Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77501) Exodius válasza Dave™ (#77500) üzenetére


Exodius
őstag

De azért megmosolyogtam azokat a zenéket, amiket már szénné hallgattam, erre jön a kis hazug 900X és mutat még pár dolgot, ami ott volt, csak az 500X elfedte valahogy és nem jött ki. Mert hazudik, de jól csinálja. Csak a magasaknál bukik le, de ott már sértőn. :)

"hogy ne legyen zavaró emelés/hiba, és élvezetes legyen a produkció"

Ezzel nem tudok nem egyet-érteni. :)

(#77502) #56474624 válasza Exodius (#77499) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azt is vedd figyelembe, hogy a magaskiemelésnek nem csak annyi a hatása, hogy időnként megfájdul tőle a fejed, parasztvakító funkciója is van neki: jobb szeparáció, részletek stb. Legalábbis ezt a látszatot kelti. Ha én EQ-val kiemelem a magasakat, akkor is ez a látszat. Egy lapos frekimenetű fejhallgató tehát szükségképp "elvérzik" vele szemben ilyen téren. Ez nem azt jelenti, hogy technikailag alulmarad, hanem szimplán csak hitelesebb.

[ Szerkesztve ]

(#77503) emiki6 válasza Exodius (#77501) üzenetére


emiki6
veterán

Én most a dt770-nél hüledezek. Annyira más az ének, a beszéd, mint amit megszoktam. Olyan angol szavakat értek meg simán, amit eddig sehogy. Jó cucc azért.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77504) Exodius válasza #56474624 (#77502) üzenetére


Exodius
őstag

Hazug hi-fi! :D

(#77505) ribizly válasza emiki6 (#77503) üzenetére


ribizly
veterán

Ha van egy jó, visszafogott forrás alatta, ami a magasait kompenzálja, akkor az egy nagyon jó cucc. Sokáig azt gondoltam, hogy marad örökre.:)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#77506) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na, a 3 éves SoundMAGIC HP150-em teljesen megadta magát az elmúlt 2 hétben. A kagylókon lévő gumiszerű műanyag már hónapokkal ezelőtt elkezdett "nyálkásodni". Ezzel még együtt lehetett élni egy darabig, rendszeresen áttöröltem egy nedves ronggyal. De fokozatosan durvult a dolog, egyre undorítóbb, ragadósabb lett, és egyre nehezebb volt tisztítani. Én meg az a valaki vagyok aki nagyon vigyáz a fejeseire, folyamatosan tisztítom, törölgetem az összes cuccomat, nem szeretem ha valami poros/retkes/zsíros/morzsás/mittoménmilyen. Az hogy a pleather fülpárnák elkezdtek repedezni 2.5 év után még nem is meglepő, az összes pleather párnámmal ez történt eddig, ami legalább 2-3 évig megvolt.
De amikor le akartam venni őket, és a szélük teljesen beleszakadt a kagylóba (körben, mindkettő), azon azért meglepődtem. Még ezt is fel tudtam volna dolgozni komolyabb lelki torzulás nélkül, de amikor a következő percben elkezdtem egy nedves ronggyal törölgetni az egyik kagylót, akkor eltört az azt tartó műanyag pánt. :DDD
A ragasztó, ami a damping-et tartotta meg teljesen elengedett mindkét driveren, rendesen félre voltak csúszva a szűrők.
Úgyhogy egyenlőre érzékeny búcsút kellett vennem a fejestől, pedig szerettem a hangját. Aktív használatban egyébként nem volt 2 évet sem ebből a 3-ból.
Rendelek egy SRH840-et helyette, meg elvileg jön a DT990 is lassan.

[ Szerkesztve ]

(#77507) Bodz válasza skitzoo (#77498) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Hát akkor majd a fejesnek megfelelőt kell venni. :)
Talán a 770 Pro 80ohm lenne a legmegfelelőbb kezdésnek. Általában le szokta nyűgözni a gamer vackokról érkezőket.

[ Szerkesztve ]

(#77508) Gubicaj


Gubicaj
csendes tag

Hali! Sikerült beszereznem egy Akg k240 sextett Lp-t, hát valami rettentő kényelmetlen (vintage DT990hez van szokva a fejem). Fülpárna csere segíthet orvosolni a dolgot? Járt valaki hasonló cipőben? Valami konkrét megoldás, milyenre érdemes cserélni? Köszi!

