Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) akos3 válasza Jamby18 (#9243) üzenetére


akos3
addikt

Külön olajozású szal "normálisan" kell tankolnod, nem úgy mint a Simsonos haverodnak :)) Olajat meg akkor teszel bele, ha mejd jelez...
Bal oldali tükör min. kell, de ezeket párba adják szal mind egy :)) Kemény 2-3ezer HUF
Bukón tényleg ne spórolj, lehetőleg zártat vegyél :K
Nem tom, h mennyit engednek az árból, mert ez eléggé olcsó szvsz, de egy próbát megér ;)

(#9252) birdhouse


birdhouse
csendes tag

Gergello: azér nemveszek 125ös cr-t mer kicsi a 182centimhez:D
Jamby: 1 baloldali tükör kötelező, ne problémázz rajta, akárhol lehet venni fillérekért. f12 magának keveri a cuccot, ha felnyitod az ülést a hátsó lámpa mellett ott van a benzin és az olaj betöltője is.

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#9253) Jamby18


Jamby18
senior tag

Kösz kösz mindenki :R

(#9254) GabN73


GabN73
addikt

Keresek keveset használt jó állapotú sportlégszütyőt :K
Illetve 24 vagy annál nagyobb karbit :K :B
PÜ-t hamarabb észreveszem

(#9255) Gergello válasza birdhouse (#9252) üzenetére


Gergello
addikt

Hány centidhez? :DDD Akkor rosszul emlékszem...

(#9256) akos3 válasza Gergello (#9255) üzenetére


akos3
addikt

Karácsonykor felhízlalták, így nőtt még 10 centit! :C

(#9257) birdhouse válasza Gergello (#9255) üzenetére


birdhouse
csendes tag

majd legközelebb viszek centit azt lemérünk mindenkit :D

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#9258) Gergello válasza birdhouse (#9257) üzenetére


Gergello
addikt

Oks.

Nah ma jól beszívtam. Gondoltam megyek egy kört. Töltődjön az akksi + hagy szokja. Leérek a garázshoz, erre faterom odaállt kocsival, nem lehet kinyitni az ajtót. :C A kulcs szerencsére nincs itthon. :DDD

(#9259) Tothgera30 válasza Gergello (#9258) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Akkor csak egy lehetőség van!
1. Autó üveg betör.
2. Üresbe rakni a sebváltót
3. Szépen külső segítséggel kitolni a helyéről.
:))

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9260) akos3 válasza Gergello (#9258) üzenetére


akos3
addikt

pótkulcs? ;]

(#9261) Jamby18


Jamby18
senior tag

:((( :O :W [link]
+40k szép, az előző nem hasonlít rá, mivel arról volt 2kép egyedül tehát nem igazán tudom összehasonlítani, egyedül ami az oldalán alján lévő Malaguti felírat ami az előzőn nem volt rajta.
Motorvásárlás +2hónappal tolódik,ha egyáltalán meglesz addig. :W

(#9262) Gergello válasza Jamby18 (#9261) üzenetére


Gergello
addikt

Ez azért már kicsit sok. Miért nem nézel egy olcsóbb példányt?
pl

[ Szerkesztve ]

(#9263) Jamby18 válasza Gergello (#9262) üzenetére


Jamby18
senior tag

Sajnos azért nem mert Budapesten van,ez meg kb tőlem 1km-re.(benzinköltség,ha valami nem tetszik rajta akkor pénzkidobás felmenni) illetve itt a közelbe nincs is Malaguti eladó sajna.

