Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Nordik


Nordik
őstag

Mennyi idő alatt kell aktiválniuk egy új kártyát? Mert 24 órája még semmi. :F És feltöltőkártyás, amit elvileg gyorsan aktiválni szoktak.

(#2402) niti válasza Nordik (#2401) üzenetére


niti
aktív tag

Kimenő hívást kell róla kezdeményezni, ha jól tudom, és ezzel aktiválódik. Hívd fel a 1220-at!

(#2403) Viktor0610 válasza niti (#2402) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kártya automatikusan aktiválásra kerül, legkésőbb a vásárlástól számított 72 órán belül. Szükségtelen hívni bármilyen számot ez miatt -max. a 1220-at, amennyiben nem történnene meg az aktiválás ez idő alatt. :)

Samsung Galaxy A54

(#2404) CsuRi101


CsuRi101
tag

Sziasztok!Meg tudná nekem valaki mondani, hogy a Praktikum mellé, ha kérek egy hálózaton belüli csomagot, annak is van váltási költsége, mint a díjcsomag-váltásnak?Illetve van ennek valami havidíja? Nem találom az oldalukon...:(

(#2405) Viktor0610 válasza CsuRi101 (#2404) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs sem váltásiköltség, sem havidíj.

Samsung Galaxy A54

(#2406) CsuRi101 válasza Viktor0610 (#2405) üzenetére


CsuRi101
tag

köszi! :DD

(#2407) niti válasza Viktor0610 (#2403) üzenetére


niti
aktív tag

Mik vannak?! :Y Régebben sem volt ilyesmi?

(#2408) vycman


vycman
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogyha én régen BEE-s kártyás csomagot vásároltam, akkor most milyen tarifacsomagban vagyok? Már nem találom a BEE-t, és úgy sejtem, áttettek vmelyik másikba.

(#2409) Nordik


Nordik
őstag

Múlt hét csütörtök óta nem lett aktiválva az új kártya, ezt fentebb láthatjátok. Ma felhívom a 1220-at, erre közölnek velem vmi olyasmit, hogy fáradjak be oda ahol vettem, és adnak egy új számot, mert ez már használatban van. Nemigazán értettem az egészet, de azthiszem naggyából ez volt a lényege...
Hát köszönöm szépen, jókis rendszer ez... :(((
Eddig vodás voltam, velük sok gondom volt, azthittem a pannon egy megbízható és teljesen korrekt szolgáltató... :(

(#2410) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nordik:
A számkiosztó rendszerünk (meg az egész értékesítési) mostanában eléggé fura dolgokat produkál. Pl. (mint a te esetedben is) kiadja többször u.azt a számot. :U
Remélem, mihamarabb elhárítják a hibákat, mert elég nehéz így dolgozni.. :(
Egyébként nem szokott ilyen problémás lenni a számok aktiválása. ;)

vycman:
Amwennyiben nem hívtak, h. átváltsák a csomagodat, és te sem kezdeményezted azt, még mindig BEE tarifában van a kártyád.
Javasolnám (amennyiben telefonálsz hétköznap is :) ), válts át v.milyen más csomagra, mert ennek nagyon rossz percdíjai vannak hétfőtől péntekig...
A váltás díjmentes. Válthatsz a 1741 felhívásával (automata), a 1220-as számon, az egyes majd a nulla megnyomása után ügyintéző segítségével, a PannOnline-on (itt sok mást is intézhetsz) keresztül vagy bármelyik bemutatóteremben/viszonteladói boltban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2411) Nordik válasza Viktor0610 (#2410) üzenetére


Nordik
őstag

Igen igen, mondták h nagyon lassú most az egész rendszer stb. Csupán 2 órát ültem a pannonban, mire kiderítették, h mi lehet a baj. Telefonálgattak össze-vissza stb. :)
Vmiért a rendszer egyik helyen azt mutatta, hogy már aktiválva van, vhol azt h nincs, meg hogy még folyamatban van... :Y Szóval nemtudom mi történhetett, ez is pont velem esik meg... De most szerencsére jó lett, és nem kaptam új számot se.
Remélem ennél több gondom nem lesz a pannonal. :D

(#2412) -mindegy-


-mindegy-
csendes tag

huzzon haza a voda
a t-mobilt pedig odaadjuk Ázsiának :C

wazze kit érdekel

(#2413) Pompi válasza -mindegy- (#2412) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Téged pedig kirakunk innen ha nem fogsz valami értelmeset írni, elfogadható stílusban.

Feel Good Inc.

(#2414) bebar


bebar
aktív tag

Panni hozza a formáját!

PannOnline bankkártyás feltöltésnél az OTP visszaigazolja hogy a tranzakció sikeres, majd visszadob a PannOnline-ra, ahol ott is a tranzakció azonosító, de újra belépve már eltűnik, és nem is érkezik meg a feltöltés a kártyára.

