Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39751) Diák66 válasza pöpö (#39745) üzenetére


Diák66
őstag

Az enyém így a nagy melegben nem akar feltölteni (R216-Z) felmelegszik és megáll az akku töltés. :D
Viszont nem visszafelé tervezem a váltás (R208-ra), hanem valami LTE-A eszköz beszerzését tervezem. (független wifi megosztó)

(#39752) szijartg


szijartg
senior tag

Szeretem a Vodafone-t :DDD
9-én rendeltem volna egy 64GB-os SE telefont, de nem volt így feliratkoztam. 27-én végre lett is ilyen készülék a webshopban, egyből rá is repültem. Még aznap ki is fizettem.
Másnap felhívott egy ürge, hogy a webshopppal gond van, így türelmemet kérné. Mondom ok, 1-2napot tudok még várni... majd tegnap felhívtam őket, hogy mi a pék van már. Mondták, hogy megjavult minden még pár napot kérnének. Utána a rendelés állapota egyből átment csomagolás alatt-ra. Zsír.
Ma reggel nézem, és még mindig csomagolás alatt. Felhívtam őket megkérdeztem, hogy mit tudnak már ennyit csomagolni rajta. Mondta az ürge, hogy már valami központi raktárba van, és hogy hamarosan átadják a futárcégnek.
Most az előbb meg kaptam egy megrendelés törlése üzenetet :DDD
Egyből 1270 és a red asszisztensem megnyugtatott hogy igazából mégsem törölték, csak valami gond van a rendszerrel és a biztosítással és amiatt törölték. De, hogy már hamarosan átadják a futár cégnek és kapok róla levelet és sms-t.
Mondtam a kis hölgynek, ha szerda után jön meg akkor már nem fogom tudni átvenni a készüléket, és vissza mondok mindent. Megveszem apple.hu-ról ahol itt lesz nálam másnap.
De, elég elképesztő, hogy a 64GB-ost nem tudnak üzletbe szállítani. Páromnak szerdán simán vettem ott 20perc alatt 16GB-ost.

(#39753) atesz117 válasza szijartg (#39743) üzenetére


atesz117
aktív tag

A G4S a hivatalos szállítója a Vodának, nekem is ők hozták a telómat két hónapja.

Samsung Galaxy A34 5G

(#39754) Diák66 válasza atesz117 (#39753) üzenetére


Diák66
őstag

Igen a G4S, viszont a kis falvakba nem mennek, hanem kiadják külsős futárcégeknek. (Hozzánk pl a royal sprint hozta)

(#39755) Sandra86


Sandra86
csendes újonc

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy vajon mi van olyankor,ha telefonos megkeresésre szóbeli ügyintézés során módosították a tarifa csomagom,de időközben meggondoltam magam. Lehet kérni,hogy maradjon a korábbi csomagom? Azt mondták 5 napon belül email-ben megkapom a szerződést,de már lejárt az 5 nap és nem kaptam még meg.

LG G4 32 GB Brown Leather

(#39756) DrBubo77 válasza DrBubo77 (#39734) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Erre még mindig nem kaptam választ:
Ha 0 Ft-os SIM kártyát rendeltem a netről. Ezt az üzletben lehet aktiváltatni? Mert ha online aktiválom, akkor még az aktiváló kódot is meg kell várnom.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39757) mukibuci válasza DrBubo77 (#39756) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39758) DrBubo77 válasza mukibuci (#39757) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Ez gáz. És mennyi idő alatt küldik ki az aktiváló levelet?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39759) mukibuci válasza DrBubo77 (#39758) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

biztos van vagy 2 hét. nem gáz, hát spóroltál 500 forintot :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39760) DrBubo77 válasza mukibuci (#39759) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

A hiperekben kapható 500 Ft-ost lehet aktiválni a boltban?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39761) mukibuci válasza DrBubo77 (#39760) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39762) Sayuar válasza mukibuci (#39759) üzenetére


Sayuar
őstag

És mindez a herce-hurca azt a célt szolgálja, hogy miután vodás lett a következő napon vissza is hordozza a számát a telenorhoz, mert a tnor flottás csomaghoz számmegtartással csak számhordozással lehet csatlakozni.....

[ Szerkesztve ]

(#39763) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Sziasztok
Csak nekem nem megy a Szervizfigyelő?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#39764) DrBubo77 válasza Sayuar (#39762) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

És ezt tiltja valami törvény? :F

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39765) Sayuar válasza DrBubo77 (#39764) üzenetére


Sayuar
őstag

Ha jól emlékszem, (valahol olvastam) a számhordozást követően az új szolgáltató 30 napig megtagadHATja az újabb hordozást.

[ Szerkesztve ]

(#39766) goop válasza Sayuar (#39765) üzenetére


goop
őstag

Pontosan. Amúgy blue 1000 Ft, futár hozta volna a kártyát, szóval az se egy nagy összeg hordozás esetén.

