Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9026) Samus válasza Dízeles (#9025) üzenetére


Samus
addikt

Beindul, és valamit javított a fúvóka is. Jól meg van emelve az alapjárat (majdnem a beállítható maximum, egy negyed fordulatnyival előtte), hidegen, szívatóval el akar indulni alapjáraton. És most jön a lényeg: szivató nélkül is pörög, de nem is akárhogy. Nem hajlandó kipörögni (ilyen nagyon hülye hangja van), de megy, és ha elengedem, visszatér az alapjárat, nem áll le. Mindegy 10 fokban, melegítés nélkül, csutkagázon, "játszadozva". Holnap kiderül mit csinál az új elektronikával, ha az sem javít, akkor tekercs és kondenzátorpróba, utána pedig már csak a mozgó alkatrészek maradtak...azért jó ez az ürge, tud hozni alkatrészeket próbára. Ha nem az a hiba, visszaviszi, egy fillérembe nem kerül. Régi gyertya okozhat ilyen hibát? Azt sem tudom mondani, ha felmelegszik, akkor nem megy. Csak a magas (maximum) fordulatot nem tudja sokáig (fél percig sem) tartani. Én már arra is gondoltam, amit itt valaki mondott, hogy kicsi a karburátor a "tuning" kipufogóhoz.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.