Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) maximilian4


maximilian4
addikt

Erről szeretnék véleményeket kérni. Ha a piston fülhallgatókból indulunk ki, akkor ígéretesnek tűnik.

Maxi

(#39952) Bodz


Bodz
Topikgazda

Philips Uptown SHL5905

Jol nez ki, pofas fules. Nagyon puha, kenyelmes parnai vannak, ez igaz a fejpantra is, tok kenyelmes az egesz, a szoritoero visszafogott. A mikrofon mukodik. Szep nagy, erdekes tere van. Ezek voltak a pozitiv dolgok. :)

A hangja jajjjjjj, aaaaaaaa, aaaaaaaa. Sok (ez meg nem lenne baj), kontroll nelkuli, uresen kongo melyek, raadasul meg visszhangos is. Keves, nyekergo, karcos magas. Furcsa, hatterbe szorulo kozep... Rockkal, metallal probalgatva majdnem kivagtam az ablakon. 8-10 ora jaratas sem segitett sokat, talan valamennyit a karcossagabol vesztett. Tucctucc zenekkel egy fokkal jobb a helyzet, viszont itt is zavaro a visszhang, kapasbol tudok legalabb 15-20 fejhallgatot, ami olcsobban, vagy hasonlo aron lenyomja a picsaba...
Az amazonos velemenyek kozt az 1 csillagosok kozt van az igazsag, hiaba a sokkal tobb pozitiv ertekeles.
Borzalmas. Hetfon kuldom is vissza.

[ Szerkesztve ]

(#39953) .DLL válasza Bodz (#39952) üzenetére


.DLL
veterán

=(
SHP-5401 hangjára alapozva kelletne egy sorozatot kiadniuk egyre komolyabb tudással...

(P.H.)

(#39954) Bodz válasza .DLL (#39953) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Akar. Vagy inkabb az SHP8900, az egy normalis hangu fules.

Na, mondjatok 20 alatt a topikban nem tul ismert fejhallgatokat, amiket itthon is lehet kapni! Probalkozok tovabb, hatha kincset lelek. :D
Vmi fa Kruger&Matz esetleg? KM0665, KM0830?

[ Szerkesztve ]

(#39955) .DLL válasza Bodz (#39954) üzenetére


.DLL
veterán

Nem sokaktól van vélemény a Maxell HP6000-ről. ;)

KM0830 :K :R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#39956) szakibá... válasza Bodz (#39954) üzenetére


szakibá...
senior tag

Például KM0830EB. Helyes kis darab, de kényelmes. Én belepiszkáltam, mert azért hangolni kell, alap állapotban a nagyon tiszta magas tartománya és a tere az erőssége. Megtartottam. Ha nem fülhallgatót viszek utcára, akkor ezt.

[ Szerkesztve ]

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#39957) Azurooandrew válasza Bodz (#39954) üzenetére


Azurooandrew
tag

Bár tuti nem férne bele a fülem, de a K&M vonalon engem nagyon érdekelne a véleményetek a DJ100-ról ,)

+ Fi:zi'k fórumtársunk remek összeállítást írt anno az akkor aktuális Superlux fejesekről, viszont 2011-ben még nem létezett az 681 EVO, és bár tudom, hogy ott van többek között a Te ajánlott listádon is, erről bizonyára sokan olvasnának részletesebben is véleményt, hisz gyakorta ajánlott fejes a 10-15 ezres ársávban. ;)

Még lejjebb árban esetleg a Philips SHP3000.

[ Szerkesztve ]

(#39958) M@rdel válasza .DLL (#39955) üzenetére


M@rdel
őstag

Nekem volt, de azóta még javult a megítélésem, mert a gyári xonar drivert, uni xonar cseréltem.
Eltelt egy kis idő amíg rájöttem, hogy igazából a forrás nem igazi. Az uni sokat dobott rajta.

