Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Gergello válasza [lAyCsI] (#8400) üzenetére


Gergello
addikt

Én kínainak nézem, olyasminek amit a metroban/obiban kapni. Nincs márkája szerintem.

(#8402) tothm


tothm
őstag

Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget.Arra gondoltam, hogy most télen veszek magamnak robogót, így talán olcsóbban megúszom! Ezt néztem ki magamnak: [link] Szerintetek milyen? A képek alapján volt törve? Mi a reális ár érte? Köszi!

(#8403) Gergello


Gergello
addikt

Jónak tűnik. Én megnézném.

(#8404) tothm


tothm
őstag

Értem, köszi. Szerinted mennyit ér meg? Többiek?

(#8405) [lAyCsI] válasza Gergello (#8401) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én is annak néztem, köszi :D

-= No way back from Here =-

(#8406) Dízeles válasza [lAyCsI] (#8400) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Amerikai lehet.A dekor csíkokból gondolom metr,hogy BATScooter Desingös.F@sza az idő tépek motorozni :C :))

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8407) Tothgera30 válasza tothm (#8404) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Kicsit alkudj belőle!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8408) tothm válasza Tothgera30 (#8407) üzenetére


tothm
őstag

60e?

(#8409) Tothgera30 válasza tothm (#8408) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Annyit nekem is megér! :DD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8410) tothm válasza Tothgera30 (#8409) üzenetére


tothm
őstag

Szerintem 60-ra lealkudom. Valaki esetleg tudna linkelni egy jó adás-vételi szerződést?

(#8411) Dízeles válasza tothm (#8410) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Papir vagy nyomtatvány bolt.[link]Elsö találatot kinyomtatod.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8412) tothm válasza Dízeles (#8411) üzenetére


tothm
őstag

:R

(#8413) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Nekem Suzuki Sepia ZZ-m van alapon megy 85öt a kemény 47kilom alatt. :D Februárba tervezem megvenni haverom 70es Jog-ját. 117 a vége, 3.lett gyorsuláson.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#8414) Gergello


Gergello
addikt

OMG, én az első 2 méteren eldobnám. Iszonyatosan megy.

(#8415) nLali válasza Gergello (#8414) üzenetére


nLali
senior tag

És meddig?Egy hét? egy hónap?

(#8416) Gergello válasza nLali (#8415) üzenetére


Gergello
addikt

Szerinted ennek számít?
Nem ezzel járnak dolgozni értelem szerűen.

(#8417) nLali válasza Gergello (#8416) üzenetére


nLali
senior tag

Na igen. Nekem valahogy nem férne bele. Egy sárkányom van, az kell melóba/boltba járni is.
Ha lenne annyi pénzem, akkor talán tartanék egy ilyen hülyeséget is :U

(#8418) Adok--Veszek


Adok--Veszek
csendes tag

Yamaha Jog Super ZR: Jó állapotú, törésmentes, 98-as. Mekkora lehet a piaci értéke?

Ha van olcsón eladó telefonod, írj privit!

(#8419) Tothgera30 válasza tothm (#8410) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Annyit megér... Adásvételivel meg nézd meg a google-t.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8420) Jamby18


Jamby18
senior tag

Úgy néz ki, hogy csak 50ccm robogót tudok venni,nincs annyi feleslegem, hogy 70k "A" jogsi+400ba 125ccm. Gyakorlónak jó lesz az 50es,úgy is azt hallottam viszik a 70-80at némelyik.
Tehát aki tud sportos nagy testű megbízható robogót márkát,típust az ne tartsa magában.
Ami leginkább tetszik az Aprilia SR50, 600ezres vételára már nem annyira(de csak a külalak miatt vettem ide),használttól meg félek.
[link] Ez leginkább tetszik 200környékén újonnan elhozható,használtan 2007-08 típusok 160k-ba, bár néztem személyes tapasztalatot neten és azt mondta a használója, hogy főtengely csapágy már pár ezer km után csörgött :F
Tehát nem tudom mit válasszak a "megfizethető" kategóriában.
Illetve hogy mivel jár 1robogó gondozása.
Előre is kösz a válaszokat.

