Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40501) ricinus13 válasza fattyu (#40497) üzenetére


ricinus13
senior tag

+1 ezt én sem értem.

[ Szerkesztve ]

(#40502) .DLL válasza goamantra (#40493) üzenetére


.DLL
veterán

Gondoltam az elektrosztatikusok nagyfeszültsége, és külön erősítője zavart...
Gondoltam szólok, hogy a planár mágnesestől nem kell félni, egyszerűek és jók.
De többet nem gondolkodom akkor.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40503) zatom válasza goamantra (#40493) üzenetére


zatom
tag

Kicsit nagyon tevuton jarsz...DLL pedig egy ertelmes valaszt adott, abszolut joszandekkal.
A stilusodrol meg nem is mondok semmit...
Ha kicsit is visszaolvastal volna, nem kerdezel ilyeneket, hogy melyik a legjobb?

(#40504) #16820480 válasza goamantra (#40493) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha nem hiszel a válaszadók jóindulatában, akkor felesleges kérdezni igazából. Különben szerintem az itt fórumozók többségének komolyabb cucca van, mint amit 300-ból vehetsz, szerintem érdemes rájuk hallgatni. De te tudod :U

Planároknál jobb, pontosabb és gyorsabb basszust amúgy nem sok fejes tud, de még hasonlót sem. Ha mindenképpen dinamikus kell, akkor szerintem ilyenre Denon lesz a jó, mondjuk D7000 esetleg? Vagy ATH-W5000, vagy esetleg valamelyik Fostex (Th600 vagy Th900).

(#40505) M@rdel


M@rdel
őstag

inkább nem, mert megbánom :((

[ Szerkesztve ]

(#40506) qisqaqas


qisqaqas
senior tag

Az ilyen és ehhez hasonló külső hangkártyák erősítőként szolgálhatnak? (Mondjuk egy normál alaplapi hangkártyához képest) Nyilván képesek ezek leadni több teljesítményt is, csak kérdés hogy meg is teszik-e?

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#40507) #16820480 válasza qisqaqas (#40506) üzenetére


#16820480
törölt tag

Vannak olyan hangkártyák, amikben értelmesebb erősítő rész van, ezekről errefelé tájékozódhatsz bővebben.

(#40508) bexinho23


bexinho23
őstag

Megjött az új AKG fejhallgatóm, amit az Extreme Digitaltól rendeltem. Megkaptam mindent, ami ilyenkor járni szokott a műszaki cikkekhez, azonban a garanciajegy teljesen üres. Se forgalmazói adatok, se pecsét. Na most ezt jeleztem feléjük a weboldalon keresztül, amire várom a válaszukat emailben.

A kérdésem csak annyi lenne, hogy járt már valaki így bármilyen műszaki cikkel (netes rendelés során)? Küldenek majd egy új garanciajegyet lepecsételve, kitöltve, vagy nekem kell postázgatnom saját költségre?

[ Szerkesztve ]

(#40509) goamantra válasza #16820480 (#40504) üzenetére


goamantra
tag

Köszi a tippeket!

Pár gondolat: A D7000 úgy tudom már nagyon rég kifutott modell, Magyarországon meghallgatni nem tudom (javíts, ha tévedek!), külföldről is csak használt rendelhető. Az ára 300e körül van, ha egy újat tudnék szerezni, szóba jöhet.

Az Audiotechnika-w5000 Raffinato egy vékony hangú fejes, olyasmi mint az AKG 701es, csak még részletezőbb.. Az "Audiofil-szalon"-ban meghallgattam.. Semmiképp nem ajánlanám EDM-hez, inkább hangszeres zenéhez, de ott is csak a kifinomultabb stílusokhoz..Ezenkívül az ára itthon a fejhallgatóplázában 465.000 Ft a többi helyen is 400e felett van.. (kívül esik a kereten, bár ahogy látom az amazonon most akciózzák.) Véletlen nem a Audio-Technica ATH-W1000X Grandioso-ra gondoltál?? Az egy jó hangú, basszus erős modell, nálam jelenleg ez van az első helyen, szal ha mást nem találok, ezt fogom megvenni (a hibái ellenére, mert van neki )

Fostex Th900: ára 472 900 Ft az árukeresőn, amazonon 1300 dollár ~360ezer + vám + szállítás..(akár 450e+ is lehet)... sajnos kiesik a keretből .. + Head fi szerint nem V karakter, gyors testes mély megvan, de a teteje (közép-magas) lapos, zárt, "vágott"... (gondolom, nem akarták hogy sziszegős legyen)..
Azért szívesen meghallgatnám..

