Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77401) fehér_ember válasza emiki6 (#77400) üzenetére


fehér_ember
addikt

250Ω-ost is próbáltad?

(#77402) emiki6 válasza fehér_ember (#77401) üzenetére


emiki6
veterán

Azt nem, aszonták több a magasa, így kiesett. Meg annak talán hélixkábele van, amit nem szeretek.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77403) fehér_ember válasza emiki6 (#77402) üzenetére


fehér_ember
addikt

Csak kíváncsi voltam mennyire voltál alapos. Amúgy meg csak a saját fülednek higgy ;)
Nekem pl. mezei telómról is jobban bejött a 250-es mint a fejestalin a rendesebben kiszolgált 80-as.
Persze ez nem zárja ki hogy akkor is ezt választottad volna.

(#77404) ribizly válasza fehér_ember (#77403) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem volt egyszerre mindkettő és a250-es azon hasalt el, hogy már nem volt eléggé zenei, ha lehet ilyet mondani. A magasai már bántóak voltak, a mélye kevesebb, a középső tartomány részletgazdagabb, de úgy éreztem mintha mix előtti állapotot hallgatnék. Ez persze lehet van akinek pont bejön, nomeg nem szabad elfelejteni, hogy én ezt NFB-11-en hallgattam, szóval lehet egy lágyabb forrásról már más a helyzet.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77405) #56474624 válasza elprimo (#77399) üzenetére


#56474624
törölt tag

Kisiskolás koromban is lekötött a zene egy low-end magnón kazettáról hallgatva. Az volt aztán a hangminőség! :DDD Hát nem ettől függ ma sem, hogy leköt-e. A szinergiának már sokkal inkább van hozzá köze. Az meg kiadott pénztől függetlenül is lehet pocsék.

[ Szerkesztve ]

(#77406) malystryx válasza kromatika (#77385) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia, nagyon szépen köszönöm a választ :R , az Audio-Technika hangzása nagyon tetszett, így elég valószínű hogy emellett teszem le a voksomat, ráadásul úgy hogy az X-FI ki tudja hajtani, nekem ez bőven elég. :) A Yamaha linkjét is mindenképp elteszem, nálam japán gyártmányok nagy előnyt élveznek nem csak hangtechnikában. :)

(#77407) Wendelke


Wendelke
senior tag

Üdv!

Pár napja a másik szaktopickban , elkezdtem érdeklődni dac+fejhallgató ügyben. Az előzmény annyi, hogy egy Xiaomi A1 telefonról hallgatok zenét, eddig a telefonhoz egy SMSL X4 volt, amit most leváltott egy SMSL IQ.

Az eddig használt fejhallgató egy Takstar Pro82. Elkezdett motoszkálni a kisördög, hogy fejhallgató ügyben is feljebb kéne lépnem, az 50eFt körüli kategóriába. Mivel melóhelyen használom, így maradnék a zártnál.

A korábbi kérdésemre két ajánlatot kaptam a Focal Listent, és a Nad Visio HP50-et. (Eléggé vegyes véleményekkel :U )

Pár nap olvasgatás után, még kibővítettem a listát a Beyerdynamic dt 770 pro 80-al, és az Audio-Technica ath-m50x-el is. Bár az utóbbit eléggé lehúzzátok itt a topicban.

A problémám az, hogy a kipróbálásuk, meghallgatásuk, vidéki lévén most sajnos nem kivitelezhető.

Alapvetően rockot, metált, bluest hallgatok, néha egy kis népzene/világzene is belekeveredik.
Azt gondolom, hogy a V karakter bejön nekem, szeretem a mélyeket, és ahogy pár hsz-al előbb is írták, szórakoztasson a zene amit hallgatok. A nagyobb kényelmes fülpárna előny azt hiszem. :)

Magasabb kategóriás fejessel nincs tapasztalatom.

Szóval várnám a javaslatokat, amit előre is köszönök!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#77408) MPeter87 válasza Wendelke (#77407) üzenetére


MPeter87
őstag

A felsoroltak közül a Listen, DT770, M50x fejeseket biztosan meg tudod hallgatni, több helyen is, szóval először hallgatózz, aztán válassz.
A HP50-et szerintem max valamelyik fórumtársnál fogod tudni kipróbálni, de érdemes lenne ezt is összehozni valahogy.
Rock, metál zenére szerintem a Listen kapásból kiesett, illetve ha V hangot, mélyekben bővelkedő (még ha nem is sok) hangot keresel, nem ez lesz a te fejesed.