(#9264) Dízeles válasza Jamby18 (#9263) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Szerintem 49 e ft-ba belefér a benzinköltség és tükör is ;) van rajta.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#9265) akos3 válasza Jamby18 (#9261) üzenetére


akos3
addikt

most nem értem.. a másik az nincs már meg? Vagy mi a probléma? :F
Malagutis matricát tudsz szerezni az nem pálya..én is agyon csinosítgattam anno az enyém :K

(#9266) Jamby18 válasza akos3 (#9265) üzenetére


Jamby18
senior tag

Ez volt ugye az eredeti (#9243) hsz-be lévő link már be se jön szóval ezt törölték, ma meg az új autók közt találtam rá és ezt is Adorjan hirdette. A lábtartó alatti kis fekete rész az előzőnél fekete volt a mai hirdetésben lévőnél már ott van a Malaguti felírat,tehát vagy ez más robesz vagy csak tettek oda matricát, több kép szerepel az újról kipuff,műszerfal, az előzőnél pedig csak két kép volt,tehát nem tudom 100%-osan megkülönböztetni a kettőt.
De mindegy is mert sokkal,de sokkal többe kerül,aminek nem örülök,így már végképp se bukó,se visszapillantó nem lesz csak ha nem segít valahogy.
Faterral itthon megbeszélem a dolgot,és felhívom a hirdetőt, a visszapillantó ügyben, az árban akárhogy is számolom jan. 8.ig 172k a max, de ez már tényleg a tető,meghogy sokan érdeklődnek-e és meglesz még addig??
Bukóra is rákérdezek,mert semmi pénzem rá,hogy miként tudnánk okosba megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#9267) Gergello válasza Jamby18 (#9266) üzenetére


Gergello
addikt

Én továbbra is azt nem értem, hogy miért kell ehhez az egyhez ennyire ragaszkodni? Mondjuk maradjunk csak az F12-nél, mert más típus nem jöhet szóba. Debrecen környékén nincs más F12 eladó?
Szerintem ez ugyanaz a motor. Ha jól látom csak az egyik oldalán van Malaguti matrica.

(#9268) DigitXT válasza Jamby18 (#9266) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem érdemes fullra kiköltekezned úgy, hogy még bukóra sem marad pénzed:
ha bármit javítani kell, miből fogod fizetni? (Nomeg a benya sem ingyen van...)
Csak jó tanácsként, ha mindenképpen kell a robesz, inkább olcsóbbat nézz,
de maradjon némi tartalékod, mert biztosan szükséged lesz rá. Pláne nem jó
ötlet a bukón spórolni szvsz (venni kell egy normálisat, az utána sokáig kitart).

(#9269) birdhouse


birdhouse
csendes tag

ma fulljó idő volt, láttam is egy sxv-t kerekelni a belvárosba :)) :)

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#9270) Jamby18 válasza DigitXT (#9268) üzenetére


Jamby18
senior tag

Megfogadom mindenki jó tanácsát,és várom is.
De! Valahogy a 120-130 közöttiek vagy régebbiek 2000-2 a másik meg ,hogy ilyen agyonjavítgatott kittelt,újrafestett rozsdásodó vázat nem szeretnék,ha csak megnézed a 4.képet már látod szépen van festve a váz is nem rohad,csavarfejek is épek... ez így mind szép és jó is csak az ár,nah annak én sem örülök és csak úgy mondom.
Illetve ad rá garanciát addig meg kihúzom valahogy,úgyse egyből az egy kerekezés a cél.
Viszont most kerestem megint és rátaláltam még 1 Debrecenire[link] ha jól kivettem a bal elején sérült,le van pattanva a festék,gondolom estek vele, illetve se gari, se motorszerviz
Mert ha Adorjan hirdetéséből indulok ki csak van valamicske bizalom,hogy szerviztől veszem értenek hozzá illetve csak nem adnak ki a kezük közül olyat amivel megszívnám.

(#9271) DigitXT válasza Jamby18 (#9270) üzenetére


DigitXT
félisten

Passzolom: majd a használt-motor vásárlásban jártasabb kollégák megmondják.:)
Egyet tudok biztosan: nagyon "bele lehet nyúlni", aztán a javítgatás sokba kerül...
Valamint így képről megjósolni, hogy egy moci mennyire van rendben... (No way.)