Fostex Th600 : sajnos úgy tűnik, már nem gyártják (annak ellenére, hogy az amazon tele van új példányokkal ), sokak szerint jó elektronikushoz (és V karakter, amit keresek) Ha esetleg valakinek van\volt ilyen fejhallgatója, jelezze már privi-ben, nagyon érdekelne.. meghallgatásra - v esetleg megvételre is.. vagy itt a közösbe írhatna pár sort róla.. Thx! :R

[ Szerkesztve ]

(#40510) Ati1979 válasza goamantra (#40509) üzenetére


Ati1979
veterán

A w5000 szerintem egyáltalán nem vékony hangú fejes. Inkább sokan "tolakodónak" mondják a hangját és bizonyos stílusokhoz nem igen ajánlják. Kissé túl erőteljes a jellegzetes ath közép magas kiemelése, és ezt sokan nem tudják elviselni. Pörgősebb zenékhez nem valami jó párosítás. Techo, rock stb.
Klasszikus zenékhez viszont kitűnő. (szerintem)

A másik dolog az, hogyha találsz hozzá egy minőségi lágy hangú erősítőt mint például a human audio sileo, akkor minden megváltozik. Az erőteljes nem tolakodó hangzás mellett nyitott fejhallgatókat megszégyenítően nagy tér elképesztően nagy felbontás fogja jellemezi. :))

Összevetettük valamelyik fejes találkozón az audeze LCD-XC vel és azt kell hogy mondjam, hogy a human audio láncáról simán egy kategória a kettő.

(#40511) goamantra válasza Ati1979 (#40510) üzenetére


goamantra
tag

Az elvárásaimhoz ill a ATH-W1000X hez képest nekem határozottan vékonynak tűnt a Raffinato (w5000) hangja :) .. egyébként minden másban egyetértek..

(#40512) Ati1979 válasza goamantra (#40511) üzenetére


Ati1979
veterán

:R
A w1000x-et csak egy pillanatra hallottam, nem is emlékeszem már a hangjára szóval erre nem igazán tudok mit reagálni. :B Lehet, hogy igazad van. :DD

(#40513) Dave™ válasza Ati1979 (#40512) üzenetére


Dave™
nagyúr

A W1000X "V", a W5000 meg "n", távolabb nem is lehetnének egymástól.

(#40514) bmakszim válasza bexinho23 (#40508) üzenetére


bmakszim
senior tag

Én bármilyen műszaki cikket vettem eddig, a garanciajegy mindig üres volt, soha nem is értettem mire jó. Ha probléma adódna gari időn belül, akkor a számlát fogják majd kérni úgyis. Azzal igazolod, hogy ott vetted.

[ Szerkesztve ]

(#40515) bexinho23 válasza bmakszim (#40514) üzenetére


bexinho23
őstag

Abban az esetben is, ha mondjuk a 2éves AKG garanciát szeretném érvényesíteni? Számlán (ami 1 év kötelező jótállást biztosít) nincs széria szám feltüntetve, csak a fejhallgató típusa. Kicsit szkeptikus vagyok, ezért kell számomra megerősítés. Amúgy még reggel óta nem válaszoltak. Most vagy sok a panaszos levél, vagy csak tologatják a válaszolást.

(#40516) .DLL válasza bmakszim (#40514) üzenetére


.DLL
veterán

Nálam a nagyobb értékű cuccoknál mindig kitöltötték a garanciajegyet, szériaszámmal, stb.

(P.H.)

(#40517) bmakszim válasza bexinho23 (#40515) üzenetére


bmakszim
senior tag

EU-ban műszaki cikkre nem 2 év a minimum?

(#40516) .DLL: igaz, most megnéztem a laptopomét és az is ki van töltve.

(#40518) bexinho23 válasza bmakszim (#40517) üzenetére


bexinho23
őstag

Nem tudom, de amire 1 évet írtak, azt csak 1 éven belül javították. Egy 15ezres konzol kontrollerre szintén 1 év garancia volt, így azt sem cserélték 1,5 évet követően. A neten olvasgattam ma, és azokon a helyeken is 1 évet írtak, mint kötelező garancia 10-ezernél drágább műszaki cikkeknél.