Tegnap este óta van ez, azóta 2X is töltöttem, reggel beszéltem velük, akkor a fickó jött a hülyeségével, várjam meg a 72 órát.
Mondom, ez vicc ugye?
Én nem 72 óra múlva akarok telefonálni.

Felhívtam nemrég megint, és tudnak a hibáról, de azt nem, hogy mikor érkeznek meg a feltöltések.
De "rajta vannak az ügyön" a csaj szerint.

És nem kevesen jelezték már nekik..

(#2415) Carpio


Carpio
tag

Most látom, hogy praktikum csomag percdíja emelkedett :Y
Hihetetlen pocsék csomagjai vannak a pannonnak, nem is értem miért tartok még ki :(

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#2416) smc


smc
addikt

Ez a használtkészülék beszámítás csak azokra a telefonokra érvényes amelyek [ezen] az oldalon vannak, vagy [ezek] közül bármelyikre? :S

Más:
A pannonnál mit adnak a SE W300 mellé? Kerestem az oldalon, de nem igazán írnak róla.. :S Füles gondolom jár hozzá, de memkártya is? És ha igen, akkor mekkora?

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2417) niti válasza smc (#2416) üzenetére


niti
aktív tag

HPM 70-es headset, 256- os memóriakártya és adatkábel is jár hozzá.
Bármelyik készülékbe beszámítják a régit.

[ Szerkesztve ]

(#2418) smc válasza niti (#2417) üzenetére


smc
addikt

Köszi szépen! :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2419) Veatta


Veatta
aktív tag

Nálatok bejön a pannon 3g lefedettség térkép?

(#2420) Dolby


Dolby
senior tag

Az öcsém átvett egy ismerőstől egy pannonos előfizut. Viszont nagy bánata hogy gyakran kap a klub.wapozz.hu-tól üzeneteket aktuális kóddal. Gondolom az előző tulaj töltött tőlük vmit vagy fene tudja. A telefon számot nem küldik ki így nem tudjuk letiltani sem. Van valami lehetőség a lemondásra vagy letiltásra? Lehet h nem pannon topic de máshova sem tudtam volna kevésbé offként elképzelni :-)

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#2421) No-kia válasza Dolby (#2420) üzenetére


No-kia
őstag

wap-on már néztétek az oldal címet?hátha ott

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#2422) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Hogyan lehet beállítani, hogy foglalt helyett a hangpostát kapcsolja?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2423) rimbo válasza kraftxld (#2422) üzenetére


rimbo
tag

Beállítások alatt kell lennie valami olyannak, hogy hívásátírányítás. Itt a hanghívásokat át tudod iírányatni a hangpostára vagy egy másik számra, ha foglalt. Ha még soha nem használtál hangpostát, akkor be kell azt is állítani. Az IVR segít, hogy mit kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#2424) Viktor0610 válasza Veatta (#2419) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindegy, mert úgysem elég részletes... :D

Samsung Galaxy A54

(#2425) Tomics


Tomics
addikt

Hali!

Az egyedi ajánlatokra is érvényes a -10k telefonbeszámítási akció?

PH! addikt since 2004

(#2426) Tomics


Tomics
addikt

Jah és még 1 kérdés. Az gáz, ha a beadandó teló vodafonos?

PH! addikt since 2004

(#2427) Veatta válasza Viktor0610 (#2424) üzenetére


Veatta
aktív tag

Akkor marad a manuális tapasztalás? :)

(#2428) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Veatta:
Nem, a 1220 (sok városban utca-/házszámszintű) lefedettségi információkkal szolgál.

Tomics:
Tudtommal igen, érvényes az egyedi ajánlatokra is a beszámítás és nem, nem baj, ha Vodafone-függő a készülék -ez utóbbi tuti, mert nem ellenőrizzük a készülékek eredetét.

Samsung Galaxy A54

(#2429) Tomics válasza Viktor0610 (#2428) üzenetére


Tomics
addikt

:R Már csak azon izgulok hogy legyen még olyan készülék szerdáig

PH! addikt since 2004

(#2430) myk74


myk74
senior tag

Nem tudja valaki hogy lesz-e a pannonnál nokia e51?

Nincs kéz Nincs csoki!

(#2431) Viktor0610 válasza Tomics (#2429) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd a 1220-at, ők megmondják, melyik bemutatóteremben elérhető/megtalálható adott készülék, majd hívd/keresd fel adott boltot, tetesd el a készüléket.

Samsung Galaxy A54

(#2432) Bibby


Bibby
addikt

Egy haverom le szeretné cserélni a laptopját, és eddig adatkártyás modemet kapott a nethez. Most szeretné ha ezt átváltanák neki usb modemre. Van erre lehetősége, vagy mennyit kell fizetni, hogy történik?

