Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az Audio Technica ATH-AD500X (ami a téma összefoglalóban ajánlott, mint minőségi, de még nem horrorárú) fejes továbbra is jó választás lehet általános felhasználásra, ha kifejezetten nyitottat keresek?

(#40602) krx21 válasza AGE-T (#40600) üzenetére


krx21
nagyúr

A Hd25 eleve nem füllet ölelő... Kicsit más kategória nem?

(#40603) deathtania


deathtania
senior tag

sziasztok!
egy olyan kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni, hogy mi az oka vajon annak, hogy ha a fejhallgatómat a telefonba bedugom, akkor rosszul érzékeli, és folyamatosan azt jelzi ki, hogy le van csatlakoztatva pár másodperc után, azonban ha egy fülhallgatót dugok bele, az szépen folyamatosan működik vele. (Coloud Boom + Lumia 535). ez nekem nagyon fura, főleg, hogy mini jack csati van mindkettőn. :F

viszont ha a fejest a laptopba dugom, ott szépen folyamatosan működik, nincs vele semmi gond.

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#40604) krx21 válasza deathtania (#40603) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem lehet, hogy egy kicsit rövidebb a dugója?

(#40605) deathtania válasza krx21 (#40604) üzenetére


deathtania
senior tag

wááá... :W
a mikrofon miatt kicsit hosszabb igaz? :F emiatt csinálja?
ezek a dugaljok nem sztenderdek?

www.brczart.hu

(#40606) NTonee válasza zsocy (#40595) üzenetére


NTonee
veterán

Köszönöm! :R
Tetszik a dolog. Itthon csak a nomono árulja, jól látom?
Esetleg egy alternatíva, ami tényleg befér 20 alá? Sok mindent megveszek használtan, de fejhallgatót mindenképp újat szeretnék.

(#40607) krx21 válasza deathtania (#40605) üzenetére


krx21
nagyúr

De elvileg egyformák, de sok esetben az észlelés úgy történik, hogy a csatlakozó vége elnyom egy kis érintkezőt, nos ha nem ér be teljesen akkor nem nyomja eléggé el...

(#40608) deathtania válasza krx21 (#40607) üzenetére


deathtania
senior tag

akkor nem értem.
a fejhallgatómé hosszabb, így az ér be jobban, ez esetben annak kellene érintkeznie jobban. a fülesé rövidebb, az nem ér be annyira. a füles kiváló, a fejes nem jó. egy phillips SHP 2000res fejessel tökéletes. nem értem. :F

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#40609) pendre54 válasza BomiBoogie (#40601) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nálam lassan egy éve dolgozik ez a fejes egy Audio-DG NFB-15-el.

Kizárólag csak fejest használok, nem csak zenehallgatásra, hanem játékra, meg minden egyébre, napi több órán keresztül van a fejemen. Elképesztően kényelmes, és az elmúlt napok dög melegében se izzadtam alatta. Szóval, nekem nagyon bejött a cucc.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#40610) BomiBoogie válasza pendre54 (#40609) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm!
Azt írják róla:
Előnyök: könnyű, kényelmes, nagyon jó, szellős, 3D-s tér, jó felbontás, szeparáció, könnyen hajtható
Hátrányok: kissé merev kábel, relatív kevés basszus, egyeseknek túl laza a fejpánt mechanika

Ezt mind alátámasztod? :)

(#40611) Gzula[HUN] válasza BomiBoogie (#40610) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Megerősítem azt, hogy a "nyitott füles plüss párnával" még dög melegben is kiállja a próbát.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#40612) pendre54 válasza BomiBoogie (#40610) üzenetére


