Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) yoman1


yoman1
csendes tag

Pannon60-as csomagban vagyok + családi csomag. Nekem ez a legolcsóbb megoldás, hogy a menyasszonyommal tudjam tartani a kapcsolatot. Havi 3-4ezer Ft-os számlám van.
A többi szolgáltatónál nincs ilyen lehetőség, illetve:
T-mobile családbarát...hát inkább nem mondanék semmit, miután elolvastam az apróbetűs részt..(a szolgáltatás 2009....akármeddig vehető igénybe).
Vodafone: csak simán nincs ilyen szolgáltatás...(illetve évente egyszer valentin napkor szokott lenni az ingyen duma opció)

Szóval nekem még mindig a pannon a legolcsóbb, nem beszélve arról h félévente mindig kapok valami plusz kedvezményt.

Viszont egy dologban a pannon a leggyengébb:készülék ár és kínálat.
Soha nem a pannonnál veszek telefont, mert olcsóbban jóvök ki ha megveszem kártyafüggetlenül (legalábbis a felső kategóriában).

(#2952) fateless válasza Viktor0610 (#2949) üzenetére


fateless
veterán

Igen, emlékszem, akkor váltottam vodás e-mail-ről Pannonosra. Mindkét cégnél van előfizum, de a Pannonra egyszer berágtam és kihagytam két évet.
200 Ft volt az új ára és kb 2 hónappal korábban szóltak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2953) rimbo válasza lúzer (#2950) üzenetére


rimbo
tag

A kikülött levélben ez volt:

'Tájékoztatjuk, hogy a 2007. évi CLXXIV. törvény* hatályba lépésével Internet Expressz
szolgáltatásunkkal kapcsolatban olyan törvényi kötelezettségek léptek fel, amelyek
megvalósítása műszaki akadályokba ütközik. A jelenlegi szolgáltatást üzemeltető
rendszer továbbfejlesztési lehetősége sajnos nem megoldott, ezért a Pannon
2008. július 16-ával a szolgáltatást megszünteti, az a továbbiakban nem lesz elérhető Ügyfeleink számára.'

*Ez az EHT módosítás által lefedett adattárolási kötelezettséget jelenti.

Ha nagyon hiányzik a szolgáltatás próbáld ki esetleg [ezt.]
Nem Pannonos szolgáltatás, de hasonlóan működik. 1 hónapja még teljesen ingyenes volt, mostmár fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#2954) Gigant12


Gigant12
csendes tag

Sziasztok!
Lehet, hogy volt róla szó sajna nekem még nem érthető a dolog.
Adott egy ügyfél 5 előfizetéssel, ügyfélszintű jelszóval regisztrálva a PannOnlinera.
Ezzel szépen adminisztrálható is minden előfizetés (szolg. előfizetés, lemondás stb).
Azt szeretném ha az egyes telefonszámok használói megnézhetnék saját (és csak saját) forgalmuk egyenlegük alakulását. Mit kell tenni ehhez?
Gondolom a számokat külön is reggelni kell, de milyen felhasználói névvel, és főleg milyen jelszóval? Mi az a referencia-tel.szám, meg kell adni???

Más...

Forgalomtól függően lehet esetleg figyelmeztető SMS-t kapni, hogy bizony már ennyit beszéltél, stb stb...
Esetleg van mód adott összeg felett a kimenő hívások tiltására??

Köszönöm szépen.

Gigant

(#2955) Viktor0610 válasza Gigant12 (#2954) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A felhasználónév nyilván más kell legyen, a jelszó pedig szintén lehet más -célszerűen.

Nálam nem kér referencia számot, amennyiben neked kérné, szerintem nem szükséges megadni.

Forgalomfüggő értesítő SMS-t nem lehet beállítatni. Az üzleti szegmensben van mód a céges- és magánhívások elkülönítésére, egy elég jól konfigurálható rendszerben -bővebb infó: [link].

Samsung Galaxy A54

(#2956) lúzer válasza rimbo (#2953) üzenetére


lúzer
veterán

köszi a tájékoztatást!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2957) bonaparte77 válasza Viktor0610 (#2949) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

Jó hogy elnéztem erre, mert nem hallottam erről a változásról. A kezdeményezéssel nekem sincs semmi bajom, de valóban, a jobb tájékoztatás elkelt volna. Az általam használt bank azt szokta csinálni, h a számlakivonat alján 1 sor megjelenik, h "Figyelem! A ....... kondíciói .....-től megváltoznak. Bővebb információ a honlapon vagy a fiókokban.". Valami ilyesmi lehetne a pannonnál is.

