Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Viktor0610 válasza eastsider (#2150) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Mobil Internet 3/10 csomagok valamelyikétkösd meg, ehónapban még él az 50%-os havidíjkedvezmény.
Amennyiben csak SIM-kártyát veszel, nincs hűségszerződés, visszamondhatod, mikor már nem kell.
Modemmel együtt történő vásárláskor természetesen csak hűségel köthetsz szerződést. A MobilX oldalán nézz körbe a modem kapcsán -kb. 20 e Ft az indulóár.

Samsung Galaxy A54

(#2152) Yahoo


Yahoo
aktív tag

Volt régebben már egy ilyen esetem egy K500-al!Mondjuk akkor azzal a különbséggel, hogy a telefon kb 2 hetes volt és a kijelző körüli ezüst berakás lepattogzott!Szó nélkül cserélte a pannon...!Ebből kiindulva gondoltam!SE szervíz békés megyében található valahol?Előre is köszi!Üdv.: Yahoo

[Szerkesztve]

(#2153) eastsider válasza Viktor0610 (#2151) üzenetére


eastsider
nagyúr

THX
akkor modem nem lesz, nemgáz...
Számlazárás mikor van Pannonnál?
mert csak erre az 1-2 hétre kellene

(#2154) Viktor0610 válasza Yahoo (#2152) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Yahoo:
A SE cserélte, a Pannon max. csak felvette szervizeltetésre. ;) Erre gondoltam az előbb.

Elviheted a Pannonhoz ezt a készüléket is, ők elküldik szervizbe, aztán a szerviz cseréli.


eastsider:
Ezt nem lehet előre tudni, mert van kb. 15 szlazárási nap a szolgáltatónál.
Kifizetsz egy havi díjat, az előfizetést pedig 30 nap után felmondod.

Samsung Galaxy A54

(#2155) eastsider válasza Viktor0610 (#2154) üzenetére


eastsider
nagyúr

Értem
csak azért, mert régebben voltak ebből problémák, h mint mire nem kellett a net addigra kapcsolták be :)
tenx :R

(#2156) Yahoo


Yahoo
aktív tag

Értem!Köszönöm szépen a választ!Egy próbát megér,legfeljebb elhajtanak!Csak gondoltam h van vmi ''varázsszó'' amire azt mondják, h najó te csóró add ide! :DDD
Köszönök mindent!Üdv.: Yahoo

Ui.: Arra esetleg tudnál mondani vmi konkrétumot h az S500 mikor lesz kapható a pannonál előfizóóval?Ha árulják majd szted mennyi lesz a belépő ára? :R

(#2157) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Yahoo:
Mivel a boltok csak elküldik a szerviznek a készüléket, így ''varázsszó'' nincs.
Sz.tem az S500 ára előfizetéssel nem lesz sokkal olcsób, mint függetlenül... :( A készülékáraink nem a legjobbak...


eastsider:
A szolgáltatás aktiválása az ÁSZF szerint max. 72 óra, tehát ilyen probléma nem lehet.

Samsung Galaxy A54

(#2158) eastsider válasza Viktor0610 (#2157) üzenetére


eastsider
nagyúr

vmi ilyesmi volt pedig namind1 :)

(#2159) Viktor0610 válasza eastsider (#2158) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Pannonnál? :U

Leírnád röviden? (Csak érdekel.)

Samsung Galaxy A54

(#2160) eastsider válasza Viktor0610 (#2159) üzenetére


eastsider
nagyúr

Szia!
Az a lényeg, h ciklusokra van osztva a wap
pl ma megrendeltük, és holnaptól megy aug. 8-ig, megrendeltük az 1500-as csomagot, és 650-et aktiváltak belőle, 5000-et vontak le a simről, ha az 500-ast vettük volna, akkor 250-et aktiválnka etc...
kb 1 óra volt az egész mert volt közben 1 tulajdonigazolás vagy mi is volt... ráadásul, h még bonyolultabb legyen olasz imserősünknek kellett....