(#77509) skitzoo válasza Bodz (#77507) üzenetére


skitzoo
senior tag

Néztem azt is. Kifejezetten tetszik a formavilága. Csak a Customoknál ez az ami nagyon tetszik : Változtatható bass reflex rendszer
Volt szerencsém kiprobálni egy Custom One Pro Plust (igaz csak telefonnal) de eléggé meggyőző volt úgy az az állitható cucc.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#77510) milkabrams válasza Fitzgerald (#77506) üzenetére


milkabrams
őstag

Gáz, hogy egy 50 ezres fejes ennyit bírt.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#77511) athew


athew
csendes tag

Sziasztok,
otthoni filmezéshez keresek fejhallgatókat. A helyzet az, hogy van két kicsi, este sorozatozunk HTPC-n és, hogy a csihi-puhi ne legyen hangos, ezért eddig vezetéknélküli fülest használtunk. Meg voltam vele elégedve, de macera azért volt vele (nem volt atombiztos a kapcsolat, a legrosszabbkor merült le). A kisebbik gyerek véletlenül tönkre tette az egyiket és hirtelen megoldást kellett hoznom és vettem két vezetékes, low end hosszú kábelű fülest. Azzal a felütéssel, hogy most körbenézek és majd fogok venni új vezetéknélküli fülest. A helyzet az, hogy simán jó ez a vezetékes, mert a 6 méter hosszú kábel elég hosszú, nem zavaró (a szőnyeg alatt vezetjük el) és arra jöttünk rá, hogy tényleg problémamentes.
Jött az elhatározás, hogy akkor inkább venni kellene egy jobb vezetékes fülest kb 20-30 között.
Két kérdésem lenne, hogy ragaszkodnom kell-e ahhoz, hogy hosszú vezetéke legyen vagy elég, ha veszek hosszabbító kábelt?
A másik kérdésem, hogy miután egy HTPC-ből osztom meg ketté a jack kimeneteket egy sima jack elosztóval (https://s12emagst.akamaized.net/products/5313/5312824/images/res_c995b32f246af3fdffb7cc285d7ccfd1_full.jpg), ez így béna megoldás-e? Ti mit ajánlanátok két jack dugó + HTPC-re?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#77512) Demo07


Demo07
aktív tag

Sziasztok!

Adott esetben melyik fejhallgató szól szebb és jobb színpadképpel? Nyitott vagy Zárt?
Nagyjából leszűkült a kör 2 fejhallgatóra... Audio-technika ATH-PDG1 illetve ATH-PG1.

Másik kérdés mennyire "hallatszik ki" nyitott fejhallgató esetén a hallgatott dolog?
Mást mennyire fog zavarni, akár FPS játék, akár autóban utazás közben a másikat, vagy akár otthon a szobába? Előre is köszi! :R

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#77513) emiki6 válasza athew (#77511) üzenetére


emiki6
veterán

Ha belefér, akkor cordial elosztót és hosszabítót nézz szerintem, azokból nincs kispórolva az anyag, nem lesz vele próbléma és időtállóbb. (+jobb a hangminőség is épp emiatt).

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77514) Sinesol


Sinesol
veterán

Muzikerhez van még ilyen kuponkodos kedvezmeny, vagy az mas bolt volt?

(#77515) Sonja válasza Sinesol (#77514) üzenetére


Sonja
veterán

HUFnews3 - Ez 2000HUF kedvezmény 30eHUF vásárlás felett.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#77516) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!
Egy DT 770-re keresek fülpárnákat, 2 év aktív használat után eléggé elfáradt a velúr borítás. Van valakinek esetleg tapasztalata az ebay-es kínálattal? Vagy érdemes maradni az eredeti párnáknál?

(#77517) #56474624 válasza Rison77 (#77516) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ebayes olcsó párnák közül egy sem fogja azt a fajta hangzást hozni, amit az eredeti. Ha nem akarsz változtatni a karakterén, csak az eredeti jöhet számításba. Arra érdemes figyelni, hogy véletlenül se a DT880/990-re való párnát kapd (nekem már keverték össze), mert bár külsőleg hasonló, hangzása egy DT770-en cincogás, és még ki is hallatszik.

[ Szerkesztve ]

(#77518) #56474624 válasza #56474624 (#77517) üzenetére


#56474624
törölt tag

Apró megjegyzés még az ebayes párnákhoz: soha egyik sem szigetelte jól a hangot.

