Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) runner 125 válasza Samus (#8200) üzenetére


runner 125
nagyúr

F18-ból csak 4t van.

Első körben én a Skippert játszanám be, aztán az SR-t, esetleg még Runner-ek, de azok kicsit húzósabbak..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8202) runner 125 válasza nLali (#8196) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyszer már írtam róla itt, röviden a lényeg; Főleg a Pigi blokkos maxi 2t-k, kisebb sűrítésű hengerfejjel jöttek ki. Az ok, h szar -kis oktánszámú- benzinnel is elmenjenek. Ráadásul a Pigi blokkokon a gyertya is el van tolva a legforróbb ponttól- a leömlőtől.

Ezekből adódóan a motor a benyát egyszerűen pocsékolja", nem tökéletes az égés.

BGM, KP racing, PM tuning pölö csinál nagyobb sűrítésű fejeket.

scooter-center.com , itt találsz.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8203) Samus válasza runner 125 (#8201) üzenetére


Samus
addikt

Akkor az is kilőve.
Skipper-ből csak 4T-vel találkoztam. (Pedig tetszik a széria...) SR125-ből van kettő is (elég szépek, '99-02 évjárat), nagy Runnert nem találtam ebben az árkategóriában. Érdekes, hogy az SR125 levegős, és nem vizes.
-
Ezek a nagyobb sűrítésű hengerfejek. Elég csak lecserélni, vagy egyéb dolgot is cserélni kell? Ez a 2-2.5 liter/100 csábítóan hangzik...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8204) nLali válasza runner 125 (#8202) üzenetére


nLali
senior tag

Köszi !!
Meglesem, csak a német nyelv nem az erősségem :B

(#8205) nLali


nLali
senior tag

Á felejtós. Ciki, de annyira nemtok németül, hogy csak képeket tudok nézegetni. Eddig tartott mire megtaláltam a hengerfejeket :DDD 40 perc után végre láttam hengerfejet, de nemtom mit keresek. :((( Csak meg akartam nézni, de lehet, hogy meg is néztem :K
Basszus, lehet angolra is állítani ÁáÁáÁáÁ :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8206) bajnokpityu válasza runner 125 (#8202) üzenetére


bajnokpityu
félisten

minarellihez is van ilyen okosság?
bár elég jónak tűnik alapban.amit nem értek,hogy az uj piaggok is erősek gyárilag,ha ennyiféleképpen gyengitik,akkor a hogyhogy a mina csak annyit tud?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8207) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hali
Középső oldal sztendert szeretnék a Libertimhez (50 2T).Ötletek esetleg képek érdekelnének .A hagyományos közép állványt meg akarom hagyni.És érdekelnének hátsó lábtartók is.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8208) nLali válasza Dízeles (#8207) üzenetére


nLali
senior tag

Nekem házi gyártmány van. Ha gondolod, akkor holnap lerajzolom, és méretezem. Feltéve, hogy jó a méret :)

(#8209) Gergello


Gergello
addikt

Nah utolérte a gépet a pigi betegség, gyújtás... :((

(#8210) birdhouse válasza Gergello (#8209) üzenetére


birdhouse
csendes tag

MVT milleniumot neki! :DD

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8211) nLali válasza runner 125 (#8202) üzenetére


nLali
senior tag

Ilyenre gondoltál?

(#8212) Gergello válasza birdhouse (#8210) üzenetére


Gergello
addikt

rotor... ;]

(#8213) birdhouse


birdhouse
csendes tag

http://failblog.files.wordpress.com/2009/07/fail-owned-bike-repair-fail.jpg?w=500&h=379 <--- legjobb kawa amit az életbe láttam! :DD :DD

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8214) runner 125 válasza Samus (#8203) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nézzél szét sok helyen, egyébként én Skipper-ből a régit venném :) 96 tól 99-ig jöttek ki köbö, alapba pici kerék, kis test, erős motor. Ez a legjobban beadagolható 50-esnek.

Példa.

Noh mit találtam; Katt. -már az nagy testű Skipper, 2t 150-es Pigi blokkal, nagyon jó áron. ;)

Noh igen, a maxi SR-re jellemző a totális fapadosság; levegő hűtés, hátul dobfék..

