Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) ALI_G válasza Viktor0610 (#2649) üzenetére


ALI_G
veterán

leadtam telót, megint nem tudtuk reprodukálni a hibát, hogy újraindul hívás közben és hívás fogadáskor :(
Azt is megkérdeztem, hogy hogyan kapok újat, ha még se lenne jó.
Csak 3. szervízelés után, akkor is egyéni elbírálás alapján. E-mailben kell kérelmezni mittomén@melyik.pannon címen. :O

(#2652) Viktor0610 válasza ALI_G (#2651) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Írj a Pannon Egyedi Igénykezelési Csoportjának (e-mailben: ugyfelszolgalat(kukac)pannon(pont)hu, faxon: 06-1 / 464-6171 v. levélben: Egyedi Igénykezelési Csoport, 2045, Törökbálint, Pannon út 1. ), és a csoport elbírálja azt.
Pozitív bírálat esetén kapsz egy cserére jogosító igazolást.

Javítva a postacím.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2653) fateless


fateless
veterán

Egy barátomnak a 80k-s Samsungját ötször cserélték ki két hónap alatt, pedig a saját hibájából ment tönkre.
A nagy különbség persze az, hogy ez Angliában történt és közel negyven előfizetésért felel.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2654) ALI_G válasza Viktor0610 (#2652) üzenetére


ALI_G
veterán

igen, ezt mondta nekem is 2 csaj is a pannonnál, de a 2. csaj azt is említette, hogy a 3. szervízelés után küldjek. Bár azt nem mondta hogy előtte ha küldök akkor esélytelen vagy vmi, de gondolom nem hiába mondta (egyébként pont ez a csaj volt a rendesebb, nézegettem telefonokat, hogy ha netán változatlan marad a helyzet akkor mik vannak és mutatott egy olyan telót ami még meg se jelent a pannon polcain, hozzátette, hogy maradjak csöndben :) )

(#2655) AMD Power


AMD Power
titán

Milyen számon lehet lekérni a Pannonál az egyenleget? Céges elő fizu.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2656) Viktor0610 válasza AMD Power (#2655) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 172 felhívásával. ;)

Lekérésenként nagyjából 35 Ft.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2657) pgyafi


pgyafi
csendes tag

Történetem vége: A levelemben kértem p-t, hogy a többlet díjat fizessék vissza.
Most jött levél tőlük: sok rizsa, megmagyarázták, hogy én értelmezem félre azt a részt.
Viszont elengedtek 1 havi havíidíjat! -6900Ft ! Ez kb. annyi, mint amennyivel többet számláztak.

Ebből én arra következtetek, mégiscsak nekem volt igazam. Csak ezt máshogy kommunikálták..

(#2658) Khaal


Khaal
őstag

Honnan tudnám kideríteni mennyibe kerülne egy házcsere a pannonnál a k610i-mre? Mivel halódik benne a hangszóró úgyis beadom garira, ha meg szétbontják, akkor már ki is cserélhetik a kopott házat, feltéve ha nem lenne túl drága.

(#2659) Nordik


Nordik
őstag

Jól értelmezem, hogy fizetnem kell azért, hogy Pannon Praktikum-ról, Djuice kártyás 20 tarifacsomagra válthassak? :Y

Megpróbáltam a váltást, de nem engedte, mert nincs elegendő összeg a kártyámon...
Mennyit kell fizetni ezért, vagy miért nem sikerül díjmentesen a váltás? :Y

(#2660) plázatitán válasza Nordik (#2659) üzenetére


plázatitán
csendes tag

Sajnos a tarifacsomag váltás díja 860 Ft a Pannonnál :((

(#2661) Nordik válasza plázatitán (#2660) üzenetére


Nordik
őstag

Köszönöm!

Micsoda ügyfélbarát megoldás...! :(((

(#2662) Viktor0610 válasza Khaal (#2658) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel fizetős volta miatt nem a Pannon intézi, ne is a szolgáltatónál add le, hanem vidd a Sony Ericssonhoz.

A Nokia áraiból kiindulva kb. 5-8 e Ft lehet a komplett csere ára.

Samsung Galaxy A54

(#2663) Khaal válasza Viktor0610 (#2662) üzenetére


Khaal
őstag

Ahogy számoltam, ha darabonként megveszem az alkatrészeket és én teszem rá akkor is kijön 6-8 ezer forintra.
Viszont nem hiszem, hogy itt Zegen lenne SE márkaszervíz.

(#2664) Qru


Qru
MODERÁTOR

Amit most hirdetnek Pannon mobil internetet annak mekkora a max sávszélessége/sebessége?

#nincsbennetarcsi

(#2665) Viktor0610 válasza Qru (#2664) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a lefedettségtől fóggően (elméleti) 3,6 Mbps és 20 kBps között változhat. Az elméleti 3,6 a gyakorlatban 1,2-1,6 Mbps.

(Egyébkénrt ez nem csak a most hirdetett mobilinternetre vonatkozik, ennek nincs külön sebessége/sávszélessége, ilyen tulajdonságai max. a modemnek vannak.)