(#40519) AGE-T válasza goamantra (#40509) üzenetére


AGE-T
senior tag

Oppo PM3

Ezt elég sok helyen szeretik, ennyiért pedig nem hiszem, hogy lehet versenyezni vele. Drágábban csak az Audeze lehet jobb hangban. Alatta AKG K551-550.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#40520) qisqaqas válasza #16820480 (#40507) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Eleve oda kellett volna írnom, oda is akartam... Szégyellem magam.

Konkrétan nem az erősítő érdekel, hanem a kimeneti teljesítmény. Nyilván nem erősítő a cucc, de ha USBről veszi fel a villanyt nyilván kicsit többet tud leadni mint mondjuk egy normál audiojack port. Ez az ami érdekel. A belső hangkártya pedig nem játszik, mert csak egy pcie portom lesz.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#40521) krx21 válasza goamantra (#40491) üzenetére


krx21
nagyúr

Én ajánlom meghallgatásra a shure SRH1540-et .. Nekem van is... Enyén V, nagyon szeretem...

(#40522) goamantra válasza AGE-T (#40519) üzenetére


goamantra
tag

Köszi szépen a javaslatot, de a legelején írtam (40491), hogy 'dinamikus membrános' fejes érdekelne .. Viszont ahogy nézem, ez az Oppo PM3 planar/síkmágneses, ahogy az Audeze is...

A két AKG teljesen ismeretlen számomra, de azért felírom.. Ahogy látom, itthon is kaphatóak és meg lehet hallgatni őket.. (Pl; fejhallgatópláza..)

Thx még1x.. :R

(#40523) Bodz válasza goamantra (#40498) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Főleg a Victor DX1000 és a Beyer DT 990 Pro szól mostanság. Ha meg kómás vagyok és tudom, hogy valószínűleg elalszok zenélés, filmezés közben, akkor Beyer DTX 710.

Denon D7000 ajánlat már volt neked, nekem is eszembe jutott. Elképzelhető, hogy tetszene, csak nem egyszerű beszerezni. Inkább használtan érheti meg, hiába fordul elő nagy ritkán még újonnan is, azt az árat nagyon nem éri meg.
Csak tipp, nem hallottam még, de elég durva hangja lehet, olvass utána! JVC HA-SZ2000. :D

(#40524) goamantra válasza krx21 (#40521) üzenetére


goamantra
tag

Ezt a játékost el is felejtettem...Köszii .. látom van Shure SRH1840 is...

SRH840 & 440 volt nálam , de nem váltották be a hozzá fűzött reményeket.. viszont a fentiek 3-4x annyiba kerülnek, szal hátha..

[ Szerkesztve ]

(#40525) krx21 válasza goamantra (#40524) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen, van 1840-es is de az szerényebb mélyben (nyitott), tere viszont jobb gondolom. Bár a 1540-nek is egész jó tere van, pláne, hogy zárt... Teszteken úgy fogalmazott a youtub-os szakértő, hogy "FUN" hangzása van. Az enyhén V karaktert fogalmazta meg így szerintem...

(#40526) Tarill


Tarill
őstag

Téves bocsi

[ Szerkesztve ]

(#40527) krx21 válasza Tarill (#40526) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem biztos, hogy ez a te fórumod...

(#40528) pulutodurumo válasza Tarill (#40526) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Takstar / Invitone hd2000 és külön miki.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#40529) goamantra válasza Bodz (#40523) üzenetére


goamantra
tag

Wow.. Köszi az infót!..

A JVC-t, mint opciót, én alapból a felejtősek közé soroltam, mivel volt szerencsém (v szerencsétlenségem) hallani pár olcsóbb modellt pl (JVC HA-RX500) és ezek jutottak eszembe: "veszélyes ipari hulladék", "kérem vissza ezt a 20 percet az életemből" stb.. Komolyan mondom, rendkívül hitvány termékek.. az egyik olyan hülyén szólt, alig bírtam visszatartani, hogy ne röhögjem el magam az üzletben..

Valszeg ezért nem hallottam még erről a nagy "Victor 1000"ről ... What a name!!LOL... (meg azért sem, mert itthon nem árulják), viszont ránézésre nagyon tetszetős és masszív, a fülpárnák, a kagyló kialakítás egyszerre szép és praktikus.. Ha ilyen jól szól, ahogy kinéz, akkor biztos szuper lehet .. ahogy nézem 700 dollár az átlagára / ~ 200ezer forint és még nincs leállítva a gyártása, újat is lehet rendelni Japánból..