[ Szerkesztve ]

(#39767) 4Grider


4Grider
nagyúr

Gratulálok ennek a cégnek, hogy a roaming csomagjaikkal minden oldal elérhető, csak a netinfo.vodafone.hu nem. Így aztán marha jó roamingolni...

(#39768) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Flottás előfizetésnél van lehetőség a felhasználható mobilnetes adatmennyiség egyszeri (alkalmankénti) növelésére? Tehát nem hűségnyilatkozatos és/vagy minden hónapra vonatkozó változtatásra gondolok.

Köszönöm

(#39769) DrBubo77 válasza nzozz (#39768) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Ezt a kérdést talán a Mobil flották topicban jobban meg tudják válaszolni. De ez elég flottafüggő.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39770) mukibuci válasza nzozz (#39768) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

netinfo.vodafone.hu oldalon bármikor

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#39771) fireman123 válasza nzozz (#39768) üzenetére


fireman123
őstag

van, .......a lányom tegnap vett plussz 1 Gb-ot a netinfo.vodeafone.hu oldalon, mivel az előfizuban lévő 1,2 Gb elfogyott neki fél hónap alatt :W (persze én fizetem a teljes teló számláját :D )

(#39772) Gercsi válasza FRENK1988 (#39763) üzenetére


Gercsi
tag

Összeomlott, pénteken beszéltem az ügyfélszolgáttal, mert szervizben van a telefonom, akkor azt mondták, hogy tudnak róla a programozók hét közepére talán jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#39773) tisvol


tisvol
aktív tag

Sziasztok!
Akik használnak Vodafone Wallet-et. Sajna nem sikerül még elindítanom sem az alkalmazást. Olyan hibaüzenetet kapok, hogy Google fiók szükséges. Google fiók hitelesítése sikertelen. Jelentkezzek ki-be...bla-bla. Hiba 2044. Természetesen be vagyok jelentkezve és megtettem minden telhetőt a hiba elhárításának érdekében :) Valaki találkozott ilyen hibával?

[ Szerkesztve ]

Üdv:T.

(#39774) Kronk válasza tisvol (#39773) üzenetére


Kronk
őstag

Lassan válaszolnak de: nfc.hu@vodafone.com

http://totesz.myminicity.com/

(#39775) tisvol válasza Kronk (#39774) üzenetére


tisvol
aktív tag

Köszönöm, megtettem. Lehet gond, hogyha számhordozással mentem a vodához?

Üdv:T.

(#39776) Kronk válasza tisvol (#39775) üzenetére


Kronk
őstag

Több dolog szükséges, hogy tudjad használni, én már évek óta szívtam vele.
A legfontosabb talán, hogy a készüléked támogatva legyen, ezt itt tudod megnézni. De amit a listáról tudni kell, hog azóta valószínűleg több telefon is támogatott lehet, de valamiért a lista nem frissült még. Nagyon fontos, hogy rootolt készüléken lehet, hogy nem működik.
Kell egy új simkártya, amin már rajta van az nfc-s jel, vagy hogyan hívják. (kb 2 éve már csak ilyet adnak ha cserélték mostanában.
Illetve otp bankos előfizetés kell.

Készüléked típusát nem írtad :)

http://totesz.myminicity.com/

(#39777) Bozek válasza tisvol (#39773) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én használok, de minden flottul ment, nem volt ilyen problémám.

(#39778) tisvol válasza Kronk (#39776) üzenetére


tisvol
aktív tag

Számlás csomaghoz tartozó Samsung Galaxy S6 a készülék. Semmiféle mókolás, root nincs, A SIM NFC logóval ellátott. Elvileg nem lenne akadálya a dolognak. Egyedül annyi, hogy számhordozással mentem át a Vodafone-hoz, de nem hinném, hogy ez gondot jelentene, hisz a SIM vodás. A készüléket pedig a vodánál vásároltam, vodás ROM is van rajta.

Üdv:T.

(#39779) Kronk válasza tisvol (#39778) üzenetére


Kronk
őstag

Ráadásul a készüléked támogatott is.
Gondolom már próbáltad letörölni és újra felrakni a walletet?
Számhordozás nem gond, a kutya sem nézi.

http://totesz.myminicity.com/

(#39780) tisvol válasza Kronk (#39779) üzenetére


tisvol
aktív tag

Persze, próbáltam mindent. Google fiók törlés, belépés újra. Wallet törlése, újratelepítése wifin-mobilneten keresztül. Szóval az összes variációt kipróbáltam.

Üdv:T.

(#39781) eami válasza tisvol (#39778) üzenetére


eami
addikt

OTPnel igényeltél hozzá kártyát?

(#39782) Bozek válasza eami (#39781) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az teljesen mindegy, belépni be kell tudnia anélkül is, hogy lenne hozzá kártya rendelve. Vannak hűségkártyák is, tehát nem csak bankkártyás fizetésre jó. Ha valaki ez utóbbira nem akarja használni, akkor is működnie kell.