pendre54
addikt

Az előnyök rendben. A hátránynak vélt dolgok közül, a kábelt inkább masszívnak mondanám, kevésbé lesz sérülékeny hosszabb távon, engem abszolut nem zavar, sőt kifejezeten előnyös abból a szempontból, hogy tökéletesen rá tudtam erősíteni egy Zalman Mic 1-es mikrofont. Kevés a basszus, lehet, én megint csak nem érzem a hiányát, de ez már egyéni ízlés kérdése. Az általam használt DAC-nak kifejezetten jó a fejes erősítője, ami gyakorlatilag azt jelenti nálam, hogy az éppen hallgatott anyagtól függően, max 25-30 %-os hangerőre van beállítva, ez az ami számomra még elviselhető, és nyilván a hangerő mértéke is befolyásolhatja, hogy mennyi jön ki a basszusból.
A fejpánt illeszkedése nálam megint csak tökéletes, tehát nem mozdul meg a fejes a fejemen, még egy hirtelen fejmozdulatnál sem, ami egy párszor már előfordult, mert teljesen elfelejtkeztem arról, hogy rajtam a fejes. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#40613) krx21 válasza Gzula[HUN] (#40611) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem nem igen számít ilyen szempotból, hogy nyitott... Nem já át rajta a levegő...

(#40614) pendre54 válasza krx21 (#40613) üzenetére


pendre54
addikt

Ebben igazad van, de olyan az anyaga, hogy nem nagyon izzad meg alatta a fülem.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#40615) Gzula[HUN] válasza krx21 (#40613) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Nekem TAD500-am van, és ebben a kánikulában is totál elviselhető, pedig izzadós vagyok. Valószínű akkor nem csak a kényelem szempontjából műxik jól ez a fajta plüss. Feltételezem, hogy az 500X-en is hasonló anyagból van.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#40616) .DLL válasza NTonee (#40593) üzenetére


.DLL
veterán

Szia!

Én is a Pro-80-at ajánlom, nagyon fincsi hangja van, és nem sokkal lóg 20 fölé, de a hangja megéri.
20 alatti Circum, zárt? Hmmm... Maxell HP6000? a Vezetéke, elég "sajnos" de a hangerőszabályzót maxra tekered, és elfelejted. Egyébként strapabírónak tűnt.

(#40597) andzsin73: Az egy jó fejes, ha jó kiszolgálást kap (Sileo :D ) akkor nagyon komolyan tud szólni. Új fejesnek AKG K550 moddolva igény szerint, Beyerdynamic DT770 Pro, AudioTechnica M40X. Esetleg még ATH A500X Japánból (pl. Amazon), de ezt még nem hallottam csak az AD500x-et)

(#40596) JackFeryll: Az hogy kevésbé kellemetlen az normális, természetesebb hatású a nyitott fejes. Hogy a részletek is csak nagy hangerőn jönnek ki az már nem annyira. Max. akkor ha valamilyen zaj beszűrődik (pontosabban szinte ellenállás nélkül áthalad a fejesen) akkor az csökkenti a jel-zaj arányt, amin sajnos a hangerő emelésével tudsz elsősorban javítani. Nyitott fejesek átka a zaj.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40617) goamantra


goamantra
tag

Ultrasone Edition 5 Limited - > 5,999.99$ (~1.6 millió Ft?)

[Amazon]

Ezek a milliós kategóriában is jelen vannak?

[ Szerkesztve ]

(#40618) .DLL válasza goamantra (#40617) üzenetére


.DLL
veterán

Ez is inkább státusszimbólum. Ha olyan jól sikerült, mint ez [link] akkor nem igazán éri meg. :D

(P.H.)

(#40619) goamantra válasza .DLL (#40618) üzenetére


goamantra
tag

HahaHa... Biztos nem a hozzá való erősítővel hallgatták.. :P :)

Egyébként jó példája, hogy egyes esetekben hogyan informál az ár a minőségről.. ( Ennyit a 300ezres 'úri' szalonról .. hamár ez megy a milliós klubban is.. Lol ...

[ Szerkesztve ]

(#40620) #16820480 válasza goamantra (#40619) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem minden márka tagja az úri szalonnak, hiába kerülnek sokba a termékeik. Az Ultrasone nem éppen az jó hangjáról ismert, igazából egyik kategóriában sem.

Egyébként audió terén meglepően jól fogynak a drága cuccok, állítólag az Astell n' Kern legjobban fogyó terméke az AK240, ami egyben a legdrágább is (volt az AK380-ig). Mondjuk az AK legalább jól is szól cserébe.