Lehetne még egy kérdésem: a Beyer T1\990 hez képest, hogy jellemeznéd ezt a V1000et? pár mondatban.. + Esetleg EDM szempontból is.. illetve mennyire kényelmes?
Amazonon valaki azt írta, hogy inkább lineáris hangképe van és nem "V".. ez igaz?

Egy kép róla >

[ Szerkesztve ]

(#40530) goamantra válasza Bodz (#40523) üzenetére


goamantra
tag

Hahahahah, ez nem viccel :DDD >

JVC HA-SZ2000 fejhallgató
- Membrán magas : 30 mm-es meghajtó egység a közép és magas hangokhoz
- Membrán mély : 50mm-es meghajtó egység a mély hangokhoz
- Frekvencia 4 hz től indul, ami nem fake!!

Anyám borogass!!! LOL!

[ Szerkesztve ]

(#40531) biokox válasza goamantra (#40522) üzenetére


biokox
tag

Azért az audeze EL8-at hallgasd meg ha tudod hordozhatohoz nincs jobb legalábbis nekem

(#40532) Bodz válasza goamantra (#40529) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Én pl. az RX700-at, S500-at hallottam, azok megérik az árukat. :)
Lehet a Victornál keveselnéd a magasakat, nem feltétlen az a V karakterű füles. Itt írtam róla pár sort. Jóval sötétebb, mint a Beyerek. Kb. a tűz és víz esete. A T1 csak egy vékony cincogás utána, igaz az meg a karakteréből adódóan részletezőbbnek tűnik.
Kényelmes, csak elég nehéz (nem zavar) és izzasztó. Klíma vagy másik évszak segíthet a dolgon.

(#40530) goamantra: Hehe, ugye, ugye? :DDD Állítólag tényleg nagyon durva. Ki kéne próbálni. A jóval olcsóbb SZ1000 szintén ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#40533) .DLL válasza Bodz (#40523) üzenetére


.DLL
veterán

Ez az SZ2000 nagyon durva, szerintem ezt erre találták ki. :D :K

(P.H.)

(#40534) #16820480 válasza goamantra (#40509) üzenetére


#16820480
törölt tag

A D7000-et azért ítam, mert kb midnenhol ezt tartják referenciának az elektronikus zenékhez meg basszushoz, ahogy fórumot meg tesztet nz az ember. Van ugye a 7100, amit még azt hiszem gyártanak, de állítólag az közel sem olyan jó már. Viszont a Denon mint márka az összes termékével, amit ismerek, ilyen elektronikus zenére ideális hangzást csinál, így érdemes lehet néhányat kipróbálni a neked megfelelő árkagetóriában.

A W1000x-et hallottam (igaz, csak hordozható forrásról), de nekem nagyon tompa, sötét hangja volt, nagyon szűk térrel, és ehhez képest kicsit aggresszív is próbált lenni. Szerintem nem igazán jó fejes, pedig úgy mentem be a boltba annó, hogy meg tudnám venni simán, és meg is akartam.

A Th900-at tudom, hogy drága, de a rend kedvéért meg kellett említeni. Szerintem a 600-at is gyártják még, a gyártó honlapján is szerepel, és lehet is kapni. Sokáig próbáltam felhajtani egy kipróbálható példányt, de egyszerűen sehol nincs, csak rendelésre hoznak (Japánból), így ez kimaradt. Azóta meg planár mániás lettem, így már nem érdekel annyira. Viszont 900-ból van Magyarországon egy srácnak biztosan, ha rákeresel a topikban, akkor szerintem megtalálod, mert volt róla szó már korábban. Valami olyasmire emlékszem, hogy ő egy LCD2 és/vagy egy Hifiman HE-6 után (helyett) vette, így azért nem lehet rossz.

Amúgy van valami kifejezett oka annak, hogy csak dinamikus driveres megoldást akarsz? Azért nem véletlen, hogy a felső kategóriában főleg eléggé terjednek újra az ortho fejesek.

(#40535) #16820480 válasza qisqaqas (#40520) üzenetére


#16820480
törölt tag

Attól függően, hogy mennyit szánsz rá, és pontosan milyen funkciók kellenek, szerintem lehet, hogy jobban járnál akár egy külső USB-s DAC+amp dobozzal. Én nem ezt az 5.1-es akármit nézegetném, hanem vagy valamelyik Xonart, amin van fejhallgató kimenet (van benne használható fejes-erősítő), vagy esetleg a SB X-Fi HD, ami még ajánlott.

