Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) DigitXT


DigitXT
félisten

X9?:D

(#7502) Gergello válasza DigitXT (#7501) üzenetére


Gergello
addikt

Sokkkk

(#7503) salieri.


salieri.
őstag

Robogóhoz milyen sisakot ajánlotok ami véd is es nem aranyarban merik? Nyitott sisak kellene mindenkeppen! Jah valamint ha felrakok Egy Leovince TT kipufogot scarabeomra eszre fogok venni valami teljesitmenybeli valtozast? A moci fogyasztasa megnő tőle?

(#7504) birdhouse


birdhouse
csendes tag

hu gyerekek rossz hir... a motor kereke állandóan ragad, illetve menetközbe elég zajos a cucc! szal valszeg főtengőt kell cserélnem :( :(((

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#7505) DigitXT válasza Gergello (#7502) üzenetére


DigitXT
félisten

"Sokkkk" mi?:F

(#7506) runner 125 válasza salieri. (#7503) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mindenképpen zárt legyen, tizeniksz évesen ciki a protkó. :)

TT sokat nem dob, elve gondolom gyári hengerre húzod.
17,5-es karbi mindenképpen ajánlott hozzá. -Nyilván többet fog.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7507) runner 125 válasza birdhouse (#7504) üzenetére


runner 125
nagyúr

Motor kereke - főtengely

Ezt miből szűrted le?! :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7508) runner 125 válasza DigitXT (#7501) üzenetére


runner 125
nagyúr

Alkudd le, aztán vegyél már valamit. ;] ;] :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7509) DigitXT válasza runner 125 (#7508) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát valamit már kellene, az nem járja, hogy órákat sz*pok a BKV-n.:W:DDD

(#7510) birdhouse


birdhouse
csendes tag

runner 125! nemtom, nekem csak az 1ik srác mondta h. neki is hasonló panaszai voltak, de főtengő csere után megjavult! amugy ha van valami 5let szivesen meghallgatom, ugyanis nekem fingom nincs :F

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#7511) runner 125 válasza birdhouse (#7510) üzenetére


runner 125
nagyúr

A főtengelynek a motor kerekéhez annyi köze van h onnan jön a hajtás. :)

A kerék ragadásának oka, elsősorban az áttélházban keresendő.
Pölö olaj mikor lett ott cserélve? Mennyire kopottak a fogaskerekek? Csapágyak állapota?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7512) bajnokpityu válasza salieri. (#7503) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nyitott sisak nem véd túl sokat.ha esel,akkor az álladra fogsz,ott meg nincs semmi.

a sportdob komoly belemászás egy 2T életében.ezek inkább elhangolják a teljesitményt fölfele.tehát mindenképp karbi és varioállitgatás következik.és szokj hozzá,hogy kis fordulaton erőtlenebb lesz ha jól van beállitva.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7513) salieri. válasza runner 125 (#7506) üzenetére


salieri.
őstag

huszin iksz evesen mar nem ciki nemde? :DD a viccet felreteve milyen markak kozott nezelodjek? ugy latom ez a leovinci kipufogo akkor felejtos nem akarok hengerre karburatorra is vagyonokat kolteni!

bajnokpityu: te melyik sisakokat ajanlod? a tunning kipufogo igy felejtos lett

(#7514) Gergello válasza DigitXT (#7505) üzenetére


Gergello
addikt

ára

(#7515) bajnokpityu válasza salieri. (#7513) üzenetére


bajnokpityu
félisten

12es karbival is sokan járnak sportdobbal.17es akkor kötelező,ha nagyobb hengert is teszel rá.12es karbival,kicsivel nagyobb fúvókával hasonlóan jó lehet.az meg pár száz forint,csak nem tudod mi kell ponsotan bele,ezért érdemes szerelőhöz vinni,mert az készletből válogat.

milyen sisakot ajánlok?hát én felnyithatósat használok robin.nagy motoron,ahol sebesség is van,ott teljes méretűt.márkát inkább nem mondanék,nem ismerem az egész piacot.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7516) salieri. válasza bajnokpityu (#7515) üzenetére


salieri.
őstag

uvexet nezegettem eddig... bringan azt hasznalok kenyelmes, es jol bevalt gondolom nem lehet rossz... összegben 15 k fölé nem kellene menjen..grex,lazer , zeus? ilyen markakat latok kb ilyen arkategoriaba meg ...

