Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40101) aram01 válasza Bobrooney (#40100) üzenetére


aram01
nagyúr

gyerekkoromban volt egy(mindkét) fülműtétem, nem bírom elviselni a fülbedugós cuccokat

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#40102) Ear001 válasza Bargyu (#40084) üzenetére


Ear001
addikt

nomono.hu Ott a lehetőség Audezee-t próbálni.

(#40103) Bargyu válasza Ear001 (#40102) üzenetére


Bargyu
tag

Szereti a vörösbort? :)

(#40104) Bobrooney válasza aram01 (#40101) üzenetére


Bobrooney
senior tag

így mindjárt más.
Akkor mindenképpen próbálni kell.

(#40105) akkójóva válasza Bodz (#40049) üzenetére


akkójóva
tag

Igen, meg is lepett :K

(#40106) yesman


yesman
csendes tag

Nemrég cseréltem fülest. Remélem másoknak is tudok kicsit segíteni a vásárlásban! Ezért írnám le a véleményem.
12 év Sennheiser HD-555 hallgatás után szántam rá magam új fejhallgató vásárlására. Régóta kiszemeltem a HD-598-at, de nagyon drágának találtam. Abban a nyugalomban, hogy a mostani fejesem kiváló minőségű és igazából nem hittem, hogy olyan sokkal jobb lesz a drágább, nyugodtan várakoztam egy megfelelő alkalomra. Aztán hirtelen egy akciót kifogva végre megszereztem az új fülest.
Hát az első meghallgatás után már átértékeltem a HD-555-ről addig alkotott véleményemet. A hangok tisztasága, a magasak és mélyek többszöröse azonnal megfogott. A legnagyobb erény viszont a középtartomány. Itt a régi füles sajnos nagyon gyenge. Mivel az énekhang is a középtartományban mozog, ezért a fejhallgató hihetetlenül tisztán közvetíti az énekhangokat. Sőt azt vettem észre, hogy a billentyűs hangszerek elképesztően tisztán és élethűen szólalnak meg. A zongora de még az elektronikus hangszerek eddig meg nem hallott részleteket közölnek még sokszor hallott felvételeken is.
Egyszóval élmény a megszólaló zene ezen a fülesen.
A hangzása pontosan olyan, mint a külseje. Elegáns és extravagáns. Nekem abszolút megérte az árát, sőt az eredeti árát is megéri.
Sokan mondják, hogy a Sennheiserek túlárazottak és színezik a hangzást. Biztosan így van. Nekem ez a fajta intelligens színezés tökéletesen megfelel. A zene rendkívül egységesen szólal meg. Nem is figyelsz a különálló hangszerekre. Az énekhang tökéletes tisztasága, olyan, mintha a kísérő hangszerek hangja a térben előtte és mögötte szólalna meg.
Még alig 2 hetes és tisztul a hangja folyamatosan. Érdemes bejáratni néhány órát az IsoTek - Full System Enhancer & Rejuvenation Disc-el. Én szeretem, ha a fejemen járódik be, de 3-4 órát én is járattam, bár megszakításokkal. Meghálálja.
Ja és persze baromi kényelmes is.
Mindenkinek ajánlom, akik a HD-555 technikai színvonaláról indulnak.

(#40107) Janika-1982


Janika-1982
tag

Sziasztok,ma meglett az új fejhallgatóm:[link]
Hát,nagyon jól szól,telefonnal,házimozival,laptoppal.
Bátran ajánlom mindenkinek,csúcsszuper! :C :R

(#40108) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

A Fidelio X2-ről mi a véleményetek? Amazon-on nagyon pozitív dolgokat olvasok róla, és ahogy "nézem" kényelmes is, ami fontos lenne.
HD 555-ről gondolkodok a váltáson. Érdemes lenne váltani? Illetve milyen hangkártya kellene ahhoz, hogy ki tudjam használni? (jelenleg sem az integráltról megy azért a HD 555)
Alapvetően metál/klasszikus zenéket hallgatok, ha ez esetleg számít. Más csak elvétve szokott menni (persze filmek, sorozatok mennek rendszeresen, de gondolom ez számít a legkevésbé).

(#40109) Radomer válasza laci06 (#40108) üzenetére


Radomer
aktív tag

Van egy Úriembernek itt a fórumon X2... ;] :R

[ Szerkesztve ]

(#40110) laci06 válasza Radomer (#40109) üzenetére


laci06
senior tag

De ha jól látom eltűnt amióta meglett a fejese...:)

(#40111) Bodz


Bodz
Topikgazda

Meggyulladok a Victorban 30 mp után. Nagyon nem nyári füles. :DDD
Ha valaki esetleg nem tudná, hogy miről van szó.