(#40536) Iginotus


Iginotus
őstag

Van valami vélemény ezekről?
plantronics?
Kéne egy USB-s mikrofonos füles, ha este játszok ne hergeljem az asszonyt... Nem ártana ha baromira jó mikrofonnal rendelkezne, hogy a suttogást is hallják a többiek.

Látom már rossz helyen vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#40537) qisqaqas válasza #16820480 (#40535) üzenetére


qisqaqas
senior tag

Köszi! :)

(#40536) Iginotus
egy pár füldugóval olcsóbban kijössz :))

Komolyra fordítva a szót: az sem jó ha érzékeny, mert a klikkelés és a billentyűzés is behallatszik. Illetve utóbbi is fel tudja kelteni a hölgyeményt. :( Igazán jó megoldás nincs rá.

CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

(#40538) goamantra válasza #16820480 (#40534) üzenetére


goamantra
tag

A planar vs dinamikus vitába nem szívesen mennék bele.. Úgyse tudnálak meggyőzni, miért jobb a dinamikus, ahogy te se tudnál engem meggyőzni.. Valszeg mások a zenehallgatási szokásaink, ízlesünk, elvárásaink.. Sztem más hangjuk van, mint a dinamikusnak, amit nem tudtam megszeretni. A hangképük számomra(!) gyakran 'zavaros' és "valóságidegen", a basszus erőtlen, fátyolos..

Az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy 300 ezer Ft-nál drágábbakat nem hallgattam.

[ Szerkesztve ]

(#40539) Tybe3e


Tybe3e
tag

Sziasztok!
Az alábbi két kérdésben szeretnék segítséget kérni tőletek:

1.) Valakinek van-e tapasztalata a Superlux HD330 fejes (150 Ohm) + Fiio E10K DAC/AMP kombóról? Eléggé "kihajtja" a fejest?

2.) Olyan világosabb (ezüst?) színű Beyer párnát lehet még valahol kapni itthon (Superlux HD330-hoz valót)? Próbáltam keresni google-lel, de inkább kevesebb mint több sikerrel :(

Előre is köszönök bármilyen segítséget! :R :DDD

(#40540) fattyu válasza goamantra (#40538) üzenetére


fattyu
veterán

meséld már el mit hallottál és miről mert valaki másik filmet néz.

az erőtlen basszus kifejezetten vicces. A planaroknak HAJTÁS kell anélkül szarok. Kiszolgálva meg nevetségesen megalázó hogy mit tudnak akár 40 éves darabok is.

csak hogy képbe tegyük hallottam kb minden jó dinamikusat. volt is ez az. részemről a dinamikusok csúcsa nekem a shure 1840.

De egy forintot sem adnék érte szemben a HP1-emmel... ( kényelmet leszámítva :D )

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#40541) #16820480 válasza goamantra (#40538) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem meggyőzni akarlak, csak azt kérdeztem, hogy kifejtenéd-e, mert eddig nem igazán találkoztam ilyen véleménnyel, csak olyannal, hogy nem hallott még planárt, vagy hogy hűdejóaplanár. Ahogy fattyu írja, a forrás nagyon nagyon sokat számít, anélkül tényleg lehetnek szarok. Megfelelő erősítőt alá, és a fejed leszedi a basszus (amellett, hogy gyors és pontos marad). Engem ott vett meg kilóra a planár technológia, amikor egy taiko dob-koncertet hallottam egy Hifiman HE6-ról. Olyan hangot dinamikus egyszerűen nem tud kifacsarni magából. Illetve amiket eddig hallottam, azok nem tudták, pedig nekem is volt már pár drágább darab a fejemen (K812, K712, AD2000X, W1000, HD650, SRH1440, stb).

(#40542) goamantra válasza fattyu (#40540) üzenetére


goamantra
tag

Na ezt akartam elkerülni... :D Tudtam, hogy a provokálás\vita elkerülhetetlen...

Jössz nekem itt 30 évvel ezelőtti vintage fülesekkel(ahogy látom a headfin, ezeket gyűjtöd), mikor mindenki tudja, hogy az egy más világ volt..