De nagyon érdekelne egy szakértő véleménye, mert lépnék tovább! :)
Nem lesz így ez jó! :( :D

[ Szerkesztve ]

(#39959) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Szerintetek ha a DT990 Editionnek a jobb oldali hangszórója egy szám alatt berezonál/kicsit recsegős (elég basszusos a zene), akkor az tönkrement vagy mi lehet vele? Eddig még más számnál nem hallottam, de itt igen. Ha esetleg megnéznétek a sajátjaitokkal nem-e a szám van túlvezérelve?!!

[link] 1:06-tól indul

köszi :R

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39960) .DLL válasza h1mpi (#39959) üzenetére


.DLL
veterán

Lehet hogy hajszál ment bele, és hozzáér a membránhoz? DT880 nem rezonál, most kicsit feljebb csavatram... ¿Előfordulhat, hogy azon a hangerőn amin általában hallgatod ( :U ) kezdi megadni magát a membrán ragasztása? Sajnos az egyik találkozóról az egyik SHP-5401-em úgy jött vissza, hogy a bal oldala rezonál magasabb hangerőn, mert valaki úgy próbálta, hogy másfél méterre is hallottam mit hallgat. És nem ám egy full nyitott fejesről van szó, és úgy kihallatszott, mint egy hangszóró. Kicsit mérges lettem otthon. :(((

(#39957) Azurooandrew: SHP3000 csak kényelmes más erénye nemnagyon van sajna, 4k alatt eladható lenne, de szokásos árán pl. a HD2000 sokszor jobb fejes.

(#39958) M@rdel: Ezt örömmel hallom :D Forrás ügyben ide nézz be.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#39961) M@rdel válasza .DLL (#39960) üzenetére


M@rdel
őstag

Azért minden nem egyszerre! :)
Örülök ha fejesre lesz!

(#39962) h1mpi válasza .DLL (#39960) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerinted ezért mehet gariba?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#39963) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!

Az imént olvastam egy akusztikai tanulmányt, melyben ezt írták (és megnéztem, máshol is):

Ahhoz, hogy egy hangot meghalljunk, minimum egy fél hullámhosszúságú távra van szükségünk.
Kiszámítható a fél hossz, ha a hang sebességét levegőben (340m/s), elosszuk a frekvencia számának kétszeresével. Tehát 25Hz-nél: 340/2x25=6,6m. Ennyi távolság kell minimum.

Amennyiben egy fejhallgatónál a hangsugárzó és a dobhártya között 2cm van, akkor kb. 850Hz alatti hangokat nem lehet hallani.

Hogyan lehet ez?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#39964) .DLL válasza Palika71 (#39963) üzenetére


.DLL
veterán

Szerintem ez a minimum távolság csak akkor igaz, ha a hang időtartama fél hullámhossz körüli. Ha már többször ismétlődik a hullám, akkor mindegy milyen távolságra van, mert elkezdni mozgatni a dobhártyát, és felismerjük. Hangfalnál sem kell 6 méter, hogy meghallj 25-30Hz-es hangokat, működik egy kisebb szobában, vagy autóban is. Persze közre játszik, hogy ott már a test is felveszi a rezgést, de fejhallgatóval is simán lehallani a szubtartományig, ha a az adott fejes konstrukciója olyan, hogy meg tudja szólaltatni azokat.

(#39962) h1mpi: Ha nem hajszál, vagy szösz, hanem tényleg a ragasztás, akkor szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#39965) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Milyen jelforrásról szoktatok fejhallgatót kipróbálni ? Munkahelyen, főleg a mobilomról szoktam zenét hallgatni, most egy Denon 510r-em van, a Media Marktban végigmentem a kirakaton a mobilommal. Valami komolyabbra váltanék, Sennheiser Momentumot, valami 110 kiló környéki Denont néztem, de a kipróbáltam a legdrágább kiállítottat is, egy 200E-es Sonyt. A gondom, hogy nem éreztem őket jelentősen jobbnak mint a mostani, ami meg egy belépőszintű darab. Ilyen jelforrásról ne is várjak különbséget, vagy a fülemmel van a gond?