(#40112) krisz242 válasza Bodz (#40111) üzenetére


krisz242
tag

Én meg az ad2000x-szel órák óta hallgatok zenét, és semmi bajom. Ez egy nyári fejes. Meg téli, mert utcán nem hordom! :D Nálam most 28°C van a lakásban! :O

[ Szerkesztve ]

(#40113) bmakszim válasza laci06 (#40108) üzenetére


bmakszim
senior tag

A metál miatt én meghallgatnám valamelyik Grado-t is.

(#40114) pulutodurumo válasza Bodz (#40111) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem baj ha nem sajnállak nagyon? :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#40115) yesman


yesman
csendes tag

Sziasztok!

Ha valaki Sennheiser hd-598 vásárlásán töri a fejét, leírtam a tapasztalataim, hátha segít.
12 év Sennheiser HD-555 hallgatás után szántam rá magam új fejhallgató vásárlására. Régóta kiszemeltem a HD-598-at, de nagyon drágának találtam. Abban a nyugalomban, hogy a mostani fejesem kiváló minőségű és igazából nem hittem, hogy olyan sokkal jobb lesz a drágább, nyugodtan várakoztam egy megfelelő alkalomra. Aztán hirtelen egy akciót kifogva végre megszereztem az új fülest.
Hát az első meghallgatás után már átértékeltem a HD-555-ről addig alkotott véleményemet. A hangok tisztasága, a magasak és mélyek többszöröse azonnal megfogott. A legnagyobb erény viszont a középtartomány. Itt a régi füles sajnos nagyon gyenge. Mivel az énekhang is a középtartományban mozog, ezért a fejhallgató hihetetlenül tisztán közvetíti az énekhangokat. Sőt azt vettem észre, hogy a billentyűs hangszerek elképesztően tisztán és élethűen szólalnak meg. A zongora de még az elektronikus hangszerek eddig meg nem hallott részleteket közölnek még sokszor hallott felvételeken is.
Egyszóval élmény a megszólaló zene ezen a fülesen.
A hangzása pontosan olyan, mint a külseje. Elegáns és extravagáns. Nekem abszolút megérte az árát, sőt az eredeti árát is megéri.
Sokan mondják, hogy a Sennheiserek túlárazottak és színezik a hangzást. Biztosan így van. Nekem ez a fajta intelligens színezés tökéletesen megfelel. A zene rendkívül egységesen szólal meg. Nem is figyelsz a különálló hangszerekre. Az énekhang tökéletes tisztasága, olyan, mintha a kísérő hangszerek hangja a térben előtte és mögötte szólalna meg.
Még alig 2 hetes és tisztul a hangja folyamatosan. Érdemes bejáratni néhány órát az IsoTek - Full System Enhancer & Rejuvenation Disc-el. Én szeretem, ha a fejemen járódik be, de 3-4 órát én is járattam, bár megszakításokkal. Meghálálja.
Ja és persze baromi kényelmes is.
Mindenkinek ajánlom, akik a HD-555 technikai színvonaláról indulnak.

(#40116) szakibá... válasza yesman (#40115) üzenetére


szakibá...
senior tag

Ezután minden nap meg fogod ismételni?

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#40117) .DLL válasza yesman (#40115) üzenetére


.DLL
veterán

Vótmá!!!!! :DDD

De amúgy, hogy bekérdezzek: az 555-öt átalakítottak kvázi-595-té? Mert hogy az 555 is, és az 558 is könnyen átalakítható egy szivacs takarás kiszedéséve a 9-es nagytesóvá.

(P.H.)

(#40118) Hack3er válasza Bodz (#40111) üzenetére


Hack3er
őstag

Fúrj rá szellőző lyukakat ;]

(#40119) Dorien válasza krisz242 (#40112) üzenetére


Dorien
veterán

Igen az ATH AD széria a nagy plüss párnáival kifejezetten jó ilyen dögmelegben. :)
Emlékszem, a Superlux HD681 EVO műbőr párnával milyen izzasztó volt nyáron...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#40120) Rojik


Rojik
tag

Sziasztok!

Fejhallgató vásárlás előtt állok, mert a korábbim sajnos úgy döntött, hogy kiszolgálta már azt, amiért fizettem és így újat kell vegyek. Ebben szeretnék tanácsot kérni, mert fejhallgatók között nem mozgok valami otthonosan.

Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zenehallgatás, film és játék. Zenéből változó, amit hallgatok, klasszikustól, rockon át dubstepig kb. mindent, ami tetszik.

Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Nincs nagyon elképzelésem, a lényeg, hogy jó legyen, valamint, ha lehet minél olcsóbban jöjjek ki, de tág keretek között tudok szerencsére mozogni. Ha százezer felett van még az is belefér.

Vezetékes vagy vezeték nélküli?
Vezetékes legyen. Vezeték nélküli szóba sem jöhet.

Circumaural vagy supraaural?
Fült körülölelő, azaz circumaural. A fülkagylósoktól mindig fájt a fülem.

Zárt vagy nyitott?
Nyitottat jobban szeretnék és sokszor órákat használom és nem szeretnék befülledni alá, de ha zártban van számomra megfelelő, akkor zárt is lehet.

Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Mindegy, a lényeg, hogy szépen szóljon számomra.

Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
Általánosságban szeretem a mélyet és a közepet, a magas hangokat mérsékeltebben (túlzott magasat nagyon nem szeretem), de nem szeretem, ha tompán szólnak. Szeretem, ha robbanásoknál erős, karakteres a mély. De a "doboz" hangzást sem szeretem, valamint, ha túlságosan sziszegős az énekes hangja. Tudom ez utóbbi felvételtől is függ, de részben befolyásolja ezt szerintem a fejhallgató is. (Bár ebben nem vagyok teljesen biztos.)

Mire figyeljünk oda, honnan vásároljunk?

Külföldről nem szeretek rendelni, garanciális ügyintézés miatt. Csak megbízható Magyar boltokban szeretek vásárolni nagyobb értékű cikkeket. Csak legvégső esetben rendelnék külföldről úgy, hogy csak nagyon nehezen tudnám érvényesíttetni a garanciát.

Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Van egy Soundblaster X-fi Titanium HD hangkártyám, elsősorban azzal használnám.

Bármiféle kérdésre szívesen válaszolok és előre köszönöm a segítséget. :)

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#40121) .DLL válasza Rojik (#40120) üzenetére


.DLL
veterán

Sennheiser HD600 :D Ennek nagyon finomak, nem bántóak a magasai, mégis nagyon részletes, élethű hangzása van. Inkább használtan érdemes megvenni 60-80e körül max. Gyári alkatrészellátás pedig van hozzá.

(P.H.)

(#40122) Rojik válasza .DLL (#40121) üzenetére


Rojik
tag

PC360-am volt és a G4ME Zero-t ajánlják helyette nekem a boltban, de utána olvasgatva a mélye nagyon gyenge állítólag. A PC360 nál is valamivel több basszust szerettem volna, de az még elfogadható/élvezhető volt számomra, összességében nagyon szerettem. A HD600 és esetleg a HD650 (az a +20 ezer kb. már nem oszt nem szoroz számomra, ha már, több, mint százezer újonnan), olcsóbb kategóriában esetleg a HD558 és HD598-nak milyen a hangzása?

Használtat biztos nem veszek, csak újat. :)

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#40123) yesman válasza .DLL (#40117) üzenetére


yesman
csendes tag

Azt hittem, elsőre nem ment el a hozzászólás. Nem szándékosan ismételgetem. Ígérem, harmadszor nem teszem közzé. Az 555-t tuningolását én is láttam a neten. Azért nem hiszem, hogy csak ennyi a különbség. Lehet ott még valami más eltérés is.

(#40124) zsocy válasza yesman (#40123) üzenetére


zsocy
őstag

Az a helyzet hogy nincs. Meglepődnél mennyire ügyesen játszik a Sennheiser az árakkal - hanggal a szériáinál. Legalábbis az 555 ilyen volt.

(#40125) Radomer válasza krisz242 (#40112) üzenetére


Radomer
aktív tag

HE-560 al is elvagyok órákig 30 fokos melegben. Igaz a nagy párnái melegek, de 1 perc szünettel óránként orvosolható. :))

Már el se tudnám képzelni a zárt fejes a fejemen semmilyen szempontól. ;]

(#40126) krisz242 válasza Radomer (#40125) üzenetére


krisz242
tag

Én is végeztem egy életre a zárt fejesekkel. Biztos van zárt, ami hasonló teret produkál, mint egy nyitott, de attól még a füled nem szellőzik.(és nekem meg is fájdul a fülem egy idő után a zárttól) Otthonra mindenképp nyitott fejes... szerintem!

(#40127) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Üdv,

Fejhallgatóhoz szeretnék mikrofont venni (kizárólag játékra, Teamspeak-hez), de eddig még sose volt mikrofonom, nem tudom milyen megoldások léteznek, vagy melyiket érdemes választani. Nem biztos, hogy jó helyen teszem fel a kérdést, de a kérdés nagyrészt arra irányul, hogy headsetté tudom-e alakítani a fejhallgatómat.