(#77409) access_denied válasza kromatika (#77394) üzenetére


access_denied
senior tag

Ízlés kérdése. Engem kifejezetten irritál az agyonemelt basszus, populáris zenét nem hallgatok, kizárólag klasszikust fülesről. Teszteket néztem, olvastam, hallottam, amikor vettem 712 pro nem volt, ez pedig nagyon nagyon nyomott áron elérhető volt.

(#77410) #56474624 válasza Wendelke (#77407) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem vagyok biztos benne, hogy a felsorolt műfajokra V-karakter a legideálisabb. Mindenképp hallgasd meg, mielőtt döntesz.
NAD HP50 hangjáról, megjegyzem, azóta inkább ilyen vegyes a vélemény, mióta úgy lement az ára. Az előtt meg kb. az ultimate fejes volt itt. De tényleg. :D

(#77411) s4tch válasza #56474624 (#77410) üzenetére


s4tch
veterán

Még most is ultimate fejes azoknak, akik értékelik a kevésbé színezett hangot, a könnyű hajthatóságot és a jó izolációt. Azok fikázzák, akiknek hiányzik belőle valamelyik kolor, és akiknek annyira érzékeny a fejük búbja, hogy nem bírnak elviselni pár dekát a kis buksijuk tetején. ;]

(#77407) Wendelke "vidéki lévén"

Én is vidéki vagyok, és van egy HP50-em, nálam meg tudod hallgatni. (Arra célzok, hogy a "vidéki" meglehetősen tág fogalom. Segíts magadon, és határold be legalább nagyjából, merre laksz. Én Gyöngyös-Gödöllő vonalon mozgok, de biztos lesznek itt máshonnan is az említett fejesek tulajdonosai közül.)

Ja, és szerintem vedd fel a listára a Denon D1200-at. Kényelmes, jól szól, könnyű hajtani, és a mélye is ki van emelve. Más kérdés, hogy én metálra pont nem V fejest vennék, de ez már személyes preferencia kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#77412) kromatika válasza access_denied (#77409) üzenetére


kromatika
veterán

"Engem kifejezetten irritál az agyonemelt basszus" Engem is. :K Nos, ha tetszik így a hangja akkor nincs miről beszélni.Használd egészséggel,és élvezd a zenét. :K

(#77413) access_denied válasza kromatika (#77412) üzenetére


access_denied
senior tag

Köszönöm! :R

A 712 Prot még meghallgatnám, de mivel tényleg csak komolyzenézek, nem tudom, hogy mekkora lenne az előrelépés. Illetve eladni a 701-et... ki tudja mennyit ér, lehet egy 50e is rá kellene ugorjon.

(#77414) kromatika válasza Wendelke (#77407) üzenetére


kromatika
veterán

Üdv.Yamaha HPH-MT7-et elég sok helyen meg tudod hallgatni.Szerintem érdemes. :K access_denied: "hogy mekkora lenne az előrelépés" Szerintem jelentős. 701-et ,35 -40 körül el lehet adni.Talán valamivel olcsóbban Massdrop x AKG K7XX is jó lenne, lényegében ugyan az mint a 712Pro. Minimálisan melegebb a hangja.

[ Szerkesztve ]

(#77415) #56474624 válasza s4tch (#77411) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem is az, hogy személyesen ki mit kedvel, és hogy ez változott-e, hanem hogy egy fórumtopik mit tükröz, milyen véleménye(ző)k kerülnek elő, lesznek hangosabbak.
Pl. az előzménytopikot (> 6-7 év) olvasgatva a K701 is jobb színben tűnik fel, de akkortájt magasabb árkategóriába is esett.
Egy fórumtopik alapján ezért is nagyon nehéz dönteni. Sokszor még arról is, mit érdemes egyáltalán meghallgatni, nem hogy arról, hogy "látatlanban" vásárolni valamit. Mindenképp érdemesebb kicsit nyitottabbnak lenni, mint a fórumokat olvasva jó előre leszűkíteni a kört, pláne már attól eltántorodni, hogy van ellenvélemény is adott termékről.

[ Szerkesztve ]

(#77416) access_denied válasza kromatika (#77414) üzenetére


access_denied
senior tag

Köszönöm a tanácsot, lehet nekiindulok ennek az upgrade-nek, de előbb hallanom kell a különbséget, azt pedig még nem tudom, hogy hol ejthetném meg.