(#8421) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Sziamindenki.
Van egy Piaggio Typhoon robogóm, minden alap benne, 50-et megy(még a vakcső is rajta van a kipufogón) maximum egyenes úton.
1: Ha leszedném a vakcsövet, akkor milyen végsebességre számíthatok?
2: Ha nem lenne elég a vakcső leszedése, akkor beújítanék 70ccm-re. Ehhez mi kell minimum? 70-es hengerszett van már 36k+postáért, az még nem is olyan nagy ár érte, de többet nem nagyon szeretnék rákölteni. Havernak egy Aeroxban 17,6k km van, és csak a henger van kicserélve 70ccm-esre benne. Használtan vette 15k km körül, akkor már 70-es henger volt benne, és nincs semmi baja. Ha én is csak a hengert cserélném ki, hosszabb távon lenne valami baja?(neki is az alap kipufogója van, 90-100-at könnyedén viszi így is)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8422) CHIPman válasza CHIPman (#8421) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Azt elfelejtettem írni, hogy az enyém 4 éves, és ma tettem bele a 600. km-t. 1000-ig várok még a vakcsővel is.
A segítséget előre is köszi. :R

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8423) nLali válasza Jamby18 (#8420) üzenetére


nLali
senior tag

(#8424) Dízeles válasza Jamby18 (#8420) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Talán az új ára elmond mindent.
Egy kis segítség Qianjiang Group of China. Keeway

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8425) Tothgera30 válasza Jamby18 (#8420) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ha ajánlhatok párat, akkor ők lennének azok:

-Egyszerűen jók-

Alkalmi Vespa 2T S 50

Kymco vitality 4T 50

Keeway Matrix 2T 50

Cpi Aragon GP 2T 50

-Drágábbak, de sportosabbak is-

Gilera Runner 2T 50

Aprilia SR (karbis) 2T 50

Yamaha Aerox Race Rossi Replica 2T 50

...Így hirtelen ennyit gyüjtöttem, ezek azok amiket én is megnéznék...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8426) akos3 válasza Jamby18 (#8420) üzenetére


akos3
addikt

Felejtsd el a KÍNAI motorokat! Inkább 1000x egy használt japán vagy olasz de ezeket szüllyeszd el.... Hidd el....Amiket jó szívvel ajánlok: Malaguti, Aprilia, Yamaha, Piaggio, Honda (bár ez szeret 4T-vel dolgozni, azokat kerüld el!) Most hirtelen ezek jutottak a jók közül eszembe, de persze nem azt jelenti, h nincs még...
Én használtan vettem egy BWS-t, nem volt benne még 3000km sem! Eddig semmi panasz nincs rá, mindig indul... :R

(#8427) akos3 válasza CHIPman (#8421) üzenetére


akos3
addikt

Sztem 80 körülire számíthatsz!
Én nem ajánlom a 70es hengert, a blokk addig jó amíg bontatlan! Nem éri meg..igaz h kb 15km/h-val többet mész de az árát nem éri meg..és többet kell szervizelni is!
A 70es hengerhez ahhoz, h le tudja adni a teljesítményét a kipufogó csere az alap! És abból is a 30 felettiek, mert az olcsók csak többet ártanak, mint használnak! E mellett lehet h görgőket és hozzá hasonlókat kell a hengerhez cserélni...
Én életemben nem tuningoltam, úgyh azért menny még el egy boltba is és járj utána! :K
De én azt mondom neked, h mindent arra használj amire kitalálták! :K :R

ja azt hozzá kell h tegyem h a haverod Roxa azért megy 100at sima 70essel mert a Roxok alapból jobban mennek egy átlagosnál...szal attól sem kell hanyatt vágódni ;]

[ Szerkesztve ]

(#8428) Dízeles válasza Tothgera30 (#8425) üzenetére


Dízeles
aktív tag

KEEWAY Matrix 50 .2 éves motorba minek vadi új aksi?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8429) akos3 válasza Tothgera30 (#8425) üzenetére


akos3
addikt

Szvsz az első blokkból a Vespa maradjon csak, a többit likvidáljuk...