Hangminőségben nem kell túl sokat nyújtania, elég ha a túloldalon értik amit mondok. Árban sem terveztem túl magasra menni, pár ezer Ft-os kiadásnak gondolom (persze ez változhat, ha teljesebb képet kapok a kínálatról).

Láttam olyan megoldást, hogy a fejhallgatóra rögzítik a mikrofont, és gyakorlatilag headsetté alakítják. Nem tudom ez-e az ajánlott irány, vagy elég egy sima ruhára csíptethető mikrofon is. A vezeték nélküliség a másik kérdésem, ha nem muszáj, nem tekerném be magam +1 kábelbe, de csak ha ez nem megy a minőség / ár komoly rovására.

Jelenleg egy [ATH M40x-et] használok [Xonar U7-ről].

(#40128) JackFeryll válasza Zsiráfnyál (#40127) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nálam az asztalon áll egy Trust Starzz. 3000 forint (nem pénz), de szerintem sokkal jobb mint a párszázas csíptetősök meg ami az olcsó headseteken van. Még pop filtert is tehetsz rá ha nagyon akarsz.
Ha énekelni akarsz vegyél komolyabbat, de amúgy nem rossz :)

(#40129) Zsiráfnyál válasza JackFeryll (#40128) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Kösz a tippet, de állványosat semmiképpen nem szeretnék venni. A hangminőség másodlagos, tényleg csak az érthető beszéd szintjét kell elérnie. Inkább valami fejhallgatóra / ruhára szerelhetőt keresek.

(#40130) Ati1979 válasza krisz242 (#40126) üzenetére


Ati1979
veterán

+1

(#40131) Zsiráfnyál válasza JackFeryll (#40128) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Bocsánat, rögtön át is értékelném a fenti véleményemet. Kicsit utánajártam, és azt látom, egész sokan használnak asztali állványos mikrofont. Eddig direkt nem is nézelődtem ebben a kategóriában, mert ahogy én ezt használnám, köztem és a mikrofon között legalább másfél méter távolság lenne. Ilyen távolságban is ugyanolyan érthető a beszéd a túloldalon, mint ha 10 centire a számtól lenne egy mikrofon, vagy erre a célra ez nem alkalmas ?

[ Szerkesztve ]

(#40132) lezso6 válasza Zsiráfnyál (#40131) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy jobb mikrofon elég érzékeny (nem zajos), így messziről is lehet bele dumálni. Persze ennek hozománya, hogy beszéden kívül minden mást hallani fognak túloldalon.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#40133) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Superlux 668B fejesem nyáron rendesen "rárohad" a fejemre. Milyen megoldások vannak erre a problémára? Nekem az is jó ha Mari néni maszekban varr ilyen huzatokat a fejesre. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#40134) JackFeryll válasza Land (#40133) üzenetére


JackFeryll
őstag

Minden párnacsere változtat a hangzáson, de a velúr fülpárna biztos segítene. Ha ebay-en rákeresel, hogy "668b velour pads" biztos találsz 4 ezer forint körül.

B verzió: veszel teljesen nyitott, plüss/velúr/szövet párnás fejest. :D

[ Szerkesztve ]

(#40135) Gzula[HUN] válasza Zsiráfnyál (#40131) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Sony PS Singstaros mikrofont szereztem (vatera), + hozzá pár száz Ft-os tartót. Azt hoztam össze egy fényképező tartó állvánnyal. Teljesen jó.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#40136) Land válasza JackFeryll (#40134) üzenetére


Land
veterán

Most nézem, hogy hivatalosan nincs 12.000 Ft alatt a 668B :Y

Lehet ha eladnám és rádobnék 4k-t még egy mikrofonos jóféle fejes is kijönne? Kicsit kényelmetlen, hogy külön vezetékes mikrofont kell a nyakamra tekernem. (A csíptetője letört.)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#40137) zsocy válasza Land (#40136) üzenetére


zsocy
őstag

Mikrofonos fejest itt nem fognak ajánlani, de próbáld ki esetleg a "zokni-modot" !
Egy lehetőleg tiszta zokninak levágod a szárát, ráhúzod a fejes párnájára, középen betömködöd és máris nem a bőr izzaszt. Biztosan változik a hang, de talán kicsit kevésbé mint párnacserétől.

zokni mod :)

[ Szerkesztve ]

(#40138) demars


demars
addikt

Találtam ebayen velúr párnát az m40x -hez. 5.600 huf lenne postával együtt. Megér ennyit? Marha meleg...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#40139) Land válasza zsocy (#40137) üzenetére