(#2161) Landsmann


Landsmann
addikt

Főleg Pannon dolgozókhoz lenne egy kérdésem. Adott egy céges előfizetés. Mondjuk átlagosan 30000 Ft-os számlával. Tegyük fel, az utóbbi időben többször késlekedtek a számlák befizetésével. Aztán egyszer nem fizettek. A számla kézhezvételétől a szám teljes kikapcsolásáig mennyi idő teleik el? Először gondolom a felszólítás(ok) jönnek, majd egyirányúsítás, végül a teljes kikapcsolás. A szám már a tudakozók adatbázisában sem szerpel. Mennyi idő alatt lehet eddig eljutni az utolsó kézhez kapott számlától?

[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2162) krystman


krystman
őstag

Azt valaki megtudná mondani, hogy számlásoknál miért annyira lassú a megrendelés? Már többször kellett megrendelnem wapot, 5p után 0ft-os csomagot, de mindig 2-3nap alatt rendelőttek meg. Még kártyásoknál ez pár perc maximum.

(#2163) niti válasza krystman (#2162) üzenetére


niti
aktív tag

Jó kérdés! Viktor? :) Meg az is érdekelne, hogy hogy van az, hogy hol küldenek róla sms-t, hogy aktiválták a szolgáltatást, hol nem. :F

(#2164) Qru válasza niti (#2163) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elvileg minidg kéne küldeniük. Legalábbis én eddig mindig kaptam.

#nincsbennetarcsi

(#2165) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv!

Számlás előfizetésem van és tarifacsomagot szeretnék váltani. 1741-et kell hívni, és uána a térkép szerint ([link]) eljárni.

De van egy kis bökkenő: ''Telefonos beazonosításhoz korábban megadott jelszó'' - Ez miez?? És ha nem emlékszem ilyenre?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2166) Viktor0610 válasza Motion_Blur (#2165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

[link]

Samsung Galaxy A54

(#2167) Motion_Blur válasza Viktor0610 (#2166) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi. Nem lehet, hogy ez a szerződésen rajta van? (bár azt se lesz egyszerű előbányászni...)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2168) Viktor0610 válasza Motion_Blur (#2167) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem biztos.
Amennyiben mégis, nagyjából az oldal közepén lesz.

Samsung Galaxy A54

(#2169) raver


raver
aktív tag

Az Előfizető MobilVásárlás szolgáltatásra felhasználható egyenlege: x E HUF
Ez pontosan mit jelent? :F

(#2170) Viktor0610 válasza raver (#2169) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Autópályamatricát, Millenáris park-belépőjegyet, Szegeden parkolást, stb.-t fizethetsz ezen keret erejéig, a felhasznált összeget a számládhoz számolják hozzá.

Samsung Galaxy A54

(#2171) raver válasza Viktor0610 (#2170) üzenetére


raver
aktív tag

Ez tök jó. ;] THX :R

(#2172) Olcsi


Olcsi
senior tag

(#2173) niti válasza Qru (#2164) üzenetére


niti
aktív tag

Nekem nem. Volt, hogy az ügyuntéző is mondta, hogy mielőtt használnám a megrendelt szolgáltatást, azért hívjam fel a 1220-at, hogy bekapcsolták- e már. Mondjuk ez jópár hónapja volt. Most pedig megrendeltem az 50 megás wapot (reggel), aztán kora délután rá használtam előzör abban a tudatban, hogy már biztosan aktiválódott, csak sms nem jön. Aztán mégis jött, de csak este, addig meg forgalmi díjat fizettem :W (persze ez az én hülyeségem volt) Lehet, hogy úgy van, ahogy mondod, hogy mostanában már mindig küldenek, csak ki kell várni.

(#2174) Qru válasza niti (#2173) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

72 órájuk van az aktiválásra. Ha nem kapsz sms-t, akkor ezt az időt várd meg, utánna már az ő hibájuk és jóvá kell írniuk ha ezért felszámolnak +költséget. De legjobb ha biztos ami biztos az ember 1220-at felhívja és megkérdezi vagy pannononline.

#nincsbennetarcsi

(#2175) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Na Pannon megint sux.

