Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53851) fericske válasza HF77 (#53842) üzenetére


fericske
addikt

A Skullcandy-t mondanám én is, az összes felsorolt indok miatt, a technikaiakat is beleértve amit pl. Spíler írt, illetve a hordozhatóságra vonatkozóakat amit gaborka8x8 említett.
Biztos vagyok benne, hogy nem fogja érdekelni a hangminősége, hanem menőzni akar vele - tehát utcán hordozni, telóról hajtva - , mert divatmárka és a többieknek is ez van, meg ilyesmi.
Értem én az ön álláspontját is.
Elmondanám a gyereknek, hogy én miért nem azt választanám, de ha ő mégis csak azt akarja, akkor az lesz és punktum.
Vigyáz rá mert nem lesz másik ésatöbbi szigorral kielégíteni a kívánságát, és akár közben nem helyeselni is.

(#53852) Tulku válasza 7s26c (#53847) üzenetére


Tulku
veterán

És mi táplálja a fülest moziban?
Ha van vevő meg mikrofon azt úgy hívják hogy hallókészülék....

Egyébként tapasztalat, hogy a füles rendkívül rontja a hallást....tehát óvatosan vele...

(#53853) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Ez szerintetek megér 11 ezret?
BEATS EP On-Ear ML992 fejhallgató
Vagy van 8-10k. körül "jobb" vétel?
(újonnan, garival lenne lehetőségem beszerezni)

Azt tudom, hogy 32-t nem ér meg... de vajon 10-et sem?

Egy 20 ezres Beyerdynamicom volt... utazáskor zenére+filmre, plusz itthon használtam. Viszont 2 év után megadta magát, eltört. Ennek keresek valamit a helyére, ami olcsóbb, de nem rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#53854) HF77 válasza fericske (#53851) üzenetére


HF77
őstag

még a végén meggyőztök wazze... :O
alszom rá... :D
erről vélemény?

köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#53855) 7s26c válasza pulutodurumo (#53848) üzenetére


7s26c
senior tag

A "halkitas a lenyeg. Mint a forma 1-es csapattagoknal

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#53856) pulutodurumo válasza disy68 (#53850) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ha esetleg lehet fülön ülő (on-ear) akkor a Veho Z8-at mondanám, Gaborka 8x8 (is) igen jó véleménnyel van róla. Kompakt, jó anyagminőségű, szaladgálósnak ideális.

Seiko szerkezet nicknevű topiktárs: :) Invitone HD2000 az talán nem szigetel túl sokat, és nem is olyan nagy. Meg nem drága.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#53857) 7s26c válasza pulutodurumo (#53856) üzenetére


7s26c
senior tag

Köszönöm szépen 😊 Utánajárok!

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#53858) fericske válasza HF77 (#53854) üzenetére


fericske
addikt

Szerintem nagydarab az a füles neki.
Én megvenném neki ezt a bluetooth-osat. Külsőre is menő, meg még trendibb, hogy zsinórtalan, egy jó darabig nyugtod lesz ezután :)
Ő válasszon színt, mindegy melyiket választod.

(#53853) Victoryus94

Nem éri meg még annyiért sem, viszonyítva a Veho VEP-008-Z8 fejhallgatóhoz, ami ezért az árért büntet mind hang és kivitel, anyagminőségben.
Vettem egyet, bár nem használok utcára fejest, de ez van olyan jó fejhallgató ennyi pénzért, hogy bekerüljön a "gyűjteménybe".

Ilyen áron az ajánlóban simán helye lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#53859) Tulku válasza HF77 (#53854) üzenetére


Tulku
veterán

Egyben biztos lehetsz...ezen a fórumon rajtad kívül senkinek nem ajánlották még a Skulldanit...és most sem a hangja miatt...

Javaslatom...húzd magad mellé a kölköt, mintha épp nézegetnéd ezeket a fejeseket...és lapozgass...aminél nagyobbat sikít...na azt vedd meg...a mosoly és elégedettség nem marad el...aztán kezdheted az észosztást...

Körülbelül így.... :DDD

(#53860) disy68 válasza pulutodurumo (#53856) üzenetére


disy68
aktív tag

Fülön ülőt még nem találtam, ami ne zavart volna szemüveg mellett, így azzal nem kísérleteznék.

“Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.” — The Dude

(#53861) szcsabaa


szcsabaa
csendes tag

Sziasztok

PC/Laptop mellé keresek valami jófajta fejhallgatót otthoni használatra , zenehallgatás (mainstream pop, R&B, rock), youtube videók nézésére, játékra. külön fejhallgató erősítőt/hangkártyát nem akarok venni hozzá
Elsősorban újat szeretnék de jöhet akár külföldről is ha ott van olyan ami jobban megéri.

Külön hangkártya/fejhallgató erősítő nélkül árban meddig érdemes elmenni? Én 10-15 ezret gondoltam

(#53862) HF77 válasza Tulku (#53859) üzenetére


HF77
őstag

na most legyen okos az ember...
vegyem meg a szart, mert a gyereknek az teccik...."de egyébként egy idióta vagy, mert szart veszel..." :)) :W
kap egy gazdálkodj okosant osz jól van... :P fejhallgatót, még mit nem....!?

köszi a jótanácsokat...majd lesz vmi... :U

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#53863) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Elindult a vezérhangya... "Kéne" vennem valami zárt fejest a HI 2050 mellé. Valami nyugodtabb hangút. Valami különlegeset... Mivel az motoszkál a fejemben hogy kipróbálok valami nem szokványos dolgot, ezért például ilyeneket nézegettem. Nem az a kérdés hogy ki hallotta és pontosan mire számítsak, csak az hogy nagyon nagy balf@szság lenne megvenni?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#53864) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Üdv néktek!
Szeretnék egy zárt fejhallgatót venni nagyon maximum 40 ezerért. Utcára szánom, főleg goát hallgatok (sok mély és basszus van benne) és egy Honor 8-as telefonról hallgatnám. Használt nem érdekel és nem szeretném külföldről sem rendelni és legalább 2 év garancia legyen rá. Tudnátok 1-2 tippet adni? köszi előre is

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#53865) Spíler válasza HF77 (#53854) üzenetére


Spíler
őstag

:DD
Most komolyan...,mi a baj azzal amit a gyerek kért?

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#53866) gaborka8x8 válasza Bennyboy (#53864) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

Sony MDR-XB950

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#53867) #16820480 válasza Bennyboy (#53864) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tessék, tökéletes választás :)

(#53868) Spíler válasza szcsabaa (#53861) üzenetére


Spíler
őstag

Mit szólnál egy Creative Sound Blaster Play! 2(5740Ft) hangkártyához és egy Superlux HD 681 EVO(9800Ft) fejhallgatóhoz?

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#53869) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Az Audio-Technica ATH-M40X-ről mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#53870) Spíler válasza Bennyboy (#53869) üzenetére


Spíler
őstag

Nem tudom olvastad-e,hátha van benne új infó számodra.
https://prohardver.hu/tema/nagy_fejhallgatos_topik_kerdezes_elott_olvasd_el_a/keres.php?type=-&stext=ATH-M40X&submit=%C2%A0

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#53871) Bennyboy válasza Spíler (#53870) üzenetére


Bennyboy
őstag

az összefoglalót olvastam és pont ott is szerper ez a fejes. Külön nem kerestem rá a forumban.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#53872) SkyS1gn válasza Bennyboy (#53869) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szia, nekem épp nemrég lett egy ilyen, vettem mellé egy Fiio E10K Olympus 2-t, szerintem frankó egy fejes, ez nekem az első, tehát sok viszonyítási alapom nincs, de mély se kevés egyántalán.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#53873) Haki83 válasza Bennyboy (#53869) üzenetére


Haki83
csendes tag

Ha a goát preferálod és az M40x-el szemezel azt kell, hogy mondjam nem fogsz csalódni!

If science is emancipatory, scientism is enslaving!

(#53874) Bennyboy válasza Haki83 (#53873) üzenetére


Bennyboy
őstag

ezt akartam olvasni ;] köszi a segítséget!

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#53875) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Barátnőmnek keresek fejhallgatót zenehallgatáshoz. Sokat buszozik meccsekre és kellene valami a gagyi fülhallgatói helyet a telefonjához olyan 20-25 körül. Lövésem nincs a témáról, nem tudom ajánlottak e a vezeték nélküliek, vagy jobb a vezetékes. Rózsaszínt nem akar az biztos :D

Elsőre ezt néztem ki.