(#39966) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sziasztok!

30k árig keresek valami jó fejest, a leglényegesebb kb, hogy telefonról is szóljon jól. Moto G lene a forrás. De gépnél is lenne azért használva, alaplapi szemétről (?) (Realtek ALC1150 + TI® NE5532 opa pistaság), bár ez lehet majd később változni fog. Mélykiemelés vagy populárisabb hangzása is lehet, de az őszinteség előnyben van. Zene szintjén fogalmam sincs mi lesz, az öcsém kapja, akinek még nem hiszem, hogy rendesen kialakult volna a zenei ízlése. :D Viszont a hallását szeretném javítani, most egy elég gagyi széthullott, mélykiemelős sanyija van. Még annyi, hogy videót vág (ilyen suliba is fog járni, ballagásra kapja), szóval lehet a "studiósabb" hangzás jobb lenne.

Nézegettem a Shure 440 / Takstar Pro80 párost, de ezek nem tudom, hogy telefonról hogy muzsikálnának, illetve azóta lehet vannak már újabb darabok, vagy esetleg más jobban megfelelne a célra, ami nincs a téma-összefoglalóban. :R

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#39967) maximilian4 válasza maximilian4 (#39951) üzenetére


maximilian4
addikt

Senki?

Maxi

(#39968) .DLL válasza lezso6 (#39966) üzenetére


.DLL
veterán

Pro 80 jól elvan mobilról, és ott van még az ATH M40X is, szintén könnyen hajtható, ezek szerintem tetszeni fofnak neki.

(P.H.)

(#39969) lezso6 válasza .DLL (#39968) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hmm, a cserélhető kábel meg a "menő dizájn" elég nagy pozitívum. Térben jobb a Pro80-nál? Közbe eszembe jutott, hogy játékra is lenne használva sokat, gondolom ott ez azért számít.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#39970) szakibá... válasza szakibá... (#39956) üzenetére


szakibá...
senior tag

Ma megdícsérte egy pénztáros csaj, amikor fizetéskor a nyakamban lógott. Tényleg jól néz ki.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#39971) .DLL válasza lezso6 (#39969) üzenetére


.DLL
veterán

Nem, térben a Pro-80 a jobb, nagyobb is a fülkagylója. Amúgy kicsit lágyabb hangú is, mint az M40x.
Ízlések és pofonok kinek melyik jön be jobban.

(P.H.)

(#39972) #71562240 válasza maximilian4 (#39967) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha rákeresel [link], láthatod, itt egyelőre senki.

(#39973) maximilian4 válasza #71562240 (#39972) üzenetére


maximilian4
addikt

Igen rákerestem, van azért egy kis eszem. Szerintem a kérdésem egyértelmű és megállja a helyét. Tehát nem tapasztalatokra, hanem csupán véleményekre voltam kíváncsi, hogy egyáltalán ki mit gondol a fejessel kapcsolatban. Jó lehet-e, vagy sem stb.

Maxi

(#39974) #16820480 válasza utgyuru (#39965) üzenetére


#16820480
törölt tag

Milyen mobilról? Az sem mindegy azért, de mondjuk a job mobilok talán elérik egy ilyen 20-30 ezres mp3 lejátszó szintjét (de a legtöbb még a refurbished Sansaák szintjét sem, ami meg kb ilyen 10 ezer körül lehet neten).
A Momentum amúgy sem a legjobb fejes, főleg nem annyi pénzért, és a MM kínálata sem a legjobb ilyen téren. Ilyen 80-100 ezer körül már bőven lehet jó fejest kapni, szaküzletben vagy neten, de arra fel kell készülni, hogy utána legalább ennyit érdemes költeni a forrásra is, ami hajtani fogja, de inkább többet. Tehát egy 80-100 ezres fejeshez mondjuk illik egy 100-150 ezres asztali DAC+erősítő páros, telefonról még árnyéka sem lesz általában a tényleges tudásának.