[ Szerkesztve ]

(#77519) Gzula[HUN] válasza Rison77 (#77516) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Én pont a gyáritól eltérőt rendeltem általában. Pl. textil helyett hibridet, vagy bőr helyett velúr, stb. Az biztos, hogy eltér a hangzás ebben az esetben. Ha nagyjából ugyanolyat rendelsz, akkor sem lesz tök ugyanolyan, az meg rajtad függ, hogy az új hangzás mennyire jön be.

Kit tudod fogni, hogy a 3 dollárossal szebben szól, mint az eredeti, de fordítva is, hogy egy drágával se szól szépen.

Aliról szoktam rendelni, volt úgy, hogy 8 nap alatt megérkezett rendelés napjától ebből a boltból
. De 5 hét is volt már. Az általános minőségük egyébként nem rossz, ami pl. puhának látszik, az tényleg puha, ami velúrnak, az velúr.

Ha tudsz eredetit, nyilván én is azt javasolom elsősorban.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#77520) CharlieDrop válasza Bodz (#77451) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Megrendeltem a NAD-ot,
Máshol is nagyon jókat olvastam róla :)

Köszi a segítséget. Örök hála :R

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#77521) emiki6 válasza CharlieDrop (#77520) üzenetére


emiki6
veterán

Latszik, hogy elszoktam a fejhallgatóktól, ez jut eszembe a NAD-ról...
Nikotinamid-adenin-dinukleotid

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77522) CharlieDrop válasza emiki6 (#77521) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:D
C21H27N7O14P2

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#77523) athew válasza emiki6 (#77513) üzenetére


athew
csendes tag

Köszönöm a gyors segítséget!
Nem lövök most nagy vadra, ezt a fülest próbálom ki: Creative Aurvana Live! (CAL!)
cordialban találtam 5m-es hosszabbítót https://friendlyhouse.hu/cordial-jack-hosszabbito-kabel-5m
viszont ehhez még vennem kell egy 6.3->3.5 átalakítót, mert csak 6.3 jack hosszabbítót találtam. Ez nem nem fog annyit rontani, amennyivel drágább egy ilyen minőségi hosszabbító?

Elosztóval kapcsolatban viszont kicsit elbizonytalanodtam, egy viszonylag egyszerű fejhallgató erősítővel tökéletesen meg lehetne osztani: https://fejhallgato-erosito.arukereso.hu/behringer/ha400-p40054380/
viszont ezzel már lehet túlzásba viszem a két db 15k-s vezetékes füleshez...viszont másat nem találtam, ami még minőségi elosztónak is mondható :(

[ Szerkesztve ]

(#77524) Spíler válasza athew (#77523) üzenetére


Spíler
őstag

3.5mm-es jack hosszabbító van dögivel.Vagy félreértek valamit. :B
Jah,értem már,te valami minőségit keresel.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#77525) Bodz válasza skitzoo (#77509) üzenetére


Bodz
Topikgazda

És annál milyen állásban volt a mély? :)

(#77526) Bodz válasza athew (#77523) üzenetére


Bodz
Topikgazda

3.5 mm-es Cordial CFS 5 WY kapható itthon is, nem kell átalakítózni.

(#77527) Bodz válasza CharlieDrop (#77520) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szívesen! Majd meséld el mennyire tetszik! :)

(#77528) CharlieDrop válasza Bodz (#77527) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Mindenképpen.

Nagyon várom, mert sok jót olvastam róla :) Viszont max egy iPhone headsethez tudom hasonlítani, tehát az elvárások nem maximálisak :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#77529) Valed


Valed
tag

Sziasztok irodába keresek új fejhallgatót. A Superlux HD-681 RD néztem ki.
A cél az lenne hogy szoljon a zene de ha hozzám szolnak azért halljam, de azt se akarom hogy kihallatszodjon a zene (normál hangerőn hallgatom). Eddig egy szintén félig nyitott AKG K403-t használtam.
Ezt az igényt mennyire teljesíti a HD-681?

(#77530) skitzoo válasza Bodz (#77525) üzenetére


skitzoo
senior tag

Legalul. Azthiszem. A basszust emelte ki jobban.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#77531) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

Ahogy ígértem, megvolt a "nagy teszkógazdaságos Oneodio Studio Pro" összehasonlító teszt. Többet nem akarok már írni róla egyelőre, mert az Isten se mossa le rólam, hogy pénzt kapok a kínaiaktól :D

Résztvevők: AT M40X, Pioneer SE-MS5T, Oneodio Studio Pro. Ha már van, vittem magammal az AT TAD-500-ast meg a Pioneer SE A-1000-ret, de az első 3 alma, ez a kettő meg körte.