[ Szerkesztve ]

(#53876) szakibá... válasza 7s26c (#53855) üzenetére


szakibá...
senior tag

Ha halkítani kell, akkor hallásvédő füldugó! Nem feltűnő, viszonylag egyenletesen csillapít, mindent hallani, csak halkabban.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#53877) 7s26c válasza szakibá... (#53876) üzenetére


7s26c
senior tag

Szintén köszönöm! :)

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#53878) gaborka8x8 válasza nelsonmanian (#53875) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

"Elsőre ezt néztem ki."

Nagyszerű lesz!

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#53879) Dorien válasza HF77 (#53854) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem vedd meg a gyerkőc által óhajtott Skullcandy borzadályt meg mondjuk egy Superlux HD681 EVO-t [link] [link] (ez könnyebben hajtható, mint a HD660 és félnyitott - jobb térérzet). Aztán meg lehet hallgatni, hogy így is meg úgy is tud egy fejhallgató szólni. :)

Én amikor anno a Media Markt-ban próbálgattam a fejeseket, nem találtam a 681 EVO-nál jobbat, de a Skullcandy kínálat még a gyenge átlaghoz képest is sz@rul szólt, csak a Marley tudta alulmúlni.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#53880) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok!
Max 6000-7000 ft ért milyen fejhallgatót ajánltok? A tescoba néztem valamilyen sonyt 5490 ért. De passz,hogy ez megéri e.
Mobilhoz kellene. Most annak a fülesével hallgatok zenét,de semmi bass nincs benne.
Nincs nagy igényem,csak azért ennél jobban szóljon.

(#53881) fericske válasza Remekelek28 (#53880) üzenetére


fericske
addikt

(#53882) Dorien válasza Remekelek28 (#53880) üzenetére


Dorien
veterán

Maxell Retro DJ, Invotone HD2000

fericske: Veho Z8 6-7eFt--ért? Hol? Én is veszek egyet. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#53883) fericske válasza Dorien (#53882) üzenetére


fericske
addikt

http://www.mobilx.hu/

Jelenleg nem elérhető az oldal, de amúgy az én linkelt hozzászólásomban is az az oldal szerepel. 7.990-ért hírdetik

(#53884) Bukk900 válasza Dorien (#53882) üzenetére


Bukk900
őstag

A linkelt boltban, tegnap még bejött. :) [link]

(#53885) szakibá... válasza fericske (#53883) üzenetére


szakibá...
senior tag

Valószínűleg lefelejtettek az elejéről egy 1-est, mert az EMAG-nál 17900-ról van most leárazva egy kicsit.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#53886) fericske válasza szakibá... (#53885) üzenetére


fericske
addikt

Bármi lehet.
Én a Zavvi.com-on vettem £25-ért, most 30-ért adják, de eléggé változó áron adják.[link]
A Mobilx-nél 17.990 helyett hírdetik 7.990-ért, ha végül betöltődik az oldaluk.

(#53887) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

A Veho Z8 igazi best buy volt még azon a 70 font körüli áron is, amennyiért még én rendeltem az amazonról, mielőtt még ott is akciózni kezdték. (És ami után elkezdtem az ajánlását itt a fórumon.)
18 000 Ft-ért pedig már tényleg ajándék.
Mert mint korábban írtam, nálam a közel háromszorosába kerülő Bowers & Wilkins P3 ellenfele volt, és nem maradt alul.
Természetesen elsősorban azoknak való, akik a kicsit sötétebb hangképű, egy picit mélykiemelt fejhallgatókat kedvelik. Akik pl. szeretik a Sennheiser HD-600-at, és valami hasonló hangkarakterű, és közel hasonló hangminőségű fejhallgatót akarnak hordozhatóban, egy percet nem szabad gondolkodniuk, mert szinte "fillérekért" (anyagminőséget, kidolgozást, hangzást figyelembe véve) kaphatnak egy ilyet a Veho Z8 személyében.
Ha pedig valaki valóban hozzá tud jutni 7896 Ft-ért, az azonnal csapjon le rá.

Szerintem a mobix.hu oldala azért nem működik rendesen, mert ilyen szemtelenül alacsony áron hirdeti a Vehoz Z8-at. :DD :)) :DD

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#53888) Spíler válasza Remekelek28 (#53880) üzenetére


Spíler
őstag

Nekem ebben a kategóriában(4-5000) a Sony MDR-ZX110 hangja jött be legjobban(nyilván azokról beszélek amit próbáltam).Kicsit sok a mély,de abszolút elfogadható hangja van,fülpárna részeket el tudod forgatni,így kis helyen elfér. Esetleg a Sony MDRZX310,de az már csak akkor ha szereted a mélyeket.:K

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#53889) Spíler válasza Remekelek28 (#53880) üzenetére


Spíler
őstag

Elnézést lejárt a szerk.idő.
Ezeket sok nagy üzlet forgalmazza,mindenképp próbáld ki,hogy neked melyik tetszik,ill.melyik passzol a telódhoz.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#53890) Remekelek28 válasza Spíler (#53888) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nekem is a Sonyt ajánlották,hogy vegyek.. Ezt hol kapnám meg legjobb áron?