(#9272) Jamby18


Jamby18
senior tag

Lényegtelen a 179k Malaguti Ducati Replika,mert ma reggel mán nincs fönn,elvihették.
Sajnos le kellett mondanom róla,pedig ez tetszett legjobban :W
[link] viszont ő még fenn van úgy ahogy az esések is már amennyit az én ki lehet venni a képből.

Futott 14000km mit szóltok??

(#9273) akos3 válasza Jamby18 (#9270) üzenetére


akos3
addikt

Én elmennék ahhoz a robogó kereskedőhöz. Megnézném jobban ÉLŐben az f12-t aztán lehet, h van más fajta is ami bejön neked. Én ha ebből a 2-ből kéne választani, midnenképp a drágábbat venném! Szebb is, lehet h jobb állapotban van és adnak rá garit! Mível nem lesz a vétel után sok pénzed (talán semmi) így mindenképp jól fog jönni! :K

(#9274) akos3 válasza akos3 (#9273) üzenetére


akos3
addikt

hu akk nem aktuális az előző hsz-m :U fenébe, pedig az tényleg jó volt.
Ez sem rossz, az a kis horzsolás nem tűnik vészesnek, az is lehet, h eldőlt csak. De mindeképp nézd meg ÉLŐben mihamarabb! 14E km az nem olyan sok, lehet h szupi kis motor lesz! :K

(#9275) birdhouse


birdhouse
csendes tag

nem mérvadó hogy mivan az órájába írva. én mikor megvettem a jogomat 473 kilómétert volt az órában. természetesen azért mert átfordult. az a 2 kis karc az oldalán meg semmit nemjelent, ha patent a gép megkell venni, nem is régi, nekem úgytűnik egyben van, nem azt kell nézni elsősorba h hány karc van az oldalán, hanem hogy motorikusan jó-e. :) na megyek és engedelmetekkel összerakom végre a motort, mert már nembírok magammal :DD :DD

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#9276) Samus


Samus
addikt

Kérdésem lenne. Olyan robogó létezik, ami belefér az A korl. kategóriába (max. 25kW), két személlyel is stabilan és dinamikusan megy, ha kell (120-130, ha előzni kell, 100as utazó), keveset kér enni (max 5l/100), nem igényel sok törődést (gondolom itt buktam a kérdést...), és olcsó? Runner 180 (ha jól tudom, ebből is létezik 2T és 4T) esetleg? A Nexus 500 tetszik, de ha jól tudom, kiesik a 25kW alatti kategóriából, a 250es verzió drágább, használtan keveset találni belőlük, újonnan méregdrágák...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9277) Gergello válasza Jamby18 (#9272) üzenetére


Gergello
addikt

Ilyen képen felesleges a karistokat keresgetni. Én is tudok a sajátomról olyan képet csinálni, amin nem látszanak annyira. Ilyesmiket élőben kell megnézni. Attól, hogy egyszer csúszott egy kicsit, még nem biztos, hogy rossz.

Amúgy a Phantom felírat alatt is sérült.

Ezt nézzétek. Patika.

[ Szerkesztve ]

(#9278) DigitXT válasza Gergello (#9277) üzenetére


DigitXT
félisten

Attól, hogy egyszer csúszott egy kicsit, még nem biztos, hogy rossz
Azért nem árt ezt is figyelembe venni...

(#9279) Atomgeszi válasza Jamby18 (#9272) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Fel kell hívni a hirdetéseket.. én is jártam már úgy.. áh fen van még tuti nem vitték el. A nagy szart nem csak lusták levenni.. hamar elkapkodják a jó áru gépeket.
Ezzel a legutolsóval nekem csak annyi gondom van, hogy nem eredeti dekni van rajta(roxé van rajta), és az ülés elég furcsán áll mintha feszegetve lett volna. Ja és hátul nincs lámparács a hátsó lámpán.

(#9280) birdhouse válasza Atomgeszi (#9279) üzenetére


birdhouse
csendes tag

dekni f12-n meg roxin ugyanaz van, mivel mind a kettő hosszú mina blokkos :) . a rács meg pótolható dolog, bizonyos évjárat felett nincs is. Az ülés meg szerintem csak felvolt nyitva.