Ελευθερια η θανατος

(#2433) lúzer


lúzer
veterán

Bocs, ide is írok, mert nekem nagyon fontos!

Én is most vettem egy 500Mb-os csomagot huawei-vel.
Egy gondom van, a huawei progija szerint 35 mega adatforgalmat csináltam, a pannontól viszont már jött az email, hogy elértem az 500-at.
25 megánál írta a 80%-os emailt.

Remélem ez nem komoly, hogy 20× annyival többet számítanak mint a valós adat?
Vagy ez csak az első nap miatt van, normál üzemben valós az 500 MB lehetőség?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2434) lúzer válasza lúzer (#2433) üzenetére


lúzer
veterán

Felhívtam a pannont, megnyugtattak, hogy ez ilyen mert most kötöttem.
Mai naptól teljes értékű az előfizetésem, és ketyeg az 500 mega.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#2435) Viktor0610 válasza Bibby (#2432) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A csere ingyen megtörténHET, amennyiben a problémát leírjátok a Pannon Egyedi Igénykezelési Csoportjának (e-mailben: ugyfelszolgalat(kukac)pannon(pont)hu, faxon: 06-1 / 464-6171 v. levélben: Egyedi Igénykezelési Csoport, 2045, Törökbálint, Pannon út 1. ), és a csoport jóváhagyja azt.

Javítva a postacím.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2436) Nordik


Nordik
őstag

Üdv!

Van egy feltöltőkártyás számom, és ez mellé szeretnék egy Mobil Internet 500MB-os csomagot. Csak a mobilon szeretnék internetezni.
Lehetséges ez, hogy egy meglévő kártyás számhoz rendelem meg ezt a csomagot? Később ha váltani szeretnék esetleg nagyobb csomagra, akkor azt megtehetem?
Ha új számom lenne később, akkor átvihetem arra a számra az internet előfizetést?

Köszi a válaszokat! :R

(#2437) Viktor0610 válasza Nordik (#2436) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 1741 hívásával megrendelheted a szolgáltatást. Fontos, h. az 50% havidíj-kedvezmény nem jár abban az esetben, ha meglévő szám mellé, mint szolgáltatást aktiválod a Mobil Internetet.
A csomagok között válthatsz, havonta egy alkalommal, díjmentesen.

"Ha új számom lenne később, akkor átvihetem arra a számra az internet előfizetést?"
Ezt nem értem. :U A másik számra is megrendelheted majd a tetszőleges net-csomagot.

Samsung Galaxy A54

(#2438) Nordik válasza Viktor0610 (#2437) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi!

Szóval akkor nincs akadálya, hogy megrendeljem a Mobil internet 500MB csomagot, csak ugye 2 évet alá kell írnom. Így havi 1980Ft-ot kell majd fizetnem.

Ezt úgy értettem, hogy ugye aláírok 2 évet a meglévő számom mellé. És mondjuk nekem 1 év múlva esetleg új számom lesz. Ugyebár az internetre kötött szerződésből így még hátravan 1 év. Lemondani gondolom csak bizonyos összeg fejében lehetne. Tehát az új számomra ezt a nem lejárt szerződést átvihetem e?
Remélem így már érthetőbb. De lehet hülyeséget beszélek. :B

(#2439) Viktor0610 válasza Nordik (#2438) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, nem olvasok, csak írok... :U

Az Mobil Internet 500 MB csak új előfizetés vásárlásával és két éves hűségszerződés vállalásával él, szolgáltatásként nem megrendelhető...

(A MI 5 GB csomagot olvastam hsz.-odban... :U )

Samsung Galaxy A54

(#2440) Nordik válasza Viktor0610 (#2439) üzenetére


Nordik
őstag

Semmi! :)

Köszi, viszont így kicsit elkeseredtem, mert a 100MB-os csomag úgyvélem kevés, ellenben megfizethető áron lenne. Az 5GB-os pedig elég drága, ellenben rengeteg adatforgalmat tartalmaz. Nemtudom mitévő legyek, 100MB lehet kevés lenne napi 1-2 óra netezéshez(msn, néhány oldal stb)...

(#2441) Viktor0610 válasza Nordik (#2440) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tégy egy próbát, figyeld a forgalmad (pl. a PannOnline oldalain és a figyelmeztető SMS-ek segítségével kontrollálhatod a költségeid), amennyiben nem jössz ki a keretből, visszamondod...