Amúgy az augusztus végi határidejű számla befizetésénél fog először ez a változás alkalmazódni, vagy már a júliusinál is?

(#2958) Viktor0610 válasza bonaparte77 (#2957) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A befizetés dátumát veszik alapul, tehát, ha csekken vagy Pannon üzletben 21-én vagy utána fizetsz be számlát, a következő számlában kiterhelik a 120 forintot.

Samsung Galaxy A54

(#2959) bonaparte77 válasza Viktor0610 (#2958) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

Thx, így már világos. Eddig is ATM-en fizettem, de a kiccsaládban van, aki még csekkel nyomja, szólok is neki.

[ Szerkesztve ]

(#2960) nrbii


nrbii
tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni. Mi történik akkor, hogyha veszek egy előfizetéses csomagot (telefonnal), és ezt a saját számomra szeretném vásárolni, tehát hogy a jelenlegi kártyás csomagot lecserélni az előfizetésesre? Ez megengedhető? És mi történik a jelenlegi 1000 Ft-os egyenlegemmel?

(#2961) Landsmann válasza nrbii (#2960) üzenetére


Landsmann
addikt

Vagy én nem értem, vagy te kevered a dolgokat. Szóval van egy kártyás előfizetésed és szeretnél venni mellé egy számlást készülékkel, úgy, hogy a régi számod megmaradjon? Mert én így értelmezem. Szóval akkor a követklezőt kell csinálni. A jelenlegi kártyást váltod át számlásra és választasz mellé készüléket. A számod megmarad. Az egyenlegedet azt a következő számlában jóvá írják.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2962) nrbii válasza Landsmann (#2961) üzenetére


nrbii
tag

Igen, pontosan erre gondoltam. Utána (miután megírtam) jutott eszembe, hogy kicsit hülyeséget írtam, hogy "előfizetéses" telefont szeretnék, ugyanis nyilvánvalóan minden előfizetés "előfizetéses", csak van számlás, és van kártyás. Jelenleg egy djuice kártyás előfizetésem van, még a régifajta, 46 Ft csúcsidőben, 24 Ft azon kívül, és Pannon 60-ra váltanék.

De ez egyáltalán nem biztos, jelenleg haldoklik a Nokia 6600-m, ami okostelefon, és nagyon megszerettem az okostelefonokat, nem szívesen váltanék nem okostelefonra, de ami tetszene (Nokia E71, E51), azokra jelenleg nincs pénzem, viszont láttam egy Sony Ericsson W200i-t, ami jelenleg 990 Ft ilyen előfizetéssel, és elgondolkodtam rajta, hogy megveszem.

Viszont ez a telefon számomra visszalépés lenne, ezért még megfontolom, szerinted? Vagy várjak még, és ne vegyek ilyen telefont? Olvastam az itteni tesztjét, eléggé lerontotta a kedvemet a vásárláshoz, de kinézetre aránylag szép, viszonylag kicsi, Walkman mobil, zenét is tudnék rajta hallgatni, amit a jelenlegin nem nagyon tudok, mert katasztrófa, ahogy szól...

Még átgondolom, mindenesetre köszönöm a segítséged!

[ Szerkesztve ]

(#2963) rimbo válasza nrbii (#2962) üzenetére


rimbo
tag

Már csak 20 Ft, 990 Ft helyett.

[ Szerkesztve ]

(#2964) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Pannonos bennfentesektől kérdezem, hogy nem tervez-e a P a Vodafone üzleti fix csomagjához hasonlót bevezetni? /Fix 15e havidíj, és a 3 kártya között szabadon oszlik meg, ergo ha én telefonálok 13-ért, a másik kettő meg 1-1-ért, akkor 15-re jön ki./

Másfél hónap múlva lejár a céges hűségszerződés a pannonnál, azt hiszem akciós készülékvásárlás nem vonz, amit akartam bevásároltam már kártyafüggetlenben, ellenben egy ilyen csomagon olyan havi 10e körül spórolnánk... Szívem szerint maradnék pannonos, ha van rá kilátás hogy lesz ilyen.