(#77417) OPiiPO válasza Sinesol (#77388) üzenetére


OPiiPO
addikt

azért akad abban a sávban: pl. Amiron, DT1770, DT1990

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#77418) Wendelke válasza MPeter87 (#77408) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszönöm a hozzászólásokat/ajánlásokat a többieknek is! :R

Szóval ha jól értelmezem, az én listámból a NAD lenne egyenlőre a nyerő, ami nem baj, mert számomra is szimpatikus az, amit eddig "összeolvastam" róla.

A meghallgatással természetesen egyetértek, de mint mondtam, most nehéz kivitelezni.

Vidéki= Siófok közelében, vonzáskörzetében.

Amit még szeretnék kérdezni, hogy a Beyerdynamic DT 770 maradjon fent a listámon, vagy húzzam le róla?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#77419) Dorien válasza access_denied (#77413) üzenetére


Dorien
veterán

Inkább az az AD900X az aprón: [link]
A kolléga valami röhejes áron árulja...

MPeter87: Miért, a Focal Listen milyen?
Én a Spirit Professionalt és Spirit One S-t kifejezetten ajánlom zúzósabb zenékhez (is). Rendkívül természetes és feszes mélyük van, ami nem nyomja el a középtartományt.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#77420) #56474624 válasza Wendelke (#77418) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha szereted V-karakterrel a zenéidet, akkor hagyd rajta. Mondjuk önmagában ez nem írja le túl jól a DT770 hangját, mert azért tud egy olyan dögös basszust, ami sokakat megbabonáz, és kiemeli az átlag V-karakterű fejesek közül. Szóval tényleg borzasztóan nehéz így tippet adni. Persze a saját ízlésem szerint tudnék tippet adni, de annak nincs sok értelme, nem nekem lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#77421) emiki6 válasza Wendelke (#77418) üzenetére


emiki6
veterán

Ha hosszú időn át viselnéd folyamatosan, akkor dt770, az a legkényelmesebb. Nem olyan rossz az m50x, de kényelemben bőven nem megfelelő szerintem.

A nad visot és focalt minimum próvbáld fel, nekem azok mar úgymond meghallgatás előtt kiestek, az m50x-nél kényelmetlenebbek. :)

Denon D1200? Keress rá. Én ugyan azt írtam, hogy sok a mélye, de nem biztos, hogy több, mint a dt770-nek.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77422) Wendelke válasza emiki6 (#77421) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi!

Ahogy elnéztem a neten, az Octogon Audio-t kell becéloznom, mert a DT770 kivételével az összes nálam számításba vehető/ajánlott fejes megtalálható.

Mi a vélemény erről a cégről? A fejesek gond nélkül kipróbálhatóak?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#77423) emiki6 válasza Wendelke (#77422) üzenetére


emiki6
veterán

nomono.hu -ban van dt770 és m50x, talán hp50 is. Érdemes telefonon egyeztetni, mielőtt mész oda.
denon márkabolt (allee) -ban vannak focal fejesek és denon d1200
Az alleetól nem messze van egy fejhallgatópláza, ott lehet m50x, dt770.
Még valamikor láttam a mammut médiamárktban a hifi részen egy hp50-et, de az nem biztos, hogy még ott van.

Más infóm nincs.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77424) #56474624 válasza Wendelke (#77422) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hitspaceben van DT770 pro, M40x, M50x, az új AKG-k (K275, K175, K245), Shure SRH-440, DT880 pro, HD380 stb. Ráadásul segítőkészek, jófejek az eladók, időpontot egyeztetni sem kell, sőt szombaton is nyitva vannak. :)

[ Szerkesztve ]

(#77425) Wendelke válasza emiki6 (#77423) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszönöm az információkat!

Ba cy lus: Neked is!

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#77426) soldi3r válasza Bodz (#77262) üzenetére


soldi3r
veterán

Okkay. Nem lesz olcso aktiv zajszuros fulesem.
Az ATH-M40X-hez hasonloan osszehajtogathato jobb veletel letezik hasonlo arkategoriaban?

E30 (oo=[][]=oo)

(#77427) Dorien válasza soldi3r (#77426) üzenetére


Dorien
veterán

ATH-M30x, Shure SRH440
Focal Spirit One S, ha ki tudsz fogni jó áron egyet. Ez nálam hangban veri a többi említettet és a zajszigetelése is példás.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#77428) Johnny_vT


Johnny_vT
senior tag

Sziasztok!