[ Szerkesztve ]

(#40621) BomiBoogie válasza pendre54 (#40612) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm a részletes véleményt!
Az én erősítőmben is van (most már) kakaó, úgyhogy ez nem lehet gond. Akkor már csak az van hátra, hogy egy elfogadható árú példányt találjak. :K

(#40622) NTonee válasza .DLL (#40616) üzenetére


NTonee
veterán

Marad a TakStar Pro80, olvasgattam róla itt-ott, tetszik. :K
Köszönöm szépen zsocy és .DLL! :R

[ Szerkesztve ]

(#40623) aladarka válasza Dorien (#40592) üzenetére


aladarka
tag

Tudtok olyan helyet javasolni (Bp belso keruleteit szem elott tartva), ahol velhetoen fellelek egy AD500x-es mintadarabot egy proba erejeig/celjabol?

(#40624) magyargyerek válasza NTonee (#40622) üzenetére


magyargyerek
tag

Jó választás a TakStar Pro80. Még olyan komolyabb cuccokhoz mint most nekem van (két hónapja kb.) AK100 amit hajtok vele. Szép hangja van vele de azért az AK100 az erősebb e párosításban. Fülest és a mehajtót(Dac vagy mp3 lejátszó) mindíg párosítani kell egymáshoz lehetőleg minél közelebb legyenek minőségileg.

(#40625) goamantra válasza aladarka (#40623) üzenetére


goamantra
tag

Egy tipp: Hangáruház (hangshop.hu).. asszem ők a hivatalos importőrei az AT-nek..
Leszállsz a "Határ" út-nál a metróról és besétálsz kb 10 perc.. (Fogadó út 3.) nem belváros,de metro vonalon van.
(telefonon előtte kérdezz rá, van e készleten.. és mond hogy meg szeretnéd hallgatni és egyeztess időpontot.. )

[ Szerkesztve ]

(#40626) goamantra válasza #16820480 (#40620) üzenetére


goamantra
tag

Sztem 1,5 millióért már adnak valamit.. Az ár egyértelműen "parasztvakítás", de én azért nem jelenteném ki "ex cathedra", hogy egyik kategóriában, egyetlen modelljük sem lehet jó.. Úgy állítod ezt , hogy valszeg egyetlen drágább modellt nem hallottál (pedig nem egy van nekik).. Csak az audiofil kaszt előítéleteire támaszkodsz.. Olyan ez, mint "kammerer" véleménye arról, mit nevezhetünk zenének és mit nem..

[ Szerkesztve ]

(#40627) #16820480 válasza goamantra (#40626) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mert te hallottad őket, es azert véded? Nem isbertem... Hallgattam tobb fejesuket, oke, nem masfel millaert, de azert siman a 100 ezres határ felett, es nem voltak meggyozoek. Ha hallok egy olyat, ami tenyleg jo lesz, akkor majd másképpen fogok róluk nyilatkozni.

(#40628) Bodz válasza Tybe3e (#40539) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Sok lenne az már... A HD330 amúgy is egy világosabb hangú füles, az E10K világosabb forrás, a szürke Beyer párna meg még picit rá is tesz még erre (a pozitív változások mellett). Itt érdeklődhetsz egyébként, én is tőlük vettem.

(#40629) Bodz válasza Bodz (#40628) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Viszont az E10K meglepően jó a HD681 Evoval. Nem tudom, hogy félnyitott mennyire játszik nálad.