Samsung Galaxy A54

(#2442) Nordik válasza Viktor0610 (#2441) üzenetére


Nordik
őstag

Igen én is erre gondoltam. Viszont ezek az akciók január 31-ig tartanak, lehet utána lesznek új kedvezmények, esetleg havonta nagyobb adatforgalmat lehet majd bonyolítani ugyanannyi pénzért. Örülnék neki. :)
Azthiszem kipróbálom a 100MB-os csomagot, és majd meglátom kell e nagyobb csomag.
Köszönöm a válaszokat! :R

(#2443) niti válasza Viktor0610 (#2441) üzenetére


niti
aktív tag

Viktor!
Szeretném megkérdezni, hogy az sms-ben küldött egyenleginformációban mit számolnak a forgalom címszó alatt? A családi csomagban bonyolított forgalmam jóval nagyobb ennél az összegnél, az egyéb irányba indított viszont jóval ksiebb. Tehát amit most küldtek sms-ben, azt én nem tudom hova tenni.
Eddig beleszámolták a csládi csomagot is... :F

(#2444) Nordik


Nordik
őstag

Nos megrendeltem a Mobil internet 100MB csomagot! :) A havi forgalmam mikor nullázódik? És a fizetendő összeget a kártyáról vonják? Szóval mindig kell lennie rajta annyi pénznek hogy letudják ezt az összeget vonni? És ezt mikor teszik meg?

(#2445) 1430


1430
senior tag

Valamit elszámolt a Pannon? Édesanyám 2 x 5db 2007. téli pannon világ-ot kapott névre szólóan... :D Tehát mindkét csomagban ugyanaz a példány volt ötször! Sőt, a szomszéd is ugyanígy járt! :C

Ez biztos valami bújtatott reklámkampány, hogy majd osztogassuk a családon belül! ;) No de sebaj, van vegyes tüzelésű kazán... :P

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#2446) TiMoN


TiMoN
senior tag

Pannon mostanába nem tud számolni nekem elszámolta a számlám.
Van 5 perc után 0 ft csomagom és kiszámlázott +6000FT plusz mobilhivást.
3x hivtam fel a ügyfélszolgálatot mire hittek nekem azt mondták küldenek ki helyesbitő számlát semmi dolgom nincs azt nem kell kifizetnem.
Jött 1 sürün elézést kérünk levél majd a fizetési felszólitás.

Most beszéltem velük ki kell fizetnem és majd központilag jóváhadják valamikor... xal visszakapom majd a pénzem, de mikor?! Érdekesek mértnem küldenek javitó számlát és kész?!

xal most az év végén nagyon elszámolták a dolgokat... Valszeg nem csak én kaptam magasabb számlát :D

-TiMoN-

(#2447) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

niti:
A Forg(alom): részen minden olyan összeg szerepel, ami a számlán is fog. Beszélgetések a Családi csomagon belül (ezt -emlékeim szerint- aztán levonja az Eng(edmény): részen, illetve természetesen a számlán is levonásra kerül), hívások a"kifelé", tehát más irányba, SMS-ek, stb...
Amivel neked foglakoznod érdemes, h. az Egyenleg: minél kevesebb legyen (Családi csomag és lebeszélhető havidíj mellett ez akár 0Ft +áfa is lehet), mert ez a havidíjakon felül fizetendő összeget jelöli.

Nordik:
A kártyás ciklusoddal kapcsolatban a 1220 v. a személyes ügyfélszolgálatok tudnak segítséget nyújtani. Ennek napja mindenkinél attól függ, mikor rendelte meg az első havidíjas szolgáltatását -viszont nem egyenlő azzal a nappal.

1430:
Gondolom, véletlen került több darab a csomagba. :D

TiMoN:
Nem jött hozzánk ilyen információ a számlázási rendszer hibájáról. Sz.tem egyedi hibáról lehet szó az esetedben. Mindenképp' jelezd a problémát a 1220-on, mert a hívásokat rögzítik, tehát tudsz mire hivatkozni a reklamáció során. Az összeget jóvá kell írják.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2448) niti válasza Viktor0610 (#2447) üzenetére


niti
aktív tag

Köszönöm! Én is így tudtam, éppen ezért lep meg, hogy 916 Ft szerepel a forgalom alatt, miközben Családi csomagban beszéltem már vagy 2 órát. Egyéb irányba meg tuti nem beszéltem ennyit, emlékeim szerint legfeljebb 3 percet.
De egyelőre lényegtelen, majd számlazáráskor kiderül.

(#2449) TiMoN válasza Viktor0610 (#2447) üzenetére


TiMoN
senior tag

Köszi!
A problémát jeleztem, elnézést kérő levelet megkaptam. Ügyfélszolgálatos elmondása szerint központilag jóvá fogják írni valamikor az összeget. Csak kérdés mikor?! :)

-TiMoN-

(#2450) Enjoy


Enjoy
addikt

Hali!

Át lehet hozni a számomat pannonhoz a tmobile-tól, ha ott előfizetésem van?
Gondolom azt le kell mondani, s úgy lehet átvinni, nem?
Vagy hogy működik ez a számhordozás?
Valaki felhomályosíthatna! :R

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.