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#9281) birdhouse


birdhouse
csendes tag

illetve évjárat függő hogy milyen a dekni rajta. 2félével csinálták a malát asszem.

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#9282) Tothgera30 válasza birdhouse (#9280) üzenetére


Tothgera30
Ármester

:DD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9283) Gergello válasza DigitXT (#9278) üzenetére


Gergello
addikt

Persze, de ez élőben könnyebben kiderül, mint ezeken a kis képeken.

(#9284) akos3 válasza Samus (#9276) üzenetére


akos3
addikt

az A korl. az 250ccm-ig enged vezetni! Tehát minden az alatt lévő robogó (maxirobogó), ami 49ccm-nél nagyobb azzal vezethetsz 2 emberrel is! (persze rendszám ajánlott)

(#9285) akos3 válasza Gergello (#9277) üzenetére


akos3
addikt

hu ez nem rossz! és 100as! Vazze ha ezt 3/4 évvel korábban mutatod! MEg is vettem volna! :R

(#9286) akos3 válasza DigitXT (#9278) üzenetére


akos3
addikt

a karcossal egyátalán nem tok egyetérteni! :(( Attól, h vannak rajta karcok ami kb egy bokortól islehet, miért lenne törött idom? :F Ez baromság.. :(((

(#9287) DigitXT válasza akos3 (#9284) üzenetére


DigitXT
félisten

az A korl. az 250ccm-ig enged vezetni!
Ezt hol olvastad? Köbcentire korlátozás kizárólag az A1-nél van, de ott is 125 ccm, viszont figyelembe veszik, hogy max. 11 kW teljesítmény. (Tehát brutál 2T 125-ösök elvileg kilőve.) A korlátozottnál a limit 25 kW, tehát kb. 33 LE, de ha nagyon könnyű a gép, akkor az is lehet korlátozó, mivel 0,16 kW/kg teljesítmény/tömeg arányig enged vezetni.

persze rendszám ajánlott
Mondhatni kötelező... Főleg akkor "ajánlott", ha két emberrel akar közlekedni. (Egy "csak kicsit nagyobb" gépen önmagában még lehet, hogy nem szúr ki a yard, de két emberrel rendszám nélkül azért már sanszosabb.) Egyébként Samus nem írta, hogy bármit akar trükközni a rendszámmal.:D De a leírt igényei alapján minimum 250-es gépre lesz szüksége, azzal meg már - szvsz - nem is nagyon lehet (méretéből, hangjából adódóan).

Samus: én csakis valami maxit néznék ilyen igényekhez (kisebb méretű robogón nem nagyon mennék utassal a nagyvilágba - de ez csak az én véleményem). A Nexus 500 nagyon tuti gép, de valóban erősebb már, mint a megengedett, vmi 40 LE körül van.:N Szerk: de majd runner 125 felvilágosít.:))

#9286: nem azt írta, hogy látod, hogy csak karcos, hanem az eladó azt állítja.
Aztán mész megnézni, és látod, hogy sz*rrá volt törve az egész... (Van benne
persze némi irónia is (ezt tessék érteni), de nyilván tapasztalatokra építkezik.)

[ Szerkesztve ]

(#9288) Gergello válasza akos3 (#9285) üzenetére


Gergello
addikt

Képről nagyon patika. Kéne. Mondjuk most felmondom a garázsom, nem is tudnám hova rakni...

(#9289) akos3 válasza DigitXT (#9287) üzenetére


akos3
addikt

Amikor tettem le az A1 jogsit asszem ott mondták, h kb igy van. 49-125-250 és a fölött.
De igazad van, inkább a kW a mérvadó :K

Samus: váltósban nem gondolkodsz?