A lényeg. Cimborámmal közösen azon az állásponton vagyunk, hogy az Oneodio Studio Pro hangzása közép és magas tartományban nagyon hajaz a Pioneer SE-MS5T-hez, viszont a kínaiban több a basszus. Nekem olyan érzésem volt, mintha a Pio-n "bekapcsoltam volna egy BASS BOOST" gombot". Még a tere is nagyjából ugyanolyan a két fejhallgatónak.
Annyit teszek én ehhez hozzá, hogy ennek a két fejesnek a felhasznált anyag minősége nagyon hasonló, ez alól a vezeték kivétel. A vezeték egy hangyányit jobb minőségűnek tűnik a Pioneernek, de az szerintem használhatatlanul rövid, és nem is cserélhető.
Összeszerelési minőségét egy fokkal jobbnak tartom a Pioneernek, ez nem azt jelenti, hogy gáz lenne a másik, de szerintem jobban odafigyeltek a japán márkánál.

Az M40X teljesen más liga (hangban és minőségben), de az összes zárt közül a kínai volt a legkényelmesebb.

A Oneodio Studio Pro egy nagyon jó ár/érték aránnyal rendelkező fejes.

Találtam még a Youtubon két összehasonlító tesztet, ők szerintem elfogultabbak.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#77532) alphamooncam válasza Dave™ (#77500) üzenetére


alphamooncam
őstag

Lenne egy ötletem, mert kezd kissé unalmassá válni az AT AD900X kritizálása. SZVSZ már mindent leírtál ezzel kapcsolatban amit lehetett.

Szóval mi lenne, ha kicsit hanyagolnád szerencsétlen fülest, mert már kezd a könyökömön kijönni, mennyire nincs más témád, és persze a véleményed, köszönő viszonyban sincs többünk, de legalábbis az én véleményemmel - mégsem hangoztatom ezt folyamatosan. :(

Köszi. :R

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#77533) Dave™ válasza alphamooncam (#77532) üzenetére


Dave™
nagyúr

Fizess elő prémiumra és tilts le, nem lesz több ilyen problémád.

(#77534) darvinya válasza Gzula[HUN] (#77531) üzenetére


darvinya
titán

Kösz a tesztet.

Lehet benevezek egy ilyenre, s át mókolom, hogy basszus csillapodjon.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#77535) Exodius válasza alphamooncam (#77532) üzenetére


Exodius
őstag

Talán nem-e te is AD900X tulaj vagy? :D :DDD

(#77536) Gzula[HUN] válasza darvinya (#77534) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nincs mit. Csak össze ne keverd a "sima" változattal, annak vékonyabb a párnája. Tegnap kipróbáltam textil párnával, és egy kritikán aluli valami jött össze, szóval a hangja nagyban függ az eredeti párnájától, azt nagyon eltalálta a kis kínai.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#77537) Fitzgerald válasza milkabrams (#77510) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Jah, hosszú távon valószínűleg jobban jártam volna egy DT770-el. Az mégis Made in Germany. Csak hát nem cserélhető a kábele, ami a vásárláskor kiemelt szempont volt.
Egyébként lesz HP1000, aminek végre már fém a fejpántja. Viszont a kagylók ugyanebból a gumírozott szarból készülnek ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#77538) darvinya válasza Gzula[HUN] (#77536) üzenetére


darvinya
titán

Tudom. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#77539) Exodius válasza Fitzgerald (#77537) üzenetére


Exodius
őstag

Az semmit sem jelent, hogy Made in Germany. Mások is gyártanak jókat, nem csak a németek. :)

(#77540) Fitzgerald válasza Exodius (#77539) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát azért ha nem haragszol én a német mesterek munkájában jobban bízok, mint a kínaiakban. :)
Kb. a fúrótól a hajnyírón és a mikrón át a hőlégfúvóig minden AEG, Bosch meg Stihl itthon.