Elég csak lecserélni.
(Nyilván hozzá kell karburálni a motort, de ez szvsz egyértelmű. )

mod.: Annó a 180-as FXR-en 3,2 litert hoztunk ki 100-on vegyes használattal. :P
Akinek volt/hallott róla gondolom tudja, h nagyon könnyen lenyeli a 7-8 litert is. :)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8215) runner 125 válasza bajnokpityu (#8206) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azokba ennyire nem másztam bele, egy Jogom van köbö 98 óta, de azt nem piszkáltam nagyon. :))

Nyilván tudod Te is, h gyári fojtásokat minden márka elhelyez a gépekben, ki így - ki úgy.

80 körül mennek az új, vízes Mina blokkok is.

..azt viszont remélem figyelembe vetted, h én maxikról beszéltem. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8216) DigitXT


DigitXT
félisten

Ma kifogyott a benzinem.:W:DDD Mindezt a Szabadság híd alatt...
De legalább így nem kellett olyan messzire tolni, csak a Kálvinig.:D
(Gondoltam reggel, hogy tankolni kéne, mert necces lesz, de végül
kihagytam, mert siettem munkába: még jó, hogy odafelé kibírta, a
haza útból alig telt el 1,5 km, és vége volt...) Kicsit sokallom amúgy
a fogyit, 485-nél töltöttem tele, 627-nél állt meg, a tank 6L-es. (Ma
sikerült 6,11-et beletolnom, de ott már majdnem kifolyt a nyíláson.)

Csak 142 km jött össze 6L-ből? 4,2L/100 km, nem sok egy 125-ös
robogótól? Annyira durván nem is hajtom szerintem... (Jó, mondjuk
volt egy olyan hegymenet, amikor a bicikliző Barátnőmet kísértem:
ott gondolom nem túl jó km/L érték jön ki lassan felfelé dohogva...)
Volt már 3,8 is amúgy: úgy még kibírta volna a hazautat...:))

[ Szerkesztve ]

(#8217) runner 125 válasza DigitXT (#8216) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az jó fogyi, annyit eszik az 500-asom is. ;] :D
:))

Amúgy 2t- től az full korrekt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8218) KubanitoS válasza DigitXT (#8216) üzenetére


KubanitoS
veterán

Inkább ne szólj semmit, az én 70 köbcentis SR50-esemmel ha 80, max 90 kilómétert tudok menni, akkor népünnepélyt lehet tartani. :DDD Kéne már egy nagyobb robi, még kevesebbett is enne. ;] :K

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8219) DigitXT válasza runner 125 (#8217) üzenetére


DigitXT
félisten

Az jó fogyi, annyit eszik az 500-asom is.
Hát ez az, ahhoz képest, hogy 125, sok.:B

Amúgy 2t- től az full korrekt.
4T: így gondolom más a leányzó fekvése...

KubanitoS: és mekkora hozzá a tank?:D
Btw. szó se róla, jelezte a "kicsike", hogy
készül kiszáradni, csak nem vettem (elég)
komolyan. Na majd mostantól.:DDD (Hehe.)

[ Szerkesztve ]

(#8220) runner 125 válasza DigitXT (#8219) üzenetére


runner 125
nagyúr

4T ?!

Ne ba... , rendesen azt hittem 2t.

Hát akkor vagy nagyon húzod, vagy vmi furi..

125-ös 4t-t átlag használattal - átlagos méretű pilótával :)) - max 3liter környékén ki lehet hozni. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8221) DigitXT válasza runner 125 (#8220) üzenetére


DigitXT
félisten

Pilóta 90 kg fölött (főleg beöltözve), moci 133 + benya + csomag, ha van.
Nagyon nem húzom (na jó, néha azért nyelezem:DDD), de kizárólag városi
használat, az meg nem szokott jót tenni a fogyinak (indulsz, megállsz,
ezt így félpercenként váltogatva). Mondjuk azt a részét szoktam igazán
élvezni, amikor lehet kellemes 50-60-70-es tempót tartani. Az már-már
olyan, mintha motoroznál is, és nem csak közlekednél a városban...:D
Olyankor biztos alacsonyabb lenne a fogyi: el kéne menni hosszútávú
tesztre, mert ez biza keményen városi érték. Pláne Bp-en dugózva.:B

(#8222) birdhouse


birdhouse
csendes tag

akkor én inkább nemmondom h. a jogok mennyit esznek... sírva fakadnátok :DDD :DD pláne a 70es.. bekéne már lőni

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8223) Gergello


Gergello
addikt

Amennyit én az utóbbi időben motoroztam, sírva fakadnátok. ;]

(#8224) runner 125 válasza DigitXT (#8221) üzenetére


runner 125
nagyúr

H jah, így későn az fel sem tűnt, h ez csak városi használat.. -akkor viszont megeshet.
Én meg pont, h 30-70 arányban megyek városban, túl nyomórészt hosszú távon".