Gergello: Én 2009. tavsz végén nyár elején néztem robcsit! 100ccm-t akartam de nem találtam megfelelőt. A roxok mind tuninfgolva voltak, Neo's allitólag nem ment sokkal jobban mmint az 50es (bár találtam egy patentet de mindenképp renfszámmalakarták eladni :U ) D12-t meg nem találtam ilyen szépet. Így vettem egy BWS motogp-t :P De ha ezt árulják komolyan megvettem volna :K

(#9290) Samus válasza DigitXT (#9287) üzenetére


Samus
addikt

Én is a 25kW-ot tudom, viszont azt nem tudtam, hogy A1nél is van teljesítménykorlát. Rendszámmal nem kívánok trükközni, ha két személlyel mennék, így is, úgy is kell. Annyi trükk lenne, ha túl nagy teljesítményű, akkor papíron kicsit visszavenni. Nem tudjátok, motorokat is ugyanúgy két évente kell műszakira és zöldkártyára vinni? Ugyanott megcsinálják, ahol az autókat?

Tehát akkor nagytestű nagyrobogó szóba sem jöhet két személlyel hosszabb távon (80-100km egy út alkalmával). Maxiból a Nexus 250 és 300 ccm verziója beleesik a kategóriába, és mit ne mondjak, az az álmom. Suzuki Burgmann 400 is, de az valahogy nem tetszetős.

Váltóst nem tudom...nekem annyira tetszik a robogó kényelme, bár biztos hozzászoknék a váltás és kuplunghasználathoz is, és ebben a kategóriában mérföldkövekkel nagyobb választék van (vannak 250es Naked gépek, azokat imádom). Még egy 250es ETZ is szóbajött, de ugye keverék, és több törődést igényel...Nem tudom nyáron 40 fokban egy kiadós menet után nem-e lesz melege a motornak, mert csak menetszél hűti (bár már több mint 20 éve mennek, biztos jól van megtervezve).

Ha jól emlékszem runner 125 volt, aki eladta (vagy még mindig eladó) az 500as Nexusát. Anno megnéztem a hirdetést, számomra azonnal "must have" lett...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9291) akos3 válasza Samus (#9290) üzenetére


akos3
addikt

januártól nem kell külön zöldkártya, hanem a műszakival együtt van. :K

Váltóssal sokkal élvezetesebb sztem....olyan mintha csinálnál is vmit :K ..bár ez szubjektív.

de hova ez nagy fellángolás? meguntad a kicsit? ;]

[ Szerkesztve ]

(#9292) akos3 válasza DigitXT (#9287) üzenetére


akos3
addikt

Köbcentire korlátozás kizárólag az A1-nél van, de ott is 125 ccm, viszont figyelembe veszik, hogy max. 11 kW teljesítmény. (Tehát brutál 2T 125-ösök elvileg kilőve.)

ebbe utólag belegondoltam és kicsit furcsállom! Mert ugye 11kW az úgy kb 14,5-15LE. Ami biza nem olyan sok. Az igen csak gyengének vélt ybr125 vagy a cg125 azok 10-11lovasak. Az összes sm petig szinte 20 fölött van kivétel nélkül. (leszámítva a xt125x-et :B )
Elhiszem a 11kW-ot csak akk ki tartja be? :F

[ Szerkesztve ]

(#9293) Samus válasza akos3 (#9291) üzenetére


Samus
addikt

Nem untan meg, tetszik a "kicsi", mert kicsi, könnyű vele menni, kanyarogni a kocsisor között, csak a sebességgel van bajom. Ugyan sík úton 80ig kúszik, de átlag 70, amit normál állapotú magyar úton teljesít. (Városba több, mint elég ez) Viszont itt már közel csutkagázt adok, ezzel mondjuk egy órán keresztül közlekedni nem túl egészséges. Úgy alakult, hogy sokat kell mennem távolabb, két fővel. Most kénytelen vagyok autóval menni (időjárás miatt is), de nekem sok 8 literes fogyasztás, főleg úgy, hogy a benzinárak (és egyéb üzemanyag) megint drasztikusan az ég felé kúsznak.
Az egész nagymotor dolog még fikció, a szükséges jogosítvány még nincs meg, de elgondolkodtam rajta, hogy megérné. "A" felesleges, úgysem ülök akkora motorra, nem is lesz akkora motorom, és a fogyasztása közelítene egy autóhoz. Nekem az kell, hogy menjen, végét könnyen elérje (egyszerűen lehessen előzni), félgáz mellett 90-100 legyen, akkor is, ha ketten megyünk. De most így belegondolva a váltóssal több lehetőségem lenne erre, de megint kapcsolgatni, húzni a kuplungot, a fék a jobb lábamnál...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9294) akos3 válasza Samus (#9293) üzenetére