(#2965) grafikus17


grafikus17
senior tag

A pannon is indít egy mobil-tv szolgáltatás az olimpia idejére.
"MobilTV: m1 hozzáférés díja az olimpia teljes idejére 1990 Ft, vagy napi hozzáférés 490 Ft. Eurosport hozzáférés díja az olimpia teljes idejére 990 Ft, vagy napi hozzáférés 290 Ft. Az árak tartalmazzák az adatforgalom díját."

[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#2966) megyeri válasza grafikus17 (#2965) üzenetére


megyeri
tag

Azért az vicces, hogy az Olimpia szót a 1777-re kell küldeni... Az nem a T-Mobile Domino központjának a száma? :F

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#2967) stichus válasza megyeri (#2966) üzenetére


stichus
tag

1777 a tcom hangos számla is

(#2968) Viktor0610 válasza megyeri (#2966) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az, hogy az egyik szolgáltatónál mást kapcsol a szám, lényegtelen. Ez a szolgáltatás valószínűleg csak Pannon előfizetők számára érhető el.

Samsung Galaxy A54

(#2969) bonaparte77 válasza nrbii (#2962) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

Hello,

Nekem ilyenem van, én rendkívül pozitívan csalódtam (az amúgy nem túl korrekt) teszthez képest.
Valóban, az anyagminőség nem egy nagy eresztés (műanyag), de amúgy teljesen jó: zenét tökéletesen játszik le (1 és 2 GB M2-t viszi), rádió jó rajta, telefonálni lehet vele, gombok viszonylag normálisak, előtte volt egy ideig W300-am, horror gombjai voltak.
Kameráját nem kell használni, de gondolom ez egyértelmű
Én kifejezetten csakis és kizárólag telefon+MP3 playa+rádió célokra vettem, arra teljesen elég. Annyit érdemes tenni h egyrészt egy normális M2-t venni bele, másrészt a hozzá való fülest úgy ahogy van továbbpaszolni (vagy kukázni) és venni egy minimum HPM-70 szintű fülest hozzá. A napokban próbáltam Sennheiser CX 300-al a HPM-70 felső része helyett, meglepően jól szólt, ahhoz képest h a kütyüt djuice feltöltőssel 11900-ért vettem tavasszal :D

Amit még tanácsolok, h sztem feltöltőssel érdemes venni, ilyen kategóriás teleknél nem hiszem h érdemes 2 év hűséget bevállalni azért h kb 16e helyett (asszem most ennyi feltöltőssel) megkapd 20Ft-ért.

(#2970) nrbii válasza bonaparte77 (#2969) üzenetére


nrbii
tag

Amit még tanácsolok, h sztem feltöltőssel érdemes venni, ilyen kategóriás teleknél nem hiszem h érdemes 2 év hűséget bevállalni azért h kb 16e helyett (asszem most ennyi feltöltőssel) megkapd 20Ft-ért

Ezt hogy érted? Igazából én mindig is Pannonos voltam, de majdnem egy évre átmentem a Vodafone-hoz, de az katasztrófa volt. Kb. havi 1000-2000-et telefonálok, és így 20 Ft-ért szinte ajándék ez a telefon, mert lebeszélhető a havi 1980 Ft.

Most is egyébként olyat csinált a Nokia 6600-m, hogy szoftveresen lefagy a két funkciógombja, hiába erősen nyomom, nem érzékeli. Újraindítás után minden jó. És ezt kb. hetente csinálja. Meg tegnap kisebb falukon át vitt az utam (biciklivel, tehát lassan), és egyszerűen nem jelezte, hogy nincs térerő vagy ilyesmi, hanem rendesen azt mutatta, hogy be van jelentkezve a Pannon hálózatába, és térerő is van. Aztán az ismerősöm mobilján próbáltak végül elérni engem, és mondták, hogy ki vagyok kapcsolva. Csodálkoztam is, aztán újraindítottam a telefonom, és jött egy pár SMS, hogy ettől meg attól nem fogadott hívásom volt... :( Ez így nem mehet tovább... Egyébként most megint lefagytak a funkciógombok, újraindítás után sem akarja a PIN kódnál elfogadni, ha a funkciógombbal szeretném OK-zni a PIN-t, kénytelen vagyok #-tel csinálni… De ilyenkor meg általában újraindítás után meg megint jó…

Nah, köszönök minden segítő hozzászólást, még meglátom, mi lesz.

Üdv.