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8225) bajnokpityu válasza DigitXT (#8221) üzenetére


bajnokpityu
félisten

BPn dugó?soha :)
nekem a kicsi robeszen 10% menetidő különbség nincs reggel 6kor átszelni a várost,vagy délután 5kor.és mivel enyém mindig nyélen megy,nekem mindegy,h város v azon kivül.ugyanugy 4.8 körül jön ki az 50es 2T,őzbarna gyertyával.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8226) Samus válasza runner 125 (#8214) üzenetére


Samus
addikt

A kicsi testű Skipper nem tetszik...olyan pici. A nagy már más, az nagyon bejövős. Tetszik is, amit másodszorra linkeltél, de messze van...Használtautót még nem néztem, megnézem ott is.
A maxi SR tetszik. Nem baj, hogy fapados. Vízhűtés nem romlik el, mert nincs. A hátsó tárcsa hiánya fájó, de túlélem, bár jó lenne a tárcsa, mert mindig a bal kart ráncigálom...Nem is lenne nehéz ráfogni, hogy 50es, mert az SR szériából van ilyen, Skipperből pedig nincs...mindig attól félek, hogy majd olyan rendőr kap el, aki ismeri a motort...

A 100ccm X-Fight és Speedfight Peugeotról mik a vélemények? Gondolom lemaradnak az olaszoktól...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8227) DigitXT válasza bajnokpityu (#8225) üzenetére


DigitXT
félisten

Én még nem túl régóta motorozok a városban*, így sokszor nem
vállalok be olyan szitukat, amelyek egy rutinos motorosnak nem
okoznak gondot.:N Pl. a rakparton lassan haladó kocsisor, és a
szemben szintén haladó (!!!) kocsisor közé eddig csak nagyon
ritkán mentem be... (Mások meg úgy húznak el ugyanott, hogy
csak nézek.) Szerintem nem "életbiztosítás" a dolog, de majd
belejövök. Egy-egy necces helyzet már így is volt, szóval néha
inkább beállok az autók közé: nem mindig kerülgetem őket...:)

Azért gondolom a lámpáknál Te is megállsz: arra már igaz,
hogy indulsz, megállsz. De nyilván akármit csinálsz, akkor
sem összehasonlítható az egyenletes tempóval haladással,
mondjuk hosszú távon, sík terepen kis gázzal... (Én Budán
lakom, így itt még domborzati kérdések is bejátszanak.:DDD)
Azért az a 4.8 durva, bár ha folyton nyélen megy, érthető.:D

*: meg úgy általában sem. A motoros topikban írtam, hogy
régebben motoroztam 50-es + 125-ös endurokkal terepen,
a jogsimat viszont csak most csináltam meg.:) Bp-n meg
anno bérelt, most pedig már saját motorral járok munkába.

(#8228) mahatma válasza DigitXT (#8227) üzenetére


mahatma
aktív tag

Akkor lehet hogy szoktunk találkozni reggel a rakparton ;) én is mindig ott küzdöm át magam a Lágymányositól az Árpád hídig. Mostanában elég cudar a helyzet, nagyon nagy a dugó....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#8229) bajnokpityu válasza DigitXT (#8227) üzenetére


bajnokpityu
félisten

VIII és Diósd között ingázom,kap emelkedőt bőven.Pirosnál megállok,de elég ritkán kapom el,mert a következő pirosnál sor elejéről indulok. és városon kivül is nyelet kap.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8230) KubanitoS válasza DigitXT (#8219) üzenetére


KubanitoS
veterán

Asszem olyan 6 liter. Mondjuk kicsit megnyugodtam olvasván, hogy más 2 ütemű kis robogója is zabál. :C