Ma dolgom végeztével kora délután bementem a városba, hogy rászántam magam a SE P990i megvételére. A 10e ft készülékbeszámítós kedvezménnyel, üzleti előfizetéssel 56e ft lett volna. De csak lett volna. Mert egy Szeged nagyságú megyeszékhelyen a Pannon üzletekben nincs P990i. Van viszont helyette valami HTC PDA, meg Nokia N95, mind a kettőre megpróbáltak rábeszélni. Természetesen mondanom sem kell, hogy nem sikerült. Az a Nokia számomra ugyanazt tudja, mint a P990i, mínusz érintőképernyő, és cserébe 139-be kerül. Hát köszi! Ha megrendelem a P990i-t akkor talán egy héten belül is itt lehet... Egyik helyen már olyan pipa voltam, hogy szegény eladóval kezdtem vitatkozni, aki az egészről semmit se tehet, hogy mit gondolnak, hol vannak, mint ezelőtt 30 évvel a hiánygazdaságban? Mikor pult alól eltetetett cuccokat kellett venni? Mert nem lehetett semmit kapni? El is magyarázták, hogy a Pannon átalakította a boltokhoz való viszonyát, már nincs is saját üzletük, és minden szerződött bolt egyenrangú, és akadozik a kiszállítás mind a 420 üzletbe.

Szóval a Pannon menjen el a jó büdös francba, egy akciós árlistában szereplő, nem kifutó terméket egy megyeszékhely 4 boltja közül egyikben sem lehet megvásárolni. Azt hiszem én nagyon akartam, a Pannon nem akarta. Fene tudja mikor szánom rá magam legközelebb hogy nekiinduljak telefont venni.

(#2176) Rick4 válasza lugosi (#2175) üzenetére


Rick4
félisten

Mert egy Szeged nagyságú megyeszékhelyen a Pannon üzletekben nincs P990i..ezt kideríthetted volna pár telefonnal is, de ez csak hagyján, Szegeden még pannon hivatalos bemutatóterem sincs, csak viszonteladók.. :( ...viccen kívül jobban jársz egy HTC-vel, mint a sonyval, de ez meg az én véleményem..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2177) lugosi válasza Rick4 (#2176) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

ezt kideríthetted volna pár telefonnal is,


Tudom, hogy rossz a hozzáállásom, de én azt gondoltam, hogy ha valami van a szolgáltató hivatalos kínálatában, akkor azt lehet kapni, bemegy az ember a boltba, és megveszi. Anno volt ilyen gyerekkoromban, a 80-as években, hogy nekem kellett könyörögni az eladónak, hogy hadd vásároljak, meg a jobb dolgokat csak ismerőssel elrakatva lehetett megvenni. Én azt hittem, hogy az 20 éve volt, de úgy látszik a pannonnál megállt az idő :D



Végső soron benne vagyok ebben a HTC-ben, természetesen abban az esetben ha 56-ért megkapom. Szerinted reális alternatíva egy kétszer olyan drága készülék? Ha 56e körül néztem ki valamit, akkor egy 109e ft-os jó lesz helyette? Különben is PDA-m már van, nem akarom lecserélni.


Na mindegy, az általam olyan nagyon utált T-mobilnál 45-be kerül a P990i, és ott is van 10e ft-os kevezmény... Komolyan mondom, nekem tök totál mindegy hogy hol leszek előfizető, a héten beballagok a megyei képviseletre, és szomorúan költök el több mint 20e ft-tal kevesebbet, mintha a pannonnál venném. :O Nekem tényleg mindegy, melyik csapat zsebét tömöm. Amúgy is megrendültem egy kicsit a pannon ügyfélszolgálattal folytatott 1-2 hetes hadakozás során (ld. korábban: hívásvárakoztatás vs hangposta vs ''foglaltságjelzés-szolgáltatás'' --- még mindig felmegy a vérnyomásom 200-ra ha eszembe jut ez a kálvária, a T-nél mikor előfizetők voltunk, akkor a telón lehetett kapcsolni az átirányítást, itt meg... ááá, mindegy).

