Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) Tothgera30 válasza birdhouse (#8290) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...mindeggyik jó motor, főleg az újjak...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8302) birdhouse válasza nLali (#8298) üzenetére


birdhouse
csendes tag

itt a link még1x: [link]

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8303) Samus válasza nLali (#8298) üzenetére


Samus
addikt

Tudtommal ez még karburátoros. Újból is van karburátoros, csak azok már vizes és elöl-hátul tárcsásak.
Az pedig, hogy kipuff csere mit számít, nem tudom (majd az okosak kijavítanak), elvileg lehet kissé növelni a teljesítményt (jobb gázelvezetés, rezonátor), a hangja biztos változott, lehet szebb lett.

whited : mit kérsz érte, és hol található? Sérülések, javítások? Egyéb érdekességek (évjárat, futott km, tulajok száma? Magyar?)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8304) nLali válasza birdhouse (#8302) üzenetére


nLali
senior tag

Szerintem ez egy darab fizikaórán sem volt bent :DDD

(#8305) runner 125 válasza birdhouse (#8302) üzenetére


runner 125
nagyúr

...ezt is láttam már, ügyes nagyon, mellesleg a zene is jó. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8306) #35104512 válasza Samus (#8296) üzenetére


#35104512
törölt tag

ettől szerintem jobb vétel az enyém, meg olcsóbb is :D csak az a baj elég messze vagy :(

(#8307) tothm


tothm
őstag

Hogy halad a robógók rendszámozása ügy?

(#8308) Gergello válasza tothm (#8307) üzenetére


Gergello
addikt

sehogy?

(#8309) tothm válasza Gergello (#8308) üzenetére


tothm
őstag

:) Akkor egy ideig nem lesz semmi szerinted?

(#8310) birdhouse


birdhouse
csendes tag

hát kb igen:D túl költséges lenne.. sokan nemcsinálnák meg sztem. simsonra babettára. annyi lenne megcsinálni amennyi az értéke az egésznek... meg sok mocinak nincsenek meg a papírjai rendesen többekközt ezért sem lehet. meg bonyolult az egész. sztem 5-10éven belül nem vezetik még be.

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8311) Gergello válasza tothm (#8309) üzenetére


Gergello
addikt

Szerintem 2 éven belül (2010-11) még biztos nem lesz.

(#8312) whited válasza Samus (#8303) üzenetére


whited
addikt

szia
irtam pü-t a motor miatt
ha valakit érdekel irjon :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#8313) tothm válasza Gergello (#8311) üzenetére


tothm
őstag

Ok, köszi, de ha lesz akkor mi kell majd hozzá?

(#8314) birdhouse válasza tothm (#8313) üzenetére


birdhouse
csendes tag

motor, illetve rendszám :DD . sztem tulajdont igazoló papirok, eredet igazoló papirok illetve sok péééz a rencámozáshoz

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8315) Samus válasza tothm (#8313) üzenetére


Samus
addikt

Gondolom eredetiségvizsgálat mindenképp kell hozzá. Ha már forgalmit kap. De ha már rendszámos, akkor töröljék a sebességkorlátot. Be lehetne már vezetni a 125 ccm B jogsival törvényt is...vagy az M-et módosítani, hogy 125 ccm alatt bármilyet vezethetsz...

Többiektől kérdés: van teljesítménykülönbség azonos blokk vizes és levegős változatánál?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8316) whited


whited
addikt

Bocsi az offért
ha esetleg valakit vizes piaggio blokkra érdekel tuning cucc akkoris irjon nyugodtan :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#8317) whited válasza Samus (#8315) üzenetére


whited
addikt

nemnagyon van
levegős jobban tuningképes
lásd gyorsasági vb 125.250.királykat :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#8318) runner 125 válasza Gergello (#8311) üzenetére


runner 125
nagyúr

:K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8319) bajnokpityu válasza whited (#8317) üzenetére


