bementem ma újra ahol a kiscsaj a képembe vágja hogy az a gond, hogy feltöltőkártyás és nem érti hogy a korábbi 1270-es és személyes ügyfélszolgálaton miért nem mondták.
Akkor ez tényleg hülyeség?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39645) viktorhu válasza Daffni2 (#39634) üzenetére


viktorhu
veterán

Arra tippelek, hogy ezért egy alkalom, pl. egy nyaralás esetén nem harapnak - azt akarják elkerülni, hogy valaki alapvetően külföldi használatra szánja a roamingos díjcsomagjukat.

(#39646) Daffni2 válasza galaxys80 (#39637) üzenetére


Daffni2
addikt

Senki nem fog azzal szarakodni,ha ilyen előfordul.

Nyilván más a helyzet ha rendszeres.

"Aki ad,az nyer"

(#39647) Diák66 válasza Kronk (#39631) üzenetére


Diák66
őstag

Nem ismerem sajnos a telefont, de esetleg itt találsz megoldást. (*#*#4636#*#*)

Program: CellMapper
(lehet csak root joggal írja ki a használt sávot)

[ Szerkesztve ]

(#39648) dethroner válasza mukibuci (#39643) üzenetére


dethroner
veterán

Most ezt találtam a voda oldalán.

És a 4G-s lakossági csomagok mind előfizetősek. Akkor most a feltöltő kártyásoknak max 3G elérhető? :U

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#39649) mukibuci válasza dethroner (#39648) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39650) Diák66 válasza dethroner (#39648) üzenetére


Diák66
őstag

Kint felejtett információ.... ÁSZF a mérvadó, abban pedig az van, hogy minden előfizetőnek elérhető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.