(#40630) ricinus13


ricinus13
senior tag

Bonyolult dolog ez a fejhallgató vásárlás. Voltam tegnap a Hitspace-ben, hallgatóztam egy-két fejest. Végül 3 maradt, a DT770 Pro 250 ohm, a DT880, ezt nem tudom milyen volt és a 990 Pro. A 880 egyértelműen máshogy hangzik, de a 990 és a 770 között én nem találtam óriási különbséget, talán a 770 nem volt annyira tolakodó és kevésbé volt V hangja, bár az utóbbiban nem vagyok biztos és szerintem az is közre játszott hogy a 990-et akkor vették ki a dobozból, semmi járatás nem volt előtte. A 880 egyértelműen sokkal kiegyensúlyozottabbnak hatott. Ez ugye elvileg kiesene a keretből de az eladó mondta hogy van belőle már nem pont kiállítási, de kicsit járatott darab 50 környékén. Ezek közül nem tudtam eldönteni hogy melyik legyen. A többit hamar kizártam mert kényelmetlenek voltak vagy valami nem tetszett a hangjukban, ilyen volt az AKG 241 és valami nagyon műanyag cucc ami biztos jó lehetett de egyszerűen rossz volt ránézni. Tudom hogy ez nem szempont de akkor is :DDD, és a hangja sem fogott meg. Szóval a kérdésem a következő: 880 használt 50k körül, 770 Pro vagy 990 Pro. Ezek között nem tudtam dönteni. A nyitottság nem szempont, mert nem zavarok senkit. Egy kis támpont jól jönne. :)

Ja és az eladó nagyon győzködött róla hogy mindegy mekkora a fejes impedanciája a hangot nem nagyon befojásolja. Ezzel szemben szinte mindenki azt mondja hogy igenis befojásolja. Ezzel akkor most mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#40631) .DLL válasza ricinus13 (#40630) üzenetére


.DLL
veterán

Kissé más a hangjuk az eltérő impedanciájuknak, de attól még mindegyik DT880, megkockáztatom, hogy az előtte levő komponensekkel kábelekkel, erősítővel, DAC kiválasztásával belőhető kb. azonosra a hangjuk, de ez csak egy elméleti cél, ilyen cél a valóságban nincs, valóságban a felhasználó fülének tetsző összeállítás, "szinergia" a cél. :K
Nekem 600 Ohm-os van, ennek azért már kell kakaó, és válogatós, van erősítő amiről laposan, dinamikátlanul szól, van amiről meg koncert feeling, és még-még! Blogomban találsz egy "Bass mod" leírást hozzá, amivel egy kis testet lehet adni a hangjának, de ha alap állapotban ez tetszett legjobban a három közül, akkor ez nyilván tárgytalan.

(P.H.)

(#40632) hitman,


hitman,
őstag

DT 990 pro alá elég a musi 03?
Blues, jazz, rock zenék mellé főleg.

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#40633) ricinus13 válasza .DLL (#40631) üzenetére


ricinus13
senior tag

Hangzásra talán a 770 tetszett a legjobban, de mivel még nincs sok tapasztalatom ilyen téren nem nagyon tudnám megfogalmazni hogy miért ez tetszett és mivel jobb mint a többi. Igazán nem tudnék győztest hírdetni mert mindegyiknek volt előnye és hátránya. A 770 például érezhetően kevésbé szellőzött zártsága miatt mint a 990. A 880 ugye alapból az ára miatt tetszett, ettől elég nehezen tudtam elvonatkoztatni. A 990 nem volt járatva kb semmit ezért ő még nem tudom milyet szól igazán, de amit hallottam az tetszett. Mindegyiknél másképp tetszett a hang, ezért is hagytam még későbbre a döntést. A lánc többi része úgy nézne ki hogy gépről menne a zene -> Musi 02 -> Presenter2 -> fejes. Sajnos egy fajtából nem tudtam meghallgatni különböző impedanciájúakat, bár nem hiszem hogy felismertem volna közöttük a különbséget. Inkább az lenne a kérdés hogy ezek közül melyik az ami jobban megérné, mert hang alapján randomra fogok dönteni a fentebb említettek miatt. A 880 ugye azért rizikósabb, mert kiállított darabról van szó, ami nem az amit hallgattam de volt már használva, és a garanciát sem tudom hogy ilyenkor mi van(ezt megkérdezhettem volna, tudom :B ) A 990 jobban szellőzik, a 770-nek pedig jobban tetsztett a hangja mint a 990, de ezt még ugye nem bejáratott fejes lévén fenntartásokkal kezelem. Szerinted melyik lenne a jobb választás?