Samsung Galaxy A54

(#2666) tkazmer


tkazmer
addikt

kaptam egy olyan információt, hogyha felhívom a 1741-et, majd ott a 9-es menüponton belül ismét a 9-es menüpontot választom, akkor fél éven keresztül ingyen sms-ezhetek és telefonálhatok hétvégente hálózaton belül.
létezik ilyen? a pannon oldalán nem találtam semmit...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2667) Viktor0610 válasza tkazmer (#2666) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Csak" a hanghívás díjmentes hálózaton belül.

Samsung Galaxy A54

(#2668) tkazmer válasza Viktor0610 (#2667) üzenetére


tkazmer
addikt

akkor megpróbálom én is...
mod: valami baj lehet a dologgal, mert nekem csak annyit mond, hogy "ön rossz menüpontot adott meg"

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2669) Viktor0610 válasza tkazmer (#2668) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd a 1220-at. Panasz esetén ez az egyetlen módja a bejelentésnek.

Samsung Galaxy A54

(#2670) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Hali!

Olyan problémám lenne, hogy meglehetősen newbie vagyok Pannon téren, mivel most váltottam át erre a szolgáltatóra és mikor a kártyás telefonom be lett lőve kaptam egy SMS-t, hogy mennyi az egyenlegem. Aztán küldtem én egy SMS-t és erre küldött a Pannon még egy tájékoztatót az egyenlegemről. A kettő között 40Ft eltérés volt.

A kérdésem: hogy lehet ez?

Most néztem a Pannon tarifacsomagos árlistáját és elvieg nem lehet az SMS ára 40Ft. Vagy nem is vagyok Praktikumos?

Valaki homályosítson fel légyszi! :B

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2671) Viktor0610 válasza D4rkm4n (#2670) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A különbség oka az egyenleg lekérdezés díja. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2672) Blaise válasza D4rkm4n (#2670) üzenetére


Blaise
veterán

Ha t-mobile-ról tér át az ember, akkor szokni kell az ilyen lehúzást :P

(#2673) Viktor0610 válasza Blaise (#2672) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mint azt, mikor az egyszerű számkijelzésért havidíjat kell fizetni, ha számlás vagy -ld. T-Mobile? ;]

Sz.tem maradjunk annyiban, h. mindhárom szolgáltatónak megvan a maga előnye/hátránya... ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2674) D4rkm4n válasza Viktor0610 (#2671) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Nem kérdeztem én le az egyenleget. Maguktól küldték! :(((

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2675) Viktor0610 válasza D4rkm4n (#2674) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, félreértelmeztem hsz.-od. :U

Megvan az üzenetek szövege? Mit ír egyik, és mit a másik?

Samsung Galaxy A54

(#2676) D4rkm4n válasza Viktor0610 (#2675) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Már nincs meg az SMS, de annyit ír mindkettő, hogy az egyenlegem mennyi és hogy ebből mennyi áll rendelkezésre vásárlásra.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2677) Viktor0610 válasza D4rkm4n (#2676) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez érdekes... :F

Az első üzenetet értem, mert aktiválás után küldünk egy üzenetet az egyenlegről, de h. egy SMS elküldését követően is tennénk? :F

Nem értem...

Esetleg regisztrálj a PannOnline oldalára, h. megtudd, milyen csomagban vagy. Sz.tem Pannon Praktikum.

Samsung Galaxy A54

(#2678) D4rkm4n válasza Viktor0610 (#2677) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Látom itt a PannOnline oldalán ingyen lehet megnézni az egyenleget és feltöltést is lehet innen intézni. Köszi az infóért! :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2679) Viktor0610 válasza D4rkm4n (#2678) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezek nem is jutottak eszembe, de igen. ;)
Szívesen!

Samsung Galaxy A54

(#2680) D4rkm4n válasza Viktor0610 (#2679) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Akkor még azt mondd meg, hogy pontosan mi is az a Pannon Happy? :F

Próbáltam utánaolvasni, de az egész oldal tök zagyvalék...

Már rájöttem. Olyan mint az egyszerhasználható fényképezőgép! :DDD

[ Szerkesztve ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2681) Viktor0610 válasza D4rkm4n (#2680) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olyan volt. ;)

Már lezárt tarifacsomag. Jelenleg jobban megéri a Pannon Praktikum Csúcsidőn kívüli csomaggal.

Samsung Galaxy A54

(#2682) D4rkm4n válasza Viktor0610 (#2677) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Na, tartottam egy tesztet. Ma csak 37Ft-ot nyúlt le SMS írásért. Nem tudom a múltkori kirohanás mi volt... Na mindegy.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2683) Rick4 válasza D4rkm4n (#2682) üzenetére


Rick4
félisten

és hogy derült ki, hogy mennyi volt az sms? csak nem pénzbe kerül maga az információ is? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2684) Viktor0610 válasza Rick4 (#2683) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A PannOnline oldalán díjmentesen ellenőrizhető az egyenleg feltöltőkártyás előfizetők esetén.

Samsung Galaxy A54

(#2685) gpeti11


gpeti11
csendes tag

Hello lehet h hülye kérdés, de miért van az h pannon 60-1200-zal a telók u.a-ba kerülnek mint 2éves h. nyilatkozattal?