bajnokpityu
félisten

te most épp azt mondod,h a levegős blokk erősebb?meghogy a GPben levegős gépekkel mennek?
hogy lenne már tuningképesebb?ha túlhúzod a levegős beáll,mig a vizes vidáman elbirja.vagy úgy érted,hogy a gyári levegős teljesitményéhez arányában jobb a tuningos levegősé?Utóbbiban még lehet valami,de abszolut értékben nem.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8320) Topiccsendőr válasza whited (#8317) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

ezt fejtsd ki bővebben kérlek, mert nem értem... 125 250 meg királykatban mi a levegős?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#8321) Topiccsendőr válasza Tothgera30 (#8259) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem a bizalmon múlik. Egyáltalán nem. Azon múlik, hogy ki tudod-e szűrni a hibákat. Visszatekerik az órát, meg felpolíroznak egy kotvány robogót, akkor azt egyből szaladsz megvenni? Ugyanúgy megkárosítanak. Ha viszont van egy karbantartott motor, kit érdekel hogy 30 000 van benne, ha nem sikít a hajtómű, van benne kraft, és nem kotyog a főtengelycsapágy, nem billeg a dugattyú a hengerben. Egy kevés km es motorban is lehet annyi hiba, főleg itt nálunk.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#8322) whited válasza Topiccsendőr (#8321) üzenetére


whited
addikt

ebben teljesen igazat adok :C :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#8323) Gergello válasza whited (#8317) üzenetére


Gergello
addikt

Nem azért, de amiket felsorolsz az mind vízhűtéses szerintem.

(#8324) bajnokpityu válasza Gergello (#8323) üzenetére


bajnokpityu
félisten

örülök,hogy már hármónknak feltünt...
én meg szivargyújtót berhelek a robira.
no nem mintha cigizni akarnék menet közben,de igy könnyebb karban tartani az akksit.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8325) runner 125 válasza bajnokpityu (#8324) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaa, jó dolog tud lenni, Nexus-ba is van. Telót/gps-t tölteni király. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8326) birdhouse válasza Gergello (#8323) üzenetére


birdhouse
csendes tag

nekem is gyanus volt, de gondoltam megvárom mig 1-2 ember véleményt nyilvánít :DD :DD

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8327) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

őő,a buziknál ujabban szokás a segglyukfehérités.a whited is innen jön? :))

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8328) whited válasza bajnokpityu (#8327) üzenetére


whited
addikt

:Y hm?ezzel mit akarsz mondani? :((

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#8329) Samus


Samus
addikt

Aprilia SR50 Racing 2001/12, 12000km, állítólag megkímélt, oldaltámasszal, vizes, elöl-hátul tárcsa, mindez 125000ért. Létezik ilyen? Bár lehet ha felhívom, már meg sincs neki...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8330) bajnokpityu válasza whited (#8328) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hülyéskedek csak.
12000km egy 8 éves motoron?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8331) Samus válasza bajnokpityu (#8330) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem nem olyan sok. Anyámé másfél éves, és 2300 van benne. Nem hajtja, munkába jár vele.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8332) whited válasza bajnokpityu (#8330) üzenetére


whited
addikt

:U :((

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#8333) bajnokpityu válasza whited (#8332) üzenetére


bajnokpityu
félisten

jólvan már.ha magadra vetted,elnézést.cserébe teljesen nyugodtan be-be szólhatsz.:)
nem sértődök meg.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8334) whited válasza bajnokpityu (#8333) üzenetére


whited
addikt

:)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#8335) hoby36


hoby36
senior tag

Ti márt vásároltatok itt?:[link]
Esetleg valami olcsó és megbízható helyet tudtok?

A logikában semmi sem véletlen!

(#8336) bajnokpityu válasza hoby36 (#8335) üzenetére


bajnokpityu
félisten

cim alapján ez kb a red robogo lehet.
1 gyertyát vettem tőlük,az sem volt a robiba való.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8337) hoby36 válasza bajnokpityu (#8336) üzenetére


hoby36
senior tag

Az gáz.Tudsz valamit,ahol érdemes vásárolni?

A logikában semmi sem véletlen!