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8231) Dízeles válasza nLali (#8208) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Hali nLali
Megköszönném !
Témához:
Szerintem a benzincsap hiánya miatt esznek ezek sokat.Két napot állt a motorom .Előtte a felét mutatta a benzinszint jelző.Most simán alatta volt már.Feltételezem a zárt térben lévő motor blokk melegen tarja a porlasztót .Abból elpárolog a benya és mindig kicsit utána szivárog.
* a tévedés jogát fent tartom.
50 2T

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8232) hoby36 válasza Dízeles (#8231) üzenetére


hoby36
senior tag

Én úgy tudom,hogy a vákumcső hatására jön csak benzin a karbiba.

A logikában semmi sem véletlen!

(#8233) nLali


nLali
senior tag

Dízeles
Bocs, de bolondok háza volt és nem mértem le. Meg az az igazság, hogy ki is ment a fejemből, de holnap már tuti megmérem. Viszont nagy bírkózás árán, egy kis kromofággal, drótkefével, drótkoronggal és ecsetkoronggal sikerült megszabadítanom a deknit a gyári festéstől. Ratyi volt, foltokban hullott. Nem kevés kromofágos festékmaradványt sikerült a drótkoronggal az arcomba juttatni, de megérte :B
Fényes elefántcsont színű lett a dekni. :C

(#8234) Dízeles válasza nLali (#8233) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Rendben.Ha volna róla képed az is jó.Igen a szépségért meg kell szenvedni.
Dekni (dekli?) tisztítás homokfúvással:[link]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8235) nLali válasza Dízeles (#8234) üzenetére


nLali
senior tag

Igen , néztem a képeket a múltkor is. Amúgy is szerettem volna megcsinálni, a képeid után meg főleg :B
Lenne kivel homokoltatni, de most nem annyira vagyok jóba a sráccal. Viszont valamit mindenképp csinosítani akartam a kecskén.

Hát én lefényképezem neked, de azzal nem jársz jól. Holnap leszedem inkább és úgy csinálok több képet, rajzot is !
Nem dekni az a takaró lemez?

Azóta festetted? Nem romlik a fénye , ha nincs rajta festék?

[ Szerkesztve ]

(#8236) Dízeles válasza nLali (#8235) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Király lett .Milyen festékkel festetted le?
""Nem romlik a fénye"" .. Hát mattul rendesen .Nem akarom lefesteni.Télen fényesítem még, aztán hetente áttörölgetem.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8237) nLali válasza Dízeles (#8236) üzenetére


nLali
senior tag

Asszem RAL 1015, de nem biztos.
Ha jól tévedek, akkor benzin álló akrill zománc. Ha érdekel, akkor holnap megnézem a pontos nevét, típúsát.
A flakon a radiátor festék flaskájára hasonlított. Amúgy azért lett ilyen, mert ezt találtam a raktárba:D Kár, hogy el is fogyott :(((
Ezt írja a google a RAL1015-re
Baszik sütni a nap, nemtok jó képet csinálni telefonnal.

Ha már úgyis polírozod télen. Nem lakkozod le?

[ Szerkesztve ]

(#8238) nLali


nLali
senior tag

Egy hozzá nem értő hogy tudja megállapítani, hogy milyen állapotba van a szíjj? Megnéztem, de nem tudom, hogy mit láttam. Mit kell nézni rajta?
Simán össze tudtam nyomni annyira, hogy párhuzamosan fusson. Az laza, vagy jó?

(#8239) Dízeles válasza nLali (#8238) üzenetére


Dízeles
aktív tag

Hát autó vezérműszíjból kiindulva ha van rajta még felirat jó.Nincs -e berepedezve?Esetleg féloldalas kopás.
A lakkozástól tartok .Mennyire lenne tartós?Ha gond van vele lehet elölről kezdeni a a"kecske" szépítést.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8240) nLali válasza Dízeles (#8239) üzenetére


nLali
senior tag

Nem ismerem a járművekre való lakkokat, de szerintem van olyan, ami jó lenne rá. Látod, meg se néztem, hogy van-e rajta valami skála, vagy felirat. A bordák még megvannak jól, V-alakú kopás van, szabályosnak tűnik. Most frissen festve nincs szívem megint leszedni, de téli szétszedésnél meglesem.
Ilyen lakkot találtam ez 2000 Ft körül van a 300ml. Szerintem elég.