(#2971) bonaparte77 válasza nrbii (#2970) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

Hello,

Nem kell átmenned máshová.
1. bemész pannonhoz, kérsz egy w200-at feltöltőkártyával
2. ha kell, a mostani számodat átállíttatod előfizetésesre, és ezzel használod a prepaid formában megkapott telefont
3. a telefonhoz kapott párszáz ft-os prepaid simkártyát lebeszéled és/vagy kidobod

De ha tuti akarsz 2 évig pannonos lenni, akkor nyilván megéri 20Ft-ért a telefon. Csak én nem rajongok túlzottan a hűségért, és ha lehet igyekszem kerülni, különösen h kb 16 ezret spórolhatok csak vele.

Minden jót!

(#2972) nrbii válasza bonaparte77 (#2971) üzenetére


nrbii
tag

Ha veszek, akkor szerintem számlás előfizetéssel fogom 20 Ft-ért, mert a Vodafone-ból pár éve egy életre elegem lett, T-Mobile meg túl drága, és minden telefonra rányomja a T-Mobile logót, meg valahogy mindig is a Pannon árai, szolgáltatásai jöttek nekem be. De azért kösz a segítséget!

(#2973) Viktor0610 válasza nrbii (#2972) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Árai? :Y

Milyen árakról beszélsz? :D A Pannon egy partnerénél dolgozom, nem nagyon látom úgy, hogy jó áraink lennének... :U Esetleg percdíjakban. Talán...

Samsung Galaxy A54

(#2974) nrbii válasza Viktor0610 (#2973) üzenetére


nrbii
tag

Én leginkább a feltöltőkártyás díjcsomagok iránt vagyok érdekelt, és így ezt előtérbe helyezve választottam szolgáltatót.

T-Mobile-hoz képest olcsó. Ez alapján egyszerűen brutális, hogy csúcsidőben a más szolgáltatóra irányuló hívások díja 70-90 Ft. Ez elképesztően sok, és egyben maradi érzést kelt bennem, hogy 2008-ban ennyit kelljen fizetni egy percért, holott ha ugyanezt a hívást Pannonos feltöltőkártyás előfizetéssel hívnánk, 30-46 Ft lenne percenként. A dolgot még tetézi, hogy a Pannon készített először olcsó, 900-, 1800 forintos feltöltőkártyát, ami szerintem hasznos lehet.

Vodafone-nak sincsenek rossz tarifái, de pár éve, mikor nagy boldogan megvettem életem első kamerás telefonját ;], a Sony Ericsson F500i-t, hatalmas csalódás ért. Megvettem egy telefont, ami nekem akkor elég nagy tudást ígért (tudatlan voltam akkor még, nem tudtam, hogy milyen hátrányokat ígért egy Live!-os rendszer), de szoftveresen el volt rontva az egész a Vodafone hülyesége miatt. Vodafone-os menürendszer, MP3 beállítási lehetőség tiltása, vagyis kizárólag az említett szolgáltató WAP-oldaláról letöltött MP3 fájlokat lehetett beállítani. Mi van akkor, ha én egy általam megvágott zenei részletet szeretnék hallani? Nem tehettem semmit, illetve így utólag tudom, hogy különféle DRM-es programokkal meg lehetett volna oldani, de akkor is... És a mai napig ezekkel a ronda menürendszerekkel árulják a telefonokat. De így ez gyerekesen hangzik, telefont lehet venni függetlenül is.
Viszont akkoriban (2005) olyan horror WAP csomagjai voltak, hogy hihetetlen. 1 MB/hó, és 500+ Ft. Felháborító, amíg Pannon-os időszakomban tudtam WAP-ozni, Vodafone-nál nem. Meguntam az egészet, és visszaváltottam Pannon-ra, persze az eredeti számom megmaradt végig, azaz mindvégig egy telefonszámom volt. (Sosem értettem azokat, akik egy új telefonért képesek voltak számot cserélni, és pár év alatt 2-4 számuk volt.)

Nekem ennyi elég volt, hogy belássam, az én igényeimnek legjobban megfelelő szolgáltató a Pannon.

Persze ez másnál nem feltétlenül van így, egyik családtagom, amikor Vodafone-os volt, egy átlag hónapban 4-5 ezer forintot költött telefonálásra, aztán Pannon-ra váltott (Pannon 120, illetve most Pannon 180-ra), és 8-10 ezer forintos számlákat kap.