Tudom, itt a jobb minőségű cuccokról szokott inkább szó esni, de hátha tudtok segíteni nekem is a budget ársávban. Barátnőm szeretne venni új on-ear fejhallgatót és megakadt a szeme a JBL Tune 500-on (vezetékes verzió). Kicsi, könnyen hordozható és alap zenehallgatási funkciókra tökéletes, több nem is kell neki. A fejhallgatót a nagyobb üzletekben 30 euróért adják, de a helyi "tesco" pontgyűjtő akciója keretében 18 euróból meg tudná venni.

Nem vagyok tisztában a JBL alsó kategóriás füleseinek minőségével, ezért titeket kérdezlek: ennyiért már jó üzlet lenne? Milyen más típus van, amit tiszta szívvel tudnátok ajánlani belépő szinten?

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#77429) Dorien válasza emiki6 (#77398) üzenetére


Dorien
veterán

Ja, ha plüss párnás zárt kell hasonló ársávban, akkor tényleg kb. alig van alternatíva. :) Nekem a hangzás azért fontosabb a plüss párnánál. Mondjuk én direkt az xDuoo X2-höz kerestem könnyen hajtható fejest és itt nem rúgott labdába a DT770. Az ATH-M40x, ATH-A550Z, NAD Viso HP50 + a két Focal is eléggé lezenélte erről a kis mobil forrásról.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#77430) Gzula[HUN] válasza Johnny_vT (#77428) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Maxell Retro DJ Egyébként meg ha már kinézte a barátnőd, akkor inkább hagy rá. Úgy is kiegészítőt keres vsz., nem egy hangtechnikai berendezést.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#77431) soldi3r válasza Dorien (#77427) üzenetére


soldi3r
veterán

Koszi! Utobbit latom azert mar nem konnyu beszerezni es kicsit dragabb is, mint a tobbiek. Utana nezek akkor ezeknek.

E30 (oo=[][]=oo)

(#77432) Johnny_vT válasza Gzula[HUN] (#77430) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Köszi és igazad van. Mit is gondoltam, hogy megváltoztathatom az elhatározását...? :D

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#77433) emiki6 válasza Dorien (#77429) üzenetére


emiki6
veterán

Egyik kényelmetlenebb, mint a másik... :DDD
Ha a kényelem nem érdekelne ennyire, akkor srh840, nagyon szerettem!

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77434) biega


biega
aktív tag

Sziasztok!

Napi 3 órát vonatozok és ehhez keresek egy fejhallgatót.
Jelenleg egy Superlux 681 EVO-t használok, de nagynak érzem cipelni, valamilyen kisebb jobban megfelelne.

Tabletről és telefonról használnám.
Zárt jobb lenne, de egy nyitott is megfelel.
Tudnátok javasolni?

(#77435) Spíler válasza biega (#77434) üzenetére


Spíler
őstag

Szia!
Invotone HD2000?Kategóriájában talán az egyik legjobb.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#77436) biega válasza Spíler (#77435) üzenetére


biega
aktív tag

Elfelejtettem írni, azzal hordom felváltva (Takstar HD2000), de jobb lenne egy kisebb.

(#77437) Spíler válasza biega (#77436) üzenetére


Spíler
őstag

Soundmagic P22 BT?Kábellel is használható.Most jó árban van és állítólag ez már nem törik.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#77438) Sonja válasza biega (#77434) üzenetére


Sonja
veterán

Esetleg egy Koss Porta Pro?!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#77439) Gzula[HUN] válasza biega (#77434) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nem írtál árkategóriát, de ha nagyjából abban az ár sávban, amiben a mostani kettő van, akkor a helyedben elgondolkodnék esetleg a OneOdio Studio Pro-n is.

Elég jól szigetel, "összegyömöszkélhető" kicsire (táskát is adnak hozzá), a vezetéket meg leszedheted róla. Abból 2-t adnak hozzá, amiből az egyik mikrofonos (írtad, hogy telefonról is használnád, utazás közben ez jól jöhet).
A hordozhatóságra és méretre tekintettel készítettem egy képen az enyémről, méretarányra ott a Xiaomi Redmi 6A 5 colos kijelzője. 26 dollár alatt volt az ára Aliról.

Csak egy ötlet. Teszt van róla Youtubon egy rakattal.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#77440) Gzula[HUN] válasza Gzula[HUN] (#77439) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

*Redmi 4A

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#77441) biega


biega
aktív tag

Köszönöm a tippeket, nekiállok utánaolvasni a javasolt típusoknak :R

(#77442) emiki6 válasza Spíler (#77437) üzenetére


emiki6
veterán

CAL! ?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77443) emiki6


emiki6
veterán

Érdekesség:

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77444) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Hello sziasztok!