(#8430) Tothgera30 válasza Dízeles (#8428) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mert annyit önindítózott hogy lemerült! Amúgy szerintem telejesen jó kis motorka az.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8431) Tothgera30 válasza akos3 (#8429) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Miért?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8432) akos3 válasza Tothgera30 (#8430) üzenetére


akos3
addikt

Ezt ugye nem mondod komolyan? :U Két év alatt annyit öninditózótt h lemerűlt mi? Ez csak akkor igaz ha nem indult pöcre és kb 10mp-ig szarakodott vele, am lehetetlen!

A "miért"re csak ennyit mondanék: Olcsó húsnak híg a leve!
Kínaitól féljünk! :DD

(#8433) akos3 válasza tothm (#8410) üzenetére


akos3
addikt

én ezt ajánlom inkább (az elsőt), mert amit Dízeles küldött az gépkocsira szól...ne legyen ebből baj

[ Szerkesztve ]

(#8434) nLali


nLali
senior tag

Nem volt még keeway motorom, de ez nem hangzik rosszul.. Persze marketing. De nem tudom elképzelni egy Benelliről, hogy szar :F
Keeway történelem

[ Szerkesztve ]

(#8435) CHIPman válasza nLali (#8434) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Erre csak annyit mondanék, hogy 5-en voltunk rutin gyakorláson, én a sajátommal mentem, az oktató hozott 2db sz@r keewayt a másik 4-nek. fél órán keresztül nem csináltunk sz@rt se a következők miatt:
1: első keeway indít, elindul, nem áll le, otthagy melegedni
2: második keeway indít, elindul, leáll, indít, elindul, leáll.
3: gyertyacsere, semmi. 20 perc után leáll a másik keeway.
4: Elindul a második keeway, de ugye az első leállt, így azzal is kellett tökölni.
Az oktató egy szatyornyi FEKETE gyertyát mutatott, amik csak azokban voltak használva. Köszönjük emese.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8436) Tothgera30 válasza akos3 (#8432) üzenetére


Tothgera30
Ármester

De, komolyan mondom. Lehet, vagy csak egyszerűen lemerült és kidobta..., nem kell ezzel annyit foglalkozni, egy akkumlátor több ok miatt "szétmehet".

Hát azért ez túlzás. Van pár ismerősöm kínai motorral, és ők eg vannak vele elégedve. Persze nem kell egy 200 ezer forintos motor egy majd 3* anyiba kerülő motorral összehasonlítani!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8437) Jamby18


Jamby18
senior tag

Gilera Runner ami akkor szóba jöhet és tetszik is,rem. nem kínai erre nem találtam utalást.
Aprilia SR (karbis) 2T 50, is OK csak lenne picit olcsóbb :O
akos3 BWS-t ilyet nem találtam mint márkát. Malaguti, Aprilia, Yamaha, Piaggio, Honda.. tudsz esetleg típusokat is mondani,úgy egyszerűbb lenne a keresés. Köszi!!!

(#8438) CHIPman válasza Jamby18 (#8437) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Gilera olasz tudtommal.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#8439) Tothgera30 válasza CHIPman (#8438) üzenetére


Tothgera30
Ármester

CHIPman: Az.
Jamby18: Yamaha BWS, vagy MBK Booster úgy keresd.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8440) nLali válasza CHIPman (#8435) üzenetére


nLali
senior tag

Személyes tapasztalattal nem vitatkozok, mert nekem az nincs. Csak nehezen tudom elképzelni egy ekkora, jobbára csak motorokkal foglalkozó cégről, hogy olyan valamit dobjanak piacra, ami egyszerűen nem jó.Benellinek annyira nem ment a szekér, hogy hagyta magát egy ilyennel felvásároltatni?Műszak végén egy-két mérnök átmehetne segíteni robogó tervezni :N Itt Pakson most egy kicsit elszaporodtak a Keeway motorok. Annyira jól néznek ki :B Akartam énis venni egy F-actot, vagy mit,125 4T,újat. De szerencsére az egyik kereskedő lebeszélt róla. Illetve elmagyarázta, hogy kb mennyibe fog kerülni, ha lebukok. Amire elég nagy az esély :U

(#8441) Dízeles


Dízeles
aktív tag

A híres keeway robogó,traktor,és bármit gyártani tudó gyár.Ha robogó olasz vagy japo . .