Nah, ennyi, ami az én szolgáltató-választási szempontjait illeti, nem OFF-olom szét a topicot.

[ Szerkesztve ]

(#2975) megyeri válasza nrbii (#2974) üzenetére


megyeri
tag

1. Nem kötelező a 70-90 Ft-os csomagot használni. A Domino Nap esetében 34/39.
2. Feltöltésenként külön díj nélkül válthatsz másik díjcsomagra, ha másikat akarsz kipróbálni.
3. Az egyenleginfó lekérdezése a *102# kóddal DÍJMENTES!
4. Ha elérted az arany szintet, 5000 feletti elektronikus töltésnél Bónuszt kapsz, illetve díjmentes a hívásértesítő szolgáltatás.
5. Mivel neked inkább a kisebb feltöltés számít, a T-nél van 2500-as címlet is, aminél nem 90-180, hanem 365 napos a rendelkezésre állási idő.
6. A Domino Aktívnál most megint 1000 SMS-t adnak hálón belülre (ha nem használtad 90 napja).

Évekig voltam Dominos, és miután a Pannon áttért valamikor 2003-2004 környékén a perc alapú számlázásra, sok évfolyamtársamat át is térítettem a T-hez...

Szóval szerintem ha már körülnézel, tedd alaposabban! ;)

Elnézést, hogy pont a Pannon topikban reklámozom a T-t... :B

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#2976) #35692544 válasza megyeri (#2975) üzenetére


#35692544
törölt tag

hi

a 1741-es számon letiltottam az emelt díjas sms küldését fogadását a gyerek számán, mégis 4 nap alatt lement 2200 huf
mi a f@szt lehetne még csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#2977) nrbii válasza megyeri (#2975) üzenetére


nrbii
tag

Éjszaka én is rájöttem már, hogy van 34/39 Ft-os csomag is, csak nem volt erőm megírni már... :U Persze ez olyan kamuzásnak hangzik, de tényleg így volt. :))

[ Szerkesztve ]

(#2978) Viktor0610 válasza #35692544 (#2976) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kérjetek egy hívásrészletezőt a 1220 felhívásával...
Esetleg nézess rá egy ügyintézővel, mi az, ami "elviszi" a pénzt.

Samsung Galaxy A54

(#2979) #35692544 válasza Viktor0610 (#2978) üzenetére


#35692544
törölt tag

valami sms-eket kap még mindig
csak hétvégén tudom megnézni
esetleg ha priviben elküldöm a számot rá tudsz nézni?

(#2980) Viktor0610 válasza #35692544 (#2979) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor ott valami nem jó az emeltdíjas szolgáltatás tiltásával. :F
Küldtem privátot.

Samsung Galaxy A54

(#2981) bonaparte77 válasza nrbii (#2972) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

With all due respect, én azt javasoltam, h a Pannonnál vedd meg feltöltős konstrukcióban, de nem erőszak a disznótor, te tudod hogy mi és hogyan jó.
A T-mobot én azóta nem kedvelem személy szerint amikor még Westel volt, de ha vki túlnyomórészt T-s embereket hív akkor még prepaid formában is jó (Dominó aktív)
Vodafonnak szintén van olyan csomagja ami hálón belül elég jó díjakat jelent.
Pannonnál meg ugye 5p után 0 rulzik.
All in all, sztem nincs egyértelműen "olcsó" v "drága" szolgáltató, az alapján kell megnézni h ki milyen szolg ügyfeleit hívja túlnyomórészt. Más kérdés h magam részirül a pannonon kívül max vodához mennék ha kellene (persze készüléket nem vennék tőlük, az fix)

(#2982) nrbii válasza bonaparte77 (#2981) üzenetére


nrbii
tag

Közben beláttam, hogy igazad van, hogy nem éri meg ilyen olcsó telefont számlásan venni, ugyanis így visszafizetnék (24*1980) Ft-ot, azaz 47520 Ft-ot, holott lehet, hogy nem telefonálnék el jelenleg 60 percet havonta. Így nem veszek számlás előfizetéssel semmit sem, amíg bírja a telefonom, jó ez. Bocs, ha felzaklattalak volna, tényleg igazad van... :C