(#2178) Rick4 válasza lugosi (#2177) üzenetére


Rick4
félisten

emlékszem, anno még 94-95 környékén Szarvason is volt pannon üzlet, persze csak egy könyvesbolt egyik sarkában berendezve. arrafelé akkor még olyan idők jártak, hogy ugyan volt telefon, de minek, ha bementél a házba, nem volt térerő, csak drágáért lehetett külső antennát venni....szóval már valahol akkor is lazán minuszban voltak, de úgy látszik, a hozzáállással azóta is gondok vannak... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2179) lugosi válasza Rick4 (#2178) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mondom, hogy megállt náluk az idő :DDD

(#2180) lugosi válasza Rick4 (#2176) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes, egy barátom szintén ezt mondta, hogy amikor vett mostanában valami telefont, ugyancsak Szegeden, előtte körbetelefonálta a boltokat hogy van-e. Tök tisztára nevetséges, hogy 2007-ben, amikor a kimutatás szerint Magyarországon 100%-nál tart a mobil lefedettség, azaz a népesség csaknem minden tagjának van mobilja (persze papíron, de ebben benne vannak a csecsemők is), akkor ennyire nincs verseny, hogy most ezen múlt egy ügyfél, hogy nem tudnak készletezni egy telefont.

Szóval, amin végül röhögtem, a körbetelefonáljuk a boltokat címszóval. Emlékeztek a 80-as éveknek arra a rádiókabaréjára, amiben a Kern szövege az volt, amikor telefonált az üzletbe, hogy ''Csókolom, az NDK turmixgép, a levehető ajtós, megérkezett-e''?

Na a pannon ugyanennél a levehető ajtós NDK turmixgépnél tart, 2007-ben.



(Egyébként meg marhára elképzelhető, hogy bemegyek a héten egy t-mobilhoz, megveszem több mint 10e-rel olcsóbban, mínusz beszámítási kedvezmény, és mindkét kéz felfelé mutató középső ujja a pannon felé.)

(#2181) rolipenta


rolipenta
csendes tag

Hali!
Nem tud vki esetleg arról vmit, h a samsung e200-at a közeljövőben fogja-e a pannon forgalmazni? Nagyon érdekelne ez a telefon...

(#2182) lugosi válasza lugosi (#2180) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hahaha. Írtam egy levelet a Sony Ericsonnak, hogy Szegeden egy üzletben se lehet a terméküket kapni.

Kaptam egy cinikus választ, miszerint menjek fel Budapestre (~180km) és a Westendben vegyek náluk kártyafüggetlen telefont. :)) :)) :))
Kérdés: engem néznek hülyének? Vagy ezt valóban komolyan gondolták?

Na mindegy, köszönöm a SE Magyarország segítségét, itt az ideje elgondolkozni azon, hogy miért nem ők a piacvezetők sem itthon, sem a világban. Gondolkozzanak el azon, hogy bár a konkurenciának nincsenek jobb termékei, mégis jobban megy nekik. Talán más a hozzállásuk.

És ráadás kérdésként a Pannon meg ezzel párhuzamosan szintén gondolja meg azt, hogy miért nem piacvezető, hanem örök második a mobilszolgáltatók versenyében. Valahogy a SE - Pannon sokban hasonlítanak egymásra. Egyik se lesz soha első. És egyik se érdemelné meg.

(#2183) KBear válasza lugosi (#2180) üzenetére


KBear
tag

He-he, csak az a nagy differencia, hogy amikor a 80-as években hallgattam a Kern féle ''levehető ajtós'' lemezt, akkor iszonyúan irigykedtem, hogy neki bezzeg van telefonja, mert nekünk akkor már évtizede bent volt a vezetékes telefon igénylésünk, de teljesen lehetetlennek tűnt, hogy valaha is hozzájutunk majd. :)

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#2184) lugosi válasza KBear (#2183) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát igen :) Nekünk azt hiszem 5 év alatt lett meg.