[ Szerkesztve ]

(#2686) plázatitán válasza gpeti11 (#2685) üzenetére


plázatitán
csendes tag

Üdv!

Ez abból adódik, hogy a P60-1200 tarifacsomagok előfizetésesek. Így ha e csomagok egyikéből választasz és készüléket is veszel akkor kettő éves hűségnyilatkozatot kell aláírnod. Tehát amit kérdezel az egy és ugyanaz. :C

(#2687) gpeti11 válasza plázatitán (#2686) üzenetére


gpeti11
csendes tag

Kösz!
És szted vha már 14 éve pannonos vok azt beleszámítják vmi kedvezménynek?

(#2688) Viktor0610 válasza gpeti11 (#2687) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#2689) gpeti11 válasza Viktor0610 (#2688) üzenetére


gpeti11
csendes tag

Kösz!
És ez a kedvezmény árban mennyi?
Pl.: egy N95-nél

(#2690) Viktor0610 válasza gpeti11 (#2689) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a Pannon személyreszabottan adja.
A 1220 felhívásával, a PannOnline oldalán történő regisztrációt követően, esetleg egy Pannon bemutatóteremben/partnerüzletben lekérdezheted a kedvezmény mértékét.

Samsung Galaxy A54

(#2691) vizcsap


vizcsap
tag

Szevasztok!
Azt nem tudjátok miért lehet h kb fél éve amikor úgy gondolja a pannon akkor nem lehet engem se felhívni, se sms-t küldeni és én se tudok hívást kezdeményezni/sms-t küldeni. Ha hívnak akkor nem történik semmi a hívó telefonjában, ki se csöng csak pár másodperc gondolkodás után megszakítja a hívást. Ha én hívok akkor ugyan ez van.
Az utóbbi 1 hónapban nem csinálta, de mostmár két napja megint megszűntem a külvilágnak, nem lehet elérni.

Esetleg egy pannonos email címmel (kerestem vmi ügyfélszolgálatos email címet de nem találtam) meg tudtok dobni amire írhatnék?

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#2692) Viktor0610 válasza vizcsap (#2691) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen telefont használsz?
A készüléket másik kártyával és/vagy a kártyát más készülékben próbáltad?

Samsung Galaxy A54

(#2693) vizcsap válasza Viktor0610 (#2692) üzenetére


vizcsap
tag

Egy SE K800i-t használok, t-mobilos kártya működött rendesen, igaz, az nem volt annyit használva.
Nem hiszem, hogy a telefonnal lenne gond, mert pl több sms-t napokkal később kapok meg/jelez a készülék, hogy elküldte, és abba a telefon nem tud beleszólni, hogy mikor kapjak meg egy sms-t.
Mivel ez a "jelenség" random történik, ezért ha tegyük fel átrakom egy másik telóba a kártyát és ott működik még nem jelent semmit, max akkor tudnám ezt ellenőrizni ha több hétig más telefonban lenne a kártyám.

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#2694) Rick4 válasza vizcsap (#2693) üzenetére


Rick4
félisten

max akkor tudnám ezt ellenőrizni ha több hétig más telefonban lenne a kártyám...pedig ez lesz a megoldás. de ezzel párhuzamosan szerezz egy kártyát a sonyba és teszteld, hogy felhívható-e. pár nap latt kiderül, hol a gond.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#2695) 8zabi


8zabi
őstag

hello

azt kérdezném, hogy az emeltdijas hivástiltás számlás előfizetéshez ingyenes? köszi

(#2696) Viktor0610 válasza 8zabi (#2695) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természtesen igen.

Samsung Galaxy A54

(#2697) 8zabi válasza Viktor0610 (#2696) üzenetére


8zabi
őstag

ezzel kapcsolatban még olyan gondom lenne, hogy a pannonline oldalán próbáltam letiltani a dolgot, alul kér pin kódot, csak épp azt nem tudom melyiket, csak 4 jegyűt enged beirni, én viszont 6 jegyűt adtam meg szerződéskötéskor, a kártya pinjével sem működik

(#2698) Viktor0610 válasza 8zabi (#2697) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a kódot te adod/adtad meg első alkalommal, mikor valamilyen műveletet hajtasz végre az emeltdíjas szolgáltatásokkal kapcsolatban.
Amennyiben nem emlékszel rá, nem adtál meg ilyet, és mégsem fogad el semmit, hívd a 1220-at.

Samsung Galaxy A54

(#2699) tc2014


tc2014
aktív tag

Hello!

Olyan számla jött a nevemre, amin a feltűntetett számhoz nekem semmi közöm, teendő, hogy több ilyet ne kapjak? Ezen a számlán egy prepaid kártya feltöltéséről van szó, amit a helyszínen az "elkövető" be is fizetet, de nekem akkor sincs hozzá semmi közöm, plussz a szám most nem elérhető, ki van kapcsolva, vkinek vmi tapasztalat?

(#2700) tc2014 válasza tc2014 (#2699) üzenetére


tc2014
aktív tag

Kiderítettem, kérdés már nem aktuális.. :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.