(#2983) Depression


Depression
veterán

Az arany társ kártya egy nagy humbukk a T-nél. Van olyan ismerősöm, aki 5 éve előfizető náluk, most szerette volna igénybe venni a kedvezményt, erre közölték vele, hogy a kedvezményeit 6 hónapja megvonták, mert akkor nem érte el a havi számlája a minimum összeget, ami erre feljogosítaná. Ennyit ér a T-nél 5 év hűség, úgy, hogy még mindig ugyanaz a telefonja ven, amivel megkötotte a szerződést.
A Pannon meg a pannonos szülinapodra mindig ad valami meglepetést a bónusz programon kívűl.
Pl. Most Pannon 50 csomagom van, családi csomag+net 100, és hétvégén ingyen beszélek hálózaton belül. Mindez havi 4790 Ft-ért. Nem hiszem, hogy ezt máshol olcsóbban megkapom.
Persze készüléket függetlenül veszek, max. beszámíttatom a pannonnál vett nagyon olcsó telefont ha nyerek vele néhány ezrest.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2984) bonaparte77 válasza nrbii (#2982) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

Semmi gond, csak nem esett le, miért lényeges a Voda, T-hez való átmenetel.

(#2985) nrbii válasza bonaparte77 (#2984) üzenetére


nrbii
tag

Semmi gond, csak nem esett le, miért lényeges a Voda, T-hez való átmenetel.

Nem akarok átmenni, eszembe se jutott, ott kezdődött az egész, hogy mondtad, hogy "De ha tuti akarsz 2 évig pannonos lenni, akkor nyilván megéri 20Ft-ért a telefon.", mire én mondtam, hogy eszemben sincs váltani, nekem bejöttek a pannon tarifái, szolgáltatásai. Ehhez hozzászólt Viktor0610, hogy nekem bejönnek az árai? :Y Mire mondtam, hogy igen, és elkezdtem írni a többi szolgáltatóról. Ennyi történt, eszemben se volt váltani. :C

(#2986) bonaparte77 válasza nrbii (#2985) üzenetére


bonaparte77
csendes tag

Ja így OK, csettopik meg befejezve :DD

(#2987) lugosi válasza lugosi (#2964) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Látom nem nagyon tudtok ilyen fix-szerű csomagról pannon berkekben. Amúgy mindegy, ha lesz ilyen náluk, átváltok rá, másik szolgáltatóhoz nem megyek át, azon egyszerű oknál fogva hogy a másik kettőt utálom ezt meg nem. Rájöttem hogy tökmindegy, úgyis maradok a pannonnál, úgyhogy lehet hogy újra aláírom a két évet a cégesre.

Vajon lehet úgy céges előfizetést hosszabbítani, hogy a 4 számból csak 1-hez veszünk új készüléket? Akkor csak arra az egyre kell hűségszerződést aláírni? Mert ha újra mindegyikre, akkor vagy megvesszük fateromnak azt a telefont ami kell neki kártyafüggetlenben, vagy akkor mindenki kap új telefont. Kár hogy a 4 emberből 3-nak nincs szüksége újra, 2 meg kifejezetten kijelentette, hogy le ne cseréljük a telefonjukat. Legfeljebb veszek magamnak még 2 újat :)

(#2988) Viktor0610 válasza lugosi (#2987) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs megosztható csomag.

Természetesen megoldható, hogy csak egy számon hosszíbbítasz hűségidőt, ebben az esetben a többin megmarad a kedvezmény, a számok bármikor visszamondhatóak (feltéve, hogy nem kötöttél rájuk keretszerződést, de ez egy másik dolog).

Samsung Galaxy A54

(#2989) krystman


krystman
őstag

Üdv! E-mail Stúdió 50 csomagot csak számlások rendelhetik meg? Nekem Djuice kártyás van, de se Pannonline-on sem a 1741-en nem bírom megrendelni. Viszont sehol nem találok olyan tájékoztatást, hogy csak is kizárólag számlások vehetik igénybe.

(#2990) rimbo válasza krystman (#2989) üzenetére


rimbo
tag

Hali!
Nekem nincs ilyen szolgáltatásom, de a honlapon az van fenn, hogy a számlázási ciklusban használható fel az 50 db értesítő SMS. Mivel kártyásnak nincs ilyen ciklusa gondolom csak a számlásoknak érhető el.