Egyébként mekkora párhuzam: a levehető ajtós NDK turmixgép, és a levehető flipes SE P990i :DD

Na ha válaszol a pannon majd beírom. Az utolsó levél a SE-tól az volt, hogy sajnálják a kellemetlenséget, de ez nem változtat azon a tényen, hogy csak Bp-en van üzletük.
Nem baj, jó lesz nekem mondjuk egy motorola is.

(#2185) lugosi válasza lugosi (#2184) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

No úgy látszik a pannonnak a havi több tízezer forintos telefonszámlámmal nem vagyok annyira jó ügyfél, hogy érdemesnek tartsák egy szimpla e-mailre hogy válaszoljanak.
Nem baj, egyébként is nagyon szimpatikusak a vodafone fix csomagjai mostanában.

(#2186) Olcsi


Olcsi
senior tag

Ajjajj...meglehetősen hiányosan működik a Pannonline is. Az egyenleginformáció, az eddig felhasznált percek, ill. sms-ek (pannon 50, sms 80): a szolgáltatás nem elérhető. ha jól emlékszem már kb 3 hete is próbálkoztam ezekkel, de úgy tűnik, hogy nem sikerült kijavítani a hibát. :U Ez így még számlazárá után kicsivel még nem is gáz, de pl 10-e környékén eléggé kellemetlen tud lenni.

(#2187) Yahoo


Yahoo
aktív tag

Sziasztok!Vki nem tudja h a közeljövőben kapható lesz e a pannonnál kártyás előfizetéssel a SE Z310i???Ha van rá kilátás kb. milyen árban?Előre is köszi!Üdv.: Yahoo

(#2188) tildy válasza lugosi (#2185) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem ha az ugyfelszolgalatot hivnad, hamarabb kapnal valaszt.
lugosi: mikor a t-nel w300it akartam van, ket hetig jartam budapesti boltokba, vagy 15 helyen voltam. Sehol nem volt. Ettol meg nem szar a t, de attol mar igen, hogy balfek modjara aktivalnak be dolgokat, vagy pont ellenkezoleg.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2189) lugosi válasza tildy (#2188) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem meg egy olyan szolgáltató ami leépíti a teljes bolthálózatát (ezt tette, a 420 boltból maradt 4 bemutatóterem Bp-n), az a tönkremenés útját tapossa. A kis boltok meg nem elég tőkeerősek ahhoz, hogy raktárkészletet tartsanak fenn. Szerintem ez igen szűklátókörű döntés volt, ami rövid távon költségcsökkentéssel járt, de hosszú távon nagyon rossz hatása lesz, új ügyfelek hiánya és a régiek elveszítése.
Végül is, van még 2 szolgáltató.

(#2190) Viktor0610 válasza lugosi (#2189) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem volt mind a 420 üzlet bemutatóterem, azon kívül most minden boltban el tudsz intézni bármit -tehát az ügyfélkezelés sokat fejlődött.
A készletek korában sem a boltok milyenségén múltak, hanem azok elhelyezkedésén.

Samsung Galaxy A54

(#2191) Zenesz13


Zenesz13
csendes tag

Viktor0610 lenne egy kérdésem: jelenleg vodafonos vagyok kártyás csomagban. Apám mivel vásárolni szeretne egy telefont, és ezt hűségnyilatkozattal tenné, így van lehetőségem előfizetéses lenni, igaz itt a pannonnál. Szóval ilyen esetben van lehetőség arra, hogy megtartsam a számom? illetve az, hogy megtartom az azt jelenti, hogy a 70-es előtag is megmarad, vagy az átvált 20-asra? nagyon fontos lenne, mert nagyon sokan, akiknek már nincsen meg a száma, mert nemrégen törtem el véletlenül a sim-kártyám ;] csak a 70-es előtaggal ismerik a számom :O

És elnézést, ha hülye kérdés volt :B

(#2192) lugosi válasza Viktor0610 (#2190) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A készletek korában sem a boltok milyenségén múltak, hanem azok elhelyezkedésén.