(#40634) Bodz válasza ricinus13 (#40630) üzenetére


Bodz
Topikgazda

880 Pro lesz az. Hosszu tavon eleg faraszto tud lenni, neha kicsit tul steril is, de ettol fuggetlenul en szeretem (van nekem is), megvan a maga varazsa.

(#40632) hitman,: Nem lesz hallgathatatlan. Azt figyeltem meg egyebkent, hogy mintha a tpa6120 amugy is jobban szeretne a magasabb impedancias fuleseket. DE a 990 Pro szerintem megerdemel egy kulon erositot, hogy a legjobb firmajat hozhassa.
Ha nem szeretnel erre sokat kolteni, akkor mar olyan 15-16e forintbol kehet olyan erositot venni, ami hatarozott elorelepes lenne a Musi sajatjahoz kepest.

[ Szerkesztve ]

(#40635) dipeti


dipeti
senior tag

Sziasztok! Tescoban találtam 5k-ra leértékelve egy PHILIPS SHL3105WT-t.
Mik a vélemények róla? Ár/érték arányban milyen ennyiért?

Nekem főleg FPS-játékokhoz kellene.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#40636) goamantra válasza dipeti (#40635) üzenetére


goamantra
tag

PHILIPS-et nem ismerem.

Ha alsó árkategóriában keresel: A SONY MDR-XD 150 B most 5000Ft a mediamarktba és ott meg is tudod hallgatni.
Ez egy mélyben visszafogott hangú füles, viszont középmagasban relatíve sok részletet visszaad..
Szerintem ilyen hangkarakter jobb FPShez, szemben a V karakterű fülesekkel, amiknél a sok robbanás és zúzós effekt elviselhetetlen hosszú távon (a mélykiemelés szétviszi a füled)..

Egyébként lehet jobb lenne, ha kifejezetten 'Gamer' fülest keresnél, és nem hifi-t.. >
[link]

[ Szerkesztve ]

(#40637) biokox válasza AGE-T (#40558) üzenetére


biokox
tag

Na Hi hallottam az el8-at a zártat és az első érzés na b--meg ami nem sürün fordul elő talin hallottam már az audeze felhozatalt (lcdxc 2-3 raffinato) hát én jobbnak hallottam ezeknél még az eladók is mondták hogy tulajdonkép hordozható cuccra készült és evvel futja ki magát a legjobban egymás fejéről kapkodták le a fülest ott nem is volt hordozható kütyü telorol tesztelték volt fejhallgató erösitöjük is persze arról a nagyágyúk lenyomták.

(#40638) ricinus13 válasza Bodz (#40634) üzenetére


ricinus13
senior tag

Köszi egyelőre úgy tűnik hogy a 880-nak van a legkisebb esélye. Viszont a 990pro és a 770pro között még mindig nem tudok dönteni pedig csak ezen jár az agyam. :N

(#40639) Bodz válasza ricinus13 (#40638) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha nem sok neked a 990 hangja, akkor a nyitottsaga miatt azt vennem otthonra.

[ Szerkesztve ]

(#40640) ricinus13 válasza Bodz (#40639) üzenetére


ricinus13
senior tag

Igen pont a nyitottság miatt hajlok felé. Presenter2 legyen a Musi 02 mellé?

(#40641) Bodz válasza ricinus13 (#40640) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Hat az attol fugg, hogy mennyit szeretnel max erositore kolteni. :)
Ha Presenter, akkor csakis valami puhabb, sotetebb hangu opamp tarsasagaban. Tan ez az LM6172 szokott lenni jelen esetben.

(#40642) ricinus13 válasza Bodz (#40641) üzenetére


ricinus13
senior tag

Hát ugye lehetőség szerint semmit, de a Presenter a max.