Próbáltam visszaolvasni, mielőtt kérdezek, de valahogy elvesztem a sokaságban.
Kacérkodok zeneírással (de még csak full kezdő szinten), ehhez néznék fejhallgatót. Eljutottam az Audio Technika ATH m40x-hez, tesztek alapján elég kiegyensúlyozott hangja van, aztán mellé esett az m50x is. Találtam pár tesztet és azon kívül, hogy kicsit sok a basszusa, inkább azt ajánlják. Szóval nem tudok dönteni és nem tudom, hogy úgy 40-45 ezres sávig, jó-e.

De azért itt a kérdéssor végigmegyek rajta:
1. Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
otthon, jellemzően (számítógép, tablet)

2. Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zeneszerkesztés, zenehallgatás

3. Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
max. 50 ezer

4. Új vagy használt?
új

5. Circumaural vagy supraaural?
Circumaural

6. Zárt vagy nyitott?
Zárt

7. Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
Semleges lenne az igazi

8. Honnan vásárolnál?
Inkább itthonról, de nem zárkózok el semmi elől sem

9. Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Jellemzően Mac Mini saját jackjéről (később ha nem csak egy múló szeszély lesz, akkor rendesebb cuccról hangkártya, erősítő, stb. )


Köszi a segítségeket

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#77445) Hubba12


Hubba12
senior tag

Sziasztok! Első kérdés mi a véleményetek az Asus gamer fejhallgatókról?

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon használnám csak Pubg,Cod,BF
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Játékra és zenehalgátasra de főként játékra.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
50000 Ft
4.) Új vagy használt?
Csak is új.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Ez igazából teljesen mindegy.
6.) Zárt vagy nyitott?
Szintén lényegtelen számomra.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Jól pozicionálható hangokat. Szeretem a mélyeket is. Tudjam honnan jön a lépés hangja:) De mivel játékra szeretném szinte csak sztereó jöhet szóba.
8.) Honnan vásárolnál?
Magyarország, megbízható boltok.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártyám van, ezért arról.De ha van olyan füles aminek van saját külső hangkártyája akkor az még jobb.

Konkrét elképzelésem ASUS ROG Delta,ASUS Strix DSP 90YH00A1-M8UA00 ( Ennél az esetben ez tudom hogy 7.1 de real 7.1. Lehet hogy ez nem olyan rossz.)

Köszönöm előre is. :R

Csak az ASUS!

(#77446) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Creative Aurvana ANC-ről van valakinek tapasztalat, véleménye? Akciós eMAG-on. Árukerső-n 30-tól indul kb, míg most náluk 18k.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#77447) ribizly válasza SP!T (#77446) üzenetére


ribizly
veterán

Szerintem nem sokaknak lehet vele kapcsolatban tapasztalata, de ha zajszűrés és kényelem, akkor Bose (esetleg Sony).

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77448) capulet75


capulet75
addikt

Lányomnak keresek vmi relative normális fülest.
Preferenciák:
-pink legyen. Arról már lebeszéltem hogy legyen rajta extra cicafül és/vagy tiara, de hát 5 éves. :)
-max 10k, nem tudom mennyire lesz tartós hobbi, de most nagyon rajta van a zenehallgatáson

Amit néztem az a Sony MDR-ZX110 és a jbl jr300

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#77449) soldi3r válasza Gzula[HUN] (#77439) üzenetére


soldi3r
veterán

Koszonom! Ez lesz a kovetkezo utitarsam nekem is, amig ra nem szanom magam egy magasabb arkategoriara. De jelen pillanatban itthon zenet hangfalon hallgatok, szoval majd csak akkor, ha zavarok vele valakit. 30k alatti fulesekbol egyik sem gyozott meg, hogy azonnal vennem kene egyet belole. Ez pedig 8333Ft-ert akar egy jo vetel is lehet. Foleg, hogy nehany helyen az ATH-M50X-szel hasonlitjak ossze es jobbnak hozzak ki a vegen. Sajnos a zajszuros fulesukrol meg keves az info es az mar AFA hatar fole esik, de 18000+AFA-ert nem biztos, hogy rosszabb, mint a CH-700N.
Megkerhetlek, hogy lemered osszecsukva, hogy esetleg egy ilyenbe beferhet e?

E30 (oo=[][]=oo)

(#77450) Bodz válasza soldi3r (#77426) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Jó lesz az M40X szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.