Én most akarok új fülest venni, és ahogy látom a jobb planárok\elektrosztatikusok (Stax, Audeze LCD XC, HIFIMAN HE6) megfelelő HAJTÁSSAL együtt fél millió felett kezdődnek... A 300ezer alattiaknál viszont a fent leírtakat tapasztaltam.. @Fattyú: Nem kell egyetérteni, de azért ha kipurcannak a régi cuccaid és új fejest akarsz venni, javaslom fenntartásokkal kezeld az olcsóbb planárokat..

[ Szerkesztve ]

(#40543) fattyu válasza goamantra (#40542) üzenetére


fattyu
veterán

de ez hülyeség.

Bkercso headlfow erősítő 50000 és úgy meghajtotta a planarjaim mint az állat.

Egy he 400 pedig ( nekem) bőven verte a teljes dinamikus mezőnyt. )

Amugy meg normális adott fejeshez illő vele szinergiát alkotó erősítő kell a top dinamikusokhoz is. attól hogy érzékeny és nem 600 ohm feltétlen még kell az oda illő erősítő.

( forrásra azért nem térek ki mert az kell mindkét verióhoz. )

Nekem továbbra is kérdés hogy valójában mit hallottál a saját füleddel eddig....

kicist olyan vagy mint a NEM AKAROK CSÖVES erősítőt. Mérnem? mert mosnak kennek. Ahaaaaa

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#40545) goamantra válasza fattyu (#40543) üzenetére


goamantra
tag

Ha szerinted a Hifi man HE400 egy jó hangú fejhallgató (sőt veri a teljes dinamikus mezőnyt..LOL), akkor részemről a beszélgetést zártam.

Jó is, hogy ezt hoztad fel, mert szvsz ennél gyengébb hangú nem nagyon van a planárok közt. Hallottam Heed CAnampal, Beyer A20-al, + csöves DIY erősítővel is.. egyszerűen minősíthetetlenül rossz, élvezhetetlen hang.. sötét, fátyolos, hangzásának igazán se teteje , se alja (bass).. Nem tudok elképzelni zenét, amihez ezt választanám 90ezerért...

Amit már érdemes meghallgatni, az a HE 560, de az is messze túlárazott/túlértékelt...

(#40547) fattyu válasza goamantra (#40545) üzenetére


fattyu
veterán

canamp egy trágya.

beyer a20 túlárazott, szerintem a jótól messze van még azon a téren is ahova készült, és ez véletlen sem planarok.
a diy csöves meg egy elég tág dolog.

Részemről továbbra is az a véleményem hogy normálisan kiszolgálva nem hallottál még planart.

vegyél egy hd650et mostani uj árán és hallgassad canampról. az tuti jó lesz neked.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#40548) goamantra válasza fattyu (#40547) üzenetére


goamantra
tag

vegyél egy hd650et mostani uj árán és hallgassad canampról. az tuti jó lesz neked.

Volt már HD 600/650em + Heed Canampom is ... tuti nem lesz jó ..

(#40549) .DLL válasza goamantra (#40548) üzenetére


.DLL
veterán

Ezek a kifinomult hájend fejesek a linearitásra a finom részletekre mennek rá. LCD-2nek is nagyon tiszta a hangja, de olyan mély tartománya van... :U Viszont! a korábbi V karakterű fejeseimhez képest először elég furcsa, középsáv orientáltnak tűnt. A basszus pedig egyáltalán nem kiemelt. De ott ahol más fejes már rég elfogyott ez még mindig lineárisan tartja magát. És pár nap alatt hozzászokik a fül. (elvileg. Nem mindenkié, ezt aláírom)
Na mindegy, a lényeg, hogy nem ez kell neked, hanem kifejezetten kövér, bőséges mélyű fejhallgató.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40550) #16820480 válasza goamantra (#40542) üzenetére


#16820480
törölt tag

Na, ez a lényeg ugye, hogy a hajtással együtt kell nézni, de nem csak a planárt, hanem a többi valamire való fejest is. Ezért jött az első kérdés, hogy miről hajtanád? Mert ha mondjuk egy ipad-ről vagy valami házimozi erősítő fejes kimenetéről, akkor feles 300-at ráköteni, de talán még 30-at is. Fejesnél is, ahogy hangfalnál, rendszerben kell gondolkodni. Ha elárulod, hogy mire fogod rádugni és mi az elvárt eredmény, esetleg mivel volt eddig tapasztalat, akkor lehet értelmeset ajánlani, enélkül inkább találgatás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.