(#8338) birdhouse válasza Samus (#8329) üzenetére


birdhouse
csendes tag

á valszeg kamu mer kevés a km benne és viszonylag olcsó is ráadásul. álmodba esetleg találsz ilyen motort :)

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8339) Dízeles válasza Samus (#8329) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Megkímélt ,családi használatban ,kevés k.m.[link]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8340) birdhouse válasza Dízeles (#8339) üzenetére


birdhouse
csendes tag

a kevés k.m. ezesetben azt jelenti hogy keveset szállítottak vele kilós kiszerelésű murvát? :DD

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8341) bajnokpityu válasza hoby36 (#8337) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kizárólag saját tapasztalat alapján irom,ezekkel volt eddig dolgom,másoknak lehet totál ellentétes a véleménye:

Diósdra költözött az 555robogó.a tulaj korrekt,áraik rendben vannak.
van a szentedrei úton(régin) egy,totál hozzánemértőek,de hatalmas a kinálat.
érden a keeway:Pulaj korrekt,de kevéssé hozzáértőek.áraik átlagosak.
és a webshopok győriek,és az egü eddig.általában vágják a témát,áraik meg váltózóak.
győriek eddig 3x szurtak el gyertyatipust,visszaküldtem mindig mást küldtek,de soha nem a belevalót.de olyanra is elintéztek garit,ami határeset,pl km óra spirál.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8342) runner 125 válasza bajnokpityu (#8330) üzenetére


runner 125
nagyúr

12.000 km-t ha vki az átlagnál kicsit többet megy, 1év alatt bele lehet tenni, de a 2év már jó átlag. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8343) nLali válasza runner 125 (#8342) üzenetére


nLali
senior tag

Én két hónap alatt mentem egy ezrest kb :)
Melóba, boltba, és még csavargás is volt benne.

(#8344) nLali


nLali
senior tag

Időjósok szerint már csak ma van igazán jóidő, úgyhogy kimentem egy kicsit csavarogni mocival :B Életem első járgányával megvan az elős 1000Km-m. Nagyon boldog lettem, pont láttam fordulni :)) Autóba nem örültem ennyire az első kilómétereknek. Na, bontok is egy sört.Egészségetekre :C

(#8345) bajnokpityu válasza runner 125 (#8342) üzenetére


bajnokpityu
félisten

az uj modern kevés kilóméteres robogok védelmében 2009es összesitésem:

faterom idén 400km-t ment a 2009es gyártású matrixával.csak 4x romlott el :) 2x eltűnt az ereje,és 45 volt a max sebesség.majd magától meggyógyult,és óra szerint újra eléri a 64-t.1x beszorult a tanksapka(szerelőhöz kellett vinni),és egyszer nem volt hajlandó leállni a távirányitásos izéjével(szintén szerviz).

a kb 30-40ezer km-t futott erősen tuningos aerox 1x állt meg,kitekeredett a gyertya(előző tulaj nem húzta meg), és egyszer eltört a gyűrűm.összesen mentem idén kb 8-10ekm-t.igazából pontosan nem tudom,nem volt benne spirál,de vagy 4 vagy 5 liter olajat öntöttem bele.enyém óra szerint bőven 80 felett megy.

Nlali:Tiedre is :)

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8346) Dízeles válasza bajnokpityu (#8345) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Gondolom ez azért van-szintén a kevésbé modern robogók mellett érvelve-mivel telepakolják felesleges kütyükkel .Használod ,elromlik ,veszel másikat.Hallottam élekrtomossztender. Mipö csnek? :F

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8347) nLali válasza Dízeles (#8346) üzenetére


nLali
senior tag

Hogy amíg nem készül el a másik, addig legyen mivel játszani :B :D

(#8348) runner 125 válasza bajnokpityu (#8345) üzenetére


runner 125
nagyúr

..ennyit a kínai csodákról. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8349) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Brrrr Reggel 9 fok
.De moci hasít mint állat.Azt hiszem kellene rá egy intercooler .Vagy mi?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8350) nLali válasza Dízeles (#8349) üzenetére


nLali
senior tag

Itt már 17 fok van. Merre lax?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.