(#40643) KalocsayMate


KalocsayMate
csendes tag

Sziasztok

Azzal a kéréssel fordulnék hozzátok, hogy ajánljatok nekem egy olyan vezeték nélküli fejhallgatót ami megfelel az alábbi kritériumoknak:

-A fejhallgatót otthon szeretném használni
-A fejhallgatóra szánt maximális összeg 15 ezer forint, plusz mínusz pár ezer még belefér. Igen tudom, hogy amúgy is általában rossz minőségűek a vezeték nélküli fejhallgatók, főleg ilyen árkategóriában, de épp ezért fordultam hozzátok, hogy a legjobbat tudjam választani ár/érték arány szerint :)
-Vezeték nélküli legyen - tudom, hogy szart sem ér, de amikor már a második 20 ezres vezetékes fejhallgatómba ment meg a jack vagy én kellett cinezgessem azért, hogy működjön és mindezt 3 év alatt kicsit felment a pumpa és még egyszer nem akarok ilyenre pénzt és időt szánni.
-Circumauralos legyen
-Nyitott, Fél-nyitott, de ha ez az árt nagyban befolyásolja teljesen mindegy milyen kialakítású
-Teljesen mindegy, hogy mikrofonos vagy nem
-Elvárásom: Viszonylag közepes basszus a középtartomány és magasak szempontjából pedig jobb szeretem az aranyközéputat ami sem túl erős, de azért nem is gyenge.
-Hangkártyáról hallgatnám

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszotokat :)

[ Szerkesztve ]

(#40644) HoaryFox válasza KalocsayMate (#40643) üzenetére


HoaryFox
őstag

Téma összefoglalót legközelebb nézd meg (jobb felső sarok)

Ez lesz a te topikod: [link]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#40645) KalocsayMate válasza HoaryFox (#40644) üzenetére


KalocsayMate
csendes tag

fuck, elnézést elkerülte a figyelmem, köszönöm, hogy szóltál.

[ Szerkesztve ]

(#40646) neato3loco


neato3loco
senior tag

Szevasztok Szakértők!

Segítségetek kérem. Összeírtam a topik összefoglalóban szereplő kérdésekre a válaszaimat.

1. Utcán, tömegközlekedési eszközön.
2. Zenehallgatás, főleg House, Deep, Hiphop.
3. 10.000 Ft
4. Vezetékes.
5. Circumaural.
6. Zárt.
7. Nélküli.
8. Nem zavar semmi. :)
9. Rátok bízom.
10. iPod Shuffle 2 GB.

Visszajelzéseteket várom.

Üdv.: E.

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#40647) Stepo


Stepo
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan fejest/fejeseket,amik számomra megfelelőek lehetnek?

-Ár ~20k / 60Eu
-Az esetek túlnyomó részében otthon használnám.
-Cirkumaural
-Lehetőleg zárt,de ha van jelentősen jobb félnyitott /nyitott,akkor azon is elgondolkozok.
-Leginkább zenére használnám (blues,metál(power,szimfonikus,heavy),etc..)
-Lehetőleg szépen szóljon minden tartományban.
-Meghajtva,vagy egy tűrhetőbb PC hangkártyával,vagy erősítővel lesz,esetleg gondolkozok egy csöves erősítő építésén is.
-Nem zárkózom el a külföldről való rendeléstől sem.

Válaszaitokat előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#40648) .DLL válasza neato3loco (#40646) üzenetére


.DLL
veterán

Ár sorrendben: Maxell Retro DJ, Takstar / Invotone HD2000, AKG K511, Maxell HP6000, de próbáld ki őket a HD2000 kivételével a többit megtalálni áruhazákban, MM-ban is.

(#40647) Stepo: zártban AudioTechnica M30x, Takstar Pro-80, nyitottban AudioTechnica AD500x jutott eszembe :)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#40649) herceges215


herceges215
csendes tag

sziasztok. van egy fél éves Invotone HD2000-fejhalgatóm de most egyik napról a másikra nem szól a baloldal csak a jobboldal .ezt meg lehet javítani, mi lehet a gond szerintetek?.(gari az nincs rá szerintem )

[ Szerkesztve ]

(#40650) .DLL válasza herceges215 (#40649) üzenetére


.DLL
veterán

Ha fél éves akkor még van rá gari, valószínűleg megszakadt a vezeték a bal oldalra menő kábelben.

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.