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8442) akos3 válasza Jamby18 (#8437) üzenetére


akos3
addikt

hello,
BWS az típus, yamahánál keresd! Ahhogy írta Tothgera30 is a booster hasonló, de nem ua! És itt a lényeg! Ugyanis míg az MBK az francia összeszerelés a Yamaha az nagyrészt japán! És hát hogyismondjam..nem mindegy! :R

Persze tudok segíteni, típust is választani, de előtte meg kell mondanod az igényeidet, addig nem tok segíteni! (Kis v. nagy testő legyen, gyorsabb vagy tartósabb legyen, víz vagy léghűtéses, hanyas kerékméret...)
Mindegyiknek vannak előnyei is hátrányai!
A léghűtéssel nyáron sem lesz gondod, míg a vizes az panaszkodhat a 40 fokban, cserében jobban fog menni neked! (én vizeset vennék ha sok pénzem lenne :)) )
Az olaszok talán pörgősebbek, de a japánok szvsz tartósabbak!

majd írj ha mérlegeltél! :C

Addig is megmutatom h nekem ilyen van :R

(#8443) Jamby18 válasza akos3 (#8442) üzenetére


Jamby18
senior tag

Nagy testű robogót szeretnék Pl ilyen [link] ez ugye újonnan verdesi a 600eft-ot ennyit biztos nem fogok összegyűjteni, tetszik még ez [link] ennek inkább a kinézete,csak sajnos ez nem jöhet számításba mivel közel egymilliós vételára kicsit khhm sok. Tehát eddig SR 50 és csak is használtba.
Igényeim nagyon nincsenek mivel első moci uncsimnak van most egy CPI 50 motorja azon fogok gyakorolgatni míg meg nem lesz a saját. Tehát legyen sportos kinézetű,legyen vizes gondolom az jobb is,bár nem tudom gondozása miből áll, a gyorsabb+tartósabb mindkettő fontos lenne igazából,illetve a sebesség is mivel haverokkal mászkálgatnék 1-2nek, meg már autója van,tehát jó lenne ha vinné a 70-80at, persze tudom lépni kéne 125-ccm-re de arra nincs most annyim,tehát azt kellene még megtudnom mennyit visznek ezek a robogók árt-e nekik a tartós maximális sebesség.

(#8444) Jamby18


Jamby18
senior tag

Ez szép ára se vészes [link],úgy is kora tavasszal lesz valami a moci vásárlásból,jön a tél motorozni se tudok nem hogy kipróbálni,aztán lehet hogy kuka az egész moci én meg nézegetem, hogy de szép,tavasszal legalább tudok vele menni,meg a lóvé is összejön addig.
Télen nem nagyon szokás motort venni, vagy de??? :U

(#8445) Gergello válasza Jamby18 (#8444) üzenetére


Gergello
addikt

Ez a piaggios ditech állítólag nem annyira rossz, én még nem láttam egyet sem testközelből.

(#8446) misterH


misterH
csendes tag

sziasztok!
motort akarok venni és kérnék véleményt!
van két motor ami teccik és vacillálok köztük!
az egyik az egy 200 as Sportcity
a másik pedig egy 200 as Beverly
Szerintetek melyiket vegyem vagy mondjatok még valami jó 200 as robit!
előre köszi üdv!

(#8447) tothm


tothm
őstag

A yamaha jog zr-nek van külön olaj mutatója is? Kb. mennyi olaj fogy el 100km-en? Egyébként szerintetek: zr vagy next zone? Köszi

(#8448) runner 125 válasza misterH (#8446) üzenetére


runner 125
nagyúr

Teljesen mind1, mivel ugyanaz a blokk van mindkettőben. ;)

..amelyik jobban tetszik.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8449) runner 125 válasza CHIPman (#8421) üzenetére


runner 125
nagyúr

Át kell nézni, h még hol lehet venne fojtás.
De egy 10-essel talán megugrik a vége..

17,5-es karbi, illetve nem árt egy kipufogó. + Előbb-utóbb főtengő, varió, stb... :)
Meghalna a főtengő.
..mérjétek le GPS-szel is. ;)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8450) misterH válasza runner 125 (#8448) üzenetére


misterH
csendes tag

és jó motorok? szernited
runner ben is gondolkodok csak jot kifogi abbol nehéz szerintem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.