(#39975) Dorien válasza maximilian4 (#39973) üzenetére


Dorien
veterán

Vedd meg és írj róla beszámolót. :)
Ha meg biztosra mész, akkor az ajánlott listáról válogass. Ár-érték arányban nem nagyon fogsz ezeknél jobbat találni.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#39976) #71562240 válasza maximilian4 (#39973) üzenetére


#71562240
törölt tag

Jó, de éppen ezért jeleztem, hogy nincs tapasztalatunk vele, merthogy ez a lényeg, ez számít. Nyilván leginkább a lehetséges, a sejthető hangjáról szeretnél "előbeszélgetni", na de mit mondhatnánk róla, ha nincs tapasztalatunk vele, honnan lehetne véleményünk? Semmi korábbi típus nem mérvadó egy új típusra - főleg nem korábbi fülhallgató új fejhallgatóra. Sejtelmünk se lehet, hogy jó hangú-e vagy sem - ez a lényeg.

Te szeretnéd "melengetni" a témát, értem, és hát persze mi is nagy reményekkel szurkolunk az újdonságnak a Pistonok miatt. Akkor "melengessük". Nekem a kagyló színe nagyon nem tetszik. A fejpántja se valami szép formájú. De a kagyló formája talán nem rossz, kicsit például Gradok-ra hajaz. Kényelmesnek, amolyan olcsón korrekt kiképzésűnek tűnik. Keménytok, lágy hordzacskó, tartalék fülpárna, cserélhető vezeték, épelméjűnek és tartósnak tűnő anyagminőségek, ez így látszatra nagyon korrekt, semmi luxus, de minden ami hasznos - reméljük a hangra is maradt energia. A Xiaomi telefonjai többé-kevésbé túlárazottak szerintem, a fülhallgatói nem, így remélhető, hogy a fülhallgatóik árazási módszerét követték, és hasonlóan (vagy másképp) jól tervezett hangú az árához képest (vajon mennyi lesz itthon?). Reméljük.
Tessék, megmelengettem. :)

(#39977) maximilian4 válasza #71562240 (#39976) üzenetére


maximilian4
addikt

Dorien, kammerer valami ilyesmire számítottam. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#39978) zsocy válasza maximilian4 (#39977) üzenetére


zsocy
őstag

Ha elég sokat piszkálod a medvét, Kammerer megadja ami jár :)

Ez a fejes nagyon Grado másolatnak tűnik, lehet nem lesz túl kényelmes. Ha a Pistonból indulunk ki hangilag (mondjuk miért is tennénk, de tegyük fel hogy a piston hang a Xiaomi signature) akkor meleg, telt hangra lehet számítani, populáris lesz valószinű. 32 ohm és 100 db sensitivity, valószinű nem lesz gond a telefonról hajtás sem. Mondjuk nekem nem derült ki hogy ez on-ear vagy over-ear, azon a képen ahol a nagyobb fülpárna van rajta egy vámpírnak kinéző fiatalember hosszú haja mindent eltakar :)

Sajnos kisérletezni nekem picit már drága ,és az aranymetál szín sem annyira tetszik, de hátha valaki bevállalja és akkor minden kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#39979) Golota válasza zsocy (#39978) üzenetére


Golota
aktív tag

100 USD-ért kapsz már eredeti Gradot is, külföldről. Mire erre kifizeted az ÁFA-t, annyiba lesz, mint ha itthon megvennél egy SR60e-t, vagy SR80e-t 40 körül. Mondjuk én Grado párti vagyok :D

(#39980) Tewe013


Tewe013
őstag

Sziasztok! A közeljövőben szeretnék venni egy fejhallgatót ebben kérném segítségeteket.
Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?

Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Otthon zene és játék.

Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
15 ezer forint körül.

Circumaural vagy supraaural?
Jó kérdés. :DDD Amelyik jobb arra amire használni fogom.

Zárt vagy nyitott?
Szintúgy.

Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
Ne legyen túlzottan mély orientált.

Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Gépről, sima alaplapi kimenet (ASRock h81m-hds), ritkábban telefon (nagyon ritkán).

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#39981) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Ez lehet eredeti szerintetek? Vaterán 10-ért láttam, amiről írja is, hogy replika.

(#39982) lezso6 válasza utgyuru (#39981) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom = elég valószínű. Ő megemlítette, így rögtön kibújik a felelősség alól...

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#39983) assemble válasza utgyuru (#39981) üzenetére


assemble
addikt

Ez szerintem fake (hamisitott). Egy arulkodo jel pl h as eredetin belul a tipus felirata felett 2 csavar van, ezen pedig csak egy. De sok mas jelet is talalni valszeg rajta ha utanaolvasol.

(#39984) lezso6 válasza .DLL (#39971) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Francba. :D Mindegy, megkapja a pistábbat, elsőnek biztosan jó lesz. :R Aztán a kell, akkor vesz magának jobbat. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#39985) utgyuru válasza lezso6 (#39982) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Nekem is emiatt több mint gyanús..

assemble
Köszi, meggyőztél. :R

(#39986) szakibá... válasza Golota (#39979) üzenetére


szakibá...
senior tag

Viszont ezért a pénzért három fejhallgatót kapsz a Xiaomitól, mert biztosan háromféle módon fog szólni a háromféle párnával. Engem izgat a berillium membrán is, ami valószínűleg csak bevonatot jelent a membránon, ahogy több gyártó is használ titán vagy alumínium réteget. A berilliumot inkább a hangszóró ipar használja magassugárzókban, mert nagyon könnyű és merev anyag, meg is kérik az árát. Az is igaz, hogy a membrán anyaga nem garancia semmire, nagyon eltérő anyagokkal is lehet jó minőségű, élvezhető hangot produkálni.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#39987) szakibá... válasza utgyuru (#39981) üzenetére


szakibá...
senior tag

Egészen biztosan hamis, elegánsabban replika Kínából. Már a párnáján is látszik, ilyen formájút nem adna ki a kezéből a Sennheiser. De itt egy összehasonlítás, mindenki eldöntheti.

[ Szerkesztve ]

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#39988) .DLL válasza utgyuru (#39981) üzenetére


.DLL
veterán

100% Fake: az eredeti fröccsöntött 6,3-as csatlakozóval érkezik, ezen meg azt írja az nincs. (Az más kérdés, hogy még az eredetire is teljesen fölösleges nagy jack-kel durrogtatni, annyira nem jó fejes, hogy majd pont egy átalakító rontsa el a hangját, 3,5-ös aljzathoz viszont szenvedés az ormótlan adapter.)

(#39980) Tewe013:
- Superlux 681 EVO
- Maxell HP6000
- Beyerdynamic DTX710
- Takstar Hi2050
így hirtelen ezek ugrottak be.

(#39984) lezso6: mindkettővel jól jár. :K Pro-80 sokat tud fejlódni ha megfelelő forrás van alatta, M40X még nem járt nálam tartósabban...

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#39989) utgyuru válasza .DLL (#39988) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Köszi, jelentettem a hirdetést az üzemeltetőknek.

(#39990) #16820480 válasza maximilian4 (#39967) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha komolyan érdekel, akkor vehetek egyet, kb 2 hét múlva megyek haza. Nekem nem fog kelleni, így egy szerencsés jelölt 25-ért hozzájuthat.