(#8241) Samus


Samus
addikt

Lenne egy nagyon láma kérdésem (ne tessék kinevetni). Mi az a fekete "doboz" a dekni felett? 50nél kicsi, 125nél majd kétszer akkora. Légszűrőnek néztem (mivel a karburátorba csatlakozik közvetlenül), de már ebben sem vagyok biztos. Ha nem az, akkor hol a légszűrő?
Akadna még egy kérdésem. Gyorsításnál ugye a gázt húzzuk, vagyis több üzemanyagot kap a motor. Az rendben, hogy a porlasztó gyorsabban porlaszt emiatt, de a gyújtásnak ki szól, hogy szaporábban a szikrával? Ez nem fér a fejembe. Látszik, hogy kimaradtam a Simson buherálásból.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8242) runner 125 válasza Samus (#8241) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az.

Rossz az elméleted.

Nem "gyorsabban" porlaszt, hanem több keveréket juttat a forgattyúsházba. Ez által több keverék kerül az égéstérbe - nagyobb mennyiség ég el /nagyobb hatásfok/nagyobb teljesítmény./

mod.: Wiki és a google ilyen esetekben is a barátod. ;)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8243) DigitXT válasza Samus (#8241) üzenetére


DigitXT
félisten

a gyújtásnak ki szól, hogy szaporábban a szikrával?
[link]

(#8244) bajnokpityu válasza nLali (#8238) üzenetére


bajnokpityu
félisten

szélessége számit

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8245) Dízeles válasza runner 125 (#8242) üzenetére


Dízeles
aktív tag

runner 125Király az animáció.Kösz
DigiXT állat a Heusinger–Walschaert vezérmű .

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#8246) birdhouse


birdhouse
csendes tag

ma szétszedtem a végáttételt, és nemtűntek rossznak a csapágyak. mertugye azért szedtem szét mert ragadt a motor kereke, tolni nemlehetett menet közben pedig iszonyú hangja volt. azért ha már ottvagyok kicserélem a csapágyakat, de nemtudom h. hogy imádkozzam ki a blokkban lévőt. ötlete van vkinek?

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#8247) runner 125 válasza birdhouse (#8246) üzenetére


runner 125
nagyúr

A tökéletes megoldás egy; belső csapágykihúzó

Ki lehet szedni más (vandál) módszerrel is -kalapács, véső :) ..de így egyenesen kuka, mellesleg könnyen sérülhet a csapágyház/blokk is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#8248) nLali


nLali
senior tag

Nincs valakinek elfekvőben egy benzintankja 1999 es Runner 50 SP-hez ? :(((

(#8249) Tothgera30 válasza bajnokpityu (#8162) üzenetére


Tothgera30
Ármester

"én 180ért vettem,egy kosár alkatrésszel.igen kotványul nézett ki,de műszakilag rendben volt.oké,persze használásnak volt nyoma.de kitámasztót,fém fékcsöveket,malossi fékbetétekkel kaptam hozzá,meg karbit,uj variot.tehát látszott,hogy használták,de egész hozzáértő volt a tulaj.én ilyenektől szeretek venni,nem a csillivillinek hirdetett 3ezer kilóméteres gépeket..." - Ez eddig rendben, de te nem tudod hogy mit élt át előtte az a gép. Egyáltalán tisztában vagy a pontos évjártaával, és a futott km-ek számával? Mert én inkább megveszek egy "3ezer kilóméteres gépe"-t, és azt hajtom, mert abba megbízhatok, mint egy széthajtott régi roncsba. Egyik ismerősöm is ebbe bukott bele, mert ugye "olcsó húsnak híg a leve", de hát te tudod, hogy melyiket választod. Mondjuk én eléggé válogatós vagyok, bármilyen téren, és most is egy gyönyörű Etz-vel furikázok...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8250) macskuliusz


macskuliusz
csendes tag

Sziasztok!

Ismeritek a Honda DJ robogót?
Mennyire megbízható, sok gond van-e vele?
Minden tapasztalat, vélemény érdekel, Tesóm most szerzett be egy példányt, és valószínű a javításba (ha kell javítani) majd be kell kapcsolódnom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.