akos3
addikt

;] Látszik, h még simsont se vezettél..vagy ha igen akk nem értem miért ilyen nagy probléma a váltás! Sztem az a király benne! :C Meg a váltósak ált erősebbek is szvsz mint az autómaták.
jaja én nekem is kezd kevés lenni a városi 70-75max, de én majd csak 1011re iktatom be a váltást. habár jogsi már megvan hozzá :K

(#9295) NINJA_V


NINJA_V
tag

Motor, zöldkártya.... :U

Two Strokes and Four Jokes

(#9296) Atomgeszi válasza birdhouse (#9280) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az egy dolog , hogy hosszú fekvőpina de akkor is más dekni van. F12 gyári deknije HŰTÖTT!! Ezen viszont rox dekni van. És tudom mit beszélek. Lámparácsnak meg mindenképp kell lennie minden évjárat felett!!! 97-2002-ig egy fajta lámparáccsal szerelték aztán a kétüléses(2003-től 2006(ill egy pár 2007es))-re már megint más fajtát raktak és ugye az új f12-k meg tök mások kasztniilag. Tudom mit beszélek.

Igen pótolható dolog de azért akkor ne hirdessék hibátlannak és írják meg, hogy miért nincs rajta. Egy régi lámparácsot én 500ft-ért szereztem viszont az újfajta már 3 ezer körül van. Pótolható de kinek van kedve még ilyenek után is futkosni?

Az ülés dologra meg annyit, hogy akkor ott ahol megkezdődik a törés miért simul ilyen faszán? Tudom mit beszélek, új kasztnis F12-m van és tudom, hogy mi a különbség az összes F12 között.

[ Szerkesztve ]

(#9297) Jamby18 válasza Atomgeszi (#9296) üzenetére


Jamby18
senior tag

Most picit összekavarodtam,évjáratokkal kapcsoltaban.
Tehát akkor ez korábbi mint ami oda van írva??? Nem 2003as lenne??
Vagy épp ellenkezőleg 2003as??
Az újat már én is vágom, itt ott finomítottak a műanyagokon az első lámpákhoz került 1pici króm rész...

[ Szerkesztve ]

(#9298) DigitXT válasza Samus (#9290) üzenetére


DigitXT
félisten

Zöldkártya sosem kellett motorra.:N Hosszú távú ingázásra mindig 2 fővel
én nem biztos, hogy motort vennék: autó is van, ami elmegy 5 lityiből, ha
csak ez a szempont (igaz, annak a fenntartása más miatt is drágább).:B

(#9299) Samus válasza DigitXT (#9298) üzenetére


Samus
addikt

Csak néha kellene kettő személyt vinni, egyébként csak én mennék. Autó, amit ismerek, és tényleg 5 litert kér, az a Peugeot 107, de nekem egyébként is motor kell, autó már van.
Komolyan elgondolkodtam egy ETZ-n. Tudom, ez robogó topik, de mit gondoltok? Mennyit kér 100on (olajjal együtt)? Elmegy 100al kettővel? Lehet vele előzni (120 vagy több)?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9300) akos3 válasza Samus (#9299) üzenetére


akos3
addikt

attól függ hány ccm. Am sztem kettővelaért nem megy el..De nézz be a sportmotor.hu ra ott tudsz tulajoktól is kérdezni.
Nekem MZből csak az etz125 jön be..az nem rossz..csak már az összes olyan idős :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.