(#39991) dudika10 válasza utgyuru (#39981) üzenetére


dudika10
veterán

Ez egy ritka gyenge hamisítvány. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#39992) Reven23


Reven23
csendes tag

Hali

A véleményetek szeretném kikérni játékra kellene egy mikrofonos fejhallgató.

ASUS ROG Orion vagy (ASU Orion)nem tudom mi a különbség néztem hirtelen árkategóriájában milyen vétel ?
(menne a laptophoz+az egérhez :D ) de ha van nála jobb vétel akkor nyitott vagyok az opciókra.

Üdv: Reven

(#39993) .DLL válasza Reven23 (#39992) üzenetére


.DLL
veterán

Hyperx Cloud, ez korrekten szól, a többi hulladék vagy durván túlárazott.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#39994) Reven23 válasza .DLL (#39993) üzenetére


Reven23
csendes tag

Köszi az infót az általam kinézett fejhallgató a túlárazott vagy a rosszul szóló kategóriába tartozik ?
(az asus felé húzok és akkor egy szép kollekcióm lenne pedig tudom hogy az ész érvekre kellene de sajna ez van)

(#39995) zsocy válasza Reven23 (#39994) üzenetére


zsocy
őstag

A gamer cuccok többnyire kimerítik mindkét kategóriát. A HyperX cloud is csak azért említett mert a Takstar pr80 az alapja, az meg azért egy jó hangú over-ear fejes az áráért.

Szerintem ez lesz a te topikod.

(#39996) Reven23 válasza zsocy (#39995) üzenetére


Reven23
csendes tag

Értem

Köszi írok oda is és majd lesz valami.

(#39997) .DLL válasza zsocy (#39995) üzenetére


.DLL
veterán

Én már csak végső esetben ajánlom azt a topikot. :D Itt kell meggyőzni a hallgatókat egy jobb hangú fejes vásárlásáról. :D Szerencsére van a Cloud, ami a mikrofonhoz ragaszkodók számára ajánlható (ráadásul most kb. 2-3 ezerrel többe mint a Pro-80, ennyit a mikrofon és a plusz kábelek már simán megérnek)

(#39998) JackFeryll: Ha a karakterbéli eltérést ismered és oké, akkor a DT770 Pro-t. :K (Feltéve, hogy nagyon jól le tudod tesztelni a használt fejest, nehogy túlhajtott példány legyen, vagy torzítson valamelyik oldala, stb.)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#39998) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Zárt fejhallgatók közül mit vennétek szívesebben ilyen keretből ?

DT 770 PRO használtan ugyanannyi mint egy Takstar Pro 80 + egy jó párna
(feltéve, hogy a 770-hez kapott párna új, vagy még jó állapotú)

[ Szerkesztve ]

(#39999) szata.68


szata.68
senior tag

Sziasztok!

Erről a fejhallgatóról mi a véleményetek? Ajándékba szeretnénk az egyik barátunknak,aki sokat hallgat otthon,és vonaton,néha az utcán is zenét a telefonjáról (ezért a vezérlő,és a mikrofon is hasznos lehet neki). A forrása Spotify,Youtube, nem flac.
Ebben az árban (max 25ezer) van esetleg jobb, "bestbuy"?

Köszi szépen előre is!

(#40000) FarkasT


FarkasT
csendes tag

Sziasztok!

Az Audio-Technica M40x és az AKG K550 hogy viszonyul egymáshoz?

Kb. 40 ezer Ft-ig bezárólag utcára, utazáshoz keresek nagyjából kiegyenlített hangú és relatíve nagyobb terű zárt fejhallgatót, amit egyelőre mobilról használnék. Később, ha úgy adódik, megtámogatnám valami minőségibb forrással.

Hangban kiindulási alap az otthoni K712Pro + Invertory kombóm, amit nagyon szeretek.

Sajnos jelenleg nincs lehetőségem egyiket sem meghallgatni, így akár más opciókra is nyitott vagyok, csak eddig ezek tetszettek.

Előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.