(#39783) tisvol válasza Bozek (#39782) üzenetére


tisvol
aktív tag

Nos, sikerült. Vagy 20x próbáltam belépni, és 21.-re sikerült. Okát nem tudom. Szóval bocs a "sírásért". :DD
Talán annyi előnye volt, hogy aki a későbbiekben idetéved hasonló problémával, az tudni fogja, hogy próbálkozni kell többször is, előbb utóbb jó lesz. Még egyszer bocs a túlzott aggodalmaskodásért :)

Üdv:T.

(#39784) code1005


code1005
senior tag

Sziasztok,

Vodafone telefonszámmal kapcsolatban tudna nekem segíteni valaki? Becsaptak és csak egy szám van a kezemben, Privátban keress kérlek.

Köszönöm!

plata o plomo

(#39785) dptrsk válasza code1005 (#39784) üzenetére


dptrsk
addikt

Rendőrségre menj, minél hamarabb!

(#39786) code1005 válasza dptrsk (#39785) üzenetére


code1005
senior tag

Az lesz, de előtte még egy próbát megérne....

plata o plomo

(#39787) 4Grider válasza code1005 (#39786) üzenetére


4Grider
nagyúr

Senki nem kockáztatja az állását ilyesmi miatt. A titkosított számok lekérdezése naplózott, a core adatbázishoz hozzáférők pedig nem itt lógnak. Fogadd meg az előző tanácsot.

(#39788) dptrsk válasza code1005 (#39786) üzenetére


dptrsk
addikt

Csak az idődet vesztegeted, lehet már ki is dobta a telefont...
Senki nem fogja az állását kockáztatni egy ilyen miatt.
És igen egy ilyen akár az állásába is kerülhet az illetőnek egy jó kis bírság mellett, mert illetékteleneknek adott ki adatot.

Az ugye köztudott, hogy egy ilyen nagy vállalatnál a bolha tüsszentése is naplózva van, nem hogy az, ha egy munkatárs lekérdez egy bizalmasan kezelt adatot...

(#39789) Orcsi


Orcsi
aktív tag

biztos hülye kérdés és már feltették elöttem ezren, de egy probát megér és csak reménykedem, hogy emiatt nem cincáltok szét.

Szóval ha külföldön veszek Vodafone-nál készüléket, abba tudok itthon beletenni magyar vodafone kártyát ?!

És itt arra gondolok, hogy még működik is mert biztos belefér :B csak hát jó lenne ha lenne szolgáltatás is :C

Köszi,

Same shit, different day!

(#39790) Daffni2 válasza Orcsi (#39789) üzenetére


Daffni2
addikt

Nem!

"Aki ad,az nyer"

(#39791) Orcsi válasza Daffni2 (#39790) üzenetére


Orcsi
aktív tag

ok köszi.

Same shit, different day!

(#39792) Diák66 válasza Orcsi (#39789) üzenetére


Diák66
őstag

Csak, ha függetlent veszel, vagy hivatalosan függetlenítteted a szolgáltatónál. (ha van rá lehetőség)

(#39793) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Hogyan tudom kikapcsolni a hívásértesítő smst, meg a hangpostát? Az őrületbe kerget és sehol nem találtam a telefonban kikapcsolási lehetőséget.

Üdv: Fishor

(#39794) Fishor válasza Fishor (#39793) üzenetére


Fishor
senior tag

Sikerült XHE-t elküldve 1270-re. És a hangpostát hogy lehet letiltani? XHP re azt írták az alap hagnposta szolgáltatás nem elérhető számomra. De akkor miért kapcsol be 7 csörgés után?

Üdv: Fishor

(#39795) Gercsi válasza Fishor (#39794) üzenetére


Gercsi
tag

Bejelentkezel a Vodafone weblapján, és ott a "Szolgáltatás megrendelés, lemondás" menüben ki tudod kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#39796) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mit tudtok ajánlani ez ügyben? Bevallom őszintén kissé elvesztem az információkban.

Go Medium EU csomagom van és a külföldön felhasználható roaming neten felül vennék még.
Az elképzelésem szerint egy hónapra vennék egy giga netet, mivel annyit leszek Erdélyben. Ilyen lehetőség létezik? Mennyibe kerülhet?

Köszi előre is.

(#39797) Sayuar válasza Criminal017 (#39796) üzenetére


Sayuar
őstag

én ezt ajánlom: [link]

(#39798) Criminal017 válasza Sayuar (#39797) üzenetére


Criminal017
őstag

Azta, akkor lehet ez lesz a befutó.
Egyébként az ott élő rokonok mobilinternetes Digi simjét szoktam elkérni, azt szoktam belerakni a második simként a telefonomba, de most nem akarok "kunyerálni".
Köszi! :)

(#39799) thomas77


thomas77
senior tag

Hová lett a speedtest alkalmazásból a vodafone szerver?

(#39800) Sayuar válasza thomas77 (#39799) üzenetére


Sayuar
őstag

Már az hittem csak nekem tűnt el....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.