(#7517) dave93 válasza bajnokpityu (#7515) üzenetére


dave93
őstag

Így van, sajnos ismerősöm is csattant motorossal. Ő zöldön ment, a motoros piroson+buszsávban. Gyakorlatilag fék nélkül ment a kocsinak oldalról. Nyitott sisak volt rajta, a gyerek "ráharapott" a kocsi tetejére, 6 foga törött ki. Na ezek után én biztos nem veszek nyitottat :)

(#7518) birdhouse


birdhouse
csendes tag

Runner 125! hajtómű olajat tegnap cseréltem nemnagyon lett jobb. melyik csapágyra gondolsz? hátul a hajtómübe?

[ Szerkesztve ]

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#7519) DigitXT válasza Gergello (#7514) üzenetére


DigitXT
félisten

Globálisan, vagy csak neked "tanulómotornak"?:F

(#7520) runner 125 válasza salieri. (#7513) üzenetére


runner 125
nagyúr

Először inkább a rá szánt összeget konkretizáld.

A TT és a ZX 50-es hengerre van kitalálva, így nem felejtős.

Eddig mi 2x tettünk ZX-et és egy TT-t 50-es hengerre, gyári 12-es karbival, a motor nagyon ritkán akart "megindulni", fulladozott, egyszerűen kicsi volt neki. (Természetesen egy teljes görgőkészlettel próbáltuk végig, + dörzsszáraztunk egy fuvókát ) Ebből kifolyólag írtam a min. 17,5-es karbit.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7521) runner 125 válasza salieri. (#7516) üzenetére


runner 125
nagyúr

..jah, akkor azokat nézegesd, 15k környékén ezek mennek.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7522) runner 125 válasza birdhouse (#7518) üzenetére


runner 125
nagyúr

Milyen motorról is van szó? :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7523) Tothgera30 válasza runner 125 (#7520) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...hát igen, ajánlatos az a 17,5-ös Dell'Orto karbi! Azt hiszem a Runnerben az van, meg az NRG-ben, meg a GP1-ben, meg az SR-ben (Az új pigi blokkosokban). Ugye?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#7524) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ezt, ezt, vagy ezt nézzem meg, mert ők (túl) jól vannak árúsítva? De ki tudja lehet-e hinni a hírdetésekenek, mert mondjuk ennek kicsit alacsony az ára a többihez képpest.

Ma hívott egy kedves érdeklődő az Mz-m ügyében, és a 180 ezer forintért (!) felrakott motorért,... 130 ezer forintot kínállt (!)... :C ...jót nevettem :)) .
Ez meg egy vadállat, és még a megyénkbe van olyan 45km-re :R ! Ez meg a haveromé, ha érdekel valakit :U ?

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#7525) birdhouse válasza runner 125 (#7522) üzenetére


birdhouse
csendes tag

Runner 125! ha tőlem kérded: yamaha jog 3yk nextzone

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#7526) salieri. válasza runner 125 (#7521) üzenetére


salieri.
őstag

akkor mi az az összeg amiert mar erdemes venni sisakot..? felnyithato kellene azt mar eldontottem! konkret tipust tudnal ajanlani?

(#7527) birdhouse


birdhouse
csendes tag

salieri.! nézd meg az akirákat, egész olcsók és viszonylag jók is! nekem is volt már

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#7528) runner 125 válasza birdhouse (#7525) üzenetére


runner 125
nagyúr

A Jog-okban az áttételházban lévő keréktengely nem csapágyas, hanem a csak egy "furatban" forog.
Mindenképpen szét kellene szedni az egészet, hátha letört egy fog, vagy adott esetben elkopott nagy a tengely.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7529) runner 125 válasza salieri. (#7526) üzenetére


runner 125
nagyúr

Eh, hát erre azt mondom h a jó sisak az 80k <.
Pölö; Nolan N102

Középkategóriájú sisakot 40-50k-ért tudsz venni, az alatta lévő 1-2 éven belül leamortizálódik; elszakad, könnyen kopik, szar a csatja, estébé.

De nézz szét a louis.de -n, nekem mindenem innen van.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7530) salieri. válasza runner 125 (#7529) üzenetére


salieri.
őstag

a vicc hogy a robogóm nem sokkal ér többet :P ezt neztem ki mi a velemenyed rola ? : [link]

(#7531) Rágógumi


Rágógumi
csendes tag

milyen robogót vegyek nyárra? 120e max!