(#53891) akos712


akos712
csendes tag

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Utazás közben, buszon, kocsiban, néha itthon, Scarlett hangkártyán, vagy ágyban...
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás. Hangszeres zene, rock, metál, akusztikus műfajokra...
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
60ezet forint...
4.) Új vagy használt?
új
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural preferált...
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt, minél dinamikusabb hangzású...
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Kiegyenlített hangzást szeretnék, nem szeretem a V alakú hangkarakterisztikát, zavar a levegősség, a mélyre hangoltság.
Ismer valaki az ATH-MSR7-nél jobb fejhallgatót az igényeimnek?
8.) Honnan vásárolnál?
Mindegy...
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Telefonról, később DAC+AMP...

(#53892) gaborka8x8 válasza Remekelek28 (#53890) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

Szerintem is a Sony lesz az önnek való fejhallgató, a Tesco pedig a legalkalmasabb hely, hogy megvásárolja. Így, ha bármi probléma történne a garanciális időben, nincs az a macera a visszaküldéssel, mint ha valamelyik netes áruházból rendelné. Ráadásul, kézbe tudja venni, ki tudja próbálni, nem csak kép alapján tud választani.
Tehát sz.v.sz. a Tesco ---> Sony az ön számára ideális út.

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#53893) Remekelek28 válasza gaborka8x8 (#53892) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ott nem tudom melyik tipust láttam 5500 ft ért... Ebayen ezt találtam 4800 ft ért.. a monitor ebben mit takar? és ez miben jobb?

(#53894) #16820480 válasza akos712 (#53891) üzenetére


#16820480
törölt tag

Zavar a levegősség? Ezt ki tudnád fejteni egy kicsit, hogy mire gondolsz pontosan? Általában a levegősség nem szokott senkit zavarni, ezért nem értem, hogy mi zavar benne :)

(#53895) gaborka8x8 válasza akos712 (#53891) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

"Ismer valaki az ATH-MSR7-nél jobb fejhallgatót az igényeimnek?"

Hogy az ön számára biztosan jobb-e, azt nem tudom megmondani, de nekem a Denon AH-D340-es ugrott be a kérdése kapcsán.

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#53896) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Sennheiser Urbanite fejesrol velemenyek? Az SHP-600-at jol kiegeszitene, amikor zart cuccra lenne szuksegem? Meger 10 e Ft-ot? (a tobbi 25 mashonnan jon... ;) )

[ Szerkesztve ]

(#53897) gaborka8x8 válasza Remekelek28 (#53893) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

A "monitor" ebben az esetben egyszerű reklám lózungot takar.
Nem tudom, a két linkelt fejhallgató közül melyik miben jobb a másiknál.

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#53898) akos712 válasza #16820480 (#53894) üzenetére


akos712
csendes tag

Talán nem is levegősséget kellett volna mondanom, hanem hogy kevésbé van a hangnak dinamizmusa és olyan nem tudom milyen... Nyitott fejeseknél tapasztaltam ezt főként...

(#53899) Spíler válasza Remekelek28 (#53890) üzenetére


Spíler
őstag

Most láttam,hogy az általam ajánlott SONY MDR-ZX110-ből van APB-s változat is,tehát SONY MDR-ZX110APB fejhallgató.A különbség annyi,hogy az APB-s az telefon vezérlő egységgel is rendelkezik.Ezt konkrétan a MediaMark-t oldalán láttam 5990Ft-ért.Még kb.:80 forgalmazó van :DD

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#53900) #16820480 válasza akos712 (#53898) üzenetére


#16820480
törölt tag

Zárt fejesekkel nem lesz ilyen problémád szerintem :) Bár kicsit elgondolkodtat, hogy nem csak arra gondolsz-e, hogy nem dübörög eléggé a basszus, ami igazából ellent mondana annak, hogy nem szeretnél V karaktert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.