Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54031) Nova_


Nova_
tag

Hali!

Segítséget kérnék fejhallgató választásban, ha lenne valakinek valami jó ötlete!
Kültérre kellene, főleg biciklizéshez (hátha van valaki aki használ valamit). Ha nem biciklizek, akkor a hangfalba bedugom és a munkahelyemen használnám. Legalábbis az előzővel így csináltam.
Sajnos azt kétszer is újravettem, de ugyan az a probléma lépet fel vele egy idő után (megtört a jobb zsinórja mind2-nek). Szóval most egy másik fajtát szeretnék kipróbálni ha van vkinek ötlete.
Az előző fejhallgatóm típusa:
http://www.hangszerdiszkont.hu/studio/fejhallgatok/invotone-hd2000-zart-dinamikus-fejhallgato-hatalmas-hang?search=invotone%20hd

Mindenképpen fület körülölelőt szeretnék - mert megszoktam és szeretem, továbbá a hidegtől is véd tekerés közben ;D
Zárt legyen, hogy másokat, ha pl tömegközeledésen megyek ne zavarjak (annyira), és jack csatlakozós.
Árban 10.000 alatt jó lenne, mert csak biciklizéshez használom egy gagyi mp3-ba dugva, de 15.000 körülig is el lehet menni, ha nincs olcsóbb.

Az Invotone HD2000-rel nem volt bajom, csak a zsinórja feladta mind a kettőnek, ahogy írtam... :(

Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.