(#2991) Piton válasza rimbo (#2990) üzenetére


Piton
tag

Nekem sincs ilyen, de az tuti, h a PannOnline-on ott van a kartyasomnal is a megrendelhetoseg lehetoseg.
Az viszont hulyeseg, h nincs szamlazaci ciklus a kartyasoknal, mert van, a nevet ugyan nem tudom de a Csaladi csomagnak is van idotartama ugye 30naponta ujra 890, es az is szamlazasi ciklusnak van csufolva, meg meg jopar havidijas szolgaltatas...

Kódból vagyunk...

(#2992) krystman válasza rimbo (#2990) üzenetére


krystman
őstag

Ez jó kérdés! Viszont múltkorában megkérdeztem az ügy.f-ot, hogy 10-én megrendeltem a NET100-as csomagot, és csak 50-60Mb volt felhasználható belőle. Azt mondta, hogy kártyásoknak is van (zárási nap) még hozzá 26-a. Annyit mondott, hogy ezt a dátumot kell figyelni. És való igaz, tényleg részarányosan vonta le az összeget a NET100-as csomagnak. Tehát, ha 10-én rendeled meg akkor 1990ft-nak csak a felét vonja le. Ezt én sem tudtam, hogy ilyen van a Pannonnál. Ez vonatkozik a cs.csomagra is egyébként. Bár az is lehet, hogy azért van, mert a számlás karin 26-án van számlazárás nekem és így a sima kártyásra is kiterjedhet. :F

(#2993) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A feltöltőkártyásoknál is van számlázási ciklus, és valóban, ha megrendeltek valamilyen szolgáltatást, az első hónap törthónap lesz, éppúgy, mint a számlás előfizetők esetében.

Samsung Galaxy A54

(#2994) Clain


Clain
tag

sziasztok !
Van egy hűségnyilatkozat nélküli előfizum a pannonnál ,deh szeretnék venni egy telefont ! és azt lenne a kérdésem hogyha veszek telót és lekötöm magam (a már meglévő előfizumra) 2évre akkor igényelhetem a -10eft os kedvezményt ? (ami az új 3g telefonokra vontakozik)
kössszi :R :R

(#2995) Viktor0610 válasza Clain (#2994) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. (Tessék visszaolvasni!)

Samsung Galaxy A54

(#2996) Clain válasza Viktor0610 (#2995) üzenetére


Clain
tag

Se csomagot se számot nem szeretnék változtatni ,csak venni 10eft al olcsóbban egy készüléket ,és ezáltal aláríni 2év hűségnyiletkozatot ! (egy ilyen "flottás" csomagban vagyok)
ez esetleg megoldható ? :F

:R :R

(#2997) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

A Mobil Internet Napijegy rendben van, hogy a WAP-vagy internethasználat megkezdésének napján éjfélig érvényes; de csak 10 MB adatforgalomig, és onnantól már 3 Ft/10Kb a díja? Jól értem?

(#2998) bonaparte77


bonaparte77
csendes tag

Praktikum Expressz-ről lenne kérdésem:

Adott egy ilyen kártya (eredetileg mobilnet kártya volt, de most amit látok belőle az csak egy sima praktikum). A hozzá járó modemet el szeretném adni, de a kártya egyelőre megmaradna.

- Lehet e é normál előfizetői szerződéssé alakítani a szóbelit? Pl. elhordozáshoz, stb.
- Pontosan mi igazolja, h enyém a kártya (merthogy efi szerződés ugye nincs)?

(#2999) Viktor0610 válasza bonaparte77 (#2998) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

bonaparte77:
Amennyiben a szóbeli szerzősésed megerősítetted a levélben kapott kód visszaküldésével, a Pannon rendszerében elkészült a szerződés, ami tartalmazza az adataid, amennyiben bármilyen ügyet szeretnél intézni, pl. hordozás.
A második kérdésedre nem tudom pontosan a választ ( :U ), viszont az első részben foglaltak következményeképp', ha ügyet intéznél, ugyanúgy teheted majd meg, mint bármilyen más csomag vásárlása esetén.

Kimmuriel:
Igen, jól érted.

Clain:
Igen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3000) Clain válasza Viktor0610 (#2999) üzenetére


Clain
tag

Kösszi ! Csak nemértem ezeket a pannonosokat ,mert 1-2 hónapja kérdeztem bent a pannonnál akkor még azt mondták ,hogy csak teljes előfizetés áron vehetek készüléket ,nem igénylhetek kedvezményt ! bár akkor még minden mobilból lement -10eft régi mobil beadáskor ! :( :(

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.