Land
veterán

Ebben a topikban a mikrofonos fejhallgató kérdése olyan szentségtörés, mint a hangszóró topicban a 10-15 ezer Ft-os 2.1-esek emlegetése?
Tehát 10 ezer Ft körül nincs jó mikis fejes?
Milyen anyagú zokniból lenne ideális? A frankó 200 Ft-os nylon zoknitől lehet még rosszabb lesz a helyzet.:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#40140) lezso6 válasza Land (#40139) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A mikrofonos fejes kb olyan mint a bluetooth-os. Van jó (elfogadható kompromisszum), de ritka. Ha jól emlékszem valamelyik HyperX mikis füles állítólag egész jó, mert a valamelyik Takstarnak az átcímkézett verziója, mikrofonnal. Amúgy a 2.1 az szerintem jóval nagyobb szentségtörés, annak kb 3-500ezer (!) forinttól kezd értelme lenni. De tényleg.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#40141) .DLL válasza Land (#40139) üzenetére


.DLL
veterán

Nincs, mert nem gyártanak. Vannak értelmes fejesek amik 5-10e pénzért ahhoz mérten értelmes hangot adnak, de a "multimédia" fejeseket gyártók világa sajnos nem ilyen. 5-10k pénzést max. beszélgetésre alkalmas fejhallgatót kapsz mikrofonnal. Ami drágább az pedig "Gamer"-nek hívják, és zenére a legtöbb ugyan úgy alkalmatlan.

Amit Lezso6 említett az a Takstar Pro-80 (ajánlott) mikrofonos változata: a Hyperx Cloud, jelenleg jó áron van így az is ajánlott.

(P.H.)

(#40142) Land válasza .DLL (#40141) üzenetére


Land
veterán

Biztos jó. :)
Közben fűzöm barátnőmet a zokni edísönre.... Teszek vele egy próbát.

Vezeték nélküli mikrofonra van olcsó alternatíva? Már mindenhol vezetékek lógnak rajtam... :( Bal oldalon a fejesé, jobb oldalon a mikrofoné és a szék kerekével néha beléjük akadok. Tudom az egy másik topic, de hátha.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#40143) Bodz válasza demars (#40138) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Mutasd! :)
Én nem vennék kínai velúr párnát. Fene tudja milyen hangja lesz tőle.

[ Szerkesztve ]

(#40144) demars válasza Bodz (#40143) üzenetére


demars
addikt

Tessék!

Azt tudom, hogy veszít a mélyből, de a hd330 után ugy gondolom, hogy nem lesz fond.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#40145) lugosi válasza Land (#40139) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen kb jól látod a dolgot :DDD

(#40146) Azurooandrew válasza demars (#40144) üzenetére


Azurooandrew
tag

Ha jól értem nem volt nagyobb mértékű mély csökkenés a csere kapcsán és az izzadás kikerülése mellett a szorító hatás is elviselhetőbb lett így.

Ha újra elérhető lesz a HD330 én is szeretnék majd egyet venni, egyúttal a párnákat puha velúrra vagy plüssre cserélni, kb. mennyibe de fog ez majd fájni? Kb erre számítsak: [link] :R

(#40147) Rojik


Rojik
tag

Köszönet .DLL-nek a segítségért :R . Örültem volna, ha más is írt volna, hogy több lehetőség közül választhassak, de gondolom mindenki egyetértett azzal, amit ajánlott nekem, azért nem kaptam több választ. Köszönöm még egyszer a segítséget. További jó fórumozást mindenkinek! :)

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#40148) demars válasza Azurooandrew (#40146) üzenetére


demars
addikt

Úgy értettem, hogy a hd330 egy félnyitott fejes és a nagyon zárt m40x után sokkal pontosabbnak hallottam a mélyeket... Felváltva használva az m40x majdnem nekem is mélysúlyosnak tűnt, pedig én nagyon szeretem, ha mélyba húz egy fejes...
Ezért gondoltam arra, hogy egy plüss párnával picit csitítok a mélyen és egyben növelem a kényelmet is ( hamar bele lehet izzadni ebben a kánikulában)
Egyébként lehet, hogy lekapom az m40x párnáját és lemérem, szerintem más fejesé is passzolna hozzá.... csak félek picit, mert még sosem szedtem le, nem szeretnék kárt tenni benne... :(

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#40149) .DLL válasza demars (#40148) üzenetére


.DLL
veterán

Szerintem hasonló, mint az M50-é arról pedig biztos találsz jópár videót a neten. ;)

(P.H.)

(#40150) demars válasza .DLL (#40149) üzenetére


demars
addikt

Holnap meglesem akkor...
Köszi! :R

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.