[ Szerkesztve ]

(#77541) elprimo válasza Fitzgerald (#77540) üzenetére


elprimo
junior tag

És Mercedes S osztállyal jársz :) Egyébként igen , az Amironom mai napig lenyűgöző mikor látom, megérintem, vagy felteszem a fejemre. Sugárzik belőle a made in quality , ehez képest minden bowli, pedig volt egy tucat mindenem.

[ Szerkesztve ]

(#77542) Fitzgerald válasza elprimo (#77541) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Áh, most épp szegény vagyok mint a templom egere, meg vak is. :DDD
Annak tényleg ilyen nagyok a kagylói/párnái, vagy az ázsiai arcoknak ilyen kicsi a fejük akiket kidobott hirtelen a képkereső?

(#77543) Exodius válasza Fitzgerald (#77540) üzenetére


Exodius
őstag

Jah mert a németeknél biztosan nincsen fogyasztói társadalom. :)

(#77544) #56474624 válasza Fitzgerald (#77540) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ki kell ábrándítsalak, a DT770 sem az anyagminőség mintapéldánya. A fejpánt párnázottsága több év alatt gyakorlatilag eltűnt, a műbőr borítás rajta már jóval hamarabb elkezdett kopni, hámlani, gyűrődni, és a műanyag bizbasz a fejpánt két végén az első évben jött szét, mindkét oldalon kis időkülönbséggel.
Nem széles az arcom pedig, utcára egy-két alkalommal vittem ki, de még itthon is a bőrtáskájában tároltam mindig. Egyszerűen vacak az anyagminőség.
Ha pedig már szóba került, az Amironra is volt itt panasz anyagminőség miatt.
Az van, hogy ma már a drága fejeseket sem 10 éves használatra tervezik. Ha 5 évig megy anyaghiba, meghibásodás nélkül rendszeres használat mellett, már össze teheted a két kezed. Teljesen függetlenül attól, hogy kínai vagy német kéz rakja össze, ha maga a felhasznált anyag olyan, akkor tökmindegy.

[ Szerkesztve ]

(#77545) milkabrams válasza Fitzgerald (#77537) üzenetére


milkabrams
őstag

Megveszed használtan és elviszed darvinyához, gondolom meg tudja oldani.

Ba cy lus: Ezek mindegyike könnyen cserélhető, ami nagyon nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#77546) #56474624 válasza milkabrams (#77545) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az rendben van, de ettől még az anyagminőség/tartósság nem éppen felsőbbrendű/elit, mint ahogy azt sokan elképzelik a "német minőség" kapcsán. :N

Meg azért ez sem tart örökké, a régi fejhallgatókhoz már közel sincs minden alkatrész, még ha úgy is tűnik, hogy pl. a régi DT770/990-hez van driver, az sajnos nem az eredeti, hanem az aktuális, ami nagyon nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#77547) OPiiPO válasza alphamooncam (#77532) üzenetére


OPiiPO
addikt

Lenne egy ötletem, mi lenne ha abbahagynád mások kioktatását, és előfizetve a prémiumra egyszerű csak letiltanád őket? ;] köszi :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#77548) Fitzgerald válasza #56474624 (#77544) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az szar. Mondjuk nem tervezek már azt venni, SRH840 lesz az utód. Bár a netes beszámolók alapján a Shure 440/840-ek is törnek mint az állat, szóval nem biztos hogy beljebb leszek vele.
Amúgy a Fostexem már törötten érkezett anno, egy ideig azt hittem, hogy a bolt hibája volt a dolog. Aztán az egyik fórumon láttam, hogy az RP szériánál ez már szinte feature. Gyakran érkeznek úgy gyárilag, hogy a fém pántot tartó kis műanyag le van törve az egyik oldalon. Kb. 1.5 évvel később a fejpánt is szétjött felül.

(#77549) emiki6 válasza athew (#77523) üzenetére


emiki6
veterán

Cordial CFY 0.3 WYY
Az elosztó.

Fitzgerald: az én volt 840-em nem tört. Jó cucc, nagyon szép emlek, csak nem kényelmes, főleg a pánt.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#77550) emiki6 válasza emiki6 (#77549) üzenetére


emiki6
veterán

Én az elosztót az audiopartnernél vettem, miután megőrültem a kínai y-ok alkalmatlanságá (szar csatlakozó, hajszálnyi rézvezeték stb).
Hosszabbító
Elosztó

És ugye elég mindkettőből 1-1 a 2 fejes meghajtásához.
A CAL! valószínű jó választás, nekem is az jutott először eszembe.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.