Bakker, ez azért csak egy megyeszékhely összes boltja, azaz 100%. Egyikben sincs, azért ez gázos. Miért kínálat valami, ha nem kínálják? Érdemes lenne egyszer megnézni hogy hogy néz ki egy pannonos bolt itt felénk, meg hogy néz ki a T-Mobile megyei képviselete. Bár ez utóbbiban olyan 6 éve jártam utoljára, akkor volt fejlettebb mint a legközpontibb fekvésű pannon üzlet.
Ha egyszer nem tudok nálatok vásárolni, akkor hogy akarjátok hogy új ügyfeletek legyen, könyörgök? Megnyugtató lenne egy olyan empirikus felmérés, ha bemennék a T megyei képviseletre, hogy van-e P990i? Én olyan 95%-ra tippelem, hogy van raktáron. Nem az összes bolt végigjárására gondoltam, hanem 1 darabra.

Egyébként tök mindegy, inkább veszek a telefon árából egy fénymásolót az irodába.


szerk.: azért elég rosszul esik, hogy írtam a pannonnak egy e-mailt és annyira se méltattak hogy válaszoltak volna. A SonyEricsson azért már másnap válaszolt.

[Szerkesztve]

(#2193) Viktor0610 válasza Zenesz13 (#2191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen, ez a számhordozás folyamata. ;) Megmarad a 70-es előhívód is.

Samsung Galaxy A54

(#2194) lugosi válasza Viktor0610 (#2193) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha újra nekivágok(nék) az új előfizetés vásárlásának, kb mennyi idő mire a maszek régi praktikumos számomból üzleti előfizetést varázsolnak? Nem a cégbe vinném be a számot, hanem azt még évekkel ezelőtt mind magánszemély vettem, az én nevemen van, és ezt egy üzleti csomagra szeretném átváltani egyéni ügyvédként. Gondolom így egyszerűbb. A papírjai nagy eséllyel már nincsenek meg.

(#2195) Zenesz13 válasza Viktor0610 (#2193) üzenetére


Zenesz13
csendes tag

köszönöm, thx :D

(#2196) Zenesz13 válasza Viktor0610 (#2193) üzenetére


Zenesz13
csendes tag

illetve lenne még egy ilyen kérdésem is, hogy pannon illetve t-mobil hálózatban van az ismerőseim 70%-a. 99%-ban telefonálni szoktam, mert nem szeretek sms-t írni (lusta vagyok rá :DDD ) Ezeknek a feltételeknek melyik véleményed szerint a legmegfelelőbb előfizetéses csomag?

(#2197) Rick4 válasza lugosi (#2194) üzenetére


Rick4
félisten

gondolom, a pannon látja a rendszerben, hogy kinek a nevén van (mondjuk épp a múltkor volt a homáron, hogy rendszerfejlesztés miatt elszállt egy csomó adat) ebből következik, hogy a sim mellé elég kellene hogy legyen egy személyi..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2198) bebar


bebar
aktív tag

[link]

:)

[Szerkesztve]

(#2199) Rick4 válasza Rick4 (#2197) üzenetére


Rick4
félisten

itt a történet: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2200) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

lugosi:
Ezek szükségesek szerződéskötéshez/áttéréshez:
1. Érvényes ügyvédi igazolványa;
2. Szerződéskötő érvényes régi típusú személyi igazolványa, vagy régi típusú személyi igazolvány és lakcímigazoló kártya, vagy új típusú személyi igazolvány (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy Magyarországon kiállított új típusú vezetői engedély (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy útlevél és lakcímigazoló kártya;


Zenesz13:
Mivel a Pannonnál mindegy, melyik hálózatba telefonálsz előfizetésesként, a [link]en található csomagok közül tudsz választani, a havi költségeidnek megfelelően.
(Azt tudod, ha még nincs előfizetésetek a Pannonnál, kettő fényképes igazolványra (személyi és jogosítvány vagy útlevél) lesz szükségetek?)


Rick4:
Tudnék reagálni a Homáron leírtakra, de nem volt lelkierőm véigolvasni az egészet, de csak beleolvasva is sok sületlenség volt az írásokban...

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.