Neumann Árpád

(#7532) Gergello válasza Rágógumi (#7531) üzenetére


Gergello
addikt

aprilia scarabeo, piaggio liberty

(#7533) bajnokpityu válasza salieri. (#7526) üzenetére


bajnokpityu
félisten

felnyithatósban is van gagyi,meg jobb.nem hiszem,h robesz tempóra ne lenne elég akármelyik.
látni fogod,hogy ritkán vannak csodák,és a jobb kidolgozású drágább.döntsd el,mi az igényszint,és vegyél annak valót.én nem akarlak rábeszélni a 80k+ osra,valszeg fölösleges.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7534) DigitXT válasza runner 125 (#7508) üzenetére


DigitXT
félisten

Tessék, máris "alkudtam 35K"-t.:DDD Így már megéri?
Tetszik, hogy piros, szeretem a piros mocikat.:))

(#7535) Tothgera30 válasza DigitXT (#7534) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Megéri bizony! :K

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#7536) runner 125 válasza DigitXT (#7534) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hajrá. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7537) birdhouse


birdhouse
csendes tag

wáá ma megin elszállt az első világításom:S 3. eset, ráadásul mindig este, és olyankor mikor a város másik felén vagyok :@

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

(#7538) runner 125 válasza salieri. (#7530) üzenetére


runner 125
nagyúr

Korrekt, egyébként egész jó minőségűek ezek a Lazer bukók, egy barátomnak is volt ..még annó az SR-en.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7539) salieri.


salieri.
őstag

sziasztok! ezt az olajat mennyire erdemes hasznalni ? [link]

(#7540) salieri. válasza runner 125 (#7538) üzenetére


salieri.
őstag

köszi , akkor meg is veszem!

(#7541) runner 125 válasza salieri. (#7539) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez ásványi olaj, és ráadásul drága is.
Ilyet max -a dobozán is szereplő- Babetta-ba öntenék. :)

Gyári 50ccm-es robogóba fél szintit, 70ccm-ba teljesen szintetikus olajat raknék.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7542) Poonkie21


Poonkie21
csendes tag

Kicsit visszakanyarodva a sportkipu témához, az Xpro a legjobb 50-es hengerre. És be lehet állítani 12-es karbihoz, nekem a Shotom volt sokáig 12-es karbi mellett.

[ Szerkesztve ]

(#7543) Gergello válasza birdhouse (#7537) üzenetére


Gergello
addikt

kk-ban nem voltál tegnap? volt egy pár robogós

(#7544) Tothgera30 válasza runner 125 (#7541) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én évek óta Husqvarna XP olajat (itt lehet rendelni a weben) nyomok a motorokba ;) , illetve a láncfűrészbe :K , meg a fűkaszába :U . Tökéletesen megy vele :R , magasabb fordulaton dolgozó motorba még jobb is mint az átlagos 2T olaj :D , (itt nem a Tescos sz@rokra gonodolok) :( . Én elég sokat végigpróbálltam már, az eper illatú "városi" olajtól :Y , a crossmotorba való "versenycélú felhasználásra feljesztett" olajokon át mindent :W . De ez az XP bevállt :P ! Eleve egy magas fordulatszámon pörgő 2T motorhoz ajánlják :Y , így a motornak baja nem lehet tőlle :N , még jobb lesz tőlle a hűtése ;) , és az Mz még szereti is... :))

ui.: Jól telenyomtam "szmájlikkal"... :O

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#7545) runner 125 válasza Tothgera30 (#7544) üzenetére


runner 125
nagyúr

"tőlle" -Felétek így mondják? :D

Már nem egyszer láttam, h így írod. :))

Egyébként ez is egy jó alternatíva.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7546) Tothgera30 válasza runner 125 (#7545) üzenetére


Tothgera30
Ármester

"tőlle" -hááát és Szabolcsi vagyok, de nincs "parasztbeszédem", de vannak érdekes kiejtéseim :O . Nállunk jellemző a akárki - akarki, tőled -tőlle, őt - őtet,... :))

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#7547) runner 125 válasza Tothgera30 (#7546) üzenetére


runner 125
nagyúr

A "Nállunk" sem helyes ;] , de no para, csak feltűnt. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7548) Tothgera30 válasza runner 125 (#7547) üzenetére


Tothgera30
Ármester

... :U ... Akkor "errefelé", "de nem a mink beszédünk lenni furcsa, mert enyimé stílus, enyimé beszéd, és ez így lenni már több mint 20éve, ez örök lenni, nem változni..." :C

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#7549) golyani válasza salieri. (#7540) üzenetére


golyani
addikt

hali
sikerült találni motorgumist miskolcon?

(#7550) birdhouse


birdhouse
csendes tag

Gergello! Én kinnvoltam kk-ba de csak 1 darabig:D kerekeztem is a fekete joggal :))

..Samsung GT-S5620 Monte... <- eladva (f¤srakás) // vodafone 225,246,345, sonyericsson k800

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.